Resultater UngdomsBirken - Gutter 15 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Gutter 15 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 31030 Tobias Risan Nakken Molde og omegn IF 40:43,7 +0:00
2 31014 Oliver  Aukland Lommedalen IL 40:44,1 +0:00
3 31046 Eskil Engdal Vind IL 40:44,4 +0:01
4 31066 Johannes Solvik Gulset IF Ski - Bortoverski 04 41:33,1 +0:49
5 31057 Filip James Cook Koll IL 41:34,1 +0:50
6 31023 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 41:37,2 +0:53
7 31016 Christian Fredrik Borg IL Koll 41:38,0 +0:54
8 31035 Casper Rønning   41:39,5 +0:56
9 31031 Daniel Henriksen Gunnerød Njård 41:40,1 +0:56
10 31017 Henrik Nesse TRY IL 41:41,3 +0:58
11 31039 Sivert Stene Enger Øvrevoll Hosle IL 41:41,4 +0:58
12 31034 Lars Lien Gjøvik skiklubb 41:41,8 +0:58
13 31068 Marius  Meldalen Rustad 41:42,7 +0:59
14 31056 Ove Egil Hjellødegård Nybygda 41:42,8 +0:59
15 31058 Ola Skaar Nittedal IL 41:43,2 +0:59
16 31043 Christoffer Widding HEMING IL 41:44,6 +1:01
17 34185 Jørgen Kvarstad Hamar Skiklubb 41:46,0 +1:02
18 31047 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås Langrenn 41:48,5 +1:05
19 31002 Mathias Holmann Lommedalen 41:55,7 +1:12
20 31052 Kristian Kongssund Næroset 42:32,8 +1:49
21 31033 Magnus Eriksen Sletvold Heming 42:33,2 +1:49
22 31042 Sebastian Bjørnseth Granli IL 42:36,3 +1:53
23 31055 Kristian Øye Aasum Granli IL 42:36,9 +1:53
24 31009 Anders Fauske-Sjøstedt Lyn Ski 42:41,0 +1:57
25 31013 Mikkel Sletvold Ullensaker skiklubb 42:43,3 +2:00
26 31044 Eivind Framstad Øystre Slidre il 42:46,8 +2:03
27 31080 Andreas Auring Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 42:49,1 +2:05
28 31040 Jens Kaasa Aakre IL Skrim 42:50,6 +2:07
29 31045 Jacob Buskerud  Christoffersen Njård 42:53,4 +2:10
30 31203 Martin Bjerke Follebu SK 42:54,1 +2:10
31 31010 Markus Judin Snarvold Kjellmyra IL 42:55,1 +2:11
32 31026 Alexander Thorud If birkebeineren ski 42:59,2 +2:15
33 31007 August Hovde Gjøvik skiklubb 43:05,3 +2:22
34 31020 Jørgen Nekkar Driv IL 43:05,6 +2:22
35 34177 Kristian Engebakken Hamar Skiklubb 43:09,4 +2:26
36 31064 Jakob Træthaug Søre Ål IL 43:09,5 +2:26
37 31051 Johannes Hafting-Fyhn Lyn Ski 43:11,3 +2:28
38 34207 Ingemar Lauridsen Lillehammer Skiklub 43:24,0 +2:40
39 31097 Ånund Eggen-Vaa Rustad IL 43:24,9 +2:41
40 34192 Kristian Mydske   43:26,1 +2:42
41 31061 Emil Nilsen Setskog IF 43:48,0 +3:04
42 31111 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker skiklubb 44:04,2 +3:20
43 31025 Ola Edvardsen IL Skrim 44:07,8 +3:24
44 31028 Iver Brekke Bruksås Team Eid / Heggedal IL 44:10,0 +3:26
45 31085 Iver Blom-Hagen Vang Skiløperforening 44:13,6 +3:30
46 31179 Aleksander Storjohann Haslum Ski 44:17,7 +3:34
47 31212 Markus Kittelsen Oddersjaa 44:17,7 +3:34
48 31011 Mikkel Sjursen Haslum IL 44:18,4 +3:35
49 31106 Anders Fure Hamar Skiklubb 44:20,0 +3:36
50 31124 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås IL 44:22,4 +3:39
51 31075 Petter Vestmo Almåsbak Granli IL 44:24,7 +3:41
52 31062 Simon Stornes Koll Ski 44:26,8 +3:43
53 31133 Vegard  Krogh Ottestad Ski 44:28,0 +3:44
54 31021 Anders Lohne Aarstad   44:28,2 +3:44
55 31008 Kristoffer Fyksen Kjelsås IL 44:28,2 +3:45
56 31022 Nikolai Kristiansen Brandbu IF 44:29,3 +3:46
57 31001 Linus Degland Heiervang Fossum 44:29,5 +3:46
58 31191 Philip  Unnersaker Oppegård IL 44:30,1 +3:46
59 31036 Emil Andreassen Skaftnes Skedsmo Skiklubb 44:31,8 +3:48
60 31176 Elias Holter Steinset Moen Spk 44:36,5 +3:53
61 31048 Magnus Kavli Jutul 44:41,6 +3:58
62 31210 Jørgen Hjelle Stordal IL 44:45,8 +4:02
63 31038 Ask Olaussen Rustad IL 44:52,1 +4:08
64 34205 Erik Røstad Nordre Land SKI 44:52,2 +4:08
65 31208 Henrik Fjermedal Hamar Skiklubb 44:54,5 +4:11
66 31139 Kristoffer Lae Mjøndalen IF 44:56,4 +4:13
67 31151 Fredrik Michelsen Lyn Ski 44:56,4 +4:13
68 31221 Erlend Gundersen Eidsvold Værks Skiklubb 44:58,5 +4:15
69 31137 Magnus Kveen Asker Skiklubb 45:00,1 +4:16
70 31083 Oliver B Berg Granli IL 45:02,2 +4:18
71 31193 Axel Vik Lyn 45:08,0 +4:24
72 31138 Eskil Kvisgaard   45:11,3 +4:28
73 31148 Håkon Lybæk Fet skiklubb 45:23,2 +4:39
74 31150 William Emil Mellvang-Berg Lyn Ski 45:26,2 +4:42
75 31170 Karl Herman Rønning Strindheim IL 45:29,1 +4:45
76 31078 Håkon Tho Anundskås Heddal IL 45:31,6 +4:48
77 31003 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn Ski 45:33,0 +4:49
78 31171 August Enger Sandmo Frogner IL 45:33,6 +4:50
79 31177 Ola Stende Raufoss Langrenn 45:40,1 +4:56
80 31108 Lukas Greisiger LØRENSKOG SKIKLUBB 45:40,2 +4:56
81 31169 Benjamin Riis Korsane Oseberg Skilag 45:41,1 +4:57
82 31006 Mathias  Johannessen   45:41,5 +4:58
83 31158 Jakob Dyran Nordby Røa IL 45:41,9 +4:58
84 31037 Truls Fredriksen Spydeberg IL 45:42,5 +4:59
85 31005 Ulrik Lund Enersen Jømna og Heradsbygd Langrenn 45:55,6 +5:12
86 34209 Fridtjof Reusch Try 46:02,5 +5:19
87 31185 Håvard Sætre Hovdebygda il langrenn 46:03,9 +5:20
88 31154 Abel Moen Lyn Ski 46:04,3 +5:21
89 31134 Martin Kumar Westberg Lyn Ski 46:04,3 +5:21
90 31166 Jørgen Bjørndal Ottestad Lyn Ski 46:04,5 +5:21
91 31163 Elias Naas Møller Gjelleråsen Ski 46:06,0 +5:22
92 31041 Edvard Fossum Olstad Øyer Tretten 46:09,5 +5:26
93 31109 Simon Skjeldal Grytnes Oseberg Skilag 46:18,9 +5:35
94 31157 Oscar Nome Runar Ski 46:23,9 +5:40
95 34204 Sigurd Bakke Næroset IL 46:34,3 +5:51
96 31222 Simen Cook Halvorsen   46:42,8 +5:59
97 31178 Ole Martin Viset Stokke Stordal IL 46:43,6 +6:00
98 31200 Oliver Aasgaard Dfi ski 46:45,0 +6:01
99 31024 Martin E. Farstadvoll   46:46,6 +6:03
100 31152 Sindre Fjeldstad Mikelborg Årvoll 46:46,7 +6:03
101 31121 Hannes Hov Lommedalens IL 46:50,6 +6:07
102 31144 Sivert Vataker Liverød Andebu IL 46:51,9 +6:08
103 31063 Håkon Fauske Røn Asker Skiklubb 46:52,7 +6:09
104 34190 Ola Hjelmås Molden Gran IL 46:53,2 +6:09
105 31143 Johannes Lindberget VSF 46:55,0 +6:11
106 31174 Sander Haug Solbrekke Holmen IF 46:55,5 +6:12
107 31015 Pål Grimsmo   46:55,8 +6:12
108 31215 Herman Liahagen Ottestad IL Ski 47:01,2 +6:17
109 31103 Andreas Fjeld Rustad IL 47:01,9 +6:18
110 31142 Kasper Løvdal Lekve IL Skrim - ski 47:05,2 +6:21
111 31184 Syver Surnevik Lyn Ski 47:08,7 +6:25
112 31192 Ferdinand Vetleseter Lyn Ski 47:10,1 +6:26
113 31102 Axel Filseth Lommedalen IL 47:14,0 +6:30
114 31105 Even Fougner   47:24,8 +6:41
115 31189 Michael Trandokken Røa 47:30,0 +6:46
116 34212 Lukas Arnesen Stokka Ringkollen Skiklubb 47:30,9 +6:47
117 31113 Sander Haukvik-Jensen   47:34,8 +6:51
118 31188 Hallvard Tjentland Svarstad il 47:36,6 +6:53
119 31164 Oscar Smogeli Opsann Follebu Skiklubb 47:42,1 +6:58
120 31087 Oliver Sokrates Bratli Røa IL 47:42,6 +6:59
121 31173 Ole Edvard Snuggerud Gjøvik skiklubb 47:43,2 +7:00
122 31162 Sander Nytrøen Gjerdrum IL 47:47,0 +7:03
123 31218 Trond Oldernes Høybråten og Stovner IL Langrenn 47:48,2 +7:04
124 34211 Kristian Stenersen Øyer Tretten IF Ski 47:48,3 +7:05
125 34203 Martin Stramrud   47:50,2 +7:06
126 31194 Einar Vormeland Skedsmo Skiklubb 47:53,7 +7:10
127 31199 Kasper Aasebø Kjelsås IL 47:54,8 +7:11
128 31183 Christoffer Strømme If birkebeineren ski 48:00,8 +7:17
129 34197 Olav Pihlstrøm Kjelsås IL 48:12,5 +7:29
130 31127 Johan August Aune Johansen Oseberg Skilag 48:13,4 +7:30
131 31098 Herman Angell Eid Skedsmo Skiklubb 48:13,5 +7:30
132 31168 Jakob Rastad Asker Skiklubb 48:13,6 +7:30
133 34200 Teodor Engeli Stensvold Gjøvik skiklubb 48:17,5 +7:34
134 31145 Johannes Høstmark Lund   48:17,7 +7:34
135 31207 Jens Engebrigtsen Fossum 48:18,6 +7:35
136 34202 Jonas Mile Mjøndalen IF 48:24,4 +7:41
137 34194 Axel Aalde Kjelsås IL 48:43,7 +8:00
138 31211 Julian Teige Haakaas Trøgstad skiklubb 48:53,4 +8:10
139 31004 Lars Kongssund Næroset 49:04,5 +8:21
140 31129 Lewis Kjemhus Holmen IF 49:07,2 +8:23
141 31094 Emil Martman Dyste Kolbukameratene 49:21,4 +8:38
142 31198 Fredrick Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 49:23,7 +8:40
143 31146 Mikkel Lunde Røa IL 49:23,9 +8:40
144 31147 Trym Aglen Lunde Gjerdrum IL 49:26,6 +8:43
145 31086 Sverre Murud Bratfos Ullensaker skiklubb 49:29,0 +8:45
146 31079 Philip Asplund Lyn 49:33,8 +8:50
147 31122 Einar Brage Hultman Bækkelaget skiklubb 49:39,7 +8:56
148 31180 Tobias Storvik Fjell Try 49:40,7 +8:57
149 31140 Nikolai Sundt Larsen   49:43,4 +9:00
150 31206 Vetle Bøch Holmen IF 49:47,9 +9:04
151 31090 Felix Rein Bruun-Lie Rustad IL 49:53,9 +9:10
152 31197 Henrik Stenersen Øksby Asker Skiklubb 50:04,3 +9:21
153 31175 Annar Erlien Solerød Gjøvik skiklubb 50:19,9 +9:36
154 31104 Eirik Fjeld Lom il 50:23,2 +9:40
155 31107 Roar Gjestvang Moelven-Næroset SKI 50:24,3 +9:41
156 34206 Ole Andreas Holm Mjøndalen Ski 50:26,6 +9:43
157 31149 Axel Lång-Gisholt Fossum 50:27,1 +9:43
158 31136 Lars Dahlseide  Kvamme Haslum IL 50:27,6 +9:44
159 34208 Ulrik Skjønsberg Li Gjelleråsen IF 50:27,7 +9:44
160 31130 Tobias Knutzen Haslum IL 50:29,0 +9:45
161 31156 Kasper Molenaar Vikersund Langrenn 50:32,1 +9:48
162 31117 Niklas Holand Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 50:42,3 +9:59
163 31204 Herman Bjørnstad Høybråten og Stovner IL 50:52,0 +10:08
164 31123 Kristoffer Husbyn Årvoll 51:16,5 +10:33
165 31182 Sindre Vie Strisland Røa 51:38,9 +10:55
166 31214 Mikkel August  Langhus Bye Bækkelaget SK 51:45,9 +11:02
167 31131 Eskil  Kolshus Rustad IL 51:46,9 +11:03
168 31205 Sondre Haugen Bjørnstad Gjelleråsen Ski 51:47,2 +11:04
169 31088 Petter Brennhovd Lyn Ski 51:51,0 +11:07
170 31125 August Wendt Ingulstad Bækkelaget Sporstsklubb 52:01,1 +11:17
171 31161 oliver nysveen MjøsSki 52:04,2 +11:20
172 31095 Peder Dæhlen Gjønnes Spydeberg IL 52:07,0 +11:23
173 31181 Eirik Vie Strisland Røa 52:08,3 +11:25
174 31118 Sebastian Holme Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 52:16,8 +11:33
175 31073 Birk Langehaug Alme Haslum 52:20,6 +11:37
176 31074 Kristian Almås Røa IL 52:23,9 +11:40
177 34201 Markus  Mile Mjøndalen IF 52:37,2 +11:53
178 31114 Maximilian Wiberg Hermansen Drøbak Frogn IL / SKI 52:40,5 +11:57
179 31159 Jonathan Nordraak Drøbak-Frogn IL 52:44,0 +12:00
180 34198 Vetle S Martinsen Hamar Skiklubb 52:48,3 +12:05
181 31132 Eirik Korsvollien Granli IL 53:03,3 +12:20
182 31082 Børge Nilsen Berg Røa IL 53:20,5 +12:37
183 34210 Jesper Meistad Hermansen Fredrikstad Skiklubb 53:21,7 +12:38
184 31216 Noah Lars Linden Fredrikstad Skiklubb 53:24,6 +12:41
185 31126 Christian Jacobsen Oseberg 53:29,8 +12:46
186 31091 Stian Høivik Børja LØRENSKOG SKIKLUBB 53:37,6 +12:54
187 31172 Syvert  Skaug Svarstad Il Ski 53:42,4 +12:59
188 31155 Herman Moer Gjerdrum IL 53:50,8 +13:07
189 31089 Fredrik Breyer Driv 54:20,9 +13:37
190 31202 Sondre  Birkeland Haslum IL Ski 54:22,7 +13:39
191 31120 Mikkel Holsæter Lørenskog 54:41,5 +13:58
192 34188 Martin Berg   54:47,7 +14:04
193 31092 Simen Bårdseth Vang Skiløper Forening 54:56,9 +14:13
194 31195 Anton Wendel Lyn Ski 55:02,4 +14:19
195 34199 Andreas Aalstad Koll 55:31,8 +14:48
196 31209 Michael Gudim LØRENSKOG SKIKLUBB 55:34,6 +14:51
197 34191 Iver Herberg-Aas Koll IL 56:14,0 +15:30
198 31101 Elias Fevang Etnedal Skilag 57:02,8 +16:19
199 31077 Oscar  Andria Lyn Ski 59:34,3 +18:51
200 34181 Jens-Ulrik Ruus Qvale   59:36,3 +18:53
201 31099 Magnus Evenstuen Flåværingen 59:39,2 +18:55
202 31219 Marius Aamodt Oppsal orientering 1:01:02,1 +20:18
203 31119 Jo Randar Holmøy Hadeland CK 1:02:54,0 +22:10
204 31128 Simen Rønning Johansen DFI 1:09:05,1 +28:21
205 31116 Aksel  Hognestad Oppegård IL 1:09:14,0 +28:30