Resultater UngdomsBirken - Gutter 16 år - 2016




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 13. mars 2016


Klasse Gutter 16 år - Uoffisiell liste

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 30058 Håkon Kolderup Larvik ski 35:45,6
2 30019 Kasper Inderhaug Botne Skiklubb/ Team Nordre Vestfold 35:48,9
3 30005 Simen Syversen Hamar Skiklubb 35:52,3
4 30127 Petter Lindmoen   35:52,9
5 30051 Filip Olaussen Fossum IF 35:53,0
6 30009 Iver Wang Johansen Kjelsås IL 35:53,7
7 30040 Filip Glittenberg Holt Tistedalen Fl 35:58,0
8 30049 Johan Unneberg Tistedalen Fl 35:59,4
9 30046 Fredrik L Nilsen HEMING IL 36:01,8
10 30045 Jonas Hammelow  Fridlund Larvik ski 36:02,3
11 30064 Simen Krogstie Bjørgan Nordbygda Løten ski 36:06,3
12 30069 Adrian Orellana Hellerud Vestfossen IF / Eiker Ski 36:10,2
13 30035 Kristoffer Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 36:10,8
14 30038 Sigurd Rustad Vang skiløperforening 36:21,3
15 30007 Jørgen Solberg Dfi ski 36:28,1
16 30010 Marcus Homdrom   36:29,6
17 30050 Oscar Langford Sand   36:32,0
18 30041 Andreas Kirkeng ROS IL 36:33,1
19 30160 Oskar Solberg   36:34,6
20 30055 Mathias Haugen   36:35,0
21 30172 Elias Michelsen Tangen Oseberg Skilag 36:39,0
22 30020 Jostein Wiig Dagestad   36:40,2
23 30067 Even Hognestad Nordre Eidsvoll IL 36:41,5
24 30047 Simen Bergh Pedersen Oseberg Skilag 36:45,5
25 30016 Jonas S. Trontveit Vang skiløperforening 36:50,6
26 30056 Simen Løbak   36:54,1
27 30022 Mathias Bjerregård Haugnes Raufoss Il langrenn 36:59,4
28 30032 Kristoffer Kvarstad Hamar Skiklubb 37:09,8
29 30002 Håkon Nyhagen Rogne il 37:18,1
30 30048 Mathias Øivind Andresen Kjelsås IL 37:26,5
31 30070 Mons Kjærås Moland Stokke ski 37:30,9
32 30066 Simen Granvold Gjøvik skiklubb 37:31,3
33 30059 Ole-Martin Sandness Sørum IL 37:34,9
34 30155 Vegard Lund Røer Bækkelaget sportsklub 37:35,6
35 30065 Amund Riege Rustad IL 37:36,2
36 30061 Didrik Riis Moen Stokke IL - Ski 37:36,2
37 30034 Bjørnar Fredvik Gjerstad IL 37:36,4
38 30018 Ivar Harald Clem Fossum I.F. 37:40,4
39 30099 William Gundersen Larvik ski 37:41,8
40 30012 Olav Spilling Molde og omegn Idrettsforening 37:42,5
41 30023 Simen Øiseth Fet Skiklubb 37:43,1
42 30025 Walter Pettersen   37:43,1
43 30008 Sigurd Borge-Moe Botne SK/Team Nordre Vestfold 37:44,7
44 30001 Erik Andre Lier Gjerdrum IL 37:46,5
45 30180 Jonas Utaker   37:49,3
46 30031 Magnus Brynsrud Bærums Verk Langrenn 37:55,5
47 30088 Fredrik Foyn Evensen Asker Skiklubb 37:56,3
48 30053 Ole Jørgen Knoph Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 37:59,7
49 30128 Even Lindaas Strandbygda il 38:00,4
50 30185 Carl Wennberg Grøstad Nesodden IF 38:01,9
51 30204 Øivind Tøger Mo Tistedalen Fl 38:08,3
52 30039 Andreas Aas-Jakobsen Il Heming 38:17,8
53 30030 David Thorvik   38:20,6
54 30028 Håvard Sveen Gjerdrum IL 38:35,4
55 30029 Kristian Marius Wuttudal Nordre Eidsvoll IL 38:36,0
56 30154 Simen Ruud Konnerud 38:37,5
57 30044 Jeppe Nilsen FOSSUM IL 38:39,4
58 30027 Håvard Høymork HEMING IL 38:39,7
59 30151 Erlend Rondeel Drøbak-Frogn Ski 38:40,4
60 30138 Tobias H. Mortensen Lyn Ski 38:41,0
61 30122 Jonas Johansen Fet skiklubb 38:46,1
62 30021 Eskil Hov Kaupanger IL 38:47,4
63 30014 Martin Nordvold Lunde Åslia skilag 38:47,8
64 30199 Harald Schaanning Fossum 38:48,1
65 30098 Markus Klepp Grytnes IL Ivrig 38:48,5
66 30110 Even Riber Haugland Høybråten og Stovner IL 38:48,7
67 30042 Iver Tildheim Andersen Rustad 39:01,5
68 30068 Christian Rustad   39:01,6
69 30195 Petter Ellingsbø Vang Skiløperforening 39:01,8
70 30043 Eirik Ophus Bækkelagets SK - Ski 39:04,5
71 30136 Wilhelm Moe Heming 39:05,3
72 30081 Bernhard Bryhn Drammen Strong 39:06,0
73 30145 Christian Opsahl Eriksen Vind IL 39:09,1
74 30063 Hugo Harnæs Kjelsås IL 39:20,0
75 30208 Torstein Ous   39:35,7
76 30205 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 39:37,4
77 30207 Lars Tanum   39:41,3
78 30102 Andreas Hallingstad IL Bevern 39:47,4
79 30123 Herman Karterud Nordbygda Løten ski 39:48,9
80 30157 Fredrik Sangnæs Raufoss Il langrenn 39:55,8
81 30118 Ivar Høgnes Jevnaker IF ski 40:09,7
82 30190 Karl Christian Øvrebø Åmdal IL 40:12,6
83 30087 Eskil Engdahl Torvikbukt idrettslag 40:16,1
84 30148 Tor Anton Pedersen Ivrig 40:16,6
85 30135 Marcus Midtenget VESTRINGEN IL 40:18,2
86 30131 Jørgen Lyngstad Lyngstad & Omegn IL 40:21,1
87 30074 Håvard Aune Nittedal 40:27,8
88 30192 Ola Aalvik Nanset Ski 40:31,1
89 30200 Sondre Try Myrmel Spydeberg IL 40:31,6
90 30162 Even Ingolf Sollien Vang Skiløperforening 40:34,1
91 30101 Trym Hagen Lyn Ski 40:34,6
92 30060 Sander Rosendal Skrautvål Il 40:35,8
93 30130 Jon Magnus Ludvigsen Heming 40:36,3
94 30233 Bjørn Melaaen IL ROS 40:37,3
95 30096 Harald Gjerde Heming 40:38,2
96 30079 Geir Blom Breivik IL Bevern 40:45,4
97 30191 Ole Øyhaugen VESTRINGEN IL 40:51,9
98 30080 Herman Brurberg Njård 40:59,9
99 30201 Johannes Wiken Vang Skiløperforening 41:01,5
100 30057 Jakob Klavenes Berg Oseberg 41:01,6
101 30134 Njaal Ellegaard Melby Vang skiløperforening 41:04,5
102 30166 Johan Storebakken Hamar Skiklubb 41:04,7
103 30112 Simen Hellerud Jevnaker Ski 41:09,3
104 30125 Kevin Bjerkeli Krohn Molde og omegn IF 41:19,9
105 30169 Snorre Barthel Sveen Fossum IF 41:23,6
106 30139 Trygve Myhr Asker Skiklubb 41:24,5
107 30095 Eskil Frøisland   41:26,3
108 30003 Rune H. Grobakken Rogne il 41:27,7
109 30103 Christoffer Halvorsen Botne Skiklubb 41:28,6
110 30140 Håvard Myrvold Jevnaker IF ski 41:28,8
111 30086 Philip Drivenes Fredrikstad Skiklubb 41:30,8
112 30113 Magnus Mortensen Hellum Røa IL 41:31,5
113 30171 Kevin Jessen Sørensen Eidsvold Værks Skiklub 41:31,7
114 30182 Anders Vamsæter Gjerdrum IL 41:42,4
115 30141 Trym Nesje-Haugli Søre Ål IL 41:55,3
116 30071 Even Kjøsen Unsgård Leik IL 41:57,4
117 30197 Arnar Olafsson   42:01,3
118 30175 Uffe Sogn Tomasgaard Drøbak Frogn IL Ski 42:02,8
119 30107 Marius Tønder Hansteen   42:03,8
120 30076 Axel Villanger Bang Røa IL 42:04,5
121 30104 Sigurd Bakken Hamre Nanset Ski 42:07,0
122 30144 Asbjørn Lund Onsaker Trøsken IL 42:07,4
123 30193 Bendik Aas Røa IL 42:10,3
124 30161 Sondre Gaden Solberg Brøttum IL / Team Sjusjøen 42:20,7
125 30100 Marius Skau Göthe Svea skilag 42:46,9
126 30153 Christoffer Ruth Konnerud 42:49,4
127 30119 Andreas Tvedt Iversen   42:50,1
128 30106 Robert Melby Hansen Nordre Eidsvoll IL 42:50,2
129 30188 Elias Øhman Gjøvik SK 42:52,7
130 30168 Petter Sunde Gjelleråsen Ski 42:58,5
131 30150 Ole Anton Ringlund Tormod Skilag 43:07,0
132 30203 Emilio  Husum   43:15,7
133 30006 Simen Fagerli Pedersen Eidsvold Værks Skiklub 43:16,7
134 30091 Torjus Fluge Fornes Rustad IL 43:24,8
135 30198 Sondre Schou Olsen Høybråten og Stovner IL 43:26,6
136 30178 Torjus Ullern Holmen IF Langrenn 43:27,9
137 30196 Audun Melby Jacobsen   43:33,3
138 30202 Nicolai Heimbeck Arnesen Heming 43:33,7
139 30177 Erik Tveraaen Torvbråten Vollen Ungdomslag 43:39,0
140 30120 Raymond Johannesen Svea skilag 43:40,8
141 30105 Johan Hanestad VESTRINGEN IL 43:43,2
142 30082 Ole Johan Bråten Vang Skiløperforening 43:44,7
143 30187 Kristoffer Krogh Wetterhus Vollen Ski 43:46,0
144 30152 Torkild Rosvoll Asker Skiklubb 43:48,9
145 30126 Emil Alexander Øvreeide Liaklev Tistedalen Friluftslag 43:49,9
146 30011 Kristoffer Thorud Lyn Ski 43:51,6
147 30108 Bjørn Roar Hatten Gjelleråsen 43:58,2
148 30085 Jostein Svaland Dale Vallset Il 44:01,4
149 30174 Eirik Enge Thomassen Hamar Skiklubb 44:02,6
150 30115 Magnus Horgen Tistedalen Fl 44:07,1
151 30092 Leo  Fossholt Olsen Vestfossen Idrettsforening 44:10,6
152 30137 Tobias Moholt Drøbak Frogn 44:21,9
153 30206 Petter Pettersen Røa IL 44:30,0
154 30075 Morten Harterman Bakketun Jardar 45:03,9
155 30116 Bendik Sparre Hovet TRY IL 45:27,3
156 30124 Ian Kavlie Heming 45:27,6
157 30194 Torgeir Auråen Kolbukameratene 45:33,7
158 30084 Konrad Buene Bukve Vollen 45:44,8
159 30026 Herman Vestvik Thieme Rælingen skiklubb 46:10,8
160 30164 Iver Stadsvoll Søre Ål IL 46:13,1
161 30111 Nils Martin Anvik Hellenes Drøbak Frogn IL 46:21,2
162 30143 Jacob Monrad Nygård Nesodden IF Ski 47:51,7
163 30156 Sivert Rønningen   48:26,2
164 30083 Haakon Bue R&Å 49:20,1
165 30117 Carl Huitfeldt Holmen langrenn 49:50,4
166 30129 Albin Littorin Sandbu LYN SKI / SK Rye 49:54,6
167 30133 Markus Malmberg LØRENSKOG SKIKLUBB 51:00,8
168 30090 Isak Rohr-Torp Fluck Il Holeværingen 51:23,3
169 30149 Torjus Leite Rimstad Rustad IL 52:09,5
170 30159 Håvard Martin Snekkerhaugen   52:13,2
171 30097 Lars Marius Gravseth   53:06,4
172 30078 Aleksander Brataas Holmen 53:58,5
173 30094 Sander Frimo oppsal IF Ski 57:34,3
174 30165 Christian Fredrik Staib Skedsmo Skiklubb 58:31,5


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +