Resultater UngdomsBirken - Gutter 16 år - 2017



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017


Klasse Gutter 16 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 30011 Jon Tho Anundskås Heddal IL 41:08,6
2 30017 Sondre Nordgård Heddal IL 41:23,0
3 30016 Herman H. Kleivi Holmen IF Langrenn 41:25,1
4 30021 Markus Fet Støtvig Oseberg Skilag 41:25,7
5 30033 Ole Conrad Burud Sande Sportsklubb 41:26,1
6 30047 Per Kristian Gauslaa Oddersjaa 41:26,6
7 30019 Mikkel Waldeland Gautvik Molde og omegn Idrettsforening 41:27,1
8 30030 Eirik Stene Bærums Verk og Hauger IF 41:27,5
9 30070 Edvard Sandvik Kjelsås IL 41:28,7
10 30176 Even Karlsen   41:28,8
11 30012 Andreas Bergsland Trøsken IL 41:28,9
12 30041 Eirik Heir Koll IL 41:29,0
13 30055 Sander Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 41:29,1
14 30031 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 41:29,2
15 30071 Alexander Smeby Kjelsås IL 41:29,3
16 30043 Jakob Høgalmen Stavang Oppegård IL 41:29,4
17 30001 Anders Martin Jørstad IL Skrim 41:30,3
18 30162 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 41:30,3
19 30013 Fredrik Galaaen Røthe Voss IL/Vossalangrenn 41:30,8
20 30069 Fredrik Stenersen Oppegård 41:31,1
21 30053 Eivind Luka Gjerdrum il ski 41:31,5
22 30064 Mathias Ulverud Gjerdrum il ski 41:31,8
23 30061 Martin Hetland Strand Sandnes IL Langrenn 41:32,1
24 30079 Sigvart Eugen Bergland Mysen if ski 41:32,2
25 30004 Jaran Skoglund Harestua IL 41:32,5
26 30182 Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 41:33,2
27 30020 Aksel Emil Aasbø   41:33,4
28 30023 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 41:33,5
29 30052 Lars Erik Hoppestad Heddal IL 41:33,9
30 30042 Mads Fraurud Vang SLF 41:34,1
31 30150 Lars Ludahl Stangeland Røa IL 41:34,2
32 30049 Sondre Sørbye Røa Langrenn 41:34,2
33 30122 Herman Mobråthen   41:34,4
34 30003 Tor Olav Svaland Birkenes Il 41:34,8
35 30121 Julian Martens Meyer Frogner IL ski 41:35,0
36 30067 Håkon Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 41:35,2
37 30154 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 41:35,8
38 30068 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 41:35,9
39 30050 Jørgen Harby Brøttum IL 41:36,3
40 30115 Mats Morgan Langøy Frogner IL ski 41:36,4
41 30029 Sondre Selberg Gjelleråsen IF 41:36,7
42 30111 Vemund Kostøl Gjelleråsen Ski 41:36,8
43 30007 Espen Haugøy DIF/Team Eid 41:37,0
44 30155 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 41:37,1
45 30014 Magnus Mobråthen   41:37,7
46 30179 Erland Viken Åsmarka IL 41:37,8
47 30177 Jostein Karlsen   41:38,1
48 30138 Magnus Perger Haslum IL 41:38,3
49 30008 Lars Broch Bjørgaas Asker Skiklubb 41:38,9
50 30032 Sander Elstad Gjerdrum 41:39,6
51 30186 Magnus Trandokken RØA IL / TEAM TRANDOKKEN 41:41,3
52 30040 Jens Marcus Dyrberg Ek Bærums Verk Langrenn 41:41,8
53 30082 Mathias Berthet HEMING IL 41:42,5
54 30045 Ole Vibe Volden Fossum IF 41:42,9
55 30051 Oscar Bretteville Fossum 41:44,0
56 30018 Christoffer Nes Dynna Frogner IL 41:45,4
57 30175 Erling Wangen Lillehammer Skiklub 41:47,1
58 30164 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 41:47,9
59 30101 Marius Solberg Hernes Nes Ski 41:48,4
60 30002 Oscar Reiersen Trøsken 41:48,5
61 30133 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum il ski 41:48,8
62 30089 Haakon Edvardsen Vikersund IF Ski 41:49,2
63 30059 Martin Aasen Hemstad Gjelleråsen Ski 41:49,3
64 30107 Ole Stornes Iversen Asker Skiklubb 41:49,8
65 30058 Eirik Rørstad Fossum IF 41:50,7
66 30063 Markus Riste Østre Toten Skilag 41:50,9
67 30194 Eirik Hella   41:53,0
68 30035 Martin Lund Sjøen Spydeberg IL Langrenn 41:53,4
69 30024 Mats Tallakstad Svarstad Il Ski 41:53,8
70 30078 Albin Berger Domnarvets Goif 41:56,6
71 30005 Vetle Leander Johansen Glassverket IF/Team Splitkon 42:01,2
72 30028 Edvard Reier Vangsnes IL Runar 42:02,3
73 30165 Vemund Jacobsen Vaet   42:02,6
74 30148 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 42:03,5
75 30141 Frederik Arent Rogstad Njård 42:05,9
76 30057 Martin Mollestad Oddersjaa 42:08,4
77 30060 Kristian Berg Vestfossen IF 42:11,0
78 30149 Aleksander Solhaug Ullensaker skiklubb 42:13,0
79 30106 Rasmus Ingebretsen Runar Ski 42:15,6
80 30066 Herman Sjøboden Hauken IL 42:16,2
81 30084 Paal Markus Bjørnstad Bækkelaget ski 42:16,7
82 30096 Andreas Aleksander Gjessing Holmen-if 42:24,1
83 30086 Emil Byberg Domnarvet 42:28,2
84 30145 Magnus Sedeniussen Gjelleråsen IF Ski 42:28,4
85 30046 Mattias Brekkum Skjåk IL 42:28,6
86 30085 Herman Brustad Heggedal IL/Team Eid 42:29,4
87 30137 Bendik Håland Pedersen Rustad I.L 42:31,7
88 30037 Håkon Bakke Kjerstad Emblem il langrenn 42:33,0
89 30010 Aleksander Dokset Kjelsås IL 42:36,1
90 30173 Erlend Lien Grøtberg IL Bevern 42:36,4
91 30062 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 42:36,6
92 30098 Benjamin Gunnarsen Kjelsås 42:38,3
93 30159 Eivind Sætre Gjelleråsen IF 42:38,5
94 30009 Sindre Hvesser Brein Dikemark IF 42:40,8
95 30129 Morten Nilsen IL Jardar 42:47,1
96 30097 Aksel Aimar Gundersen Moss skiklubb 42:49,4
97 30092 Eirik Osvik Flekke Gjelleråsen 42:50,2
98 30100 Fredrik Tveit Haraldstad Lyn Ski 42:55,9
99 30095 Bård Fossum Eidsvold Værks Skiklub 42:56,2
100 30127 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 43:01,4
101 30048 Ole Kristian Sauar Haslum IL 43:03,0
102 30065 Oliver Mølmen Kjeldstad Kjelsås 43:05,5
103 30139 William Pihlstrøm   43:13,2
104 30103 Henrik Horpedal Haslum IL 43:13,3
105 30109 Simen Kildal Røa Langrenn 43:13,7
106 30183 Kristian Haugstoga Granheim Koll IL 43:14,1
107 30160 Herman Larsen Sølhusvik   43:14,3
108 30118 Jonas Lindbæck Lyn Ski 43:15,9
109 30080 elias Bergset IL Veten 43:20,5
110 30054 Peder Nytrøen Steimoen Trøsken IL 43:27,0
111 30091 Trygve Eriksen IL Runar 43:33,4
112 30077 Ola Frivold Berg Røa IL 43:33,8
113 30094 Truls Bratvold Fossen Vikersund IF Ski 43:40,4
114 30104 Heine Husdal Drøbak-Frogn IL 43:48,7
115 30110 Emil Rindal Kolseth Heggedal IL / Team Eid 43:52,9
116 30026 Olav Høgåsen Søre Ål IL 43:58,6
117 30081 Johannes Søgaard Berle Heggedal IL/Team Eid 44:02,5
118 30156 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 44:07,5
119 30036 Eivind Kallmyr IL Jardar Langrenn 44:14,5
120 30087 Andreas Utengen Doksrød Øvrevoll Hosle IL 44:16,5
121 30027 Petter Thorslund Aadland Nittedal IL 44:23,2
122 30174 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 44:25,5
123 30184 Fredrik Riste Kristiansen Ringebu-Fåvang skiklubb 44:27,7
124 30190 Håvar Kvam IL Bjørn 44:40,5
125 30099 Martin Hammer Søre Osen IL 44:53,8
126 30180 Axel Bjelland Oseberg Skilag 44:57,7
127 30108 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 45:11,8
128 30093 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklubb 45:13,4
129 30083 Linus Bild IL Ivrig/Team Nordre Vestfold 45:14,9
130 30185 Mathias Thorstensen Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 45:15,1
131 30178 Petter Seland Fredrikstad Skiklubb 45:34,9
132 30114 Sondre Langerud Åsen IL 45:45,2
133 30072 Marius Alexander Syvertsen Nes Ski 45:45,7
134 30131 Magnus Nyberg Kjelsås 45:47,3
135 30168 Sigurd Bekken  Woldengen Moen Sportsklubb 45:55,3
136 30170 Sigurd Grønbakken Drøbak Frogn IL 46:02,4
137 30158 Sigvart Støverud   46:05,3
138 30105 Hallgeir Høgåsen Søre Ål IL 46:05,7
139 30142 Vetle Opheim Rønningsveen Kjelsås Langrenn 46:09,6
140 30143 Sindre Sagbakken Lillekammer CK 46:09,6
141 30153 Martin Stensrud Strandbygda il 46:38,3
142 30140 Henrik Alm Revelsby Bækkelagets SK 46:52,5
143 30167 Daniel Martinsen Westgaard Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 47:17,9
144 30161 Fredrik Sørensen Haslum IL 47:33,6
145 30172 Johannes Tiller Lismarka Skilag 47:41,3
146 30124 Arild  Moldal Birkenes IL ski 47:41,6
147 30181 Marcus Brekke TNV/ Skoppum Ski 47:56,1
148 30123 Tobias Hellum Moe IL Jardar 48:00,7
149 30120 Hans Løken Feiring IL 48:29,3
150 30157 Henrik Strømsjordet Torpa Ski 49:01,2
151 30171 Tor Magnus Grøstad Rælingen SK 49:06,1
152 30125 Sondre Østraat Mortensen Fossum IF 49:26,0
153 30135 Sigurd Høilo Ongstad Øvrevoll Hosle 50:03,4
154 30088 Sigurd Dugstad Lyn Ski 50:07,6
155 30128 Johan Lægreid Nes Hafslo IL 50:11,0
156 30074 Martin Oliver Aulid Asker Skiklubb 50:18,7
157 30073 Isak Askjer Oseberg Skilag 50:20,1
158 30119 Henrik Linner Tronsrud Nord-Odal IL 50:28,3
159 30189 Mathias Hagren Kalin LØRENSKOG SKIKLUBB 50:34,5
160 30136 Kasper Orseth Rustad IL 51:02,3
161 30163 Aslak Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 51:09,2
162 30126 Bastian Motrøen ØHIL langrenn 51:10,0
163 30191 Leonard Sandløkk Schiller LØRENSKOG SKIKLUBB 51:11,8
164 30166 Markus Skreen Vognild Oppdal Sykkelklubb 51:27,6
165 30146 Mathias Seiersnes Kjelsås IL langrenn 53:44,5
166 30188 Ole Gustav Morstad   55:06,4
167 30102 Nikolai Auestad Horn   56:25,5
168 30169 Edvard Finstad Åsen IL 57:40,0
169 30130 Hermann Berg Nilssen   59:57,0
170 31265 Nils Hermann Kjøsnes Haslum 1:01:05,3