Resultater UngdomsBirken - Gutter 16 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Gutter 16 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 30025 Audun Nordaas Strandbygda il 38:05,4 +0:00
2 30065 Andreas Aune Aakerli Heimdal Ski 38:05,8 +0:00
3 30003 Nils Bergström Domnarvets Goif 38:05,9 +0:01
4 30149 August Bertheussen Falkanger Byåsen IL 38:07,0 +0:02
5 30004 Torbjørn Rolstad Lørenskog skiklubb/Team Maxpuls 38:08,8 +0:03
6 30013 Simen Fritzner Gjelleråsen 38:11,5 +0:06
7 30035 Petter Bakken LynSki 38:12,2 +0:07
8 30014 Johannes Flaaten   38:13,4 +0:08
9 30005 Jørgen Schjølberg Tynset IF 38:14,2 +0:09
10 30049 Torjus Asak Vind IL 38:14,6 +0:09
11 30071 Petter Dehli Fraser Il Heming 38:15,2 +0:10
12 30130 Knut Andreas Rugsland Holmen IF 38:16,4 +0:11
13 30040 Lars Håkonsen Botne Skiklubb 38:18,1 +0:13
14 30027 Stian Grønli Fet skiklubb 38:21,9 +0:17
15 30023 Trym Danielsen Lyn Ski 38:39,0 +0:34
16 30042 Torodd Klausen   38:39,1 +0:34
17 30043 Iver Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 38:39,7 +0:34
18 30057 Bjarte Bjertnæs Jevnaker IF ski 38:40,4 +0:35
19 30038 Fredrik Owren Lillehammer skiklubb 38:41,2 +0:36
20 30031 Martin Grape Fladby Bærums Verk ogHauger 38:41,8 +0:36
21 30172 Andreas Østensen Søre Ål IL 38:41,8 +0:36
22 30060 Sander Teisbekk ROS IL 38:45,3 +0:40
23 30076 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF Ski 38:51,6 +0:46
24 30064 Ole-Magnus Kvernvolden Ottestad Ski 38:59,5 +0:54
25 30006 Lukas Jordbru Larvik ski 39:06,2 +1:01
26 30088 Henrik Falkenberg Dokset Kjelsås IL 39:06,9 +1:02
27 30056 Herman Byfuglien Ulsrud Gjøvik skiklubb 39:09,7 +1:04
28 30124 Markus Mæland Oseberg Skilag 39:10,3 +1:05
29 30016 Halvor Dybdahl Njård 39:11,9 +1:07
30 30059 Marius Rønningen Skaug Svarstad il-ski 39:12,2 +1:07
31 30044 Even Hemma Brøttum IL 39:13,1 +1:08
32 30072 Oskar Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 39:14,2 +1:09
33 30063 Sigurd Mjølstad-Svendsen Gjøvik skiklubb 39:14,3 +1:09
34 30050 Sindre Økern   39:14,3 +1:09
35 30022 Tobias Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 39:15,3 +1:10
36 30024 Magnus Klevenberg Gjøvik skiklubb 39:16,1 +1:11
37 30087 Erlend Børli Haslum IL 39:16,7 +1:11
38 30157 Even Hjelmås Molden Gran IL 39:17,2 +1:12
39 30118 Martinius Lie-Petterson Haslum IL 39:17,7 +1:12
40 30012 Eivind Tømmerberg Fossum IF 39:21,1 +1:16
41 30029 Simon Moosmayer Holmen IF 39:24,4 +1:19
42 30032 Martinius Hage Gunnerød IL Ivrig-Ski TNV 39:34,6 +1:29
43 30045 Tarjei Nesheim Bærums skiklub 39:37,7 +1:32
44 30021 Joachim langtangen Aas Svarstad Il Ski 39:43,3 +1:38
45 30047 Lars Lybekk Bertelrud Bagn IL 39:49,7 +1:44
46 30179 Tore Herman Finsrud Kirkebøen Tistedalen Fl 39:52,0 +1:47
47 30018 Haakon Jensson Skregelid Frogner IL 39:52,6 +1:47
48 30152 Erlend Andersen Åslia skilag 39:53,6 +1:48
49 30054 Albert Berget IL Skrim Ski 40:02,2 +1:57
50 30001 Amund Marinus Sørensen Fossum 40:02,6 +1:57
51 30081 Halfdan Baumann Heming 40:02,7 +1:57
52 30068 jonas petterson Østre Toten Skilag 40:15,9 +2:11
53 30009 Jakob Gløersen   40:17,9 +2:13
54 30052 Henrik Wahlstrøm HEMING IL 40:18,7 +2:13
55 30137 Kristian Sveen Hamar Skiklubb 40:23,5 +2:18
56 30026 Markus Sellevoll Oppegård IL 40:24,2 +2:19
57 30074 Alexander Amundsen LØRENSKOG SKIKLUBB 40:30,3 +2:25
58 30036 Erik Brandt Domnarvets Goif 40:33,6 +2:28
59 30011 Mikkel Katla   40:38,1 +2:33
60 30053 Ole Andreas Saxegaard Klund Fredrikstad SK 40:38,5 +2:33
61 30105 Harald Horn Lyn Ski 40:42,3 +2:37
62 30061 Sebastian Risan Nakken Molde og omegn IF 40:43,9 +2:39
63 30051 Magnus M. Stensby Hamar Skiklubb 40:44,9 +2:40
64 30048 Vebjørn Blom-Hagen Haslum 40:46,2 +2:41
65 30112 Thomas Kristiansen   40:48,1 +2:43
66 30123 Jakob Myntevik Gjerdrum il ski 40:49,0 +2:44
67 30002 Kristoffer Mogen Oppegård IL 40:52,8 +2:47
68 30017 Herman Hegge-Samuelsen Kjelsås IL 40:52,9 +2:48
69 30151 Sivert Ahlquist Kjelsås 40:53,0 +2:48
70 30067 Halvor Nordhagen Bromma IL 40:58,0 +2:53
71 30085 Gabriel Solve Bondevik Oppegård IL 41:17,7 +3:12
72 30066 Sander Tømmerberg Fossum IF 41:27,2 +3:22
73 30039 Nikolai Hansen Bakken Trysilgutten 41:28,4 +3:23
74 30037 Herman Storm Segtnan Moss skiklubb 41:45,2 +3:40
75 30055 Jens Opstad Kjelsås IL 41:46,8 +3:41
76 30100 Oskar Gisleberg Gran IL 41:47,5 +3:42
77 30094 Bordal Even MjøsSki 41:51,1 +3:46
78 30079 Kristian Arvesen Runar Ski 41:51,6 +3:46
79 30033 Anders Amdal Fossum 41:57,5 +3:52
80 30168 Christopher Valøy Heming 42:07,2 +4:02
81 30110 Sondre Jordheim LØRENSKOG SKIKLUBB 42:09,4 +4:04
82 30126 Eirik Nydal Høybråten og Stovner 42:39,1 +4:34
83 30091 Sander Engdahl Torvikbukt IL 42:39,2 +4:34
84 30159 Tobias Ramsberg Gjøvik skiklubb 42:47,1 +4:42
85 30145 Kristian Østermann Il Heming 42:47,6 +4:42
86 30135 Petter Solberg Gjelleråsen 42:48,3 +4:43
87 30120 Magnus Lund Nittedal 42:48,9 +4:44
88 30148 Anders Aatangen   42:49,0 +4:44
89 30141 Gard Woxholt SK Rye 42:50,8 +4:45
90 30114 Emil Kvalheim Otterdal Nes Ski 42:51,3 +4:46
91 30133 Oskar Lockert Skjold Åsen IL 42:51,9 +4:47
92 30142 Magnus Wæhre Asker Skiklubb 43:01,7 +4:56
93 30095 Magnus Flesjø Fossum IF 43:25,7 +5:20
94 30084 Peder Aarstad Berg Galterud IF Team Odal 43:57,9 +5:53
95 30098 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik skiklubb 43:58,9 +5:54
96 30129 Eskil Lykke Refsgaard Trøsken IL 43:59,6 +5:54
97 30132 Mats Rustad Konnerud IL 44:03,8 +5:58
98 30134 Halvard Myhra Solberg Oseberg Skilag 44:05,3 +6:00
99 30080 Trygve Berger Ausland Gjerstad IL 44:05,6 +6:00
100 30101 Adrian Gjærum Hernes IL 44:12,4 +6:07
101 30107 Jesper Andreas Haakonsen   44:12,4 +6:07
102 30156 Johannes Halvorsen Lyn 44:30,6 +6:25
103 30164 Bernhard Bors Vestre Akers Ski Klub 44:33,3 +6:28
104 30102 Tobias Gomo Oppegård 44:33,3 +6:28
105 30153 Ivar Fjeld Lom il 44:35,7 +6:30
106 30116 Even Mogens Langseth Nittedal IL 44:37,9 +6:33
107 30109 Joakim Wilkens Jernberg Kjelsås IL 44:49,2 +6:44
108 30144 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 44:57,5 +6:52
109 30155 Håvard Gundersen Eidsvold Værks Skiklub 45:05,6 +7:00
110 30161 Ådne Ulset Vingrom IL 45:17,7 +7:12
111 30169 Johannes Gustavsen Eidsvold Værks Skiklub 45:26,6 +7:21
112 30111 Iver Kjelsaas Sørkedalens IF 45:28,1 +7:23
113 30090 Adrian Einvik Jensen Runar IL 45:32,5 +7:27
114 30162 Lars Øderud Vatne Bækkelaget SK 45:40,2 +7:35
115 30089 Mathias Sagdal Egeberg Skedsmo Skiklubb 45:53,0 +7:48
116 30147 Sivert Aasdalen Kjelsås IL Ski 45:54,7 +7:49
117 30165 Fredrik Strande Bruun Vollen Ski/Team Eid 45:56,2 +7:51
118 30131 Marlon Rustad Bækkelaget SK 46:02,7 +7:57
119 30160 Sune Raknes Sogstad Gjøvik skiklubb 46:49,9 +8:45
120 30075 Filip Andre Amundsen Disenå IL/Team Odal 47:04,6 +8:59
121 30139 Marius Sætre Rustad IL 47:14,5 +9:09
122 30166 Einar Fjeld Helsør Skedsmo Skiklubb 47:15,7 +9:10
123 30083 Lars Klavenes Berg Oseberg Skilag 47:20,9 +9:16
124 30170 Tinus  Rilvaag   47:29,3 +9:24
125 30125 Fredrik Nordby Skedsmo Skiklubb 47:31,1 +9:26
126 30146 Johan Øy Gjelleråsen IF 47:31,3 +9:26
127 30093 Hans Jørgen Søiland Eriksen Gjerdrum IL 47:34,2 +9:29
128 30121 Jørgen Nøkleby Melling Ringkollen Skiklubb 47:36,8 +9:31
129 30077 Bernhard Anseth Frogner IL 48:09,9 +10:04
130 30163 Håkon Omholt Berrefjord Svarstad Il Ski 48:59,2 +10:54
131 30171 Sondre Tusvik Hamar Skiklubb 49:53,2 +11:48
132 30103 Jo Bastian Gustavsen Svelvik Sykkelklubb 50:00,1 +11:55
133 30099 Gard Frengstad   50:20,9 +12:16
134 30096 Henrik Willumsen Flugstad Team Flugstad 50:21,9 +12:17
135 30173 Jesper Vigtel Hølland   50:44,9 +12:40
136 30150 Sebastian Horn Gjelleråsen IF 53:03,2 +14:58
137 30115 Lars Kørra Kjellmyra 53:07,0 +15:02
138 30174 Sam Rouppe   55:31,4 +17:26
139 30117 Didrik Larssen Bockmann Holeværingen 55:39,5 +17:34
140 30119 Erik Tømmerhoel Longva Østre Toten Skilag 57:11,5 +19:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +