Resultater UngdomsBirken - Gutter 16 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Gutter 16 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 30170 Vebjørn Hovdejord   39:53,3 +0:00
2 30016 Even Linderud Hernes IL 39:56,0 +0:03
3 30042 Torgeir Mæhlumsveen Byåsen IL 39:56,2 +0:03
4 30011 Eirik Linderud Hernes IL 39:58,4 +0:05
5 30002 Edward Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 39:58,6 +0:05
6 30087 Johannes Galåen Kjelsås 39:59,7 +0:06
7 30030 Ola Løvlien Lillehammer Skiklub 40:00,7 +0:07
8 30122 Aadne Mykland Imås Ski 40:01,1 +0:08
9 30056 Thomas Blom Imås IL, Ski 40:02,1 +0:09
10 30066 Marcus Holter Larsen Asker Skiklubb 40:02,6 +0:09
11 30064 August Lunde Byåsen IL 40:05,9 +0:13
12 30043 Sjur Holm Grøneng Lillehammer skiklubb 40:06,2 +0:13
13 30009 Magnus Gunnes Kozar Njård 40:06,5 +0:13
14 30165 August Maske Byaasen Skiklub 40:07,4 +0:14
15 30157 Falk Håkenstad-Bråten Lillehammer Skiklub 40:08,4 +0:15
16 30047 Andreas Heierstad IL IVRIG SKI 40:09,7 +0:16
17 30057 Anders Bærheim Nittedal IL ski 40:11,9 +0:19
18 30006 Kristian Borge-Moe Botne SK/Team Nordre Vestfold 40:14,2 +0:21
19 30135 Elias Stoknes Røa 40:15,6 +0:22
20 30046 Simon Hannestad Kjelsås IL 40:22,5 +0:29
21 30024 Andreas Lerø Fossum IF 40:33,7 +0:40
22 30085 Kristian Fremstad   40:43,2 +0:50
23 30018 Simen Beck Bentsen Kjellmyra IL 41:06,0 +1:13
24 30100 Wictor Holme Kjelsås 41:06,8 +1:13
25 30068 Matias Nalum Rakkestad Kjelsås IL 41:08,9 +1:16
26 30061 Einar Gundersen Rognerud Vaaler IF/Team Solør Ski 41:13,5 +1:20
27 30138 Kristian Sølverud Wangen Magnor UL 41:18,6 +1:25
28 30045 Marcus Thunestveit  Andersen Oppegård 41:19,5 +1:26
29 30010 Vetle Lysaker Norbom Konnerud 41:22,8 +1:30
30 30050 Eskil Tarud Tormod Skilag 41:23,3 +1:30
31 30026 Jørgen B Dyrdahl Berger IL Ski 41:24,9 +1:32
32 30055 Mattias Andersson   41:27,1 +1:34
33 30168 Anders Mørdre Davidsen Fossum IF 41:28,1 +1:35
34 30074 Antonius Herskedal Amundsen Byaasen Skiklubb 41:30,0 +1:37
35 30052 Ulrik Andersen Røa IL 41:32,0 +1:39
36 30001 Frikk Engebråten Røa IL 41:38,6 +1:45
37 30059 Fredrik Sjøholt   41:40,5 +1:47
38 30152 Torjus Aspesletten Lillehammer Skiklub 41:41,4 +1:48
39 30108 Erik Ola Jorde Asker Skiklubb 41:41,9 +1:49
40 30065 Markus August Berthet HEMING IL 41:43,0 +1:50
41 30029 Ask Grøtan Wang Fossum IF 41:49,8 +1:57
42 30028 Emil Gråbøl-Undersrud Lyn Ski 41:51,0 +1:58
43 30053 Andreas Sørsdal Sande Sportsklubb / Team Nordre Vestfold 41:51,1 +1:58
44 30158 Philip Georg Johansen Nybergsund IL 41:51,9 +1:59
45 30103 Markus Hungerholt Gjerdrum IL 41:52,4 +1:59
46 30089 Herman Gromsrud Gjelleråsen Ski 41:53,2 +2:00
47 30033 Tage Kulset Merakerås Byaasen Skiklub 41:54,2 +2:01
48 30155 Tobias Gjerde Haslum IL 41:55,4 +2:02
49 30156 Alex Hovland-Sunde Konnerud IL 41:55,5 +2:02
50 30027 Gard Lindby Røa IL 41:58,2 +2:05
51 30073 Morten Almaas Lyn Ski 41:58,9 +2:06
52 30031 August Andre Lukkassen Røa IL 42:00,1 +2:07
53 30014 Bård Brun Eidsvold Værks Skiklub 42:01,5 +2:08
54 30012 Vetle Grønvik Ekra Byaasen Skiklubb 42:04,8 +2:11
55 30019 Even Mobrenna Team Odal / Disenå IL 42:14,1 +2:21
56 30060 Jonathan Wærdahl Eriksen HEMING IL 42:14,3 +2:21
57 30075 Gustav Amundsen Nes Ski 42:20,0 +2:27
58 30160 Emil Skogheim Åslia skilag 42:23,7 +2:30
59 30004 Hans Lossius Oddersjaa 43:23,2 +3:30
60 30015 Didrik Røssum Jensen Hakadal IL 43:28,3 +3:35
61 30051 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 43:37,5 +3:44
62 30039 Vetle Lysne Johansen   43:40,5 +3:47
63 30063 Anders Grini Moelven Il / Team SJusjøen 43:55,2 +4:02
64 30140 Ulrik Tvedt Gjerdrum 43:55,6 +4:02
65 30107 Magnus Johannessen Moelven il /team Sjusjøen 43:55,7 +4:02
66 30034 Eigil Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 44:06,5 +4:13
67 30166 Sindre Esmann Milvang Bærums Verk og Hauger IF 44:15,1 +4:22
68 30035 Oscar Pladsen Gussiås Røa IL 44:15,4 +4:22
69 30013 Trygve Bye Løken   44:18,1 +4:25
70 30098 Jonas Hoelsveen Raufoss Il langrenn 44:19,3 +4:26
71 30081 Adrian Falch Bækkelagets Sporsklubb 44:19,6 +4:26
72 30036 Eirik Sørbråten Skedsmo Skiklubb 44:19,8 +4:26
73 30147 Aksel  Ødegård Imås Ski 44:24,2 +4:31
74 30164 William Lie-Johansen Ringkollen ski 44:26,3 +4:33
75 30090 Gard Gulbrandsen Heming 44:28,7 +4:35
76 30092 Stian Hage-Nilsen If Birkebeineren 44:29,9 +4:37
77 30151 Adrian Arntsen Sandvold Ringkollen Skiklubb 44:31,2 +4:38
78 30037 Mathias Myran   44:35,7 +4:42
79 30084 Torbjørn Fladby-Karterud Skedsmo Skiklubb 44:37,6 +4:44
80 30048 Mats Lindaas Strandbygda il 44:38,4 +4:45
81 30154 Sindre Høisæter Brattlien Nittedal 44:48,9 +4:56
82 30169 Håkon Linner Tronsrud   44:54,0 +5:01
83 30041 Simen Brekke Heming IL. 44:59,2 +5:06
84 30153 Nikolai Gylthe Berget Vang Skiløperforening 45:00,9 +5:08
85 30020 Jesper Jørgensen Fossum 45:01,7 +5:08
86 30040 Mikkel Pedersen Høybråten og Stovner IL 45:18,2 +5:25
87 30130 Torstein Skattebo Sør-Fron il 45:33,9 +5:41
88 30005 Magnus Fauske Byaasen Skiklub 45:34,2 +5:41
89 30144 Åsmund Angard Wefling Søre Ål IL 45:42,7 +5:49
90 30054 Alv S. Skjeldal Berger IL 46:05,8 +6:13
91 30105 Henrik Haakenaasen Lyn Ski 46:07,4 +6:14
92 30094 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 46:11,2 +6:18
93 30058 Magnus Five Skedsmo Skiklubb 46:13,6 +6:20
94 30126 Sindre Overen IL Kolbukameratene 46:15,7 +6:22
95 30120 Martin Mobråthen Gjerdrum IL 46:32,6 +6:39
96 30119 Markus Løken Vallset Il 46:39,9 +6:47
97 30112 Sivert  Krangnes Ådal il 46:40,9 +6:48
98 30172 Oscar Creutzer Langslet   46:45,8 +6:52
99 30104 Alexander Hustad Røa 46:48,2 +6:55
100 30088 Adam Giæver Bærums verk 47:09,4 +7:16
101 30142 Mats Mangset Vennestrøm MjøsSki 47:12,3 +7:19
102 30123 Aleksander Nilsen Rustad 47:17,2 +7:24
103 30137 Birk F. Sætnan ØHIL 47:18,8 +7:25
104 30101 Jonas Holstrøm Fossum IF 47:20,1 +7:27
105 30132 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 47:29,4 +7:36
106 30116 Sondre Leer Lommedalen 47:37,8 +7:44
107 30038 Vegard Ranestad Hamar Skiklubb 47:48,2 +7:55
108 30114 Jørgen Kveen Asker Skiklubb 48:04,2 +8:11
109 30078 Lars Bryhn Vallset Il 48:22,8 +8:29
110 30134 Sverre Stiansen Lillehammer Skiklub 48:32,6 +8:39
111 30148 Even Ødegaard Øvrevoll Hosle IL 48:33,6 +8:40
112 30022 Teodor Mo Hjelseth   48:51,7 +8:58
113 30128 Iver Schjetne Lommedalen IL 49:00,3 +9:07
114 30133 Kristian Stadaas Asker Skiklubb 49:02,7 +9:09
115 30174 Henrik Selbæk Søre Ål IL 49:32,3 +9:39
116 30080 Eirik Enbusk Nesodden IF 49:34,6 +9:41
117 30115 Kristian Juell Larsen IL Jardar 50:17,4 +10:24
118 30117 Theodor Lindtveit Strandbygda Ski 51:21,0 +11:28
119 30131 Daniel Solli Soknedalen IL 51:38,9 +11:46
120 30127 Markus E. Pichler HSIL Langrenn 51:42,7 +11:49
121 30106 Magnus Iuell Asker Skiklubb 51:47,9 +11:55
122 30124 August Nordbotten Lyn Ski 52:09,5 +12:16
123 30136 Iver Svee Gjerdrum IL 52:11,5 +12:18
124 30139 Tinius Tunga Ringkollen 52:24,4 +12:31
125 30163 Fredrik Aasen Hemstad Skedsmo Skiklubb 52:32,0 +12:39
126 30110 Kasper Karlsen Bækkelagets Sportsklub 52:51,0 +12:58
127 30083 Trond Finsrudlien VESTRINGEN IL 52:52,8 +13:00
128 30079 Magnus Carolin Lillehammer cykleklubb 53:08,3 +13:15
129 30099 Magnus Hoelsveen Jevnaker IF ski 53:15,1 +13:22
130 30171 Oscar Christiansen Nes Sykkel 53:44,1 +13:51
131 30076 Petter Bakken Ådal il 53:48,3 +13:55
132 30077 Håvard Bjørnestad IL Jardar 54:21,1 +14:28
133 30113 Anders Solli Kristoffersen Soknedalen IL 55:10,3 +15:17
134 30118 Gaute Lindaas Strandbygda il 56:07,9 +16:15
135 30145 Oskar Westgaard Skedsmo Skiklubb 56:28,1 +16:35
136 30162 Aleksander Reistad Berg Fossum IF 56:53,0 +17:00
137 30149 Jonas Aarseth Lyn 57:08,5 +17:15
138 30095 Albert Hauger-Johannessen ØHIL 57:51,4 +17:58
139 30159 Øystein Skirbekk Sagmoen Strandbygda il 58:26,6 +18:33
140 30150 Jonas Bræin Aas Øyer Tretten IF 1:00:39,3 +20:46
141 30111 Sindre Kjæreng Røa IL 1:02:06,8 +22:13
142 30129 Karl Akselsen Seawright Svarstad il 1:05:53,7 +26:00