Resultater UngdomsBirken - Jenter 12 år - 2016




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 13. mars 2016


Klasse Jenter 12 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 39019 Ida Lie  Sørensen Larvik ski 47:24,0
2 39001 Vilma Halstenstad Stovner Fossum IF 50:13,3
3 39011 Mina Sofie Kjærås Moland Andebu IL SKI 50:35,7
4 39018 Siri Nesheim Bærums skiklub 50:36,1
5 39005 Signe Aaberg Skar Dikemark IF 50:58,1
6 39083 Mille Baastad Berg Jardar IL 51:19,4
7 39012 Synne Nesheim Bærums skiklub 51:36,7
8 39024 An-Magritt Rønning Vikersund Langrenn 51:53,8
9 39015 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 52:02,7
10 39117 Ragna  Fodstad Østre Toten Skilag 52:05,8
11 39036 Karin  Dalbye Moss skiklubb 52:25,8
12 39014 Synne Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 52:36,8
13 39034 Mathea Enger Nordbygda Løten ski 53:04,7
14 39027 Kajsa Hansen Bakken   53:14,2
15 39038 Filippa Blakstad Nilsson Fossum IF 53:18,9
16 39007 Anna Marie  Nordengen Sirevåg Lyn Ski 53:33,5
17 39249 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 53:37,9
18 39008 Guro Linnebo TRY IL 53:53,5
19 39030 Oda Ertzeid Gjerstad IL 53:54,1
20 39135 Helene Ekrheim Haugen Holmen IF 54:00,2
21 39041 Aurora Wilkens Jernberg Kjelsås IL 54:01,6
22 39022 Julie Hammer Eidsvold Værks Skiklub 54:42,2
23 39035 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 54:57,9
24 39126 Tilde Wilhelmsen Grønvold ØHIL 55:02,5
25 39111 Mina Kristin  Eriksrud Sjåstad v/Lier 55:04,7
26 39252 maria fink   55:13,7
27 39150 Johanne  Jarbeaux   55:16,0
28 39009 Aurora Gaarder Strand Strandbygda il 55:23,2
29 39031 Andrea sæther  Verdenius Tolga IL 55:30,4
30 39010 Ida Hult Ottestad Ski 55:45,4
31 39004 Heidi Kristina Sebjørnsen Røa IL 56:10,4
32 39180 Mina Manflå Lund Kjelsås IL 56:13,7
33 39125 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 56:19,5
34 39118 Tiril T. Fosen Sætre if Graabein 56:40,8
35 39184 Hedda Magnussen Vind IL 56:43,4
36 39093 martine Blekeli Lyn Ski 56:44,3
37 39178 Live Eide Longva Ottestad Ski 56:44,7
38 39149 Henriette Jansch Fossum IF 56:46,3
39 39240 Johanne Vestre Tomrefjord IL 56:47,4
40 39040 Ellinor Bårdseng   56:49,0
41 39141 Linnea Holst Haslum 56:49,1
42 39157 Vanessa Kjæstad LØRENSKOG SKIKLUBB 56:50,8
43 39025 Ingeborg Håkonsen   56:54,1
44 39176 Stine Loennecken Holmen IF Langrenn 56:56,2
45 39028 Caroline Grimsmo Holmen IF 56:57,9
46 39016 Emilie Marie Moland Krogsrud HEMING IL 57:03,0
47 39154 Eline Horten Jordet Tolga IL 57:07,2
48 39197 Mathea  Nordvik Brandbu IF 57:18,3
49 39026 Thea Kvam Øyer - Tretten IF 57:27,7
50 39221 Tiril Stavrum Lommedalen Skiklubb 57:30,8
51 39088 Eileen Bjanes IL Jardar 57:32,3
52 39189 Julie Mykleset Vang Skiløperforening 57:35,1
53 39246 Isa Marie Wisth Vestre Aker Skiklub 57:36,2
54 39194 Tiril Kristine Skar Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 57:49,7
55 39131 Anine Skjæret  Halstensen Haslum IL 57:52,5
56 39234 Matilde Hareide Torgersen Gjelleråsen 57:58,5
57 39267 Unn Kristin Øien Øverli Lom il 58:00,8
58 39174 Mathilde Lindblad Øyer-Tretten Ski 58:19,4
59 39033 Nora Margrethe Furfjord Røa IL 58:29,8
60 39077 Henrikke Cecilie Stavnum Arnkværn Rustad IL 58:31,8
61 39090 Kaia Bjønnes Holmen IF Langrenn 58:46,1
62 39106 Emma Dåsnes Vang Skiløperforening 58:47,7
63 39087 Emilie Agathe Besseberg Dfi ski 58:52,6
64 39148 Marie Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 58:54,4
65 39078 Guro Askevold Kjelsås IL 58:56,0
66 39037 Astrid Stigen Fredrikstad Skiklubb 58:56,3
67 39226 Margit Sundby Trøsken IL 59:01,9
68 39003 Hermine Dyrhaug Moe Røa IL 59:04,0
69 39137 Ingrid Riber Haugland Høybråten og Stovner IL 59:07,4
70 39160 Kaisa Sofie Kleven Haslum IL 59:09,6
71 39172 Katinka Lie-Petterson Haslum langrenn 59:15,2
72 39082 Ada Myhren Bekkelund Søre Ål IL 59:27,3
73 39133 Malin Hareide Breen Høybråten og Stovner IL 59:34,2
74 39039 Oline Ødegård Wiklund Lillehammer Skiklub 59:41,2
75 39192 Oda Mølmann Lyn Ski 59:48,4
76 39201 Sophie Opedal Njård 59:50,1
77 39023 Jessica Silber Vind 59:59,3
78 39145 Josefine Kirkeby Husebø Lyn Ski 1:00:06,1
79 39020 Marthe Johanne Hjelmeset   1:00:08,5
80 39169 Stella Jahrmann Lauvstad   1:00:11,6
81 39173 Malin Lie-Vik Lyn 1:00:13,0
82 39104 Gunhilde Dovland   1:00:14,6
83 39175 Ida Lockert Skjold Bjerke IL 1:00:18,6
84 39217 Iben Skjæret Halstensen Haslum IL 1:00:27,7
85 39002 Elise Fredheim Simonsen Trøsken IL 1:00:29,3
86 39204 Live Raknes Sogstad Gjøvik skiklubb 1:00:35,5
87 39250 Mari Kålås Abrahamsen IL Runar 1:00:36,1
88 39207 Christine Rugsland Holmen IF 1:00:44,7
89 39029 Tuva Hallan Kristiansen Røa IL 1:00:49,0
90 39120 Kaja Wilhelmsen Garstad Kjelsås IL 1:00:52,6
91 39006 Guro Tho Anundskås Heddal IL 1:00:53,6
92 39215 Tyra Simensen Nittedal IL 1:00:53,8
93 39095 Christina Elise Brautaset IL TRY 1:00:55,9
94 39263 Anniken Hjeltnes Taraldsen Roterud IL 1:00:58,9
95 39097 Ida Bråten   1:00:59,6
96 39223 Lotte Storaker Holmen IF 1:01:02,7
97 39021 Amalie Knippen Kvernsmyr Andebu IL 1:01:05,3
98 39163 Bettina Kringlebotn   1:01:19,5
99 39092 Selma Bjørnsgaard Lenndin   1:01:24,7
100 39224 Mille Marie Storlien Roterud IL 1:01:27,6
101 39235 Sofie Tunli DFI 1:01:29,4
102 39278 Tiril Steine-Eriksen Heming 1:01:31,9
103 39268 Venil Fluge Fornes Rustad IL 1:01:33,7
104 39159 Cornelia Elisabeth  Kjøsnes   1:01:37,8
105 39251 Petrine Aanonsdatter Bendheim Åslia skilag 1:01:46,6
106 39114 Julia Fastbø Nes Ski 1:01:54,3
107 39152 Dina Møller Johnsen Try 1:02:05,7
108 39115 Hedda Feltman Øvrevoll Hosle Ski 1:02:11,6
109 39153 Helene Hoel Jomaas Fossum IF 1:02:13,3
110 39243 Camilla Warset Fossum IF 1:02:15,9
111 39170 Sanna Mensner Lerstang Lommedalens IL 1:02:22,9
112 39177 Karoline Longva Rustad IL 1:02:24,3
113 39084 Tuva Frivold Berg Røa IL 1:02:32,5
114 39101 Selma Lindstad Børresen Ottestad Ski 1:02:41,1
115 39116 Maria Willumsen Flugstad Bærums Verk og Hauger IF 1:02:41,4
116 39162 Karoline Amalie Knutsen   1:02:44,0
117 39143 Nora Auestad Horn ØHIL 1:02:53,9
118 39102 Emilie Caspersen HEMING IL 1:02:54,8
119 39199 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei Il 1:03:09,4
120 39261 Andrea Sperstad Lom il 1:03:11,6
121 39238 Sara Kristine Ulvang Gjelleråsen Ski 1:03:20,4
122 39228 Eline Sveen Haslum 1:03:23,0
123 39076 Hedvig Andersen Heming 1:03:24,2
124 39086 Amy Kaleta Besharati HolmenIF 1:03:25,9
125 39161 Linnea Klingberg   1:03:26,2
126 39122 Kristin Bøe Grande Kjelsås IL 1:03:27,3
127 39190 Eline Mathea Myren Valldal IL 1:03:31,5
128 39264 Marte Hjeltnes Taraldsen Roterud IL 1:03:33,0
129 39096 Johanne Brovold Midtsundstad Braskereidfoss IL 1:03:37,3
130 39107 Amanda Ellefsen Haslum IL 1:03:39,2
131 39193 Thea Natvik Bækkelaget Sports Klubb 1:03:39,7
132 39081 Tyra Bardal Ranheim Skiklubb 1:03:42,7
133 39241 Frida Helle Viken Haslum IL 1:03:44,6
134 39113 Mari Falch Nidelv IL 1:03:44,6
135 39230 Ingvild Søreide Holeværingen 1:03:48,5
136 39112 Marie Fahre Koll IL 1:03:48,5
137 39132 Live Hansteensen Lommedalen 1:03:50,1
138 39128 Astrid Hagen Strandbygda Ski 1:04:07,8
139 39099 Nora Bråthen Trøsken IL 1:04:20,5
140 39094 Pernille Bi Bratlien Lommedalens IL 1:04:23,2
141 39136 Ragnhild Serine Haugen Drøbak og Frogn ski 1:04:36,2
142 39142 Marie Holter Moen Spk 1:04:40,0
143 39079 Maren Bache-Wiig   1:04:41,4
144 39017 Martea Bergum Øyer-Tretten IF- ski 1:04:44,9
145 39218 Vilde Slaatto Geilo IL 1:04:45,5
146 39140 Ane Hernæs IL Jutul 1:04:56,1
147 39124 Frida Sofie Grimsrud Øvrevoll Hosle IL 1:05:01,4
148 39212 Juni Brandstorp Sanden Holmen IF 1:05:04,8
149 39186 Ingrid Milli Eidsvold Værks Skiklub 1:05:05,3
150 39098 Amalie Bråthen Njård 1:05:06,8
151 39105 elsa døvigen-ousdal Lyn Ski 1:05:08,7
152 39187 Elina Bakkevig Moen Fossum IF 1:05:26,5
153 39214 Ada Sexe Bækkelaget sportsklubb 1:05:29,5
154 39109 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL 1:05:36,1
155 39237 Selma B Ulsrud Gjøvik skiklubb 1:05:37,6
156 39123 Guro Grenan-Grimstad ØHIL 1:05:38,8
157 39108 Aasne Sofie Ellevold OPPSTAD IL 1:05:52,0
158 39198 Aud Irene Nygård Nesodden IF Ski 1:05:53,6
159 39211 Idun Busterud Sandal Ottestad IL 1:05:56,3
160 39260 Sara Solvang Bjerke IL Ski 1:05:58,9
161 39266 Anna tveit Ødegaard Nittedal IL 1:06:12,3
162 39151 nora Oline Jensen Lommedalens IL 1:06:28,3
163 39216 Selma Skeie   1:06:33,8
164 39196 Anne Kristine Sanderud  Nordgaard OPPSTAD IL 1:06:41,8
165 39219 Kristine Solbakken IL Jardar 1:06:55,0
166 39220 Tuva Linea Solberg Røa IL 1:07:10,5
167 39203 Mia Owsinski Turunen SVIL 1:07:20,7
168 39147 Hedda Høntorp Oppegård IL 1:07:24,3
169 37293 Maia Strøm-Roum   1:07:35,0
170 39164 Tora Køste Lyn Ski 1:07:37,1
171 39156 Sarah Jørgensen Sjåstad v/Lier 1:07:53,6
172 39179 Pia Ø Lorentzen Fossum IF 1:07:58,6
173 39185 Astri Martinsen Lommedalens IL 1:08:04,6
174 39270 Gudveig Marie Jacobsen Gjøvik skiklubb 1:08:10,5
175 39257 Ane Rafen Fossum IF 1:08:15,0
176 39073 Ida Hjell Allergodt MjøsSki 1:08:38,5
177 39165 Guro Stai Langeland   1:08:49,5
178 39195 Maren Nodenes-Fimland Vestre Akers Skiklubb 1:08:54,2
179 39206 Silje Emilie Rognstad   1:08:58,6
180 39181 Nora Kvam Lundberg Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 1:09:00,6
181 39188 Nora Myhre Rabo Try 1:09:03,0
182 39225 Filippa Stølen Koll 1:09:07,4
183 39255 Emma Høyeraal  Leen Oppegård IL 1:09:08,8
184 39091 Sunniva Bjørke Holmen IF Langrenn 1:09:35,7
185 39248 Christel Østbu Bjerke IL 1:09:36,6
186 39139 Mari Hellebust Vestre Aker Skiklubb 1:09:57,5
187 39155 Oda Jutkvam Bækkelagets SK ski 1:10:08,6
188 39074 Åsne Bredeli Alsøe Vestre Aker Skiklubb 1:10:10,7
189 39205 Jenny Rognes Heming 1:10:19,2
190 39167 Kajsa Meyer Larsson IL Jardar 1:10:22,6
191 39265 Camilla Clausen Vaagan   1:10:52,1
192 39130 Frida Hahne Dfi ski 1:11:03,0
193 39089 Marthe Bjerknes Heggedal IL 1:11:13,3
194 39200 Ragnhild Fagerli Næss Gjerdrum il ski 1:11:35,3
195 39144 Charlotte Husebye Heming 1:11:50,7
196 39254 Hermine Hansen Åslia skilag 1:11:57,4
197 39262 Lene Støylen Stavda Bjørndal IF 1:12:31,4
198 39253 Karine Grindahl Bjørndal IF 1:12:31,7
199 39182 Andrea Lundene Solbrekken Klubb Bagn IL 1:13:10,8
200 39080 Live Evju Baggerud Fossum IF 1:13:16,6
201 39231 Ragnhild Sørhage Lom Idrettslag 1:13:26,1
202 39247 Ada Ødegård Vallset 1:13:38,0
203 39100 Anna Bye-Ribaut Nittedal Idrettslag 1:14:05,1
204 39158 Matea Otelie Rønning Kjørsvik Nittedal iderettslag skigruppa 1:14:06,4
205 39272 Åshild Sylte Tormod Skilag 1:15:12,7
206 39258 Emilie Skarpnord MjøsSki 1:15:25,2
207 39273 Anna Tarud Tormod Skilag 1:15:29,2
208 39202 Karen Ormstad Meier Holeværingen 1:16:01,0
209 39227 Thea Svanqvist Holmen IF 1:16:19,0
210 39256 Gina  Lein Kjølgård Lillehammer skiklubb 1:16:38,2
211 39129 Kathinka Zahl Hagen Njård 1:16:40,7
212 39168 Henriette Lauve Vegårshei Il 1:16:56,2
213 39119 Anne Frøisland   1:17:02,2
214 39279 Lena Skarpnord MJØS SKI 1:17:10,5
215 39127 Isabella Gunnarsdottir Bærums Verk og Hauger IF 1:17:33,4
216 39209 Stine Røyrvik Bærums Verk Hauger IF 1:17:45,2
217 39110 Thea Engen Søre Ål IL 1:17:46,6
218 39259 Andrine Slettum Ruud Søre Ål 1:17:50,6
219 39121 Ingrid Siljebråten Gjerdrum Lyn Ski 1:20:16,0
220 39134 Anna Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 1:21:29,8
221 39183 Oline Lyngstad Nittedal IL 1:21:51,5
222 39271 Ragnhild Sylte Tormod Skilag 1:22:00,0
223 39146 Inés Aleksandra Vivaldi Huuse Bækkelaget SK 1:23:06,5
224 39208 Christina Marie Hellund Ryssdal Heming 1:23:43,0
225 39233 Ane Torbjørnsen VESTRINGEN IL 1:24:36,8
226 39075 Erle Alvik BVHIF 1:24:43,0
227 39085 Eline Berg Steinslien VESTRINGEN IL 1:24:43,5
228 39210 Amelia Sabier LØRENSKOG SKIKLUBB 1:24:58,3
229 39244 Hanna A. Wefling   1:26:34,2
230 39222 Kristine Frostad Stephensen BSK 1:28:45,1
231 39275 Fredrikke Søvik Rønning Nordøy IL 1:35:49,9
232 39280 Ida Sofie Johnsen Søre Ål IL 1:35:50,2
233 39166 Madeleine Large   1:37:54,4
234 39276 Celine Hagen Fossum IF 1:38:06,4
235 39232 Adele Thorberg Fossum 1:38:20,4
236 39274 Selma Bakke Jenssen Fossum 1:38:37,6


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +