Resultater UngdomsBirken - Jenter 12 år - 2017



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017


Klasse Jenter 12 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 39021 Lisa Kristine Jorde Asker Skiklubb 49:07,9
2 39020 Louise Petersen Wiggen Fossum 49:08,5
3 39023 Ingeborg Stenvold Årvoll IL 49:20,0
4 39040 Malin Hoelsveen Raufoss Il langrenn 49:58,3
5 39037 Hedda Pladsen  Gussiås Røa IL 50:21,5
6 39011 Hanna Skarphol Villadsen Jardar 50:34,6
7 39039 Hanna Sørbye Røa Langrenn 50:38,7
8 39001 Sarah Rehn Bækkelaget sportsklubb 50:44,0
9 39018 Emma Klevenberg Gjøvik skiklubb 50:58,6
10 39014 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 50:59,4
11 39033 Regine  Kjølberg Bjerkreim IL ski 51:02,5
12 39032 Milla G Andreassen Bækkelaget 51:09,9
13 39013 Silje Christine Berg-Knutsen Nes Ski 51:33,2
14 39220 Eline Aasdalen Kjelsås IL Ski 52:06,7
15 39012 Stella Stavrum Lyn Ski 52:06,9
16 39095 Sunniva Bunde Kjelsås 52:22,1
17 39002 Iris Tollan Brandhaug Roterud IL Ski 52:26,0
18 39110 Ane Robøle Fegri Øystre Slidre il 52:29,5
19 39025 Alva Ersson IFK Mora Sk 52:50,2
20 39225 Mina Ryen Vestre Trysil idrettslag 52:55,4
21 39029 Helene Ludahl Stangeland Røa IL 52:56,8
22 39208 Anna Søberg Vaglum Søre Ål IL 52:58,6
23 39043 Kristine Aune Aakerli Heimdal Ski 52:59,9
24 39034 Mathea Tegdal IL Skrim 53:07,5
25 39009 Karoline Longva Rustad 53:17,6
26 39138 Ane Hustvedt Rustad IL 53:29,3
27 39028 Ida Madeleine Fuglset Gjelleråsen Ski 53:46,7
28 39219 Dina Gaupås Aas VASK 53:47,2
29 39171 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 53:48,5
30 39035 Agathe Brathagen Larvik ski 53:48,9
31 39030 Marie Sveen Fet skiklubb 53:51,0
32 39112 Pernille Fischer Drøbak Frogn 53:58,5
33 39292 Elise Mobrenna Disenå il / Team Odal 54:07,8
34 39027 Tora Rønneberg Weng Eidsberg IL 54:11,7
35 39172 Charlotte Myrset Heming 54:19,2
36 39150 Selma Johnsrud Landgraff Njård 54:46,2
37 39291 Thea Backer-Grøndahl Lyn 54:54,8
38 39162 Stine Ludahl Lagethon Øyer-Tretten IF 55:04,5
39 39168 Johanne Matheson Jardar IL 55:07,8
40 39006 Sofie Lappegård Nittedal IL 55:12,9
41 39182 Hanna Bjerck Ruud Kjelsås IL 55:15,7
42 39015 Anna Lysne Johansen Bagn IL 55:17,8
43 39161 Jenny Lie-Johansen Haugsbygd IF Ski 55:34,6
44 39036 Ida Wergeland Kvestad Runar Ski 55:48,0
45 39165 Cathrine Lærdahl Skedsmo Skiklubb 55:50,4
46 39022 Maja Mo Hjelseth Kjelsås IL 55:57,2
47 39038 Kristin Roland IL Skrim 56:05,1
48 39031 Marte Lillebakken Abell Drøbak-Frogn Ski 56:18,2
49 39016 Ingrid Elise Kullerud Trøsken 56:22,2
50 39042 Synne Dragerengen Reinsvoll IF 56:25,3
51 39081 Henriette  Bakken Drøbak-Frogn Idrettslag 56:26,6
52 39146 Stina Horn Johannessen Holmen IF Ski 56:33,5
53 39133 Anette Løvik Haukvik Oseberg Skilag 56:33,8
54 39097 Nora Conradi Øvrevoll-Hosle IL 56:34,9
55 39082 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal I.L. 56:40,1
56 39202 Christine Thurmann-Moe Røa IL 56:41,1
57 39092 Madeleine Hetland Brath Haslum IL 56:42,2
58 39160 Tara Liaskar Årvoll IL 56:42,5
59 39213 Astrid Bekken Woldengen Moen Spk 56:45,8
60 39083 Ingrid Barli Johansen Rustad 56:46,8
61 39192 Nina Galtung Skar IL TRY 56:48,4
62 39103 Ea Eidslott Lyn Ski 56:56,9
63 39005 Mari Ovidia Ranestad Hamar Skiklubb 57:00,7
64 39007 Frida Lima-Hogsnes Asker Skiklubb 57:05,4
65 39019 Elida Fuglem Valldal IL 57:06,1
66 39129 Ella Halvorsen-Røgeberg Haslum IL 57:11,9
67 39026 Iselin S. Kjeldsberg Vind IL 57:13,5
68 39223 Emma Höglund Øvrevoll Hosle IL 57:14,8
69 39175 Synne Strande Omland Kjelsås IL 57:16,7
70 39180 Ingeborg Buskenes Ringstad Lillehammer Skiklub 57:24,4
71 39143 Karoline Jebsen Heming IL Ski 57:24,5
72 39130 Amalie Hammersmark   57:33,4
73 39196 Åsne Oline Sletten Tormod Skilag 57:34,4
74 39295 Helene Sæter Nes Ski 57:41,5
75 39222 Marie Sofie Ekeberg Oseberg Skilag 57:54,9
76 39144 Hanna Jensen Il Holeværingen 58:11,7
77 39141 Camilla Svestad Hågensen Røa IL 58:23,8
78 39212 Josefine Wikborg Røa IL 58:28,9
79 39210 Karen Vesteng Svea skilag 58:39,7
80 39101 Andrea Marie Eide Røa 58:49,1
81 39152 Sofie Kjær Jørgensen Nesodden IF 58:51,9
82 39234 Astri Olea Strand Ellefsen Lillehammer Skiklub 58:57,3
83 39170 Pernille Matheson Øvrevoll Hosle Idrettslag 59:09,4
84 39134 Anna Fiskerstrand Heier Njård 59:15,0
85 39093 Jenny Bryntesen Watndal Heming 59:16,5
86 39137 Johanna Luytkis Holstrøm Haslum IL 59:17,6
87 39148 Karoline Homme Johaug ØHIL 59:20,9
88 39114 Synne Lund  Flaa Lørenskog Skiklubb Skiskyting 59:35,4
89 39151 Laura Tronstad Juliebø Røa IL 59:35,7
90 39155 Amalie Kofoed-Steen Oppegård IL 59:38,7
91 39183 Nora Røise il kolbukammeratene 59:39,0
92 39185 Solveig Raaen-Zapffe Kjelsås IL 59:44,7
93 39177 Olivia Opheim Koll I.L. 59:52,2
94 39153 Mia Beckmann  Klæboe DFI 59:56,6
95 39008 Julie F. Brunvatne IL Skrim Ski 59:57,6
96 39227 Andrea Sølvberg   1:00:03,7
97 39084 Ebba Jakobine Bell Koll IL 1:00:20,7
98 39127 Julie Langevei  Halle Runar Ski 1:00:22,9
99 39186 Elvira Sandven   1:00:25,1
100 39077 Johanne Anker-Nilssen Nesodden IF Ski 1:00:32,9
101 39100 Martine Dyste Kolbu KK Ski 1:00:55,1
102 39135 Cathrine Heieren IL-TRY 1:01:01,3
103 39300 Agathe Cecilia Asp Røa IL 1:01:02,0
104 39090 Runa Brakestad Skedsmo Skiklubb 1:01:08,7
105 39214 Fride Glømmi Woll   1:01:13,1
106 39296 Constance Maria Usler Rustad IL 1:01:13,3
107 39123 Selma Graarud Kjelsås IL 1:01:14,7
108 39075 Caroline Ottersland Andresen Grane IL 1:01:30,9
109 39024 Malin Indergård   1:01:37,9
110 39205 Oda Charlotte Tretli Rustad IL langrenn 1:01:40,1
111 39188 Hanna Schultz LØRENSKOG SKIKLUBB 1:01:53,3
112 39194 Mimi Skjærvik Mork Nittedal IL 1:02:00,3
113 39230 Elise Frengstad   1:02:02,8
114 39076 Sara Bergh Ankarstrand Haslum IL 1:02:03,1
115 39199 Ane Svee Gjerdrum IL 1:02:03,5
116 39200 Oda Sæter Byåsen IL 1:02:04,8
117 39197 Hedda  Sortåsløkken Holeværingen 1:02:08,1
118 39116 Anniken Frodahl Lystad IL Jardar 1:02:09,6
119 39204 Ida Treangen Holeværingen 1:02:10,6
120 39163 Emma Hovengen Lundin Nittedal IL 1:02:15,4
121 39139 Malena Gulbrandsen Høe Ullensaker skiklubb 1:02:31,1
122 39215 Anne Østvold Heming 1:02:48,3
123 39166 Sofie Høyaas Løken Haslum IL 1:02:49,1
124 39128 Ane Halvorsen Nittedal IL 1:02:50,9
125 39102 Miriam  Eide Joryd Rustad 1:02:57,2
126 39119 Lina Bastiani Gjesdal Haslum IL 1:02:57,9
127 39298 Eirin Tangen Tynset 1:03:06,6
128 39078 Philippa Ask Holmen 1:03:11,4
129 39190 Malin Sjøvold Johnsen Nanset Ski 1:03:14,9
130 39159 Malin Nordgård Leiren   1:03:16,1
131 39187 Nora Scheie IL Koll 1:03:17,7
132 39231 Hanna Høiby Ottestad IL 1:03:18,1
133 39089 Esther Bleich Oppegård IL 1:03:20,0
134 39228 Vilde Tarud   1:03:31,3
135 39118 Stine Jacobsen Furum   1:03:38,3
136 39132 Therese Ådland Hansen Njård Langrenn 1:04:15,4
137 39041 Mari Aarskog Bjerke Ottestad IL 1:04:25,3
138 39217 Mari Aarseth IL Koll 1:04:26,4
139 39126 Andrine Hagen Gjerdrum il ski 1:04:28,5
140 39294 Juni Myntevik Gjerdrum IL 1:04:32,9
141 39195 Ane Jaavall Skår Ørje IL 1:04:36,9
142 39233 Vilde Solem Njård 1:04:42,7
143 39221 Lovise  Brandsrud Ørje IL 1:04:51,6
144 39157 Thea Sofie  Kyseth Grimsøen Lyn Ski 1:05:01,4
145 39142 Emilie Ihle Fet skiklubb 1:05:10,2
146 39216 Negin Øye Njaard 1:05:11,4
147 39167 Sara Martini Asker Skiklubb 1:05:11,7
148 39149 Mia Prøsch Johnsen IL TRY 1:05:12,7
149 39079 Emma Linnea  Aune Fet skiklubb 1:05:14,2
150 39207 Hedda Urke Haslum 1:05:18,4
151 39235 Sigrun Haugli Lyn 1:05:45,3
152 39098 Julia Dalviken Bretteville Haslum IF 1:05:49,0
153 39113 Marie Fladby-Karterud Skedsmo Skiklubb 1:05:53,1
154 39122 Thea Olivia  Grøvnes Lyn Ski 1:06:02,5
155 39111 Vilde Finset Nesodden IF Ski 1:06:05,0
156 39085 Anniken Bergh Try 1:06:09,9
157 39299 Sara Hovde MjøsSki 1:06:10,4
158 39218 Julie Welo Røa 1:06:11,3
159 39096 Hannah Børdahl Vang Skiløperforening 1:06:16,7
160 39293 Pauline Myklebust Koll IL 1:06:32,1
161 39131 Sigrid Bakken Hamre Nanset Ski 1:06:53,4
162 39169 Nora Matheson Bækkelaget 1:07:20,8
163 39120 Selma Graff-Kallevåg Årvoll IL 1:08:02,7
164 39189 Alva  Sjøstrand Kjelsås 1:08:20,9
165 39176 Amalie Dorothea Lund Onsaker Trøsken IL 1:08:20,9
166 39087 Frida Bjerken Raufoss IL 1:08:31,6
167 39184 Lotte Røsten Rønning Bjerke IL 1:08:43,9
168 39140 Karen Håbjørg-Galåen Skedsmo Skiklubb 1:08:47,6
169 39158 Hedda Vic. Larsen Frogner IL ski 1:08:47,6
170 39106 Jenny A. Eriksen Andebu 1:08:52,5
171 39094 Julia Bull Koll 1:09:14,4
172 39173 Eline Noraberg Seljord IL 1:09:45,4
173 39211 Maren Wiese-Hansen Øvrevoll Hosle Idrettslag 1:09:46,0
174 39178 Anna Øy Ottesen Njård 1:09:56,8
175 39109 Julie Falkenstein Njård 1:09:56,9
176 39091 Mina Bratberg Lyn Ski 1:10:02,5
177 39147 Kjerstin Øhrn Johansen Njård 1:10:21,6


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +