Resultater UngdomsBirken - Jenter 12 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Jenter 12 år - Uoffisiell liste

NB! Grunnet krav fra Norges Skiforbund vises resultatlistene for 12-årsklassene (gutter og jenter) i alfabetisk rekkefølge, sortert på fornavn.

Startnr Navn Klubb Tid
39100 Agathe Digre Røa IL 55:01:00
39075 Alba Aloy-Lislerud Njård 56:47:00
39129 Amalie Olsen Gaarder Lommedalen IL 01:08:42
39266 Amalie Dybwad Fossum 01:04:47
39277 Amalie Fakstad Vingrom IL 01:05:53
39118 Amalie Garsjø Brunes Nes Ski 01:00:41
39191 Amalie Nitteberg Nesodden IF 59:50:00
39287 Amalie Plassen-Brandvol Tormod Skilag 01:08:56
39078 Amanda Ulrikke Aschehoug Heming 59:44:00
39201 Amanda Paulsen Pedersen Sand IL 01:06:57
39189 Andrea Pedersen Narmo Moss skiklubb 01:00:51
39243 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 56:41:00
39260 Andrea Aas-Sollie Vardal IF 01:05:27
39181 Andrea Malm HEMING IL 01:00:10
39161 Ane E Kristiansen Haslum IL 01:06:09
39212 Angelina Sanders Haslum IL 01:07:14
39265 Anna Maria Berg LØRENSKOG SKIKLUBB 01:05:33
39112 Anna Fjeldheim Skjerven Lyn Ski 57:52:00
39290 Anna Johansen Haave MjøsSki 01:04:45
39254 Anniken Cloetta Øverland Røa 01:04:27
39219 Astrid Skjevdal Ås IL 53:23:00
39285 Aurora Morstøl  Saanum Njård 01:07:14
39140 Aurora Hjelseth-Steen Rustad IL 56:32:00
39089 Bianca Brauti-Heidemann Fossum IF 01:00:21
39232 Celine Storlien Roterud IL 56:35:00
39134 Charlotte Andrea Hansen Kjelsås IL 56:43:00
39278 Charlotte Narvestad IL TRY 58:00:00
39255 Christine Cloetta Øverland Røa 01:04:47
39275 Constance Maria Usler Rustad IL 54:39:00
39098 Cornelia Sveen de Besche Vestre Aker 01:09:29
39203 Dan Tam Pham Høybråten og Stovner Idrettslag 01:08:05
39145 Daniela Hustad   01:03:16
39106 Ea Eidslott Lyn Ski 55:25:00
39250 Eira Skaarer Wiklund IL Koll 50:21:00
39109 Eira Engen Scheinert Lyn Ski 01:00:29
39107 Eline Ekroll Berger Il 53:45:00
39130 Elise Teige Hafsten Lyn Ski 01:00:23
39172 Ellen Sofie Lekang Skedsmo Skiklubb 01:00:18
39099 Ellen Deisz Fossum IF 59:10:00
39105 Emilie Egeberg Skedsmo Skiklubb 01:04:44
39108 Emilie Enes-Seberg Omvikdalen 01:00:12
39282 Emma Bjørnstad Hamar 01:01:08
39175 Emma Linholt Hamar Skiklubb 01:04:13
39138 Erle Havig-Gjelseth Røa IL 59:41:00
39262 Erle Pedersen Høybråten og Stovner IL 01:04:21
39271 Evelina Sandum Killi Roterud IL 01:02:39
39095 Filippa Fabricius Bye Lyn 56:58:00
39239 Fredrikke Thuve Flock Haslum 01:07:24
39082 Frida  Berg LØRENSKOG SKIKLUBB 01:06:19
39141 Frida Hofgaard Lyn Ski 52:01:00
39246 Frida Vikin Rennebu IL 01:02:53
39196 Frøydis Olaug Nydal Høybråten og Stovner 01:07:04
39198 Gjertrud Oksefjell Onsøien Larvik ski 01:05:05
39168 Guro Molde  Lappegard Fjellet IL 01:06:45
39222 Guro Skålevåg Jutul 58:50:00
39267 Hanna Ulrikke Gotzel Lunde Ringebu - Fåvang Skiklubb 59:39:00
39077 Hannah Marie Andresen Kjelsås IL 01:02:30
39137 Hanne Wærp Hauge Kjelsås IL 01:05:32
39182 Hanne Martinsen Fana IL 01:00:31
39093 Hedda Helena Braaten HEMING IL 59:25:00
39206 Hedda Holmbakken Refsdal Frogner IL ski 01:07:44
39226 Hedda Stenumgard Ringebu Fåvang Skiklubb 57:03:00
39261 Hedvig  Doksrød Runar Ski 56:38:00
39270 Helene Wang Johansen Kjelsås IL 59:06:00
39264 Helene Bakke Moelven IL 56:56:00
39156 Helga Nergården Jortveit Koll IL 01:11:33
39127 Helle Gundersrud Bærums Verk og Hauger 01:00:31
39234 Ida Østbye Støvern Nedre Sigdal IF 01:02:03
39136 Ida Hareide Breen Høybråten & Stovner IL 01:01:34
39135 Ingeborg Harbo-Lervik Lyn Ski 01:04:25
39263 Ingeborg Rosager Granli IL 56:50:00
39122 Inger Grini Moelven IL 58:54:00
39160 Ingfrid Klokset Tomrefjord il ski 57:51:00
39085 Ingri Berg-Røsdal Kjelsås 01:18:01
39177 Ingrid Sofie Loso Lommedalen IL 01:01:31
39139 Ingrid Hay Haslum IL 01:03:21
39157 Ingrid Kihle Konnerud IL 57:38:00
39158 Ingrid Kjæreng Røa IL - Ski 54:29:00
39192 Ingrid Nordby Skedsmo Skiklubb 01:04:34
39209 Ingrid Roland IL Skrim 01:04:25
39283 Ingrid Solheim Røa IL 01:02:23
39280 Isabell Sæther Kolbukameratene 01:00:37
39104 Isabella Edwardsen Kjelsås IL 01:10:20
39215 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL 57:10:00
39128 Jenny Gunnes Lommedalens IL 01:00:28
39147 Johanne  Høegh Engh Holmen IF 01:06:33
39073 Johanne Berven Agard Berger Il 59:41:00
39084 Johanne Gylthe Berget Vang Skiløperforening 01:07:48
39126 Johanne Terland Gundersen Heming 01:15:11
39193 Juliane Nordraak Drøbak-Frogn IL 01:11:53
39251 Julie Birgitte  Wisløff Aase Heming 01:01:32
39086 Julie Block Bjerkelund   59:28:00
39293 Julie Hystad  Lund Degernes IL Håndball 01:14:07
39224 Julie Nordahl Solberg trøsken il 01:10:19
39289 Julie Nyvold Vale Heming 01:01:17
39288 Julie Skrutvold Skjæret Strandbygda il 01:14:16
39094 Julie Bråthen Trøsken IL 01:02:48
39111 Julie Five Skedsmo Skiklubb 01:00:23
39194 Juni Hagelid Norheim   59:32:00
39166 Kaja Sommer Langmoen Fossum 57:48:00
39183 Kaja Martinsen Fana IL 01:01:25
39258 Kamilla Aasebø Kjelsås IL 50:47:00
39171 Karen Haug Laukeland IL Jutul 01:01:18
39197 Kristin Nystad   55:42:00
39123 Kristine Gryttingslien Alme Sør-Fron il 01:08:50
39132 Kristine Hagen Strandbygda il 01:00:40
39124 Leah Cornelia Gråbøl-Undersrud Lyn Ski 57:53:00
39249 Letitzia  Wiik Haslum IL 01:13:05
39121 Lina Grindheim Otra Il 55:40:00
39205 Linde Rasch-Olsen Jardar 01:03:56
39247 Linn Vingan Gjelleråsen 56:10:00
39207 Linnea Bull Risberg Fossum 01:05:07
39116 Linnea Maria Foss Kjelsås IL langrenn 58:49:00
39083 Linnea Nordal Berg Kjelsås IL 01:02:29
39269 Linnea Sophie  Hoem Tomrefjord IL 01:04:40
39272 Linnea Moen Tvenge Hyggen IF 01:02:26
39131 Liv Dale Hagelund Fossum 01:18:49
39210 Live Rønningen Koll IL 01:11:14
39146 Maja Hval Mjøndalen IF-ski 01:05:34
39184 Maja Martinsen Stensby Hamar Skiklubb 01:12:46
39216 Maja Schmidt Drøbak Frogn Ski 01:04:32
39229 Maja Storaker Holmen IF 56:49:00
39142 Malin Holmann Lommedalen 54:43:00
39148 Malin Høntorp Oppegård IL 01:05:20
39259 Maren Engemoen Aasland Try 55:10:00
39117 Maren Sofie Fremstad Nanset Ski 55:46:00
39164 Margrethe Hamre Køber IL Jutul 01:01:52
39274 Mari Schøyen Stiansen   55:44:00
39199 Mari Oksefjell Onsøien Larvik ski 01:06:51
39125 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen Nes Ski 01:09:15
39257 Marie Aalstad Koll IL 01:11:07
39114 Marie Flaa LØRENSKOG SKIKLUBB 01:02:31
39178 Marie Lundberg Hyggen IF 01:03:57
39253 Marie Østlie Idrettslaget Try 01:13:44
39120 Marlene Greisiger LØRENSKOG SKIKLUBB 01:13:56
39091 Marte Kristine Hox Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 01:03:44
39167 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 01:00:54
39279 Marte Rudi Sør-Fron il 01:12:30
39241 Marthea Haaland Tjore Lyn Ski 01:04:11
39150 Martine  Imerslund Harefallet Østre Toten skikag 55:18:00
39155 Martine Homme Johaug Øvrevoll Hosle IL 57:32:00
39102 Martine Dyste Kolbu KK Ski 56:27:00
39159 Martine Kleven Ottestad IL Ski 01:02:48
39187 Maud Mariann Myhre Haslum IL 01:01:02
39268 Melina Sofie Hanssen Moelven IL 01:17:57
39190 Mie Sellevaag  Nicolaysen Vestre Akers Skiklub 01:05:03
34091 Mille Haneberg Haslum 52:55:00
39227 Mina  Stikbakke Kolbukameratene 01:01:37
39291 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub 01:01:04
39154 Nora Johansen Nes Ski 01:09:14
39163 Nora Kvåle Gradert Fossum IF 57:53:00
39223 Nora Slotta-Andreassen Fossum 01:16:34
39110 Oda Bromander  Falkenbo Moss skiklubb 01:06:30
39087 Oda Lyng Bjørkevoll Jutul 01:13:49
37080 Oda Berge-Røkenes Koll 01:14:48
39240 Oda Tjelle Jacobsen   59:43:00
39230 Olivia Stordalen IL TRY 57:33:00
39218 Othilie Oda Segtnan Moss Skikubb 01:14:11
39179 Pauline Lydersen Kjelsås IL 01:11:33
39186 Pauline Musæus Moan Fossum IF 01:09:56
39195 Pernille Nor-Woll Lørenskog skiklubb - ski 01:03:03
39081 Sadie Bell Putney Ski Club 01:04:02
39200 Sanna Oksett Melbye Konnerud IL 01:00:10
39162 Sara Kruse Andersen Bækkelaget SK 01:06:53
39174 Sarah Lingner HSIL 01:18:28
39228 Selma Sofie Stoknes Njård IL 55:25:00
39185 Selma T. Mathismoen Holmen IF 59:31:00
39143 Selma Holm-Lombnæs HEMING IL 01:03:27
39281 Signe Fluge Ulleberg IL TRY 01:02:56
39188 Signe Friberg Myre Hamar Skiklubb 01:04:37
39173 Sigrid Lind Hjetland Haslum IL 01:02:46
39101 Sina Marie Dobloug Vang Skiløperforening 01:14:33
39220 Siri Røhne SKOFTELAND Lyn Ski 01:04:15
39256 Siril Øwre-Johnsen LØRENSKOG SKIKLUBB 01:01:55
39096 Sofie Duus Carlsen Røa Langrenn 56:04:00
39144 Sofie Jenum Hotvedt Vollen Ungdomslag 50:20:00
39221 Sofie Vikesland Skou Njård 59:21:00
39292 Sofie Lundin Haslum 01:14:09
39208 Sofie Robstad Moelven IL 56:48:00
39248 Sophie Wiig Bærums Verk Langrenn 01:05:55
39090 Stella Brauti-Heidemann Fossum IF 01:04:14
39233 Stella Stølen IL Koll 01:05:07
39244 Sunniva Ulevåg Lommedalens IL 59:58:00
39165 Synne Caroline Langhus Bye Bækkelaget SK 01:06:39
39113 Thea Olivia  Fjæra Eng Lommedalen IL 01:02:35
39176 Thea von der Lippe Røa IL 01:01:55
39204 Thea Porsholt Dfi ski 01:12:24
39225 Thea Steine-Eriksen Heming 01:04:55
39115 Tilde Forsberg Lommedalen IL 01:03:20
39074 Tiril Langehaug Alme Haslum IL 01:05:05
39076 Tiril Andersen Skimt 01:04:01
39133 Tuva  Hamre Vestre Akers Skiklub 01:01:41
39202 Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 55:11:00
39079 Tuva Austad Fossum IF 55:48:00
39153 Tuva Jensrud Furnes SF 01:04:25
39235 Tuva Svindland Osebergskilag 01:12:29
39238 Tuva Thorstensen Adolfsen Kjelsås IL 58:48:00
39103 Una Edvardsen IL Skrim 01:07:15
39217 Veronika Vikhamar Schuler Heming 01:02:06
39169 Victoria Larsen Njård 58:14:00
39149 Vilde Haavardsholm Holmen IF 01:06:38
39211 Vilde Røstberg Kjelsås IL 56:17:00
39276 Åshild Alme Sør-Fron il 01:12:01
39170 Åsne Emsell Larsen   01:00:45
39152 Åsne Næss Jensen Jardar IL 01:00:31