Resultater UngdomsBirken - Jenter 12 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Jenter 12 år - Uoffisiell liste

NB! Grunnet krav fra Norges Skiforbund vises resultatlistene for 12-årsklassene (gutter og jenter) i alfabetisk rekkefølge, sortert på fornavn.

Navn Klubb Tid
Ada Marie Stenseth Lyn Ski 58:48:00
Ada Brandsrud Ørje I.L. 01:09:42
Agnes  Vesteng Svea skilag 57:15:00
Agnes Helene Høyven Andersen Tistedalen FL Ski 01:01:51
Agnes Eggen-Vaa Rustad IL 01:09:35
Aleksandra Grindstad Dahl Jevnaker IF ski 01:11:58
Alise Lindløv Sand Røa IL 01:18:47
Amalie Håheim Kind Holmen langrenn 01:20:11
Amalie Sillibakken Hammer Haslum IL 01:16:34
Amalie Haugen Holmen 01:06:57
Amalie Strømdahl Jørgensen Kjelsås IL 57:06:00
Andrea Brække MjøsSki 01:04:25
Anja Thomasgaard Aanensen Gjelleråsen Ski 01:03:04
Anna Dokken Skrivervik Røa IL 01:07:06
Anna Bjertnæs Undheim Jevnaker Ski 01:06:24
Anna Henaug hansen Kjelsås 01:19:48
Anna Jensen HEMING IL 52:47:00
Anna Solberg Spydeberg IL Langrenn 01:00:25
Annicken Sesvold Tørring Bækkelagets Sportsklubb 01:16:09
April Antonsen Lillehammer skiklubb 01:01:01
Aurora Lanbakk Lyn Ski 01:07:14
Caroline Elise Rankin Nordal Holmen 01:03:58
Celina Genton OI Svømming 01:38:33
Charlotte  Malonæs-Skjæret Ottestad IL 01:00:57
Charlotte Blegen Kjelsås Langrenn 01:03:21
Christiane Hermansen Vang Skiløperforening 55:58:00
Christina Luisa Andria Lyn Ski 01:21:54
Dorthea Gretland Hovdebygda IL 01:02:46
Ea Bergersen Rælingen skiklubb 58:10:00
Eiril Erlien Solerød Gjøvik skiklubb 01:09:28
Eiril Strand Rønnestad Lillehammer Skiklub 01:00:36
Eli Anne Skramstad Vang Skiløperforening 01:00:11
Elida Helene Malerød Lie Røa IL 01:08:21
Eline Bender Bækkelagets Sportsklubb 01:12:00
Eline Ekroll Berger IL 52:39:00
Eline Skaar Nittedal IL 54:46:00
Elisabeth Myhre Kjelsås 01:11:06
Elise Jørstad Hamar Skiklubb 01:00:15
Elise Retterås Roterud IL 01:00:19
Ella Louise Andersen Røa IL 01:18:39
Ella Øy Ottesen Njård 01:22:02
Else Julie Mossige Lyn Ski 01:19:33
Emilie Enes-Seberg Omvikdalen IL 59:10:00
Emilie Grøthe Gjelleråsen IF 01:02:30
Emma Sofie Von Krogh VUL 01:35:46
Enya  Morales Fossum 01:32:03
Erle Henriette Soldal Ursin Koll 55:06:00
Erle Pedersen Høybråten og Stovner IL 01:04:22
Eva Marie Andersen Lommedalens IL 01:03:06
Frida Bjercke-Bjørnstad Trøsken IL 01:01:22
Guro Brænden Lillomarka skiklubb 01:05:10
Hanna Höglund Øvrevoll Hosle IL 01:01:43
Hannah Rasmussen Braadlie IL TRY 01:21:49
Hannah Blechar   01:06:30
Hedda  Njå Bjørkmann Heming 55:05:00
Hedda Njå Vind IL 01:09:11
Hedda Røros Roterud IL 01:18:33
Hedda Skarphol Villadsen   59:48:00
Hedvig Scheele Søyland   01:24:35
Heidi Midtbø Helgesen Jutul Il 01:02:28
Henriette Backe Staib Holmen IF 01:03:47
Henriette Stokke Bækkelaget spk 01:06:05
Ia Aleksandra Utmelidze Lyn 01:19:34
Iben Johansen-Barli Rustad IL langrenn 01:17:08
Ida Emilia Kavli Jutul 56:53:00
Ida Kiara Krüger Vingrom IL 01:02:09
Ida Marie Sirevåg Nordengen Lyn Ski 56:29:00
Ida Øverli Støen Lillehammer Skiklub 58:13:00
Ida Sønsteli Roterud IL 01:18:33
Ingeborg Raastad Holmen 57:39:00
Ingrid  Bull-Haaversen Øvrevoll-Hosle IL 01:06:36
Ingrid Emilie Strand Njård 01:00:53
Ingrid Lie Sørensen Larvik ski 56:43:00
Ingrid Marie Hagen Ringebu-Fåvang skiklubb 01:10:49
Ingrid Sandnes Sundsbø Vestre Akers Skiklub 01:01:17
Ingrid Haugland Årvoll IL 01:14:28
Ingrid Håheim Voss IL 01:08:47
Ingrid Solheim Hattestad Lillehammer Skiklub 58:37:00
Ingvild Synnøve Midtskogen Try 01:40:41
Isabelle Sjøberg Røa IL 01:18:47
IsabellStjern Hauan Skedsmo Skiklubb 01:01:04
Iselin Veiseth Lommedalen IL 01:01:21
Iselin Werket-haug Mjøndalen 01:03:28
Johanna Løvdal Lekve IL Skrim - ski 59:45:00
Johanne Almås Røa IL 01:02:23
Julia Skraastad Wold Drøbak-Frogn IL ski 56:45:00
Julia Stusvik Eide Røa IL 58:17:00
Julie Cronblad Wollan Nittedal IL 01:07:24
Julie Sole Hernes Haslum IL 53:55:00
Julie Borge Granli IL. 01:09:31
Julie Sparrevik Røa IL 01:04:52
Juni Krogh Rustad IL 01:00:59
Kaja Aarskog Bjerke Ottestad IL 58:03:00
Kaja Ekrheim Haugen Holmen IF 57:43:00
Kaja Holstrøm Fossum IF 01:17:31
Kaja Stende Raufoss Langrenn 58:31:00
Kajsa Harstad Arntsen IL TRY 01:21:52
Karen Børresen Fure Hamar Skiklubb 01:13:14
Karen Haanes Strandlie Gjøvik skiklubb 01:02:09
Kari Moen Pedersen HEMING IL 59:13:00
Karina Louise Olsen Skedsmo Skiklubb 01:06:17
Karoline Grane Imsgard Holeværingen 01:01:58
Klara Thulin Lyn Ski 01:17:10
Kristiane Antczak  Bjerregaard Krødsherad IL 59:09:00
Kristin Narum Syversen Hamar Skiklubb 01:12:47
Kristina A. Eriksen Andebu IL 01:10:29
Kristine Skrutvold Skjæret Strandbygda il 01:18:28
Kristine Woldene Øvrevoll Hosle IL 01:06:01
Lea Svendsen Kjelsås IL 01:04:28
Lilja Celina Kjær Jørgensen   01:05:58
Lilje Lopes Patey Lyn Ski 01:13:51
Lilly Præsttun Grindstad Nittedal IL 01:12:35
Linnea Bratteng Gjelleråsen Ski 58:26:00
Lisa Bryntesen Watndal Il Heming 01:11:37
Lisa S. Verdenius Tolga IL 01:01:13
Liv Kulle  Andreassen Kjelsås IL 54:05:00
Lotte Kruge Brakestad Skedsmo Skiklubb 01:08:08
Lotte Langengen Haugsbygd IF 58:11:00
Madicken Bjerke Engelstad   01:07:16
Maja Riborg Lona LynSki 01:04:22
Maren Berg Odden LØRENSKOG SKIKLUBB 01:06:03
Maren Matsen oseberg ski 01:17:19
Mari Fossum-Raunehaug   01:17:57
Mari Noordhof-Hansen Haslum IL 01:14:45
Maria Jahrmann Lauvstad Bækkelaget sportsklubb 01:16:08
Maria Haukdal Lyn Ski 01:21:41
Maria Wergeland Fossum IF 57:11:00
Marie Hareide Torgersen Gjelleråsen 01:10:54
Marie Rotevatn Nyberg Øvervoll Hosle IL 01:07:40
Marie Berger Lillehammer Skiklub 01:10:57
Marie Kvarud Vestre Akers Skiklub 01:36:49
Marie Lundberg Hyggen IF 01:00:44
Marie Tøien Haslum Ski Langrenn 01:16:58
Marte Kristine Kollerød Høidalen Lyn Ski 01:02:00
Marte Brenna Grue IL Ski 01:09:17
Marte Dolven Asker Skiklubb 54:04:00
Marte Libak-Feiring Vang Skiløperforening 01:04:38
Marthe Hjell Allergodt MjøsSki 01:05:42
Marthe Jørgenrud HØYBRÅTEN&STOVNER 01:10:18
Martine Bakken-Brustad Vang skiløperforening 01:22:04
Martine Engebakken Vang Skiløperforening 01:08:38
Mathea Myhrum Lommedalens IL 58:22:00
Mathea Paulsen Pedersen Sand IL 01:12:01
Mathea Sletten Sel IL 01:02:13
Mathilde Brurok-Söderström Røa IL 01:03:46
Maya Sophie Syvertsen Konnerud IL 01:06:34
Mia Vatne Aa Hovdebygda IL 01:05:52
Mia Dunham Nes Ski 01:16:07
Mia Fergestad Koll IL 56:49:00
Mie Christensen Haslum IL 58:53:00
Mina Kristine Bugge Opheim Røa IL 54:13:00
Mina Jacobsen-Sjue Nittedal IL 01:17:11
Mina Lie-Vik Lyn Ski 57:46:00
Mina Sveen Lund Lyn Ski 01:04:48
Nikoline Hatlevik Hønningstad Holmen IF 01:10:31
Nora Eide Husstad Årvoll 01:17:11
Nora Akselsen Konnerud Ski 01:08:32
Nora Jeppsson Oseberg Skilag 01:05:59
Nora Morgenlie Kjelsås 01:10:59
Oda Paulen Førde il 01:04:41
oda skari   54:47:00
Oda Vilming Sørlie Hyggen IF 01:30:47
Oline Ingvoldstad   01:02:04
Pernille Linnea Løvhaugen-Bjerke Nittedal IL 01:02:03
Petra Helene Bell Koll IL 01:06:43
Petra Rønning Rustad IL 01:11:47
Rebecca Stusvik Eide Røa IL 58:17:00
Rebekka Otternes Lundekvam Førde il 58:00:00
Selma Bekkelund Gjøvikskiklubb 01:02:43
Signe Eide  Longva Ottestad IL Ski 01:03:08
Signe Marie Hegstad Fossum IF 01:09:52
Silje Nilsen Bruarøy Kjelsås IL 01:01:35
Simone Jacobsen   52:42:00
Sofia Bjønnes Holmen langrenn 01:06:38
Sol Gussiås Haslum IL 01:14:33
Solveig Micahelsen Allum Bærums Skiklubb 01:05:18
Solveig Bakke Moelven IL 01:09:52
Stella Holm Christensen Lyn Ski 01:01:59
Stella Husnes   56:32:00
Stine Nordvold Lunde Åslia skilag 01:03:56
Synne Syversen Gihle Rustad IL 01:04:18
Synne Jacobsen   01:17:45
Synne Kjærnes Hamar Skiklubb 01:01:46
Telma  Fjeld Ørje IL 01:08:07
Thea Sophie Ødegård Frette Grue Ski 01:35:05
Thea Nordheim,Dalane Gjerstad IL 58:29:00
Tuva Dale Esmann Røa IL 01:09:33
Tuva Berger Gjelstad Rustad Il Ski 01:10:48
Tuva Lindvik Lillomarka skiklubb 01:01:49
Tuva Mykleset Vang Skiløperforening 01:04:15
Tuva Stavå-Ringdal Rustad IL 01:05:35
Vera Elaine Skoglund Gjøvik skiklubb 01:10:43
Victoria Løvenskiold IL TRY 01:03:42
Victoria Takvam Fossum IF 01:17:31
Victoria Tasken Lyn Ski 01:06:12
Viktoria Woodhouse Lyn Ski 01:14:56
Vilde Njarga Øien Follebu Skiklubb 57:31:00
Vilhelmine Kopp IL TRY 01:20:03
Vilma Hallan Kristiansen Røa IL 01:04:55
Vilma Lødøen Bærums skiklub 01:14:30
Wilma Hollås Hamborg Haugsbygd IF Ski 01:03:42