Resultater UngdomsBirken - Jenter 13 år - 2016




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 13. mars 2016


Klasse Jenter 13 år - Uoffisiell liste

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 37028 Ranja Nekkar Driv IL 46:02,0
2 37048 Synne Herheim Geilo IL 46:17,6
3 37013 Tirill Marie Møller Gundersen Lyn Ski 47:55,2
4 37063 Kristine Kvamme Søre Ål 48:09,5
5 37008 Gro Torsteinsrud Fjellet IL 48:14,0
6 37036 Christina E Osnes-Ringen   48:18,3
7 37004 Nora Doksrød Runar IL 48:37,8
8 37001 Karoline Wergeland Kvestad Runar Ski 48:49,1
9 37037 Rikke Lorenzen Røa IL 49:02,1
10 37029 Elin Katrine Knotten Ivrig Il 49:13,7
11 37059 Tuva Anine Brusveen-Jensen Lyn Ski 49:42,2
12 37231 Emilie Flo Stavik Markane IL 49:50,4
13 37020 Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 49:53,9
14 37040 Marthe Skram Botterud Bærums skiklub 49:57,4
15 37003 Victoria Nitteberg Nesodden IF 49:57,8
16 37203 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF 50:04,7
17 37011 Gjendine Eidslott Lyn Ski 50:07,4
18 37068 Nora Sødal Raastad   50:08,9
19 37033 Ingerid Vadder Morgedal I.L. 50:09,5
20 37074 Janne Alseth Haslum IL 50:10,2
21 37042 Fredrikke Hagen   50:10,9
22 37022 Alma Riiber Røa IL 50:19,0
23 37034 Cecilie Kinne Bjørnstad Bækkelagets skiklubb 50:24,3
24 37019 Fredrikke Louise Donberg Nymoen Heming IL Langrenn 50:29,9
25 37135 Marianne Haug Bjerke IL 50:31,4
26 37014 Anna Espeli Geilo IL 50:36,2
27 37094 Ingvild Brennhovd Lyn Ski 50:37,5
28 37043 Kine E. Rye-Holmboe Oppegård IL 50:37,8
29 37015 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 50:49,3
30 37067 Ines Aloy-Lislerud Njård 50:53,7
31 37143 Thea Hildeng   50:55,1
32 37018 Frida Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 50:56,2
33 37030 Thea Johansen Fet skiklubb 50:58,5
34 37023 Selma Lima-Hogsnes Asker Skiklubb 51:01,1
35 37005 Tuva Grøtte Utleira il 51:17,9
36 37061 Clara Zettervall   51:18,0
37 37249 Cornelia Maria Usler Rustad IL 51:20,6
38 37057 Ane-Marie Hareland Dombås il 51:21,1
39 37009 Solveig Steen Hofstad Mjøndalen IF 51:35,2
40 37016 Mari Haugenes Elvestad Skarphedin IL 51:40,8
41 37047 Nora Elisabeth Falster Heming 51:44,1
42 37027 Mia Emilie Berntsen Vind IL 51:58,7
43 37035 Charlotte Halseth Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 51:58,9
44 37166 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 51:59,4
45 37129 Mia Halvorsen-Røgeberg   52:03,5
46 37055 Ida Ludahl Stangeland Røa IL 52:05,1
47 37010 Helga Venheim Østensen Haslum 52:07,3
48 37227 Martine Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 52:09,3
49 37080 Netta Bar-Nathan Høybråten og Stovner IL 52:13,5
50 37188 Pia Lystad IL Jardar 52:15,6
51 37102 Helene Eggen Rustad IL 52:18,3
52 37012 Oline Meli Svea skilag 52:21,1
53 37180 Catharina Larsen   52:24,4
54 37262 Ingrid Kapstad Østgulen Skimt 52:30,1
55 37184 Eiril Lystad Linderud   52:32,8
56 37065 Anette Stadsvik Fossum IF 52:40,1
57 37051 Johanne Rognerud Bøe Røa IL 52:40,4
58 37026 Kristina Masovn Haave Lillehammer skiklubb 52:41,0
59 37038 Emma Dahlhaug Freng Brøttum IL 52:42,4
60 37103 Mille Eide Nyhus Ottestad IL - Ski 52:44,7
61 37032 Maria Masovn Haave Lillehammer skiklubb 52:47,2
62 37052 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL 52:50,2
63 37053 Emma Hellum Moe Jardar 52:59,2
64 37077 Adele Aschehoug Heming 53:01,7
65 37118 Frida Fosen Holmen langrenn 53:02,0
66 37295 Emma Hodne Lyn Ski 53:02,5
67 37025 Ida Molde Lappegard Fjellet IL 53:03,2
68 37031 Julie Fladsrud Bø   53:04,6
69 37269 Celina Rytterager Aas Fet skiklubb 53:09,5
70 37201 Tiril Myrmel-Johansen Bækkelaget 53:11,5
71 37021 Mathilde Argel Jenssen Njård 53:14,8
72 37006 Emilie Lysaker Høgne Rømskog Il 53:24,7
73 37204 Kristin Nordgård Heddal IL 53:31,6
74 37007 Merete Sperstad Bærums Verk Hauger IF 53:34,8
75 37041 Helene Martinsen Fana IL 53:39,5
76 37017 Marie Glomnes Rudi Njård 53:40,6
77 37064 Pia Young Vik Vestre Akers Skiklub 53:45,4
78 37044 Synne Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 53:46,4
79 37100 Annika Dahl Andebu IL 53:46,8
80 37024 Helena Vesteng Svea skilag 53:56,1
81 37154 Heidi Melhus Høeg Røa IL 53:58,9
82 37149 Pernille Hordvei Lyn Ski 54:03,3
83 37066 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten 54:04,4
84 37130 Bertine Haneberg Haslum IL 54:06,4
85 37191 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer Skiklub 54:06,5
86 37267 Johanna Ågesen Tofte Kjelsås IL 54:06,8
87 37168 Kaja Kleven Holmen langrenn 54:23,4
88 37056 Ida Kristine Ringlund Tormod Skilag 54:24,8
89 37176 Oda LaForce Rustad 54:25,2
90 37062 Oda Høgnes Jevnaker IF ski 54:33,1
91 37060 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sk 54:33,4
92 37049 Sara Christoffersen Askim IF Ski 54:46,5
93 37246 Sofie Torvet Mjøndalen IF 54:49,6
94 37264 Mathilde Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 54:50,1
95 37089 Mathilde Blegen Kjelsås IL 54:51,0
96 37141 Eline Holter Henriksen   54:52,1
97 37159 Julie Jeistad Lismarka Skilag 54:52,9
98 37230 Frida Solsrud   54:54,0
99 37199 Hanna Listøl Moskaug Asker Skiklubb 54:56,5
100 37167 Ane Kjærnes Hamar Skikludd 54:59,1
101 37123 Regine Ellingsen Gotaas Njård 55:04,6
102 37181 Vilma Helena Larsen   55:06,1
103 37239 Tuva Sveadalen Åsmarka IL 55:10,5
104 37140 Elisabeth Hekneby Lyn Ski 55:28,0
105 37126 Thelma Olea Gaarder Nittedal IL 55:28,9
106 37281 Martine Skjelsvik Lillehammer Skiklub 55:29,7
107 37073 Eva Liheim Alfstad Fossum IF 55:30,6
108 37039 Nora Platek Granli IL 55:31,9
109 37254 Mia Viljugrein   55:35,3
110 37224 Siri Galtung Skar IL TRY 55:42,4
111 37131 Kristin Å. Hansen Njård 55:42,8
112 37247 Andrea Holt Tønsberg Fet skiklubb 55:43,3
113 37221 Marie Meinert Rød Oppegård IL 55:44,6
114 37163 Elise Kankerud Lillehammer Skiklub 55:47,0
115 37261 Ingrid Øien Vågå I.L 55:50,5
116 37228 Sofie Solberg   55:51,5
117 37165 Kristina Karlöf Gjelleråsen IF 55:55,9
118 37122 Viola Sofie Golberg Njard 55:57,3
119 37248 Eline Turmo Uhlen   56:00,1
120 37258 aurora BLEIVIK wiggen HEMING IL 56:00,5
121 37147 Kaisa Holm-Lombnæs HEMING IL 56:00,9
122 37185 johanna longfjeld Vikersund Langrenn 56:02,5
123 37179 Tiril Lappegård Nittedal IL 56:03,8
124 37097 Hedda Finne Byrløkken Nittedal IL ski 56:04,1
125 37237 Hanne Svanemyr Kjos Åndalsnes If 56:10,6
126 37220 Anna Rylandsholm Jutul Il 56:11,5
127 37234 Sofie Storm   56:22,5
128 37240 Alva Barthel Sveen Fossum IF 56:24,2
129 37216 Jenny Garden Rogstad Njård 56:24,7
130 37223 Caroline Sanness Bækkelaget SK 56:28,5
131 37222 Alma Røttingen Røa IL 56:30,2
132 37161 Ragnhild Lovise Hagen Johnsgård Lillehammer skiklubb 56:30,4
133 37277 Benedicte Myrset Heming 56:31,6
134 37050 Annbjørg Efskind Årvoll IL 56:42,2
135 37178 Marie Molde Lappegard Fjellet IL 56:44,4
136 37197 Andrea Mohaugen Bjerke IL Ski 56:45,0
137 37226 Christina Rohr Slåtto Holeværingen 56:48,2
138 37200 Ida Mørch Myhre Gjelleråsen IF 56:49,2
139 37058 Maja Ellefsrud Nesodden IF 56:51,2
140 37075 Maja Marie O. Andresen Froland IL 56:51,4
141 37175 Maren Køber IL Jutul 56:51,5
142 37174 Runa Kråkenes Bækkelagets Sportsklub 56:54,7
143 37116 Tiril Flagstad Vang skiløperforening 57:02,2
144 37081 Mari Bartnes Fet skiklubb 57:05,0
145 37245 Live Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 57:06,9
146 37101 Ingrid Dragerengen Raufoss Il langrenn 57:07,4
147 37244 Hannah Felicia Taug Gjelleråsen Ski 57:10,7
148 37255 Helene Skarphol Villadsen Jardar 57:12,9
149 37266 Eva Augusta Aaby Røa IL 57:15,2
150 37107 Caroline W. Embergsrud IL Skrim Ski 57:17,8
151 37091 Lea Sofie Bratland Nittedal IL 57:20,6
152 37207 Jenny M Nyhus Haslum 57:23,1
153 37225 Nora Vikesland Skou Njård ski 57:24,1
154 37112 Solveig Evensen Smedstad Hernes IL 57:25,5
155 37192 Jenny Veidahl Martinsen Vang skiløperforening 57:27,2
156 37177 Kristina Langsethagen Strandbygda il 57:27,5
157 37213 Eline Prestmo Lillehammer Skiklub 57:34,5
158 37218 Maria Rosendal Skrautvål Il 57:36,5
159 37183 Marte Lier Asker Skiklubb 57:36,8
160 37211 Sofia Herlofson Pagni Fossum IF 57:37,4
161 37198 Emma Molden Jevnaker IF ski 57:39,7
162 37144 Tuva Hjelset Gjelleråsen 57:39,8
163 37105 Caroline Eiklid Sørkedalens IF 57:41,4
164 37236 Pia Sunde Gjelleråsen Ski 57:43,4
165 37151 Silje Helgesen Hovdedalen Nybygda 57:46,7
166 37098 Emma Børli Øvrevoll Hosle 57:54,7
167 37139 Ida Heggvold Drivdalen IL 57:55,2
168 37106 Amanda Eimhjellen Asker Skiklubb 57:59,3
169 37282 Eline Skjevdal Ås IL 58:02,4
170 37235 Ana Delfi Strand Sandnes IL Langrenn 58:03,5
171 37292 Runi Arnkleiv   58:04,2
172 37196 Dina Moen Lom il 58:10,1
173 37205 Johanne Norheim Eidsvold Værks Skiklub 58:16,6
174 37164 Helene Karlsen   58:32,7
175 37132 Johanne Harby Brøttum il Team Sjusjøen 58:34,1
176 37278 Maria Hagen Paulsen ÅL IL 58:40,6
177 37243 Emilie J.F. Taug Hakadal Langrenn 58:40,6
178 37257 Camilla Løkstad Weiby LØRENSKOG SKIKLUBB 58:44,3
179 37193 Vilde Martinsen Nittedal IL 58:54,2
180 37093 Mari Brenna Dombås il 58:57,6
181 37078 Jenny Ask Holmen langrenn 58:59,9
182 37209 Une Onarheim Lyn Ski 59:04,3
183 37124 Kristine Gøbel Hernes IL 59:04,5
184 37148 Sanna Helmine Kroglund Homble Bjerke IL Ski 59:07,9
185 37263 Marthe Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 59:17,2
186 37083 Henriette Bjørnstøl Berg Rustad 59:20,7
187 37279 Oda Rafen Fossum IF 59:22,3
188 37160 Selma Tørudbakken Jendal Fossum 59:24,8
189 37156 Aina Ihle Lørenskog Skiklubb Ski 59:27,1
190 37242 Cornelia Taranger Holmen IL 59:27,7
191 37208 Helene Christiane Oksvik Holmen IF 59:27,9
192 37108 Marte Søreng Engen Snertingdal If Ski 59:28,7
193 37217 Lise Roll-Sneve Narvik Skiklubb 59:29,1
194 37121 Jorid Gjerdåke, Bryn Lyn 59:29,2
195 37238 Hanne Svartedal Høybråten og Stovner Langrenn 59:32,3
196 37190 Kari Løvoll Asker Skiklubb 59:32,6
197 37045 Elida Sagli Gudim Askim IF 59:32,8
198 37170 Synne Klokset Tomrefjord il ski 59:35,2
199 37276 Kristin Melby Jacobsen   59:35,3
200 37290 Albertine Thorsteinsen   59:42,0
201 37119 Anna Dale Fredriksen Nittedal IL 59:47,3
202 37270 Tale Kalberg Aasheim Røa IL 59:50,7
203 37280 Pernille Jørlo Røine Haslum IL 1:00:05,9
204 37110 Julie Eriksen Granli IL 1:00:11,8
205 37229 Emilie Solheim Ruud Fossum IF 1:00:12,0
206 37092 Tuva Bratvold Fossen Vikersund Langrenn 1:00:18,0
207 37252 Anna Heggtveit Vethe Heggedal IL 1:00:23,6
208 37214 Emma Risnes Hernes IL 1:00:26,0
209 37146 Amanda Holm Endreson Rælingen skiklubb 1:00:26,1
210 37136 Elise Wærp Hauge Kjelsås IL Ski 1:00:26,5
211 37155 Iris Høibakk Lyn 1:00:47,4
212 37187 Eir Lynghammar Hakadal IL 1:00:47,4
213 37268 Amalie Aarvak Bakklund Fossum 1:00:47,5
214 37219 Linnea Rustad   1:00:47,9
215 37114 Josefine  Falsen Lyn Ski 1:00:50,8
216 37289 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum il/Team Sjusjøen 1:00:57,4
217 37117 Ida Marie Flågen IL TRY 1:01:05,5
218 37090 Emilie Brandt-Rasmussen Røa IL 1:01:08,2
219 37265 Mari Øverby IL Bevern 1:01:14,9
220 37172 Tiril Kristine Knutsen Granli IL 1:01:22,5
221 37274 Nina Cornelia K Galgum Vang Skiløperforening 1:01:22,6
222 37076 Ida Marie Arnesen Nes Ski 1:01:28,6
223 37128 Aurora Halbakken Åslia skilag 1:01:30,4
224 37079 Live Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 1:01:35,9
225 37206 Sigrid Nybø   1:01:43,6
226 37109 Sara Engeskaug MjøsSki 1:01:53,3
227 37162 Anna Jørstad-Langsrud Fossum 1:01:53,5
228 37158 Emilie Knippen Jahre Andebu IL 1:01:55,7
229 37134 Fredrikke Andersen haslum Lyn Ski 1:01:59,7
230 37233 Nora Stensland Rælingen skiklubb 1:02:03,1
231 37115 Maren Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 1:02:33,6
232 37251 Sunniva Nes Vestermo LØRENSKOG SKIKLUBB 1:02:39,8
233 37275 Marthe Haugen Næroset IL 1:02:43,5
234 37171 Sofie Knutsen Lyn Ski 1:02:48,2
235 37256 Kristina Vibe Volden Fossum IF 1:03:09,6
236 37186 Milla Lunden Lukassen   1:03:29,5
237 37253 Andrea Vikin Nybygda IL 1:03:35,6
238 37087 Elise Berstad Heming 1:03:57,4
239 37084 Nora Berg Odden LØRENSKOG SKIKLUBB 1:04:02,2
240 37137 Ella Marie Hegge Njård 1:04:15,8
241 37111 Kaja Erikstad Vestli Rælingen skiklubb 1:05:05,2
242 37182 Marie Haug Laukeland IL Jutul 1:05:18,3
243 37232 Hedda Sofie Steinset Moen Sportsklubb 1:05:22,1
244 37283 Eline Øversveen Nordre Land IL 1:05:29,7
245 37271 Celine Beckstrøm Fossum 1:05:51,0
246 37082 Stine Bentzen Røa IL 1:06:19,9
247 37299 Mina Hammer Flathagen   1:06:45,7
248 37113 Kaia Falkenstein Njård Langrenn 1:06:45,8
249 37086 Tomine Berger Fredrikstad Skiklubb 1:06:58,6
250 37104 Elise Yksnøy Eidem Drammen Strong 1:07:03,8
251 37202 Margrethe Nielsen Fossum IF 1:07:09,7
252 37212 Anneli Pedersen   1:07:28,2
253 37145 Julie Hjortland   1:07:38,5
254 37002 Johanne Grønlien Gjedrem Røa IL 1:07:45,6
255 37294 Sunniva Odden   1:07:46,5
256 37259 Synnøve Wiig Holmen IF 1:07:51,9
257 37120 Andrine Gaden Solberg Brøttum IL / Team Sjusjøen 1:07:57,8
258 37241 Sigrid Svenkerud Vaaler IF/Solør Ski 1:08:29,4
259 37288 Pernille Sjulstad Svarstad il 1:08:54,6
260 37142 Ingri Hernes Haslum IL 1:09:35,7
261 37189 maren løken Haslum 1:09:43,6
262 37099 Hermine Cock Haslum IL 1:09:59,3
263 37287 Anna Ingrid Rasmussen   1:10:42,5
264 37157 Anne sofie Iversen Heming 1:10:44,3
265 37215 Astrid Rognstad Moen Spk 1:10:44,5
266 37273 Sofie Brekke TIF Viking 1:11:22,6
267 37272 emilie brekke Skoppum IL 1:11:43,0
268 37152 Erin Vigerust Hulbaklien Heming 1:11:57,3
269 37095 Cecilia Osnes Bryhn Heming 1:11:57,3
270 37127 Benedicte Hagen Ekeberg Moen Sportsklubb 1:12:17,5
271 37250 Ingrid Vestby Vaaler IF 1:12:33,9
272 37291 Vårin Bruvik Roterud IL 1:12:37,4
273 37125 Kaja Guttormsen  Gøystdal Haslum IL 1:12:38,0
274 37285 Gina Katrina Hagen   1:13:48,4
275 37088 Sara Blandhoel Holmen IF 1:16:26,2
276 37210 Maren Desiree Otterlei Lørenskog SK-ski 1:17:32,3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +