Resultater UngdomsBirken - Jenter 13 år - 2017



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017


Klasse Jenter 13 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 37053 An-Magritt Rønning Vikersund IF Ski 45:08,5
2 37027 Siri Nesheim Bærums skiklub 45:29,5
3 37035 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 45:30,1
4 37069 Mina Sofie Kjærås Moland Andebu IL SKI 45:30,3
5 37007 Synne Nesheim Bærums skiklub 45:42,6
6 37015 Synne Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 45:46,9
7 37024 Vilma Halstenstad Stovner Fossum IF 45:51,0
8 37041 Andrea sæther  Verdenius Tolga IL 45:56,3
9 37060 Anniken Sand Sjåstad Vestre Lier IL 46:20,6
10 37010 Helene Ekrheim Haugen Holmen IF 46:22,1
11 37028 Guro Linnebo Try 46:24,6
12 37061 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 46:26,7
13 37004 Filippa Blakstad Nilsson Fossum IF 46:48,9
14 37036 Runa Andreassen Kollien Asker Skiklubb 47:42,4
15 37044 Ida Lie  Sørensen Larvik ski 47:48,8
16 37020 Tiril T. Fosen Drøbak-Frogn IL 47:49,2
17 37012 Ragna  Fodstad Østre Toten Skilag 47:54,3
18 37067 Anna Marie  Nordengen Sirevåg Lyn Ski 47:59,7
19 37043 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 48:10,6
20 37055 Caroline Grimsmo Holmen IF Ski 48:12,1
21 37001 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 48:29,5
22 37059 Oda Ertzeid Gjerstad IL 48:40,0
23 37064 Aurora Wilkens Jernberg Kjelsås IL 48:54,4
24 37169 Amalie Galaaen Røthe Voss IL/Vossalangrenn 48:54,8
25 37052 Ingeborg Håkonsen Kjellmyra IL 48:55,0
26 37014 Julie Hammer Eidsvold Værks Skiklub 48:57,6
27 37032 Eline Horten Jordet Tolga IL 48:58,9
28 37139 Tuva Hallan Kristiansen Røa IL 49:00,9
29 37038 Mathea Enger nordbygda /løten ski 49:12,4
30 37039 Marie Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 49:13,5
31 37078 Guro Tho Anundskås Heddal IL 49:15,2
32 37011 Hermine Dyrhaug Moe Røa 49:21,2
33 37104 Marie Fahre Koll IL 49:27,0
34 37017 Mina Kristine  Eriksrud Sjåstad v/Lier 49:27,3
35 37187 Tiril Steine-Eriksen Heming 49:28,6
36 37025 Signe Aaberg Skar Dikemark IF - Team Eid 49:29,0
37 37057 Aurora Gaarder Strand Strandbygda il 49:32,2
38 37006 Jessica Silber Vind 49:32,5
39 37034 Johanne  Jarbeaux Gjelleråsen Ski 49:33,7
40 37191 Lotte Storaker Holmen IF 49:34,9
41 37121 Vida Helland-Hansen Jardar Langrenn 49:37,7
42 37066 Karin  Dalbye Moss skiklubb 49:38,2
43 37058 Ida Hult Ottestad IL 49:38,9
44 37005 Hedda Magnussen Vind IL 49:51,2
45 37047 Ellinor Bårdseng Vang skiløperforening 50:01,4
46 37048 Mathea  Nordvik Brandbu IF 50:06,5
47 37103 Alice Eriksson-Björling Domnarvets Goif 50:08,3
48 37016 Dina Møller Johnsen Try 50:08,4
49 37229 Tiril Stavrum Lommedalen IL 50:10,5
50 37026 Emilie Agathe Besseberg Drøbak-Frogn IL 50:22,6
51 37013 Matilde Hareide Torgersen Gjelleråsen 50:25,3
52 37192 Mille Marie Storlien Roterud IL 50:36,3
53 37049 Eileen Bjanes Jardar 50:42,1
54 37063 Stine Loennecken Holmen IF Langrenn 50:43,5
55 37003 Emilie Marie Moland Krogsrud HEMING IL 50:45,3
56 37056 Mina Manflå Lund Kjelsås IL 50:45,9
57 37196 Margit Sundby trøsken il 50:47,7
58 37208 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 50:49,0
59 37037 Live Eide Longva Ottestad Ski 50:50,5
60 37019 Kaia Bjønnes Holmen IF Langrenn 50:51,1
61 37089 Christina Elise Brautaset IL TRY 50:57,7
62 37176 Line Hyttan Selsing LØRENSKOG SKIKLUBB 50:58,7
63 37199 Eline Sveen Haslum IL 51:04,7
64 37068 Nora Bråthen Trøsken IL 51:06,0
65 37127 Josefine Kirkeby Husebø Lyn Ski 51:13,1
66 37175 Hannah Schjetne Gjøvik skiklubb 51:13,9
67 37002 Linnea Holst Haslum IL 51:17,9
68 37046 Unn Kristin Øien Øverli   51:23,8
69 37029 Tiril Kristine Skar Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 51:28,7
70 37117 Malin Hareide Breen Høybråten og Stovner IL 51:29,4
71 37090 Johanne Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 51:30,3
72 37157 Åste Friberg Myre Hamar Skiklubb 51:37,2
73 37009 Heidi Kristina Sebjørnsen Røa IL 51:37,3
74 37023 Astrid Stigen Fredrikstad Skiklubb 51:37,4
75 37109 Kaja Wilhelmsen Garstad Kjelsås IL 51:38,3
76 37031 Julie Mykleset Vang Skiløperforening 51:38,3
77 37051 Molly Andersson Domnarvets Goif 51:43,3
78 37085 Signe Fjeld Bjonviken Årvoll IL 51:54,4
79 37238 Kaia Wulff Berntsen Asker Skiklubb 51:58,2
80 37234 Sophie Opedal Njård 51:59,2
81 37021 Sigrid Marit Jonassen Verpe Vinje IL 51:59,6
82 37144 Katinka Lie-Petterson Haslum IL 52:00,0
83 37081 Ada Myhren Bekkelund Søre Ål IL 52:03,2
84 37062 Tuva Frivold Berg Røa IL, Langrenn 52:04,1
85 37045 Anine Skjæret  Halstensen Haslum IL 52:04,8
86 37050 Thea Kvam Øyer - Tretten IF 52:05,4
87 37018 Nora Margrethe Furfjord Røa IL 52:05,9
88 37235 Ella Håland Pedersen Rustad IL 52:14,0
89 37065 Emma Dåsnes Vang Skiløperforening 52:22,6
90 37113 Astrid Hagen Strandbygda 52:36,0
91 37159 Oda Mølmann   52:36,7
92 37165 Mia Owsinski Turunen Sjåstad Vestre Lier IL 52:49,9
93 37107 Venil Fluge Fornes Rustad IL 52:50,0
94 37097 Selma Deisz Fossum IF 52:57,8
95 37167 Christine Rugsland Holmen IF 53:00,5
96 37150 Caroline Skallerud Løvvaas Skedsmo Skiklubb 53:14,0
97 37054 Vanessa Kjæstad LØRENSKOG SKIKLUBB 53:14,8
98 37162 Anniken Norstrøm Drøbak Frogn Idrettslag 53:17,0
99 37173 Juni Brandstorp Sanden Holmen IF 53:24,1
100 37110 Kristin Bøe Grande Kjelsås IL 53:30,6
101 37190 Oda Stensrud Hernes IL 53:31,8
102 37120 Ingrid Riber Haugland Høybråten og Stovner IL Langrenn 53:34,2
103 37213 Elen Woxholt Årvoll IL 53:34,6
104 37212 Inga Skaarer Wiklund Koll 53:40,7
105 37240 Cornelia Elisabeth  Kjøsnes   53:41,1
106 37188 Eira Molstad Steinsholt Årvoll IL 53:42,2
107 37119 Ragnhild Serine Haugen Drøbak-Frogn IL 53:44,2
108 37075 Hedvig Andersen Heming 53:46,2
109 37215 Gunhilde Dovland Haslum IL 53:47,0
110 37218 Ida Lockert Skjold Bjerke IL Ski 53:56,5
111 37116 Live Hansteensen   54:02,9
112 37033 Isa Marie Wisth Vestre Aker Skiklub 54:09,2
113 37217 Guro Grenan-Grimstad ØHIL 54:17,7
114 37102 Aasne Sofie Ellevold OPPSTAD IL 54:19,1
115 37022 Guro Askevold Kjelsås IL 54:21,4
116 37231 Sofie Tunli Drøbak-Frogn IL 54:22,3
117 37174 Marte  Sanderud Fisknes Asker Skiklubb 54:22,5
118 37246 Elina Moen Fossum IF 54:24,1
119 37221 Amanda Ellefsen Haslum IL 54:26,0
120 37149 Josefine Lydersen Kjelsås IL 54:48,7
121 37008 Henrikke Cecilie Stavnum Arnkværn Rustad IL 54:49,2
122 37183 Ingvild Sollid Vanberg Fossum IF 54:51,3
123 37226 Live Raknes Sogstad Gjøvik SK 55:03,2
124 37230 Nora Storås Sommer Follebu Skiklubb 55:05,2
125 37115 Synne Hammarqvist Høybråten og Stovner IL 55:12,3
126 37142 Stella Jahrmann Lauvstad Bækkelagets SK 55:24,2
127 37177 Ada Sexe Bækkelaget SK 55:35,6
128 37205 Sunniva Tormodsdatter Solberg Kjelsås IL 55:43,1
129 37166 Jenny Skirstad Pollen Haslum IL 55:48,2
130 37130 Nora Johansson Lommedalens IL 55:54,3
131 37111 Frida Sofie Grimsrud Øvrevoll Hosle IL Langrenn 56:00,4
132 37096 Selma Lindstad Børresen Ottestad 56:05,5
133 37087 Emma Boger Fossum 56:06,5
134 37228 Andrea Sperstad Lom il 56:13,6
135 37088 Pernille Bi Bratlien Lommedalens IL 56:13,8
136 37220 Emilie Caspersen   56:16,0
137 37223 Ane Rafen Fossum IF 56:17,3
138 37073 Mari Kålås Abrahamsen IL Runar 56:19,9
139 37105 Tuva Fjeld Ørje IL 56:20,5
140 37152 Kirstine Opsahl Madsen Konnerud IL 56:24,1
141 37158 Eline Mathea Myren Valldal 56:25,8
142 37193 Maia Strøm-Roum LynSki 56:25,9
143 37128 Hedda Høntorp Oppegård IL 56:27,9
144 37133 Sarah Jørgensen   56:28,0
145 37209 Selma Byfuglien Ulsrud Gjøvik skiklubb 56:38,5
146 37132 Oda Jutkvam Bækkelagets SK ski 56:40,5
147 37172 Idun Busterud Sandal Ottestad IL 56:41,1
148 37137 Karoline Amalie Knutsen Ullensaker skiklubb 56:41,4
149 37099 Tonje Hernæs Doseth Harpefoss IL 56:43,3
150 37237 Ane Bakken Fjellstad Ringebu-Fåvang SK 56:43,9
151 37232 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL Ski 56:51,0
152 37140 Åsa Dokk Kullberg Rustad IL 56:51,4
153 37200 Mathea Grimstad Sørhøy Rustad IL 56:51,5
154 37160 Thea Gulliksen Ibenholt Natvik bekkalaget SK 56:53,4
155 37083 Amy Kaleta Besharati Holmen IF 56:59,9
156 37131 Helene Hoel Jomaas Fossum IF 57:10,0
157 37222 nora Oline Jensen Lommedalens IL 57:39,7
158 37092 Louise Kristine Mundheim Brynildsen HEMING IL 57:44,4
159 37198 Pernille Hamre Svartvadet Vang Skiløperforening 57:45,0
160 37189 Gina Marie Stensby Ullensaker skiklubb 57:46,1
161 37155 Mina Mobekk Heming 57:48,7
162 37082 Petrine Aanonsdatter Bendheim Åslia skilag 58:06,4
163 37098 Vilde Emilia Borg Diesen Bærums Verk i.f. 58:06,4
164 37243 Lea Heiene Tveteraas Fossum 58:14,6
165 37079 Maren Bache-Wiig Lyn Ski 58:21,7
166 37211 Camilla Warset Fossum IF 58:23,6
167 37171 Ronja Salut Bækkelaget 58:23,7
168 37106 Maria Willumsen Flugstad Bærums Verk og Hauger IF 58:44,0
169 37239 Mathea Berg Edbo Fossum 58:44,9
170 37151 Elén  Løvås Lyn 58:45,8
171 37201 Klara Saastad Haugan Kjelsås ski 59:01,1
172 37168 Karoline Røstøen   59:07,0
173 37216 Hanna Lerche Fodstad Østre Toten Skilag 59:07,1
174 37184 Lene Støylen Stavdal Bjørndal IF 59:10,9
175 37236 Pia Sofie Alstad Kjelsås Langrenn 59:20,8
176 37143 Emma Høyeraal  Leen   59:25,8
177 37178 Selma Skeie Fossum IF 59:27,1
178 37076 Alexandra Andresen   59:30,2
179 37122 Mari Hellebust   59:34,8
180 37145 Elise Marie Lier Fet Skiklubb 59:41,2
181 37074 Åsne Bredeli Alsøe   59:42,5
182 37194 Filippa Stølen Koll IL 1:00:04,8
183 37138 Celine Bråten Kristensen Jutul 1:00:04,9
184 37227 Sara Solvang Bjerke IL Ski 1:00:31,1
185 37135 Kaisa Sofie Kleven Haslum IL 1:00:31,5
186 37214 Ingvild Tilrem Ørjavik Fossum 1:00:44,3
187 37161 Anne Kristine Sanderud  Nordgaard OPPSTAD IL 1:01:07,8
188 37207 Elise Tørnkvist Fossum IF 1:01:12,1
189 37242 Ida Hoaas Østereng Njård 1:01:18,1
190 37126 Charlotte Husebye Heming 1:01:31,1
191 37163 Aud Irene Nygård Nesodden IF Ski 1:01:32,5
192 37112 Karine Grindahl Bjørndal Idrettsforening 1:01:38,1
193 37146 Christina Lindseth Kjelsås IL 1:01:39,9
194 37182 Andrea Lundene Solbrekken Bagn IL 1:01:42,7
195 37077 Olivia Andresen Brøttum il/Team Sjusjøen 1:01:47,1
196 37095 Anna Bye-Ribaut Nittedal IL 1:01:49,1
197 37181 Kristine Solbakken IL Jardar 1:02:02,6
198 37233 Sofie Norderhus   1:02:24,4
199 37148 Silje Lunde Åsen IL 1:03:32,3
200 37185 Maria Stavdal Nittedal IL 1:04:23,4
201 37154 Astri Martinsen Lommedalens IL 1:04:32,9
202 37123 Ane Saugstad Helverschou Skedsmo Skiklubb 1:04:39,2
203 37136 Ella KLouman Heming 1:04:57,0
204 37124 Julie Jøsok Holstad Lørenskog HK/ Oslo klatreklubb 1:05:12,1
205 37147 Nora Kvam Lundberg Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 1:05:12,6
206 37086 Amalie Lyng Bjørkevoll Jutul Il 1:05:13,3
207 37118 Anna Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 1:05:33,3
208 37134 Helene Hauge Kjerstad Skedsmo Skiklubb 1:05:50,5
209 37164 Ragnhild Fagerli Næss Gjerdrum IL 1:06:08,7
210 37080 Live Evju Baggerud Fossum IF 1:07:46,8
211 37108 Oda Fossum-Rauenhaug Årvoll IL-ski 1:08:02,6
212 37170 Amelia Sabier Lørenskogskiklubb 1:09:59,4
213 37225 Andrine Slettum Ruud Søre Ål IL 1:10:21,0
214 37091 Iris Eline Brustad Årvoll 1:10:53,6
215 37101 Thea Einstabland Heggedal IL 1:11:27,1
216 37202 Anna Tarud Tormod Skilag 1:13:14,8
217 37197 Thea Svanqvist Holmen IF 1:13:22,5
218 37094 Sofia Flage Braathen Fossum IF 1:16:28,0
219 37141 Madeleine Large Fossum 1:16:29,0
220 37203 Adele Thorberg Fossum 1:16:49,4
221 37114 Celine Hagen Fossum 1:17:00,9
222 37129 Selma Bakke Jenssen   1:17:28,7
223 37195 Anna Aven Suhr   1:18:13,8
224 37204 Ane Torbjørnsen VESTRINGEN IL 1:19:47,7
225 37219 Eline Berg Steinslien VESTRINGEN IL 1:19:58,2
226 37180 Madeleine Sletten Sel IL 1:23:17,4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +