Resultater UngdomsBirken - Jenter 13 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Jenter 13 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 37056 Lisa Kristine Jorde   47:04,6 +0:00
2 37010 Hanna Skarphol Villadsen Jardar IL 47:27,3 +0:23
3 37007 Louise Petersen Wiggen Fossum 47:36,2 +0:32
4 37016 Stella Stavrum Lyn Ski 47:39,0 +0:34
5 37029 Helene Ludahl Stangeland Røa IL 48:04,4 +1:00
6 37070 Eline Aasdalen Kjelsås IL Ski 48:05,5 +1:01
7 37040 Hanna Sørbye Røa Langrenn 48:05,9 +1:01
8 37019 Mathea Tegdal IL Skrim 48:24,2 +1:20
9 37009 Milla G Andreassen Bækkelagets Spkl 48:35,1 +1:30
10 37060 Malin Hoelsveen Raufoss Il langrenn 49:00,4 +1:56
11 37018 Karoline Longva Rustad 49:21,6 +2:17
12 37025 Sarah Rehn BSK 49:25,0 +2:20
13 37037 Iris Tollan Brandhaug Roterud IL Ski 49:27,1 +2:22
14 37015 Emma Klevenberg Gjøvik skiklubb 49:30,0 +2:25
15 37065 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 49:31,1 +2:26
16 37157 Mathea Perlestenbakken Barland Rustad IL 49:42,5 +2:38
17 37024 Julie F. Brunvatne IL Skrim 49:43,1 +2:38
18 37041 Charlotte Myrset HEMING IL 49:54,1 +2:49
19 37012 Maren Cecilie Mustad Stathelle ski 50:00,0 +2:55
20 37021 Silje Christine Berg-Knutsen Nes Ski 50:00,8 +2:56
21 37013 Mie G Andenæs Holmen IF 50:01,1 +2:56
22 37062 Christine Thurmann-Moe Røa 50:13,5 +3:09
23 37059 Tora Rønneberg Weng Eidsberg IL 50:19,8 +3:15
24 37083 Maren Medalen Berntsen Asker Skiklubb Langrenn 50:20,9 +3:16
25 37034 Synne Strande Omland Kjelsås IL 50:22,7 +3:18
26 37044 Tara Liaskar Årvoll IL 50:22,9 +3:18
27 37031 Pernille Fischer Dfi ski 50:24,6 +3:20
28 37133 Oddrun Hjelmeset  Kirkeeide Markane IL 50:26,2 +3:22
29 37045 Synne Dragerengen Raufoss IL 50:35,2 +3:31
30 37027 Agathe Brathagen Larvik ski 50:41,0 +3:36
31 37209 Marie Sofie Ekeberg Oseberg Skilag 50:47,1 +3:42
32 37032 Frida Lima-Hogsnes Asker Skiklubb 50:53,3 +3:49
33 37050 Hedda Nyhagen Rogne il 50:54,0 +3:49
34 37005 Emma Höglund Øvrevoll Hosle IL 50:56,6 +3:52
35 37186 Dina Gaupås Aas Vestre Aker Skilubb 51:08,9 +4:04
36 37061 Anna Lysne Johansen Bagn IL 51:16,4 +4:12
37 37008 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 51:16,9 +4:12
38 37128 Ingrid Johansen-Barli Rustad IL 51:22,1 +4:17
39 37053 Ingeborg Buskenes Ringstad Lillehammer Skiklub 52:00,4 +4:56
40 37068 Mina Ryen Vestre Trysil IL 52:02,8 +4:58
41 37057 Ane Hustvedt Rustad IL 52:04,8 +5:00
42 37160 Nora Njølstad Randby Oseberg Skilag 52:06,0 +5:01
43 37011 Åsne Oline Sletten   52:07,4 +5:03
44 37033 Marte Lillebakken Abell Drøbak-Frogn Ski 52:07,6 +5:03
45 37026 Marie Sveen Fet Ski 52:07,6 +5:03
46 37069 Mari Ovidia Ranestad Hamar Skiklubb 52:13,1 +5:08
47 37023 Helene Sæter Nes Ski 52:16,3 +5:12
48 37199 Elise Mobrenna Team Odal/ Disenå IL 52:25,4 +5:21
49 37004 Maja Mo Hjelseth Kjelsås IL 52:28,1 +5:24
50 37003 Andrea Marie Eide Røa IL 52:29,3 +5:25
51 37118 Julie Holth Inglingstad Sørkedalens Idrettsforening 52:42,2 +5:38
52 37066 Johanne Matheson IL Jardar 52:50,8 +5:46
53 37198 Stine Ludahl Lagethon Øyer-Tretten IF 52:54,8 +5:50
54 37028 Henriette  Bakken Drøbak-Frogn Idrettslag 53:12,4 +6:08
55 37039 Hanna Jensen Il Holeværingen 53:14,4 +6:10
56 37092 Hannah Dybvand Rustad Langrenn 53:16,8 +6:12
57 37067 Nora Conradi   53:20,0 +6:15
58 37001 Stina Horn Johannessen Holmen IF 53:20,1 +6:15
59 37063 Karen Vesteng Svea skilag 53:31,4 +6:27
60 37006 Kristin Roland IL Skrim 53:32,6 +6:28
61 37192 Sunniva Bunde Kjelsås 53:35,8 +6:31
62 37182 Fride Glømmi Woll Nittedal 53:36,0 +6:31
63 37038 Cathrine Lærdahl Skedsmo Skiklubb 53:36,4 +6:32
64 37187 Ebba Jakobine Bell   53:36,8 +6:32
65 37064 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 53:37,0 +6:32
66 37052 Astrid Bekken Woldengen Moen sk 53:41,0 +6:36
67 37148 Anniken Frodahl Lystad IL Jardar 53:44,7 +6:40
68 37130 Miriam Joryd Rustad IL 53:50,5 +6:46
69 37035 Karoline Jebsen Heming 53:54,7 +6:50
70 37196 Selma Jacobsen   53:57,0 +6:52
71 37030 Maren Sølvberg Spydeberg IL 53:57,5 +6:53
72 37180 Jenny Bryntesen  Watndal HEMING IL 53:59,0 +6:54
73 37126 Mia Jeppsson Oseberg Skilag 53:59,6 +6:55
74 37051 Camilla Svestad Hågensen Røa IL 54:01,7 +6:57
75 37022 Anna Fiskerstrand Heier   54:21,0 +7:16
76 37020 Pernille Matheson ØHIL 54:22,1 +7:17
77 37163 Anna Hoel Rønningen Røa 54:28,2 +7:24
78 37046 Guro Schjølberg Tynset IF 54:31,4 +7:27
79 37179 Johanna Vedal Sjøl Berger IL Ski 54:39,1 +7:34
80 37190 Nora Røise IL Kolbukameratene 54:51,6 +7:47
81 37208 Lisa Amélie Schrøder Oseberg Skilag 54:59,6 +7:55
82 37174 Oda Sæter Byåsen IL 55:22,3 +8:18
83 37075 Johanne Anker-Nilssen Nesodden IF Ski 55:30,3 +8:26
84 37175 Eirin Tangen Tynset IF 55:33,5 +8:29
85 37197 Sofie Kjær Jørgensen Nesodden IF 55:33,9 +8:29
86 37043 Nina Galtung Skar IL TRY 55:35,6 +8:31
87 37117 Johanna Luytkis Holstrøm Haslum IL 55:44,6 +8:40
88 37036 Madeleine Hetland Brath Haslum IL 55:48,8 +8:44
89 37105 Elise Frengstad Bærums Verk Hauger 55:54,4 +8:50
90 37164 Elvira Sandven Koll IL 56:15,6 +9:11
91 37042 Ella Halvorsen-Røgeberg Haslum IL 56:17,7 +9:13
92 37122 Henriette Idsøe Try 56:26,5 +9:22
93 37002 Filippa Bertelsen Fadnes Heggedal IL 56:45,5 +9:41
94 37204 Victoria Winge Vollen Ungdomslag 57:09,9 +10:05
95 37176 Elise Thorseng Fossum IF 57:12,7 +10:08
96 37119 Ragna Horn Koll IL 57:20,4 +10:16
97 37055 Josefine Wikborg Røa IL 57:38,9 +10:34
98 37153 Juni Myntevik Gjerdrum il ski 57:43,6 +10:39
99 37131 Laura Tronstad Juliebø   57:46,6 +10:42
100 37113 Cathrine Heieren IL-TRY 57:58,1 +10:53
101 37188 Victoria  Frysjøenden Granli IL 57:59,3 +10:55
102 37143 Malin Nordgård Leiren   58:01,6 +10:57
103 37124 Lycke Jean-Bothner Røa IL 58:11,9 +11:07
104 37213 Marie Arnstad Trondsen Heming 58:13,5 +11:09
105 37096 Jenny A. Eriksen Andebu IL 58:18,8 +11:14
106 37094 Karin Emilsdotter Domnarvets Goif 58:19,0 +11:14
107 37207 Synne Hestvik Fet skiklubb 58:21,1 +11:16
108 37101 Mina Fiskvik Asker Skiklubb 58:29,4 +11:25
109 37129 Karoline Homme Johaug Øvrevoll Hosle IL 58:49,4 +11:45
110 37168 Mimi Skjærvik Mork Nittedal IL 59:05,8 +12:01
111 37178 Oda Charlotte Tretli Rustad IL 59:07,0 +12:02
112 37193 Ida  Holmstad Østre Toten Skilag 59:07,8 +12:03
113 37106 Noor Gilhuus-Kiani Konnerud IL 59:10,9 +12:06
114 37074 Ida Weber Andersson Fossum IF 59:12,7 +12:08
115 37216 Lina Bastiani Gjesdal Haslum IL 59:12,8 +12:08
116 37103 Synne Lund Flaa LØRENSKOG SKIKLUBB 59:14,8 +12:10
117 37171 Vilde Solem   59:19,9 +12:15
118 37141 Sofie Lappegård Nittedal IL 59:25,2 +12:21
119 37147 Emma Hovengen Lundin Nittedal IL 59:26,0 +12:21
120 37195 Sara Hovde MjøsSki 59:28,7 +12:24
121 37149 Kaja Løvdal-Sælid VUL 59:33,1 +12:28
122 37116 Celine Hjorthøy Heggedal IL 59:36,0 +12:31
123 37146 Jenny Lie-Johansen Haugsbygd IF Ski 59:36,7 +12:32
124 37173 Ane Svee Gjerdrum IL 59:39,7 +12:35
125 37136 Amalie Kofoed-Steen Oppegård IL 59:59,9 +12:55
126 37214 Mari Aarseth Koll IL 1:00:01,0 +12:56
127 37123 Emilie Ihle Fet skiklubb 1:00:10,9 +13:06
128 37102 Marie Fladby-Karterud Skedsmo Skiklubb 1:00:20,5 +13:16
129 37165 Nora Scheie   1:00:26,9 +13:22
130 37156 Anna Øy Ottesen Njård 1:00:29,5 +13:25
131 37184 Kristine Øvergård Åsen IL 1:00:31,3 +13:27
132 37202 Maja Narum Syversen Hamar Skiklubb 1:00:33,1 +13:28
133 37095 Rikke Løchen Engdahl Koll IL 1:00:33,5 +13:29
134 37140 Thea Sofie  Kyseth Grimsøen Lyn Ski 1:00:39,7 +13:35
135 37203 Vilde Tarud   1:00:40,6 +13:36
136 37181 Maria Strømdal Wik Byaasen Skiklub 1:00:46,0 +13:41
137 37219 Malin Indergård Molde og Omeng Idrettsforening 1:00:47,7 +13:43
138 37169 Ane Jaavall Skår Ørje IL 1:00:47,9 +13:43
139 37109 Ane Halvorsen Nittedal IL 1:00:48,3 +13:44
140 37086 Lovise  Brandsrud Ørje I.L. 1:00:48,9 +13:44
141 37166 Alva  Sjøstrand Kjelsås 1:00:49,6 +13:45
142 37189 Amalie Dorothea Lund Onsaker Trøsken IL 1:00:55,0 +13:50
143 37144 Sara Marie Leren Vollen Idrettslag 1:00:56,1 +13:51
144 37099 Julie Falkenstein Njård Langrenn 1:01:00,2 +13:56
145 37170 Eirin Mansaas Sletten Fet skiklubb 1:01:04,6 +14:00
146 37076 Emma Linnea  Aune Fet Skiklubb 1:01:06,7 +14:02
147 37183 Anne Østvold Heming 1:01:10,1 +14:05
148 37077 Mira Barstad Gjelleråsen IF Ski 1:01:57,0 +14:52
149 37108 Andrine Hagen Gjerdrum il ski 1:01:57,4 +14:53
150 37085 Runa Brakestad Skedsmo Skisklubb 1:02:06,7 +15:02
151 37152 Pauline Myklebust Koll IL 1:02:35,6 +15:31
152 37121 Karen Håbjørg-Galåen Skedsmo Skiklubb 1:02:47,5 +15:43
153 37127 Kjerstin Øhrn Johansen Njård 1:02:48,7 +15:44
154 37087 Mina Bratberg Lyn Ski 1:02:49,2 +15:45
155 37138 Julie Kristiansen Skedsmo Skiklubb 1:02:53,9 +15:49
156 37159 Tara Plows Hakadal IL 1:02:57,8 +15:53
157 37218 Andrea Sølvberg Koll IL 1:02:58,2 +15:54
158 37206 Julia Bull Koll 1:02:59,4 +15:55
159 37111 Therese Ådland Hansen   1:03:03,3 +15:59
160 37120 Thale Høyte Oseberg Skilag 1:03:06,9 +16:02
161 35367 Carene Moen Ringen   1:03:11,9 +16:07
162 35368 Negin Øye Njård 1:03:25,1 +16:20
163 37167 Malin Sjøvold Johnsen Nanset Ski 1:03:37,6 +16:33
164 37091 Vilde Aasheim Dobloug Nittedal IL 1:03:47,9 +16:43
165 37210 Mathea Michelsen Stubbom MjøsSki 1:04:01,9 +16:57
166 37172 Nora Nilsen  Steenberg Konnerud 1:04:09,9 +17:05
167 37115 Mina Heyerdahl Lyn 1:04:17,3 +17:13
168 37078 Irma Berg Domnarvets Goif 1:04:20,9 +17:16
169 37142 Hedda Vic. Larsen Frogner IL 1:04:34,7 +17:30
170 37154 Eline Noraberg Seljord IL 1:05:19,0 +18:14
171 37110 Sigrid Bakken Hamre Nanset IF Ski 1:05:28,8 +18:24
172 37150 Sara Martini Asker Skiklubb 1:05:35,8 +18:31
173 37137 Helene M. Kristensen Heming 1:05:57,2 +18:53
174 37073 Ingrid Amundsen Halmsås & Omegn Skilag 1:06:06,6 +19:02
175 37132 Iben Marie Kielland Øvrevoll Hosle IL 1:06:29,6 +19:25
176 37097 Liva Løset Eriksen Nanset Ski 1:06:33,9 +19:29
177 37081 Anniken Bergh Try 1:06:52,2 +19:48
178 37112 Sofie Heggløv Idrettslaget Try 1:06:55,3 +19:51
179 37079 Anja Berger Domnarvets Goif 1:06:56,8 +19:52
180 37090 Mari Andrea Dervo Åsen IL 1:08:32,7 +21:28
181 37191 Hanna Gurine Bergland Mysen if ski 1:08:37,9 +21:33
182 37212 Cindy Elisabeth Skjerva Moen Spk 1:09:14,0 +22:09
183 37211 Madeleine Sanstøl Bækkelaget sportsklubb 1:09:56,4 +22:52
184 37135 Ella Knap Heggedal IL 1:10:32,4 +23:28
185 37145 Juliane Paulsen Lie Fredrikstad Skiklubb 1:10:37,0 +23:32
186 37100 Marie Finkenhavn Hakadal Langrenn 1:11:14,7 +24:10
187 37114 Maren Henriksen Halden Skiklubb 1:11:27,9 +24:23
188 37161 Julie Rødsten HEMING IL 1:12:50,8 +25:46
189 37151 Estevi Melsbø   1:12:50,9 +25:46
190 37084 Heddy Bjaarstad Hagelsteen Heming 1:13:26,2 +26:22
191 37200 Julia Nordvall Domnarvets Goif 1:13:46,8 +26:42
192 37215 Sigrun Haugli   1:13:48,4 +26:44
193 37139 Angela Maria Kvam Kristoffersen Lyn Ski 1:13:50,0 +26:45
194 37098 Synne Falch-Hennum Lyn Ski 1:14:26,8 +27:22
195 37155 Oda Kornelia Olivier Lyn Ski 1:14:34,8 +27:30
196 37177 Alva Dagny Haaland Tjore Lyn Ski 1:14:34,9 +27:30
197 37082 Cathinca Roos Berntsen Fredrikstad Skiklubb 1:18:09,7 +31:05
198 37088 Mia Briseid-Bødtker Heming 1:18:11,7 +31:07
199 37104 Anna Gjems French   1:18:40,9 +31:36


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +