Resultater UngdomsBirken - Jenter 13 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Jenter 13 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 37008 Kamilla Aasebø Kjelsås IL 48:58,8 +0:00
2 37007 Helene Løken Bækkelagets Sportsklubb 49:01,6 +0:03
3 37040 Frida Hofgaard Lyn Ski 49:02,8 +0:04
4 37011 Eira Skaarer Wiklund IL Koll 49:41,3 +0:43
5 37026 Norah Sand-Hanssen Eiker Sk 51:02,9 +2:04
6 37199 Olivia Stordalen IL TRY 51:10,0 +2:11
7 37041 Ingrid Katteland Kihle Konnerud IL 51:14,2 +2:15
8 37037 Julie Sand-Hanssen Eiker Sk 51:14,3 +2:15
9 37097 Agathe Digre Røa IL 51:21,1 +2:22
10 37015 Hedda Stenumgard Ringebu fåvangskiklubb 51:30,8 +2:32
11 37034 Mille Haneberg Haslum IL 51:38,1 +2:39
12 37225 Maren Engemoen Aasland Try 52:05,2 +3:06
13 37043 Ruby Serrouya Lillehammer 52:15,0 +3:16
14 37110 Linnea Maria Foss   52:20,0 +3:21
15 37213 Linn Vingan Gjelleråsen Ski 52:20,5 +3:22
16 37108 Anna Fjeldheim Skjerven Lyn Ski 52:23,0 +3:24
17 37013 Vilde Røstberg Kjelsås 52:24,3 +3:26
18 37036 Iselin Bjervig Drivenes Lommedalens IL 52:32,1 +3:33
19 37012 Celine Storlien Lillehammer skiklubb 52:48,4 +3:50
20 37139 Martine  Imerslund Harefallet Østre Toten Skilag 53:05,6 +4:07
21 37031 Ea Eidslott Lyn Ski 53:07,3 +4:08
22 37027 Mari Schøyen Stiansen Lillehammer Skiklub 53:11,1 +4:12
23 37003 Sofie Robstad Moelven IL 53:11,4 +4:13
24 37104 Eira Engen Scheinert Lyn Ski 53:12,4 +4:14
25 37155 Kaisa Kristina Louise Lemyre Il Heming 53:13,0 +4:14
26 37081 Astrid Grønnevet Benserud Heming, IL 53:17,1 +4:18
27 37118 Leah Cornelia Gråbøl-Undersrud   53:21,5 +4:23
28 37168 Maud Mariann Myhre Haslum IL 53:25,5 +4:27
29 37174 Ina Norheim Høverstad Lier IL 53:26,9 +4:28
30 37005 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 53:30,0 +4:31
31 37126 Charlotte Andrea Hansen Kjelsås 53:33,0 +4:34
32 37244 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL 53:34,3 +4:36
33 37020 Tuva Austad Fossum IF 53:36,9 +4:38
34 37001 Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 53:38,6 +4:40
35 37148 Nora Kvåle Gradert Fossum IF Ski 53:41,8 +4:43
36 37029 Marthe Olsen Katnosa   53:44,1 +4:45
37 37197 Selma Sofie Stoknes Njård 53:45,7 +4:47
38 37021 Thea Backer-Grøndahl Lyn Ski 53:46,2 +4:47
39 37129 Erle Havig-Gjelseth Røa IL 53:48,2 +4:49
40 37095 Sofie Duus Carlsen Røa IL 53:50,0 +4:51
41 37206 Tuva Thorstensen Adolfsen Kjelsås 54:04,5 +5:06
42 37202 Eline Risstad Sundnes Rustad IL 54:23,9 +5:25
43 37024 Kaja Sommer Langmoen Fossum IF 54:26,8 +5:28
44 37221 Guro Østensen Lyn 54:32,6 +5:34
45 37165 Selma T. Mathismoen Holmen IF 54:42,6 +5:44
46 37022 Ingeborg Rosager Granli IL 54:45,9 +5:47
47 37252 Constance Maria Usler Rustad IL 54:50,5 +5:52
48 37030 Ingfrid Klokset Tomrefjord il ski 54:55,1 +5:56
49 37132 Malin Holmann Lommedalen 54:55,5 +5:57
50 37078 Hannah Marie Andresen   54:59,0 +6:00
51 37014 Ellen Deisz Fossum IF 55:01,4 +6:03
52 37019 Camilla Strande Bruun Vollen Ski 55:32,5 +6:34
53 37073 Tiril Langehaug Alme Haslum 55:33,0 +6:34
54 37038 Emma Kvendbø Johansen Andebu IL 55:33,2 +6:34
55 37111 Maren Sofie Fremstad Nanset Ski 55:33,7 +6:35
56 37143 Martine Homme Johaug Øvrevoll Hosle IL 55:35,3 +6:36
57 37023 Emma Bjørnstad Hamar 55:36,1 +6:37
58 37152 Victoria Larsen Njård 55:37,1 +6:38
59 37086 Julie Block Bjerkelund Øvrevoll og Hosle IL 55:42,8 +6:44
60 37018 Amalie Nitteberg Nesodden IF 55:49,3 +6:51
61 37016 Eir Elise Røstelien Gangås Moelven 55:57,1 +6:58
62 37176 Kristin Helen Nystad Nittedal IL 56:08,6 +7:10
63 37025 Inger Grini Moelven Il / Team SJusjøen 56:11,9 +7:13
64 37114 Hanna Ulrikke Gotzel Lunde Ringebu- FåvangSkiklubb 56:12,3 +7:14
65 37189 Sofie Vikesland Skou   56:12,7 +7:14
66 37147 Liv Smith Kvalvaag HEMING IL 56:13,1 +7:14
67 37079 Amanda Ulrikke Aschehoug Heming 56:26,4 +7:28
68 37198 Maja Storaker Holmen IF 56:31,5 +7:33
69 37214 Hanna Hagen Voytovich Skrautvål Il 56:32,1 +7:33
70 37119 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen Nes Ski 56:32,5 +7:34
71 37179 Sanna Oksett Melbye Konnerud IL 56:32,9 +7:34
72 37140 Helene Wang Johansen Kjelsås IL 56:34,8 +7:36
73 37208 Oda Tjelle Jacobsen Røa IL 56:37,6 +7:39
74 37204 Ingrid Thaulow Heming Idrettslaget 56:38,1 +7:39
75 37217 Sophie Wiig Bærums Verk Hauger Langrenn 56:40,0 +7:41
76 37002 Selma Hollås Hamborg Haugsbygd IF Ski 56:40,8 +7:42
77 37075 Aurora Almaas Lyn Ski 56:42,3 +7:43
78 37033 Hanne Martinsen   56:44,7 +7:46
79 37076 Alba Aloy-Lislerud   57:01,5 +8:03
80 37141 Nora Johansen Nes Ski 57:08,0 +8:09
81 37224 Siril Øwre-Johnsen LØRENSKOG SKIKLUBB 57:10,4 +8:12
82 37235 Henriette Fuglehaug-Wetting Brandbu IF 57:12,0 +8:13
83 37187 Veronika Vikhamar Schuler HEMING IL 57:16,1 +8:17
84 37010 Martine Kleven Ottestad IL Ski 57:16,2 +8:17
85 37232 Elena Ennals Drøbak Frogn 57:17,4 +8:19
86 37004 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF Ski 57:21,2 +8:22
87 37246 Christine Vannebo Vollen Ungdomslag 57:33,1 +8:34
88 37203 Ellinor Tannæs-Fjeld Rustad IL 57:33,3 +8:35
89 37173 Juni Hagelid Norheim Byåsen IL 57:42,2 +8:43
90 37009 Martine Dyste Kolbukameratene 57:46,4 +8:48
91 37091 Hedda Helena Braaten Heming 57:58,2 +8:59
92 37212 Julie Nyvold Vale Heming 58:05,6 +9:07
93 37083 Linnea Nordal Berg Kjelsås 58:08,1 +9:09
94 37211 Signe Fluge Ulleberg IL TRY 58:08,6 +9:10
95 37241 Ingrid Nordby Skedsmo Skiklubb 58:10,8 +9:12
96 37210 Sunniva Ulevåg Lommedalens IL 58:15,6 +9:17
97 37124 Kristine Hagen Strandbygda Ski 58:17,6 +9:19
98 37201 Stella Stølen Koll IL 58:17,8 +9:19
99 37196 Mina  Stikbakke Kolbukameratene 58:41,6 +9:43
100 37094 Filippa Fabricius Bye Lyn 58:54,5 +9:56
101 37219 Astrid Juli Ytterbø Asker Sk 58:55,6 +9:57
102 37200 Karina Andrea Strand Sandnes IL 59:02,2 +10:03
103 37133 Selma Holm-Lombnæs Il Heming 59:03,7 +10:05
104 37254 Linnea Moen Tvenge   59:05,4 +10:07
105 37169 Anna Emilie Myrvold Heming 59:11,8 +10:13
106 37149 Margrethe Hamre Køber IL Jutul 59:16,8 +10:18
107 37191 Linnea Làchert  Slettum Torpa Ski 59:22,5 +10:24
108 37101 Emilie Egeberg Skedsmo Skiklubb 59:25,2 +10:26
109 37039 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 59:25,7 +10:27
110 37170 Charlotte Narvestad   59:26,1 +10:27
111 37218 Julie Birgitte  Wisløff Aase Heming 59:26,7 +10:28
112 37238 Tuva Jensrud Hamar Skiklubb 59:28,5 +10:30
113 37243 Angelina Sanders Haslum IL 59:28,7 +10:30
114 37032 Andrea Pedersen Narmo Moss skiklubb 59:31,8 +10:33
115 37092 Julie Bråthen Trøsken IL 59:35,4 +10:37
116 37105 Ebba Jonth Eriksen Haslum IL 59:39,9 +10:41
117 37257 Signe Blomfeldt Rustad IL 59:56,7 +10:58
118 37172 Juliane Nordraak Drøbak-Frogn IL 59:58,8 +11:00
119 37142 Anna Johansen Haave MjøsSki 59:59,5 +11:01
120 37237 Ellen Margrete Stubban Hygen LØRENSKOG SKIKLUBB 59:59,8 +11:01
121 37249 Emma Linholt Hamar Skiklubb 1:00:02,7 +11:04
122 37089 Bianca Brauti-Heidemann Fossum 1:00:02,7 +11:04
123 37230 Hedvig Bruksås Kjelsås IL 1:00:04,2 +11:05
124 37231 Oda Bråten Richenberg Søre Ål IL 1:00:07,5 +11:09
125 37134 Johanna Hval Haugsbygd Ski 1:00:09,3 +11:11
126 37150 Tuva Køste Lyn Ski 1:00:09,5 +11:11
127 37234 Tilde Forsberg Lommedalens IL 1:00:09,8 +11:11
128 37194 Ingrid Solheim Røa IL 1:00:11,2 +11:12
129 37229 Johanne Gylthe Berget Vang Skiløperforening 1:00:15,3 +11:16
130 37017 Camilla Vataker Liverød Andebu IL 1:00:16,7 +11:18
131 37188 Kaia Sofie Skattør IL-TRY 1:00:17,9 +11:19
132 37125 Tuva Hanre Vestre Aker 1:00:19,3 +11:20
133 37245 Isabell Sæther Kolbukameratene 1:00:20,1 +11:21
134 37106 Emilie Fevang Etnedal Skilag 1:00:22,3 +11:23
135 37128 Hanne Wærp Hauge Kjelsås IL 1:00:34,5 +11:36
136 37227 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub 1:00:39,2 +11:40
137 37158 Birgit Lindseth Kjelsås IL 1:00:40,2 +11:41
138 37112 Susanne Marie Garsjø Kjelsås IL 1:00:40,2 +11:41
139 37084 Oda Berge-Røkenes Koll 1:00:43,4 +11:45
140 37253 Solveig Øksne-Sandvik Søndre Land IL ski 1:00:54,3 +11:56
141 37117 Mia Josefine K Grydeland Kjelsås 1:00:59,3 +12:00
142 37181 Emilie Owe Kjelsås 1:00:59,5 +12:01
143 37122 Helle Gundersrud   1:01:12,9 +12:14
144 37127 Ida Hareide Breen Høybråten & Stovner IL 1:01:13,8 +12:15
145 37107 Julie Five Skedsmo Skiklubb 1:01:24,9 +12:26
146 37205 Elin Thoen Fjellet IL 1:01:25,4 +12:27
147 37153 Karen Haug Laukeland Jutul Il 1:01:27,6 +12:29
148 37157 Julie Lindblad   1:01:35,0 +12:36
149 37161 Liva Lynghammar Hakadal IL Langrenn 1:01:46,5 +12:48
150 37164 Kaja Martinsen Fana 1:01:46,7 +12:48
151 37193 Julie Nordahl Solberg Trøsken IL 1:01:50,3 +12:52
152 37215 Gyda Amalie Wahl Heming 1:01:54,7 +12:56
153 37154 Ellen Sofie Lekang Skedsmo Skiklubb 1:01:56,0 +12:57
154 37228 Johanne Berven Agard Berger IL - ski 1:02:01,1 +13:02
155 37151 Guro Molde  Lappegard Fjellet IL 1:02:02,1 +13:03
156 37098 Sina Marie Dobloug Vang skiløperforening 1:02:17,0 +13:18
157 37138 Vilde Haavardsholm Holmen IF 1:02:19,8 +13:21
158 37042 Linnea Sophie  Hoem Tomrefjord IL 1:02:21,5 +13:23
159 37183 Hedda Holmbakken Refsdal Frogner IL ski 1:02:26,3 +13:28
160 37178 Mari Oksefjell Onsøien Larvik ski 1:02:41,6 +13:43
161 37247 Kristine Gryttingslien Alme Sør-Fron il 1:02:44,8 +13:46
162 37260 Maja Schmidt Dfi ski 1:02:45,8 +13:47
163 37216 Amanda Walstrøm Lyn Ski 1:03:00,3 +14:02
164 37166 Anna Kristiansen Midtbø Haugsbygd IF 1:03:08,1 +14:09
165 37116 Mathilde Grevstad Myrhaug Heming 1:03:08,7 +14:10
166 37233 Julie  Flisnes Madland Heming 1:03:09,3 +14:11
167 37239 Lisa Kuvås Lyn 1:03:13,6 +14:15
168 37209 Marthea Haaland Tjore Lyn Ski 1:03:29,5 +14:31
169 37175 Pernille Nor-Woll LØRENSKOG SKIKLUBB 1:03:38,0 +14:39
170 37190 Maria Skrindo Lyn Ski 1:03:46,5 +14:48
171 37146 Sara Kruse Andersen Bækkelagets SK - Ski 1:03:58,4 +15:00
172 37184 Elise H. Rein Try 1:04:01,2 +15:02
173 37087 Eira Bjerknes Driv IL 1:04:06,0 +15:07
174 37090 Stella Brauti-Heidemann Fossum 1:04:07,7 +15:09
175 37137 Malin Høntorp Oppegård IL 1:04:08,3 +15:10
176 37171 Mie Sellevaag  Nicolaysen Vestre Akers Skiklub 1:04:09,3 +15:11
177 37035 Marte Kristine Hox Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 1:04:17,7 +15:19
178 37177 Gjertrud Oksefjell Onsøien Larvik ski 1:04:31,1 +15:32
179 37223 Christine Cloetta Øverland Røa 1:04:39,3 +15:41
180 37160 Pauline Lydersen Kjelsås IL 1:04:54,1 +15:55
181 37159 Julie Hystad  Lund Østbygda IL 1:05:13,2 +16:14
182 37222 Anniken Cloetta Øverland Røa 1:05:41,3 +16:42
183 37242 Live Sagaas Rønningen Koll IL. 1:05:43,3 +16:44
184 37180 Julie Bureid Onstad Kjelsås IL 1:05:53,3 +16:54
185 37195 Thea Steine-Eriksen HEMING IL 1:06:08,7 +17:10
186 37100 Isabella Edwardsen Kjelsås IL 1:06:11,3 +17:13
187 37220 Vivian Zwick Heming 1:06:12,6 +17:14
188 37135 Johanne  Høegh Engh Holmen IF 1:06:38,8 +17:40
189 37162 Katarina Mai Haslum IL 1:06:51,5 +17:53
190 37006 Oda Bromander  Falkenbo Moss skiklubb 1:06:53,3 +17:54
191 37240 Synne Caroline Langhus Bye Bækkelaget SK 1:06:54,6 +17:56
192 37250 Marte Rudi   1:07:10,7 +18:12
193 37226 Pauline Musæus Moan   1:07:25,4 +18:27
194 37103 Ingvild Elvenes Asker Skiklubb 1:08:02,5 +19:04
195 37182 Amanda Paulsen Pedersen Sand IL 1:08:28,8 +19:30
196 37085 Ingri Berg-Røsdal Kjelsås 1:08:29,0 +19:30
197 37082 Frida  Berg LØRENSKOG SKIKLUBB 1:08:37,2 +19:38
198 37113 Mina Gjerald Haugsbygd IF Ski 1:08:54,6 +19:56
199 37109 Emma Fjøsne Vang skiløperforening 1:09:00,2 +20:01
200 37096 Amalie Cenar Vestre Aker Skiklubb 1:09:06,7 +20:08
201 37093 Ella Bugge Lyn Ski 1:09:08,0 +20:09
202 37185 Silje H. Rein Try 1:10:49,6 +21:51
203 37256 Cecilie Laulo   1:11:04,3 +22:06
204 37088 Oda Lyng Bjørkevoll Jutul 1:11:21,5 +22:23
205 37028 Sofie Jenum Hotvedt Vollen 1:12:18,9 +23:20
206 37102 Ingrid Ek   1:13:55,1 +24:56
207 37192 Nora Slotta-Andreassen Fossum 1:14:17,8 +25:19
208 37115 Marlene Greisiger LØRENSKOG SKIKLUBB 1:16:52,9 +27:54
209 37167 Mina Mobråthen Gjerdrum IL 1:19:33,3 +30:34
210 37259 Hedda Torsen-Brynlund Lyn Ski 1:20:40,4 +31:42
211 37099 Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 1:20:45,5 +31:47
212 37074 Åshild Alme Sør-Fron il 1:21:37,9 +32:39
213 37136 Hanna Løkken Høilund   1:32:43,9 +43:45
214 37120 Signe Gulbrandsen-Dahl Disenå IL 1:36:46,5 +47:48
215 37207 Fredrikke Thuve Flock Haslum IL 1:37:18,3 +48:19