Resultater UngdomsBirken - Jenter 14 år - 2016




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 13. mars 2016


Klasse Jenter 14 år - Uoffisiell liste

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 36050 Kaja Loennecken Holmen IF Langrenn 42:51,8
2 36025 Emma Kirkeberg Mørk Drammens Ballklubb ski 43:00,0
3 36003 Eivor Melbybråten Rogne il 43:51,0
4 36042 Tuva Rønning Vikersund Langrenn 44:49,5
5 36011 Gro Njølstad Randby Oseberg Skilag 45:05,9
6 36040 Maria Hartz Melling   45:16,6
7 36012 Kristin Maltun Helland Kjelsås IL 45:27,4
8 36026 Vilde Opedal Njård 45:51,8
9 36036 Solveig Raastad Kjørven Svea skilag 46:50,3
10 36038 Anna Heggen Harestua IL 46:54,1
11 36064 Maja Kjærås Moland Stokke ski 46:58,7
12 36155 Anette Nilsen Utleira il 47:20,1
13 36049 Hermine Widding HEMING IL 47:25,6
14 36047 Ingrid Bergene Aabrekk Runar IL 47:26,7
15 36018 Julie Meinicke IL Jutul 47:31,7
16 36001 Andrine Fuglerud Flugstad Gjøvik skiklubb 47:34,5
17 36022 Hannah Lervik Asker Skiklubb 47:39,0
18 36067 Tyra Sortåsløkken Holeværingen 47:40,8
19 36057 Synne Borge Oppegård IL 47:50,2
20 36045 June Scott Røa IL 47:51,0
21 36086 Yngvild Langedal Breivik Koll 47:53,7
22 36058 Tyra Rossine   47:55,2
23 36008 Sara Johansen Nittedal 48:13,7
24 36027 Tora Bjørndal Ottestad Lyn Ski 48:14,5
25 36073 Hanna Andersen Heming 48:20,2
26 36028 Elise Antonsen Nes Ski 48:21,4
27 36188 Karoline Rigmor Torkildsen Lyn Ski 48:24,1
28 36035 Estelle Hayler HEMING IL 48:31,1
29 36054 Lisa Bjønnes Holmen IF Langrenn 48:33,0
30 36014 Marthe Sofie Foss   48:45,9
31 36043 Astrid Bø Larvik ski 48:47,6
32 36131 Anne Sofie Kalager IL Ivrig 48:59,9
33 36039 Sandra Solheim Stokke ski 49:02,8
34 36048 Pia Engemoen Aasland Njård 49:08,6
35 36063 Elsa Dalbye Moss skiklubb 49:10,2
36 36009 Hedvig Marie Solberg Røa IL 49:10,5
37 36024 Fanny Varden Økern Njård 49:11,8
38 36109 Embla Hasvoll   49:12,2
39 36046 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 49:16,2
40 36052 Kristine Kravdal Gjøvik skiklubb 49:19,9
41 36055 Marie Tømmerberg Fossum IF 49:24,2
42 36032 Astrid Arnesen Lyn 49:57,9
43 36029 Selma Stavrum   50:02,6
44 36201 Julie Fink   50:03,3
45 36031 Tina Krøger Træthaug Søre Ål IL 50:05,9
46 36076 Mia Authen Båstad IL Ski 50:06,6
47 36114 Sigrid Straumsheim Hoem Raufoss IL 50:07,5
48 36006 Maya Jones Arnesen HEMING IL 50:07,6
49 36171 Sigrun Raastad Rustad IL 50:11,3
50 36172 Janne B Seierstad Raufoss Il langrenn 50:11,4
51 36021 Lea G Andenæs Holmen IL 50:12,1
52 36120 Oda Hov Kaupanger IL 50:17,5
53 36002 Emma Mallaug Lom 50:26,9
54 36015 Mathilde Bjørge Ringebu og Fåvang skiklubb 50:27,0
55 36068 Sara Børsting Saltnes Asker Skiklubb 50:27,0
56 36023 Maria Vestengen Nittedal IL 50:32,3
57 36030 Oda Hagen Tyrdal   50:41,5
58 36066 Ingvild Haugstad Sandvik Folebu skiklubb 50:42,8
59 36034 Marie Slåen Tormod Skilag 50:50,5
60 36206 Sigrid Jøranli Sundgaard Søre Ål IL 50:51,6
61 36108 Mille Marie Hagen Haslum Ski 50:53,1
62 36062 Ylva Haavardtun Haslum IL 50:53,8
63 36154 Hanna Møller-Hansen Runar Ski 50:54,0
64 36017 Sunniva Reite Martinsen Nes Ski 50:59,3
65 36005 Ingrid Skjåk Søre Ål IL 51:06,9
66 36181 Mia Støkken Njård 51:10,2
67 36202 Sille Hustvedt Rustad IL 51:13,3
68 36208 Guro Eline Vollan Tomrefjord il ski 51:14,3
69 36128 Malene Jebsen Heming IL, Ski 51:15,6
70 36061 Caroline Plukkerud   51:16,0
71 36166 Kristiane Rolstad Kjelsås IL 51:16,6
72 36190 Thea Utaker   51:24,7
73 36199 Ida Bru-Hemmingby Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 51:34,0
74 36152 Ina Martini Asker Skiklubb 51:35,2
75 36179 Karoline Solberg Dfi ski 51:36,9
76 36059 Eline Wiig Gjesdal IL 51:47,3
77 36020 Ingrid Fougner Follebu Skiklubb 51:57,1
78 36106 Ingeborg Bøe Grande Kjelsås IL 51:58,4
79 36056 Amalie Storlien MjøsSki 52:06,2
80 36019 Rannei Bjørklund IL Mogutten/Team Odal 52:10,7
81 36088 Sophie Bønsnæs Bærums Verk og Hauger IF 52:13,8
82 36164 Solveig Pederstad Rise ullensaker sk 52:27,3
83 36060 Ingrid Taarud Lillehammer Skiklub 52:36,9
84 36089 Sunniva Isabel Cook Koll IL 52:38,0
85 36091 Lea Borg Diesen Bærums Verk I. F. 52:40,7
86 36116 Marthe Ramstad Hoff Fossum IF 52:45,0
87 36013 Sigrid Haug Grønnerød Fjellet IL 52:47,4
88 36165 Ingeborg Rolstad Kjelsås IL 52:49,3
89 36150 Katrine Magnussøn Heming 52:52,8
90 36053 Thea Bråten Nittedal IL 52:53,1
91 36069 Andrine Bjervig Drivenes Lommedalens IL 52:55,1
92 36134 Kristin Knutsen   53:25,0
93 36044 Pernille E Lyssand Njård 53:30,7
94 36189 Nora Tomine Tretli Rustad IL 53:31,1
95 36137 Alma Dokk Kullberg Rustad 53:39,4
96 36081 Live Lerfald Bergum Øyer-Tretten IF - ski 53:41,5
97 36074 Mari Andersen-Gott Vågå 53:42,9
98 36213 Ingrid Marlene Weisz Koll 53:45,5
99 36126 Ida Marie Haarstad Asker Skiklubb 53:53,9
100 36132 Anna Karoliussen Lyn Ski 54:07,9
101 36113 Gina Lagmandsveen Hjemli   54:10,6
102 36124 Ingrid Marie Stubban Hygen LØRENSKOG SKIKLUBB 54:13,1
103 36122 Hedda Hovdhaugen Nittedal IL 54:15,0
104 36191 Jeske van der Spruyt   54:17,5
105 36148 Ada Låhne Haslum IL 54:19,9
106 36117 Marte Holmen Nilssen MjøsSki 54:20,9
107 36195 Live Østvold HEMING IL 54:34,6
108 36159 Marion Halvorsen Nustad Øyer Tretten IF 54:39,4
109 36125 Julie Høgås   54:43,4
110 36077 Marte Madslien Bakken   54:44,8
111 36223 Jenny Marie Holter   54:50,7
112 36207 Jenny Myklebust Ulfsnes Bærums Verk IF 55:02,5
113 36151 Filippa Marcussen Lyn Ski 55:07,1
114 36162 Line Næss Bærums Skiklubb 55:16,2
115 36016 Eirin Lund Enersen Jømna/Heradsbygd Langrenn 55:18,1
116 36100 Sunniva Smith Fodsatd Bærums verk 55:18,2
117 36221 Camilla Løfsgaard   55:23,9
118 36119 Ellisif Luytkis Holstrøm Fossum IF 55:29,3
119 36133 Anette Berg Kløvstad Brøttum il/Team Sjusjøen 55:34,9
120 32098 Oda Overrein Lunde Røa IL 55:40,3
121 36075 Klara Andersson Domnarvets Goif 55:57,1
122 36139 Mia Langeland Haslum IL 56:02,8
123 36080 Mathilde Vallestrand Berg Lyn Ski 56:09,0
124 36041 Eline Stenvoll Stor-Elvdal Skiklubb 56:10,5
125 36140 Margrethe Liahjell Lyn Ski 56:17,4
126 36065 Ingrid Stenberg Strandbygda i.l 56:19,1
127 36095 Helene Engebretsen Haslum IL 56:25,8
128 36138 Maren Køste Lyn Ski 56:29,1
129 36129 Tuva Johnsen Raufoss IL 56:30,7
130 36092 Martine Angell Eid Skedsmo Skiklubb 56:31,3
131 36004 Liv Katrine Alvim Hesleskaug Mysen IF 56:38,5
132 36051 Lina Fossen Moelven IL/Team Sjusjøen 56:49,2
133 36220 Eline Dyrseth Hammari   57:11,7
134 36084 Sofie Fjøsne Bredesen   57:18,7
135 36123 Ida Sofie Huseby Kjelsås IL 57:24,8
136 36196 Ingeborg Øvreeide   57:25,6
137 36037 Silje-Johanna Granli Kvam Engerdal Sportsklubb 57:30,5
138 36170 Sara Røyneberg Trøsken IL 57:31,4
139 36182 Laura Sundby trøsken il 57:32,7
140 36104 Dina Gaustad IL Jardar 57:33,6
141 36141 Nicoline Lindstrøm Lyn Ski 57:42,0
142 36098 Ida Fagerli Rælingen skiklubb 57:51,8
143 36177 Nora Småge-Hilsen Konnerud IL 57:54,1
144 36180 Tora Stanger LØRENSKOG SKIKLUBB 57:57,7
145 36198 Johanne Aas Vestre Aker Skiklubb 57:58,7
146 36158 Julie Dahl Norland Lyn Ski 57:59,7
147 36099 Karoline Fjeldskaar Aukrust Fossum 58:00,9
148 36145 Ninette Strøno Lysø HEMING IL 58:20,0
149 36087 Kristina Brenden Vestre Trysil idrettslag 58:26,0
150 36147 Vilde Løland Vestre Akers Skiklub 58:45,0
151 36127 Hanna K. Inderhaug Botne Skiklubb 58:46,3
152 36103 Malin Furuhaug Roterud IL 58:47,1
153 36160 Mathilde Hornsnes Nygaard Botne Skiklubb 58:51,3
154 36153 Kaja Risvand Myrseth Bærums Verk og Hauger Idrettsforening 58:53,0
155 36105 Elina Gaustad Nittedal Idrettslag 58:57,8
156 36194 Ella Ulrikke Wisth   58:58,7
157 36218 Dina Utstumo Skoglund Roterud IL 59:11,2
158 36130 Hannah Johnsrud   59:15,4
159 36157 Ida Kristine Nordvik Vollen Ungdomslag 59:21,3
160 36173 Marie Selvaag Lyn Ski 59:21,7
161 36090 Ina Dahl Haslum IL 59:22,1
162 36136 Helene Krokeide Røa IL 59:22,7
163 36222 Danica Fischer Vollen Ungdomslag 59:26,5
164 36094 Benedicte Ellefsen   59:27,8
165 36121 Anna Kristina Hovden Nittedal 1:00:12,6
166 36205 Andrine Skavhellen Botne Skiklubb 1:00:23,1
167 36142 Oda Lohne Aarstad Skarnes IL 1:00:24,0
168 36079 Celine Berg Fossum IF 1:00:24,7
169 36083 Anne-Marie Botterud Nittedal IL 1:00:30,1
170 36161 Jenny Nyheim Brekken Søre Ål IL 1:00:41,0
171 36093 Judith Eiksund Sæthre Fossum IF 1:00:48,9
172 36216 Synne Letrud Tormod Skilag 1:00:58,7
173 36102 Eline Frogner Heming 1:00:59,2
174 36082 marte blindheim   1:01:01,2
175 36186 Emilie Sørkedalen-Linaae Lyn 1:01:05,2
176 36224 Lone Finstad Rendalen il 1:01:07,4
177 36184 Silje Etholm Svangtun Lyn Ski 1:01:07,8
178 36209 Martha Nesheim  Køber Kjelsås IL 1:01:14,0
179 36183 Kristine Svalheim Rustad IL 1:01:24,8
180 36143 Marthe Lundqvist Ås IL Ski 1:01:27,3
181 36118 Iris Holst   1:01:39,1
182 36110 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Lørenskog Skiklubb -Langrenn 1:01:41,5
183 36156 Julie Nordhagen Rælingen skiklubb 1:01:46,2
184 36135 Hanna Wisth Kolltveit   1:02:35,1
185 36192 Solveig Vesterås Vind IL 1:02:37,4
186 36146 Oda Løland Vestre Akers Skiklub 1:02:58,8
187 36097 Hanna Hasselquist Evensen Søre Ål IL 1:03:01,2
188 36176 Lisa Smith ØHIL 1:03:50,4
189 36212 Embla Simonsen Vollen Ungdomslag 1:03:52,1
190 36185 Erle Syvertsen Kjelsås IL 1:04:02,3
191 36187 Hanne Emilie Tannum Sørkedalen IF 1:04:31,6
192 36178 Tuva Merete Snekkerhaugen Nittedal IL 1:04:32,3
193 36096 Mia Engelund Skedsmo Skiklubb 1:04:42,8
194 36112 Alisa Hjelmås   1:05:47,4
195 36211 Emilia Rønning Skoppum Ski 1:05:54,1
196 36210 Alannah Caulfield Patel Årvoll IL 1:06:03,2
197 36167 Mathilde Rotvik Heggedal IL 1:06:28,9
198 36214 Kine Øverlie Ringebu/Fåvang skiklubb 1:06:31,2
199 36115 Lina Hoff Søndre Land IL 1:06:33,8
200 36107 Sofia Grenan-Grimstad ØHIL 1:06:39,6
201 36193 Elise Margrete Weltzien Øvrevoll Hosle IL 1:06:59,5
202 36144 Ingrid Lyngstad Nittedal IL 1:07:41,1
203 36204 Tina Ommang Stensbye Hernes idrettslag 1:10:38,3
204 36203 Siv Andrea Ingeborgrud   1:17:01,4
205 36219 Kjersti Solbakken Ringebu-Fåvang skiklubb 1:17:58,4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +