Resultater UngdomsBirken - Jenter 14 år - 2017



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017


Klasse Jenter 14 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 36001 Emma Axelsson Oppegård IL 43:01,9
2 36020 Synne Herheim Geilo IL 43:05,6
3 36014 Karoline Wergeland Kvestad Runar Ski 43:18,1
4 36017 Anna Espeli Geilo IL 44:38,1
5 36003 Tuva Anine Brusveen-Jensen Lyn Ski 44:50,9
6 36024 Tirill Marie Møller Gundersen Lyn Ski 44:56,8
7 36037 Ines Aloy-Lislerud Njård 44:59,0
8 36008 Gro Torsteinsrud   45:01,5
9 36002 Frida Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 45:02,4
10 36050 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 45:03,3
11 36038 Solveig Steen Hofstad   45:05,3
12 36047 Alma Riiber Røa IL 45:06,7
13 36054 Nora Sødal Raastad Lyn Ski 45:11,5
14 36046 Thea Johansen Fet skiklubb 45:16,6
15 36022 Emilie Flo Stavik Markane IL 45:29,7
16 36015 Maja Ellefsrud Nesodden IF Ski 45:35,4
17 36023 Victoria Nitteberg Nesodden IF 45:36,5
18 36025 Fredrikke Louise Donberg Nymoen Heming IL Langrenn 45:39,0
19 36044 Ingvild Brennhovd Lyn Ski 45:41,0
20 36067 Kristine Kvamme Gjerstad IL 45:49,8
21 36009 Ingerid Vadder   45:51,4
22 36012 Gjendine Eidslott Lyn Ski 45:55,4
23 36039 Marianne Haug Bjerke IL 45:57,8
24 36057 Marthe Skram Botterud   45:58,8
25 36052 Christina E Osnes-Ringen Lyn Ski 46:00,4
26 36033 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF Ski 46:06,7
27 36029 Dina Lidahl Lillejordet Vang skiløperforening 46:30,7
28 36007 Kristina Masovn Haave Lillehammer Skiklub 46:31,6
29 36156 Kristin Nordgård Heddal IL 46:32,0
30 36030 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub 46:35,8
31 36031 Nora Elisabeth Falster Heming 46:37,1
32 36016 Sara Christoffersen Askim IF Ski 46:39,6
33 36051 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL 46:40,5
34 36139 Ida Molde Lappegard Fjellet IL 46:41,2
35 36040 Eiril Lystad Linderud ÅL IL 46:41,4
36 36053 Fredrikke Hagen Lyn Ski 46:42,6
37 36064 Ida Ludahl Stangeland Røa IL 46:43,5
38 36043 Janne Alseth Haslum IL 46:51,5
39 36060 Thea Hildeng Høybråten & Stovner IL 46:51,6
40 36021 Mille Eide Nyhus Ottestad IL Ski 46:53,7
41 36048 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 46:55,5
42 36076 Adele Aschehoug Heming 47:03,2
43 36010 Julie Jeistad Lismarka Skilag/ Team Sjusjøen 47:04,3
44 36062 Oda LaForce Rustad IL 47:07,1
45 36225 Marie Glomnes Rudi Njård 47:13,5
46 36209 Celina Rytterager Aas Fet Skiklubb 47:16,5
47 36066 Kine E. Rye-Holmboe Oppegård IL 47:16,9
48 36045 Helena Vesteng Svea skilag 47:27,7
49 36027 Ingrid Kapstad Østgulen Skimt 47:31,3
50 36049 Martine Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 47:43,1
51 36092 Martine Ellefsen Asker Skiklubb 47:43,7
52 36145 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer Skiklub 47:47,4
53 36065 Mathilde S. Østvold Vang Skiløperforening 47:47,9
54 36135 Rakel Kjølberg Bjerkreim IL ski 47:50,2
55 36173 Helene Skarphol Villadsen Jardar 47:56,7
56 36005 Charlotte Halseth Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 48:00,7
57 36032 Catharina Larsen Njård 48:00,9
58 36152 Hanna Listøl Moskaug Asker Skiklubb 48:01,8
59 36019 Johanne Rognerud Bøe Røa IL 48:14,2
60 36183 Frida Solsrud Kjelsås Langrenn 48:17,5
61 36058 Emilie Lysaker Høgne Rømskog Il 48:17,9
62 36221 Ellen Pernille Olsen Lier IL 48:19,1
63 36041 Thelma Olea Gaarder Nittedal IL 48:34,7
64 36140 Marie Molde Lappegard Fjellet IL 48:41,2
65 36105 Johanne Grønlien Gjedrem Røa IL 48:42,1
66 36157 Johanne Norheim Eidsvold Værk Skiklub 48:44,6
67 36184 Merete Sperstad Haslum IL 48:49,7
68 36154 Tiril Myrmel-Johansen   48:52,5
69 36219 Ragnhild Lovise Hagen Johnsgård   49:02,5
70 36149 Mille Martinussen Fossum IF 49:04,5
71 36218 Mathilde Argel Jenssen Njård 49:04,5
72 36035 Selma Lima-Hogsnes Asker Skiklubb 49:08,6
73 36177 Nora Vikesland Skou Njård ski 49:16,6
74 36106 Hedda Madeleine Gjerstad Runar 49:19,0
75 36130 Fredrikke Jeppsson-Hovi Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 49:21,7
76 36166 Marie Meinert Rød Oppegård IL 49:26,3
77 36042 Pia Lystad IL Jardar 49:26,8
78 36195 Live Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 49:27,5
79 36141 Vilma Helena Larsen Kjelsås 49:28,3
80 36100 Ida Marie Flågen Heming 49:28,7
81 36018 Netta Bar-Nathan Høybråten og Stovner IL Langrenn 49:31,2
82 36168 Martine Sagen Byåsen IL 49:32,5
83 36129 Aina Ihle LØRENSKOG SKIKLUBB 49:34,0
84 36059 Eline Turmo Uhlen Lillehammer Skiklub 49:35,4
85 36125 Silje Helgesen Hovdedalen Nybygda 49:36,5
86 36146 Helene Martinsen Fana IL 49:38,2
87 36108 Regine Ellingsen Gotaas Njård 49:40,0
88 36111 Vilde Langevei Halle IL Runar Ski 49:42,3
89 36172 Siri Galtung Skar IL TRY 49:43,4
90 36026 Emma Dahlhaug Freng Brøttum il Team Sjusjøen 49:51,9
91 36226 Pia Young Vik Vestre Akers Skiklub 50:00,6
92 36013 Hanne Svanemyr  Kjos Åndalsnes If 50:01,6
93 36170 Synne Selberg   50:03,8
94 36086 Hedda Finne Byrløkken Nittedal IL ski 50:04,7
95 36237 Emma Hodne Lyn Ski 50:05,4
96 36179 Nora Hermine Slethaug Fana IL 50:07,0
97 36122 Kaisa Holm-Lombnæs HEMING IL 50:07,5
98 36148 Vilde Martinsen Nittedal IL 50:08,5
99 36073 Eva Liheim Alfstad Fossum IF 50:09,5
100 36107 Viola Sofie Golberg Njård 50:09,8
101 36186 Sofie Storm Kjelsås 50:10,1
102 36167 Alma Røttingen Røa IL 50:10,2
103 36056 Helene Eggen Rustad IL 50:12,3
104 36169 Caroline Sanness Bækkelaget Ski (BSK) 50:12,8
105 36201 Mia Viljugrein LØRENSKOG SKIKLUBB 50:13,6
106 36036 Emma Hellum Moe IL Jardar 50:16,0
107 36061 Ida Kristine Ringlund Tormod Skilag 50:17,1
108 36098 Tiril Flagstad Vang skiløperforening 50:19,8
109 36174 Martine Skjelsvik Lillehammer Skiklub 50:21,8
110 36211 Tale Kalberg Aasheim Røa IL 50:22,2
111 36155 Benedicte Myrset Heming 50:25,3
112 36189 Tuva Sveadalen Åsmarka IL 50:27,0
113 36164 Jenny Garden Rogstad Njård 50:27,3
114 36200 Andrea Vikin Rennebu IL 50:28,3
115 36235 Cornelia Maria Usler Rustad IL 50:32,9
116 36080 Henriette Bjørnstøl Berg Rustad Idrettslag 50:39,8
117 36075 Maja Marie O. Andresen Froland IL 50:44,5
118 36229 Ingrid Dragerengen Raufoss Il langrenn 50:44,5
119 36238 Ida Heggvold Oppdal IL ski og skiskyting 50:45,7
120 36096 Solveig Evensen Smedstad Hernes IL 50:54,1
121 36063 Mia Emilie Berntsen Vind IL 51:00,0
122 36078 Mari Bartnes Fet Skiklubb 51:05,6
123 36190 Alva Barthel Sveen Fossum IF 51:06,6
124 36109 Kristine Gøbel Hernes 51:07,6
125 36113 Kristin Ådland Hansen Njård Langrenn 51:08,9
126 36224 Maria Rosendal Skrautvål 51:10,2
127 36085 Tuva Bratvold Fossen Vikersund IF Ski 51:10,9
128 36228 Elisabeth Hekneby Lyn 51:11,4
129 36118 Ragnhild Mathea Helmersen Fet Skiklubb 51:11,9
130 36069 Sofie Eide Sulusnes Trøsken IL 51:14,3
131 36222 Eline Prestmo Lillehammer Skiklub 51:18,5
132 36185 Nora Stensland Rælingen SK 51:28,4
133 36205 Aurora Bleivik Wiggen Heming 51:36,5
134 36153 Ida Mørch Myhre Gjelleråsen IF 51:46,5
135 36134 Ane Kjærnes Hamar Skiklubb 51:47,6
136 36116 Elise Wærp Hauge Kjelsås IL 51:48,1
137 36079 Celine Beckstrøm Fossum 51:49,9
138 36099 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sportsklubb 51:56,7
139 36187 Ana Delfi Strand Sandnes IL 51:57,6
140 36088 Maja Bostrøm  Celius Byåsen IL 52:01,2
141 36240 Lisa Sørlien   52:02,5
142 36182 Sofie Solberg LØRENSKOG SKIKLUBB 52:12,9
143 36197 Marina  Trøen Ålen IL 52:13,5
144 36089 Annbjørg Efskind Årvoll IL 52:15,3
145 36203 Rebecka Waldum Kjelsås ski 52:22,7
146 36128 Oda Høgnes Jevnaker IF ski 52:24,8
147 36234 Hanna Søgård Evensen Nordbygda Løten ski 52:35,3
148 36143 johanna longfjeld Vikersund IF Ski 52:49,6
149 36137 Maren Hamre Køber Jutul 52:52,5
150 36216 Marte Søreng Engen Snertingdal If Ski 52:53,6
151 36121 Amanda Holm Endreson Rælingen SK 52:54,9
152 36198 Louise Tveito Kaupanger IL 52:56,4
153 36124 Pernille Hordvei   53:04,9
154 36180 Ingeborg Cecilie Slørdahl Tellefsen   53:06,8
155 36119 Eline Holter Henriksen Bækkelaget SK 53:11,7
156 36055 Synne Klokset Tomrefjord il ski 53:13,9
157 36138 Kristina Langsethagen Strandbygda Ski 53:14,9
158 36091 Caroline Eiklid Sørkedalens IF 53:27,6
159 36163 Emma Risnes Hernes IL 53:36,1
160 36082 Emilie Brandt-Rasmussen Røa IL 53:40,1
161 36123 Sanna Helmine Kroglund Homble Bjerke IL Ski 53:43,7
162 36147 Jenny Veidahl Martinsen Vang Skilperforening 53:44,0
163 36192 Emilie J.F. Taug Hakadal Langrenn 53:47,4
164 36094 Sara Engeskaug MjøsSki 54:01,6
165 36204 Camilla Løkstad Weiby LØRENSKOG SKIKLUBB 54:04,2
166 36181 Christina Rohr Slåtto Holeværingen 54:04,8
167 36144 Eir Lynghammar Hakadal IL Langrenn 54:05,3
168 36104 Nina Cornelia K Galgum Vang Skiløperforening 54:15,4
169 36110 Aurora Halbakken Åslia skilag 54:22,7
170 36117 Emily Heggem Heming 54:32,7
171 36223 Oda Rafen Fossum IF 54:33,8
172 36214 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum IL 54:40,0
173 36151 Emma Molden Jevnaker IF ski 55:05,5
174 36136 Runa Kråkenes Bækkelagets Sportsklub 55:05,6
175 36194 Albertine Thorsteinsen Vang Skiløperforening 55:09,1
176 36231 Maren Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 55:23,4
177 36160 Maria Hagen Paulsen ÅL IL 55:35,3
178 36165 Lise Roll-Sneve Narvik Skiklubb 55:40,0
179 36120 Tuva Hjelset Gjelleråsen IF 55:45,8
180 36126 Sunniva Hundere Holmen IF Langrenn 56:03,3
181 36142 Marie Haug Laukeland IL Jutul 56:13,4
182 36077 Live Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 56:14,9
183 36191 Cornelia Taranger Holmen IF 56:30,1
184 36132 Helene Karlsen Røa IL 56:37,2
185 36202 Kristina Vibe Volden Fossum IF 56:59,4
186 36188 Hanne Svartedal Høybråten og Stovner 57:01,8
187 36081 Nora Berg Odden LØRENSKOG SKIKLUBB 57:11,7
188 36074 Iben Andersen Tistedalen FL Ski 57:57,8
189 36206 Erle Øieren Haugsbygd IF 58:05,7
190 36199 Sunniva Nes Vestermo LØRENSKOG SKIKLUBB 58:08,0
191 36232 Hedda Garlid Hilde Markane 58:34,3
192 36114 Johanne Harby Brøttum IL 59:43,1
193 36097 Kaia Falkenstein Njård 1:00:09,2
194 36103 Frida Bræin Faaberg Oppsal IF 1:00:26,4
195 36236 Gina Katrina Hagen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:00:28,6
196 36233 Andrine Gaden Solberg Brøttum IL / Team Sjusjøen 1:00:36,5
197 36213 Amalie Johansen Nes Ski 1:02:03,5
198 36217 Victoria Hansen Åsen IL 1:02:25,0
199 36207 Marthe S. Østvold Vang Skiløperforening 1:02:26,5
200 36215 Sigrid Svenkerud Team Solør Ski Vaaler IF 1:03:49,8
201 36162 Anna Ingrid Rasmussen Båtsfjord Sportklubb 1:03:59,3
202 36095 Kaja Erikstad Vestli Rælingen SK 1:05:05,7
203 36159 Maren Desiree Otterlei Lørenskog Skiklubb-langrenn 1:06:12,7
204 36230 Thea Fagerhaug   1:06:28,6
205 36227 Benedicte Hagen Ekeberg Moen Sportsklubb 1:06:56,8
206 36176 Astrid Skotte-Haugerud Oppsal SKI 1:07:28,0
207 36178 Ingrid Skrindo Oppsal SKI 1:07:52,3
208 36102 Helene Frimo oppsal IF Ski 1:12:12,8
209 36210 Julie Aasen Ottestad IL 1:12:59,9
210 36161 Aurora Pedersen Ottestad Ski 1:13:01,9
211 36175 Maria Skogli Ottestad Ski 1:13:05,9
212 36133 Frida Sandberg Kippersund Ottestad 1:13:06,6
213 36158 Marie Nyland   1:13:19,0
214 36212 Ingrid Åstebøl Larsen Ottestad 1:13:24,0