Resultater UngdomsBirken - Jenter 14 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Jenter 14 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 36055 Mina Sofie Kjærås Moland Andebu IL SKI 44:35,5 +0:00
2 36011 Anniken Sand Sjåstad Vestre Lier IL 45:12,3 +0:37
3 36038 An-Magritt Rønning Vikersund Langrenn 45:12,5 +0:37
4 36012 Guro Linnebo TRY IL 45:28,8 +0:53
5 36050 Helene Ekrheim Haugen Holmen IF 45:35,3 +1:00
6 36024 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 45:36,5 +1:01
7 36035 Vilma Halstenstad Stovner Røa il Ski 45:38,8 +1:03
8 36069 Ingeborg Håkonsen Kjellmyra IL 46:23,9 +1:48
9 36026 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 46:24,2 +1:49
10 36042 Lotte Storaker Holmen IF 46:25,9 +1:50
11 36054 Ida Hult Ottestad IL 46:26,6 +1:51
12 36063 Anna Marie Nordengen Sirevåg Lyn Ski 46:39,7 +2:04
13 36059 Julie Hammer Eidsvold Værks Skiklub 46:41,2 +2:06
14 36006 Amalie Galaaen Røthe Voss IL/Vossalangrenn 46:43,8 +2:08
15 36056 Synne Nesheim Bærums skiklub 46:44,7 +2:09
16 36060 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 46:50,5 +2:15
17 36049 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 46:54,5 +2:19
18 36052 Johanne  Jarbeaux Gjelleråsen 46:56,4 +2:21
19 36047 Tiril Stavrum Lommedalen IL ski 46:57,1 +2:22
20 36016 Kaia Bjønnes Holmen IF Langrenn 47:01,5 +2:26
21 36066 Synne Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 47:06,5 +2:31
22 36004 Tiril T. Fosen Drøbak-Frogn IL 47:26,4 +2:51
23 36008 Filippa Blakstad Nilsson Fossum IF 47:41,6 +3:06
24 36040 Marthe Johanne Hjelmeset Gjelleråsen Ski 47:47,3 +3:12
25 36023 Oline Vestad Vågå IL 47:47,4 +3:12
26 36180 Aurora Gaarder Strand Strandbygda il 47:47,8 +3:12
27 36039 Aurora Wilkens Jernberg Kjelsås IL 47:50,7 +3:15
28 36070 Hedda Magnussen Vinn IL 47:52,2 +3:17
29 36068 Marie Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 47:55,7 +3:20
30 36062 Andrea sæther  Verdenius Tolga 47:57,6 +3:22
31 36033 Siri Nesheim Bærums skiklub 48:09,5 +3:34
32 36017 Oda Ertzeid Hovden sportsklubb 48:11,1 +3:36
33 36134 Ida Lockert Skjold Bjerke IL Ski 48:26,5 +3:51
34 36046 Ida Lie  Sørensen Larvik ski 48:32,0 +3:56
35 36014 Guro Tho Anundskås Heddal IL 48:40,2 +4:05
36 36018 Emilie Marie Moland Krogsrud Heming 48:45,7 +4:10
37 36028 Tuva Hallan Kristiansen Røa IL 48:46,2 +4:11
38 36044 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 48:47,1 +4:12
39 36125 Thea Kvam Øyer - Tretten IF 48:47,2 +4:12
40 36175 Live Eide Longva Ottestas 49:02,2 +4:27
41 36030 Dina Møller Johnsen Try 49:06,4 +4:31
42 36022 Alice Eriksson-Björling Domnarvets Goif 49:08,4 +4:33
43 36143 Linnea Otternes Lundekvam Førde il 49:10,7 +4:35
44 36009 Mathea  Nordvik Brandbu IF 49:11,6 +4:36
45 36041 Jessica Silber Vinn IL 49:16,9 +4:41
46 36020 Emilie Agathe Besseberg Drøbak-Frogn IL 49:33,1 +4:58
47 36107 Helene Haugan Gulset IF 49:38,4 +5:03
48 36001 Marie Fahre   49:39,4 +5:04
49 36053 Johanne Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 49:45,0 +5:09
50 36095 Aasne Sofie Ellevold OPPSTAD IL 49:48,4 +5:13
51 36043 Tiril Kristine Skar Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 49:56,6 +5:21
52 36005 Margit Sundby Varteig IL 49:57,7 +5:22
53 36019 Christina Elise Brautaset IL TRY 49:58,3 +5:23
54 36187 Karoline Røstøen Østre Toten Skilag 49:58,8 +5:23
55 36021 Signe Fjeld Bjonviken Årvoll IL 49:59,5 +5:24
56 36048 Mille Marie Storlien Lillehammer skiklubb 50:09,2 +5:34
57 36061 Ellinor Bårdseng Vang Skiløperforening 50:10,2 +5:35
58 36176 Andrea Myrhaug Tofte ØTI-ski 50:15,5 +5:40
59 36067 Josefine Kirkeby Husebø Lyn Ski 50:17,9 +5:42
60 36153 Gina Marie Stensby Ullensaker skiklubb 50:27,9 +5:52
61 36179 Ingvild Sollid Vanberg Fossum IF 50:32,4 +5:57
62 36101 Astrid Hagen Strandbygda il 50:35,0 +5:59
63 36002 Eline Mathea Myren Valldal IL ski 50:38,7 +6:03
64 36032 Julie Mykleset Vang Skiløperforening 50:44,0 +6:09
65 36167 Unn Kristin Øverli Lom il 50:45,0 +6:10
66 36027 Hedda Johanne Schreijer Stranda IL 50:45,0 +6:10
67 36103 Anine Skjæret  Halstensen Haslum IL 50:46,2 +6:11
68 36081 Mille Baastad Berg Jardar 50:47,4 +6:12
69 36065 Vida Helland-Hansen Jardar 51:00,2 +6:25
70 36192 Sophie Opedal Njård 51:01,4 +6:26
71 36025 Elisa Vestvik Edland   51:01,4 +6:26
72 36165 Kaia Wulff Berntsen Asker Skiklubb 51:03,0 +6:27
73 36075 Hedvig Andersen Heming IL Ski 51:03,5 +6:28
74 36034 Matilde Hareide Torgersen Gjelleråsen 51:08,2 +6:33
75 36164 Elen Woxholt Årvoll IL 51:10,1 +6:35
76 36010 Mali Monica Engesæter Førde il 51:10,9 +6:35
77 36064 Åste Friberg Myre Hamar Skiklubb 51:27,5 +6:52
78 36057 Line Hyttan Selsing LØRENSKOG SKIKLUBB 51:28,4 +6:53
79 36037 Karin  Dalbye Moss skiklubb 51:31,6 +6:56
80 36104 Live Hansteensen Lommedalen Ski 51:32,8 +6:57
81 36003 Nora Bråthen trøsken il 51:58,0 +7:23
82 36013 Signe Aaberg Skar Dikemark IF - Team Eid 52:10,7 +7:35
83 36161 Selma Byfuglien Ulsrud Gjøvik skiklubb 52:12,2 +7:37
84 36082 Tuva Frivold Berg Røa IL 52:23,6 +7:48
85 36015 Eileen Bjanes IL Jardar 52:28,9 +7:53
86 36058 Linnea Holst Jardar 52:39,3 +8:04
87 36129 Stella Jahrmann Lauvstad Bækkelagets SK 52:40,4 +8:05
88 36007 Emma Dåsnes Vang skiløperforening 52:41,8 +8:06
89 36131 Katinka Lie-Petterson Haslum IL 52:43,5 +8:08
90 36146 Christine Rugsland Holmen IF 52:50,5 +8:15
91 36094 Elsa Døvigen-Ousdal Lyn 52:55,0 +8:19
92 36031 Malin Hareide Breen Høybråten & Stovner IL 53:03,3 +8:28
93 36174 Mina  Jakobsen Varteig IL 53:04,1 +8:29
94 36108 Ragnhild Serine Haugen Drøbak Frogn IL 53:15,2 +8:40
95 36184 Henriette Helland Østre Toten Skilag 53:15,7 +8:40
96 36092 Selma Deisz Fossum IF 53:17,0 +8:42
97 36096 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL Ski 53:17,6 +8:42
98 36119 Sarah Jørgensen Sjåstad Vestre Lier 53:23,8 +8:48
99 36083 Martea Bergum   53:36,0 +9:01
100 36144 Mia Owsinski Turunen Sjåstad Vestre Lier IL 53:39,4 +9:04
101 36183 Sofie Tunli Drøbak-Frogn IL 53:39,4 +9:04
102 36100 Kristin Bøe Grande Kjelsås IL 54:03,5 +9:28
103 36076 Molly Andersson Domnarvets GOIF SWE 54:05,5 +9:30
104 36121 Vanessa Kjæstad Lørenskog Ski 54:08,5 +9:33
105 36080 Liza Bell Putney Ski Club 54:10,1 +9:35
106 36036 Runa Andreassen Kollien Asker Skiklubb 54:11,0 +9:36
107 36156 Pernille Hamre Svartvadet   54:28,0 +9:52
108 36178 Andrea Lundene Solbrekken Bagn IL 54:32,4 +9:57
109 36102 Frida Hahne Drøbak Frogn IL 54:33,6 +9:58
110 36170 Marte Sanderud Fisknes Asker Skiklubb 54:37,8 +10:02
111 36091 Emilie Caspersen HEMING IL 54:41,4 +10:06
112 36109 Ingrid Riber Haugland Høybråten og Stovner IL 54:44,3 +10:09
113 36117 Nora Oline Jensen Lommedalens IL 54:44,8 +10:09
114 36126 Anne Toril Bjørk Kvarsnes Moss skiklubb 54:46,8 +10:11
115 36093 Tonje Hernæs Doseth Harpefoss IL 54:51,1 +10:16
116 36193 Gunhilde Dovland Haslum 55:18,3 +10:43
117 36152 Eira Molstad Steinsholt Årvoll IL 55:24,9 +10:49
118 36173 Amanda Ellefsen Haslum IL 55:30,3 +10:55
119 36145 Jenny Skirstad Pollen Haslum IL Langrenn 55:40,7 +11:05
120 36177 Live Raknes Sogstad Gjøvik skiklubb 55:42,4 +11:07
121 36136 Josefine Lydersen Kjelsås IL 55:55,6 +11:20
122 36141 Oda Mølmann-sand Lyn 55:58,7 +11:23
123 36157 Mie Sørensen Jutul Il 55:59,4 +11:24
124 36181 Maia Strøm-Roum Lyn Ski 56:00,8 +11:25
125 36142 Anniken Norstrøm Drøbak Frogn Idrettslag 56:22,9 +11:47
126 36163 Isa Marie Wisth Vestre Aker Skiklub 56:26,8 +11:51
127 36151 Maria Stavdal   56:32,7 +11:57
128 36140 Mina Mobekk Il Heming 56:33,0 +11:57
129 36169 Selma Lindstad Børresen Ottestad IL 56:34,3 +11:59
130 36148 Idun Busterud Sandal Ottestad IL 56:35,2 +12:00
131 36189 Nora Storås Sommer Follebu Skiklubb 56:43,1 +12:08
132 36029 Tiril Steine-Eriksen HEMING IL 56:57,6 +12:22
133 36124 Åsa Dokk Kullberg Rustad 57:02,6 +12:27
134 36098 Maria Willumsen Flugstad Lommedalens IL 57:03,0 +12:27
135 36097 Tuva Fjeld Ørje il 57:17,8 +12:42
136 36118 Oda Jutkvam Bækkelagets SK ski 57:30,7 +12:55
137 36139 Hekla Merckoll Jardar 57:32,6 +12:57
138 36122 Karoline Amalie Knutsen Ullensaker skiklubb 57:52,1 +13:17
139 36194 Ronja Salut Bækkelaget sportsklubb 57:53,9 +13:18
140 36087 Pernille Bi Bratlien Lommedalens IL 57:54,7 +13:19
141 36191 Andrea Sperstad Lom il 57:59,3 +13:24
142 36158 Mathea Grimstad Sørhøy Rustad IL 58:00,6 +13:25
143 36138 Lovisa Mases Domnarvets Goif 58:06,7 +13:31
144 36114 Hedda Høntorp Oppegård IL 58:11,9 +13:36
145 36166 Ida Hoaas Østereng Njård 58:28,5 +13:53
146 36128 Kajsa Meyer Larsson IL Jardar 58:31,7 +13:56
147 36149 Madeleine Sletten SEL IL SKI 58:47,0 +14:12
148 36135 Silje Lunde Åsen IL 59:11,3 +14:36
149 36106 Anine Haug Njård 59:12,7 +14:37
150 36154 Filippa Stølen IL Koll 59:58,1 +15:23
151 36113 Julie Jøsok Holstad Lørenskog HK 1:00:07,7 +15:32
152 36110 Mari Hellebust Vestre Aker ski klub 1:00:09,2 +15:34
153 36185 Ella KLouman Heming 1:00:22,8 +15:47
154 36077 Alexandra Andresen Vestre Akers Skiklubb 1:01:09,1 +16:34
155 36171 Maiken Storvik Gjelleråsen IF 1:01:12,9 +16:37
156 36088 Louise Kristine Mundheim Brynildsen Heming 1:01:18,0 +16:43
157 36133 Christina Lindseth Kjelsås IL 1:01:25,1 +16:50
158 36147 Amelia Sabier Lørenskogskiklubb 1:01:27,3 +16:52
159 36123 Celine Bråten Kristensen Jutul 1:01:50,1 +17:15
160 36074 Åsne Bredeli Alsøe Vestre Aker SK 1:01:52,3 +17:17
161 36137 Kirstine Opsahl Madsen Konnerud IL 1:02:43,6 +18:08
162 36116 helena jensen Lyn 1:03:06,0 +18:31
163 36190 Hedda Riddervold Dikemark IF 1:03:11,0 +18:36
164 36130 Emma Høyeraal  Leen Oppegård IL 1:03:24,1 +18:49
165 36150 Kristine Solbakken IL Jardar 1:03:51,0 +19:16
166 36090 Anna Bye-Ribaut Nittedal IL 1:04:34,9 +19:59
167 36085 Amalie Lyng Bjørkevoll Jutul 1:04:38,7 +20:03
168 36112 Ane Hernæs IL Jutul 1:04:55,4 +20:20
169 36111 Ane Saugstad Helverschou Skedsmo Skiklubb 1:05:47,0 +21:12
170 36099 Anne Frøisland Vang Skiløperforening 1:08:47,6 +24:12
171 36105 Anna Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 1:08:47,9 +24:12
172 36089 Sofia Flage Braathen Fossum IF 1:09:05,2 +24:30
173 36120 Helene Hauge Kjerstad Skedsmo Skiklubb 1:11:55,6 +27:20
174 36168 Sanne Segelvik  Aasen Mjøndalen IF - ski 1:12:22,5 +27:47
175 36127 Madeleine Large Fossum 1:20:48,9 +36:13
176 36159 Adele Thorberg   1:20:49,2 +36:14