Resultater UngdomsBirken - Jenter 14 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Jenter 14 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 36022 Lisa Kristine Jorde Asker Skiklubb 47:15,4 +0:00
2 36039 Hanna Skarphol Villadsen   47:43,2 +0:28
3 36024 Louise Petersen Wiggen Fossum 48:13,5 +0:58
4 36019 Malin Hoelsveen Raufoss Il langrenn 48:17,0 +1:02
5 36047 Silje Christine Berg-Knutsen Nes Ski 48:17,8 +1:02
6 36040 Hedda Pladsen  Gussiås Røa IL 48:29,5 +1:14
7 36062 Helene Ludahl Stangeland Røa IL 48:32,5 +1:17
8 36070 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 48:33,3 +1:18
9 36110 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 48:34,1 +1:19
10 36058 Karoline Longva Rustad IL 48:36,6 +1:21
11 36054 Milla G Andreassen Bækkelagets Sportsklub 48:39,2 +1:24
12 36064 Karen Vesteng Svea skilag 48:40,2 +1:25
13 36068 Emma Klevenberg Gjøvik skiklubb 48:41,4 +1:26
14 36017 Hanna Sørbye Røa IL 48:44,8 +1:29
15 36042 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 49:06,5 +1:51
16 36005 Mathea Tegdal IL Skrim 49:08,2 +1:53
17 36036 Tora Rønneberg Weng Eidsberg IL 49:08,9 +1:53
18 36016 Stine Ludahl Lagethon   49:09,8 +1:54
19 36015 Synne Dragerengen Raufoss Il langrenn 49:17,0 +2:02
20 36069 Ane Robøle Fegri Øystre Slidre il 50:10,1 +2:55
21 36061 Pernille Fischer Drøbak Frogn 50:21,3 +3:06
22 36003 Stella Stavrum Lyn Ski 50:22,6 +3:07
23 36026 Sofie Kjær Jørgensen   50:34,1 +3:19
24 36009 Regine  Kjølberg Bjerkreim IL ski 50:34,5 +3:19
25 36032 Mathea Perlestenbakken Barland Rustad IL 50:34,8 +3:19
26 36004 Nora Conradi Øvrevoll-Hosle IL 50:54,3 +3:39
27 36136 Eline Klevberg Lerfall Lånke IL - Ski 50:54,5 +3:39
28 36041 Sarah Rehn Heming 51:08,3 +3:53
29 36025 Synne Strande Omland Kjelsås IL 51:12,6 +3:57
30 36030 Christine Thurmann-Moe Røa IL 51:19,7 +4:04
31 36044 Marie Sofie Ekeberg Oseberg Skilag 51:21,1 +4:06
32 36010 Maren Cecilie Mustad Stathelle ski 51:26,1 +4:11
33 36152 Anna Hoel Rønningen Røa IL 51:27,6 +4:12
34 36057 Emma Hovengen Lundin Nittedal IL 51:29,4 +4:14
35 36043 Mie G Andenæs Holmen IF 51:32,6 +4:17
36 36050 Ane Hustvedt Rustad IL 51:36,1 +4:21
37 36095 Filippa Bertelsen Fadnes Heggedal IL 51:37,1 +4:22
38 36002 Julie F. Brunvatne IL Skrim 51:39,9 +4:25
39 36053 Hanna Jensen Il Holeværingen 51:40,6 +4:25
40 36182 Marie Scheele Koll 51:42,4 +4:27
41 36011 Nora Njølstad Randby Oseberg Skilag 51:44,0 +4:29
42 36066 Åsne Oline Sletten Tormod Skilag. 51:44,6 +4:29
43 36049 Anniken Frodahl Lystad IL Jardar 51:45,6 +4:30
44 36124 Selma Jacobsen   51:50,6 +4:35
45 36007 Ida Madeleine Fuglset Gjelleråsen Ski 51:51,3 +4:36
46 36046 Frida Lima-Hogsnes Asker Skiklubb 51:53,5 +4:38
47 36063 Tara Liaskar Årvoll IL 52:01,0 +4:46
48 36023 Hannah Dybvand Rustad IL 52:18,2 +5:03
49 36055 Ebba Jakobine Bell Koll IL 52:18,4 +5:03
50 36031 Emma Höglund Øvrevoll Hosle IL 52:22,5 +5:07
51 36155 Lisa Amélie Schrøder Oseberg Skilag 52:25,4 +5:10
52 36104 Elida Fuglem Valldal IL 52:28,7 +5:13
53 36164 Oda Sæter Byåsen IL 52:33,7 +5:18
54 36051 Kristin Roland IL Skrim 52:39,4 +5:24
55 36056 Andrea Marie Eide Røa IL 52:45,7 +5:30
56 36013 Maren Medalen Berntsen Asker Skiklubb Langrenn 52:54,4 +5:39
57 36065 Charlotte Myrset HEMING IL 53:10,1 +5:55
58 36008 Marie Sveen Fet Skiklubb 53:13,8 +5:58
59 36151 Nora Røise IL Kolbukameratene 53:15,8 +6:00
60 36130 Iselin Stangstuen Kjeldsberg Vind IL 53:18,0 +6:03
61 36020 Helene Sæter Nes Ski 53:24,8 +6:09
62 36034 Marte Lillebakken Abell Dfi ski 53:25,6 +6:10
63 36067 Mari Ovidia Ranestad Hamar Skiklubb 53:26,1 +6:11
64 36153 Elvira Sandven Koll IL 53:32,4 +6:17
65 36116 Ida  Holmstad Østre Toten Skilag 53:39,4 +6:24
66 36173 Astrid Bekken Woldengen Moen sk 53:52,9 +6:37
67 36006 Sunniva Bunde Kjelsås 53:57,5 +6:42
68 36126 Karoline Jebsen HEMING IL 54:01,8 +6:46
69 36178 Dina Aas Røa 54:09,1 +6:54
70 36162 Sofie Steinruck Telemark Racers 54:17,7 +7:02
71 36060 Oddrun Hjelmeset  Kirkeeide Markane IL 54:21,2 +7:06
72 36052 Henriette  Bakken Drøbak-Frogn Idrettslag 54:28,1 +7:13
73 36089 Anna Elisabeth Samland  Eik Uskedalen il 54:28,6 +7:13
74 36146 Olivia Opheim ÅL I.L. 54:29,3 +7:14
75 36101 Mina Fiskvik Asker Skiklubb 54:31,1 +7:16
76 36096 Elina Sommervold Fagerbæk Sokna IL 54:40,0 +7:25
77 36132 Amalie Kofoed-Steen Oppegård IL 54:49,1 +7:34
78 36120 Camilla Svestad Hågensen Røa IL 54:57,3 +7:42
79 36194 Elise Nygård Thorseng Fossum IF 54:59,1 +7:44
80 36150 Hanna Bjerck Ruud Kjelsås IL 54:59,7 +7:44
81 36169 Johanna Vedal Sjøl Berger IL Ski 55:07,8 +7:52
82 36113 Anna Fiskerstrand Heier Njård 55:11,5 +7:56
83 36154 Nora Scheie IL Koll 55:11,9 +7:56
84 36165 Eirin Tangen Tynset IF 55:12,0 +7:57
85 36012 Ingrid Johansen-Barli Rustad IL langrenn 55:12,4 +7:57
86 36160 Vilde Solem Njård 55:12,5 +7:57
87 36021 Fride Glømmi Woll Nittedal IL 55:12,5 +7:57
88 36028 Mia Jeppsson Oseberg Skilag 55:14,9 +8:00
89 36035 Johanne Matheson Jardar IL 55:17,4 +8:02
90 36187 Oda Charlotte Tretli Rustad 55:37,5 +8:22
91 36128 Miriam Joryd Rustad IL 55:41,0 +8:26
92 36139 Anna Vetvik Morken Oseberg Skilag 55:53,9 +8:39
93 36193 Mimi Skjærvik Mork Nittedal IL 56:11,0 +8:56
94 36033 Elise Mobrenna Disenå il / Team Odal 56:12,0 +8:57
95 36027 Ingeborg Buskenes Ringstad   56:14,9 +9:00
96 36037 Cathrine Lærdahl Skedsmo Skiklubb 56:17,0 +9:02
97 36180 Marte Garvik Vestre Slidre idrettslag 56:19,4 +9:04
98 36048 Sara Hovde MjøsSki 56:19,6 +9:04
99 36179 Tuva Børseth Sokna IL 56:25,1 +9:10
100 36181 Johanne Risnes Strandbygda il 56:41,4 +9:26
101 36121 Henriette Idsøe Heming 56:44,2 +9:29
102 36190 Karoline Molstadkroken Gjøvik skiklubb 56:49,9 +9:34
103 36138 Mathea Michelsen Stubbom MjøsSki 56:52,6 +9:37
104 36105 Noor Gilhuus-Kiani Konnerud IL 56:54,6 +9:39
105 36117 Ragna Horn Koll IL 57:10,9 +9:55
106 36129 Laura Tronstad Juliebø Røa IL 57:23,3 +10:08
107 36171 Josefine Wikborg Røa IL 57:24,2 +10:09
108 36170 Jenny Bryntesen  Watndal Il Heming 57:43,6 +10:28
109 36074 Ida Weber Andersson Fossum IF 57:48,8 +10:33
110 36125 Lycke Jean-Bothner Røa 57:55,9 +10:41
111 36103 Victoria  Frysjøenden Granli IL 58:00,3 +10:45
112 36112 Anette Haukvik Oseberg Skilag 58:06,6 +10:51
113 36156 Mathilde Schaathun   58:11,6 +10:56
114 36100 Guri Feten Fjellet IL 58:21,1 +11:06
115 36163 Maja Narum Syversen Hamar Skiklubb 58:25,5 +11:10
116 36102 Marie Fladby-Karterud Skedsmo Skiklubb 58:26,2 +11:11
117 36001 Mina Ryen Vestre Trysil idrettslag 58:28,3 +11:13
118 36137 Kaja Løvdal-Sælid   58:41,0 +11:26
119 36172 Victoria Winge Vollen Ungdomslag 58:41,2 +11:26
120 36107 Ane Halvorsen Nittedal IL 58:44,9 +11:29
121 36118 Sanna Hörnell Domnarvets Goif 58:51,7 +11:36
122 36145 Marie Opberget Amundsen Magnor UL 58:55,7 +11:40
123 36177 Mari Aarseth Koll IL 59:04,2 +11:49
124 36175 Kristine Øvergård Åsen IL 59:05,7 +11:50
125 36157 Alva  Sjøstrand Kjelsås 59:15,1 +12:00
126 36174 Anne Østvold Heming 59:20,0 +12:05
127 36093 Jenny A. Eriksen Andebu IL 59:26,9 +12:12
128 36147 Anna Øy Ottesen Njård 59:28,3 +12:13
129 36127 Kjerstin Øhrn Johansen Njård 59:33,4 +12:18
130 36091 Karin Emilsdotter Domnarvets Goif 59:45,6 +12:30
131 36075 Johanne Anker-Nilssen Nesodden IF 59:49,0 +12:34
132 36140 Juni Myntevik Gjerdrum IL 59:52,3 +12:37
133 36183 Hedda Folland Moss skiklubb 1:00:52,0 +13:37
134 36083 Mina Bratberg Lyn Ski 1:00:55,6 +13:40
135 36192 Vilde Finset Nesodden idrettsforening langrenn 1:00:59,4 +13:44
136 36144 Amalie Dorothea Lund Onsaker   1:01:03,6 +13:48
137 36189 Carene Moen Ringen Vind IL 1:01:18,3 +14:03
138 36185 Pauline Myklebust Koll IL 1:01:27,8 +14:12
139 36111 Therese Ådland Hansen Njård Langrenn 1:01:34,4 +14:19
140 36076 Emma Linnea  Aune Fet Skiklubb 1:01:54,2 +14:39
141 36092 Rikke Løchen Engdahl Koll IL 1:02:21,5 +15:06
142 36114 Mina Heyerdahl Lyn Ski 1:02:22,5 +15:07
143 36158 Malin Sjøvold Johnsen Nanset Ski 1:02:57,8 +15:42
144 36115 Celine Hjorthøy Heggedal IL Langrenn 1:03:10,9 +15:55
145 36122 Emilie Ihle Fet Skiklubb 1:03:25,7 +16:10
146 36081 Runa Kruge Brakestad Skedsmo Skiklubb 1:03:33,4 +16:18
147 36186 Ane Svee Gjerdrum IL 1:03:33,7 +16:18
148 36080 Anniken Bergh Heming 1:03:48,9 +16:34
149 36188 Sigrun Haugli Lyn 1:04:00,9 +16:45
150 36078 Irma Berg Domnarvets Goif 1:04:12,3 +16:57
151 36084 Julia Bull Koll IL 1:04:17,1 +17:02
152 36149 Tara Plows Hakadal IL 1:04:39,9 +17:24
153 36161 Marte Spone Solberg Heggedal IL 1:04:41,1 +17:26
154 36168 Sofie Solheim Undeberget Rustad IL 1:04:49,5 +17:34
155 36109 Sigrid Bakken Hamre Nanset Ski 1:04:51,4 +17:36
156 36184 Jenny Lie-Johansen Haugsbygd IF Ski 1:04:58,5 +17:43
157 36073 Ingrid Amundsen Halmsås & Omegn Skilag 1:04:59,5 +17:44
158 36134 Thea Sofie  Kyseth Grimsøen Lyn Ski 1:05:10,7 +17:55
159 36119 Karen Håbjørg-Galåen Skedsmo Skiklubb 1:05:18,8 +18:03
160 36106 Andrine Hagen Gjerdrum il ski 1:05:20,8 +18:05
161 36079 Anja Berger Domnarvets Goif 1:05:31,4 +18:16
162 36082 Lovise  Brandsrud Ørje I.L 1:05:33,2 +18:18
163 36135 Hedda Vic. Larsen Frogner IL 1:05:42,6 +18:27
164 36094 Liva Løset Eriksen Nanset Ski 1:06:51,8 +19:36
165 36143 Oda Kornelia Olivier   1:07:57,4 +20:42
166 36141 Silje Nerli Valldal IL 1:08:28,4 +21:13
167 36131 Ella Knap Heggedal IL 1:11:34,7 +24:19
168 36166 Jennie Rostock Taraldsen Lyn Ski 1:11:56,0 +24:41
169 36133 Angela Maria Kvam Kristoffersen Lyn 1:12:02,9 +24:48
170 36142 Julia Nordvall Domnarvets Goif 1:12:24,6 +25:09
171 36098 Andrea Fasseland Hakadal IL 1:12:56,4 +25:41
172 36195 Nora Scheele Søyland   1:12:56,5 +25:41
173 36097 Synne Falch-Hennum Lyn Ski 1:12:58,3 +25:43
174 36167 Alva Dagny Haaland Tjore Lyn Ski 1:12:58,4 +25:43
175 36148 Matilda Pettersson Domnarvets Goif 1:13:21,7 +26:06
176 36176 Martha Håkonsdatter Aanerud OPPSTAD IL 1:18:19,3 +31:04
177 36090 Signe Ekornhol Gaustad OPPSTAD IL 1:22:01,1 +34:46