Resultater UngdomsBirken - Jenter 15 år - 2016




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 13. mars 2016


Klasse Jenter 15 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 34040 Helene Marie Fossesholm Vestfossen IF 41:23,2
2 34018 Ingrid Hermine Fürst Heming I.L. 42:46,7
3 34060 Line Maltun Helland Kjelsås IL 43:45,3
4 34031 Hedda Bakkemo   43:48,2
5 34002 Margrethe Wettre Andreassen Asker Skiklubb 44:15,5
6 34067 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 44:50,5
7 34037 Ida Elise Onsøien Larvik ski 44:51,0
8 34043 Vilde Kverndal Veslegard Fjellet IL 45:04,7
9 34047 Runa Ulvang   45:11,8
10 34019 Julia Brønmo Njård 45:37,7
11 34052 Selma Løchen Engdahl Koll IL 45:38,0
12 34069 Sigrid Leseth Føyen Kjelsås Langrenn 45:43,1
13 34074 Amalie Andersen Heming 45:47,3
14 34070 Ida Ramstad Nittedal IL 45:52,5
15 34021 Vilde Golberg Njård 45:52,8
16 34026 Martine Eldre Svendsby Tistedalen FL - Ski 45:53,6
17 34055 Kristina Bergquist Rømskog IL, Ski 45:57,3
18 34006 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL 46:01,9
19 34042 Anita Bueno Lindmoen   46:04,6
20 34024 Hedda Holden Vestre Slidre IL 46:05,8
21 34167 Lina Eikenes Hvamstad   46:06,7
22 34033 Julie Moger Lillehammer Skiklub 46:07,5
23 34008 Nora Andersen Røa IL 46:10,4
24 34048 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul Il 46:12,1
25 34027 Nora Galåen Kjelsås IL 46:18,9
26 34001 Andrea Ranvik Konnerud.I.L 46:23,5
27 34054 Ida Benjaminsen MjøsSki 46:25,3
28 34053 Lea Stabæk Wenaas   46:27,4
29 34039 Carina Sveen Strandbygda il 46:30,3
30 34015 Mari Torsteinsrud Fjellet IL 46:30,6
31 34044 Ylva Finne Byrløkken Nittedal IL ski 46:31,4
32 34075 Selma Andersen Røa IL 46:47,0
33 34057 Kristine Eide Rapp Gjerdrum IL 46:56,5
34 34034 Aud Øyen Halås Molde og Omegn IF - Ski 47:02,6
35 34068 Marie Sølverud Wangen Magnor UL 47:05,9
36 34012 Ada Eide Longva Ottestad Ski 47:11,3
37 34051 Martine Grøttum Engen Røa IL 47:12,8
38 34045 Kristine Meinert Rød Oppegård IL 47:13,2
39 34049 Hedda Mikalsen Driv IL Ski 47:13,6
40 34005 Mona Hegna Gransherad IL 47:13,6
41 34032 Filippa Andresen   47:14,7
42 34028 Dina Laeskogen Holeværingen Ski 47:20,2
43 34004 Marthine Herger Lindgren Jutul Il 47:24,7
44 34007 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 47:28,2
45 34036 Tuva Aas Stræte   47:35,1
46 34058 Nora Edland Dikemark IF 47:37,0
47 34172 Tale  Bruheim Breding Leksdal IL 47:48,0
48 34056 Bethina Staulen Fredin Gulset I.F/ Team Grenland Ski 47:49,4
49 34093 Anna Bårdseng   47:50,8
50 34095 Hedda Constanse Donberg Nymoen Heming IL Langrenn 47:53,7
51 34014 Janne Tjørhom Aasheim Sandnes IL ( Rogaland ) 48:04,3
52 34198 Brinje Haugli   48:15,8
53 34065 Helene Unander   48:19,6
54 34163 Kaja Aamodt Grønlie Røa IL 48:23,8
55 34062 Karoline Vik Tolo Lommedalens IL 48:24,7
56 34108 Amalie Marie Hov Asker Skiklubb 48:26,6
57 34100 Sanna Finstad Bevern 48:30,0
58 34136 Anne Marte Nordeng Nordre Land IL 48:34,3
59 34111 Kirsti Høiholt-Vågsnes Søre Ål IL 48:36,3
60 34041 Otilie Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 48:45,7
61 34106 Synne Haslum Haslum IL 48:54,1
62 34066 Maren Navarrete Aaberg LØRENSKOG SKIKLUBB 48:57,5
63 34064 Frøya Bildøy Sollien Lommedalens IL 48:58,5
64 34149 Mille Sparboe Røa IL 49:09,8
65 34059 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 49:16,7
66 34025 Karen Myklebust Vang Skiløperforening 49:21,6
67 34145 Vilde Sagen   49:29,2
68 34121 Mari Laingen Ringebu-Fåvang skiklubb 49:35,6
69 34061 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 50:05,0
70 34154 Hennie Thoeneie Asker Skiklubb 50:10,8
71 34139 Marie Oceane Pilskog Njård 50:11,5
72 34125 Heidi Linn   50:11,8
73 34102 Sara Grini Frøisli Kjelsås Langrenn 50:20,3
74 34141 Anniken Ranvik Konnerud I.L 50:23,2
75 34115 Hanne Kampenhøy Nordbygda/Løten Ski 50:24,0
76 34160 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 50:31,3
77 34017 Nora Johanne Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 50:32,9
78 34016 Elisabeth Lykken Hamre Søre Ål IL 50:40,7
79 34013 Nina Lovise Davies Njård 50:44,8
80 34092 Vilde Børseth Eidsvold Værks Skiklub 50:45,0
81 34003 Hanne Eide Rapp Gjerdrum IL 50:58,0
82 34104 Julie Grøndalen Raufoss Il langrenn 51:01,5
83 34105 Hanna Sandholt Hansen Eidsvold Værks Skiklub 51:02,3
84 34035 Mari Gåsbakk Fossum IF 51:04,6
85 34046 Vårhild Bakke Berntzen Nittedal IL 51:16,5
86 34140 Vilde Skirstad Pollen Haslum 51:18,2
87 34090 Ingvild Bossum Søre Ål IL 51:25,5
88 34132 Silje Morlandstø Eiker kvikk 51:25,8
89 34133 Emilie Hoksrud Myhre Gulset Ski 51:30,1
90 34122 Thea Land Konnerud IL 51:39,8
91 34038 Vida Qvenild IL Bevern 51:51,3
92 34063 Nora Meli Svea skilag 52:02,8
93 34134 Julie Neby Hamar Skiklubb 52:02,9
94 34131 Anne Mathea Morken Ringebu Fåvang Skiklubb 52:03,0
95 34147 Natascha Silber Vind IL 52:03,6
96 34086 Iben Berntzen Holmen IF Langrenn 52:15,6
97 34157 Carmen Maria Usler Rustad IL 52:24,1
98 34076 Synne Haug Andersen Lommedalen 52:26,1
99 34089 Kaja Bollingmo Kjelsås IL 52:33,8
100 34029 Selma Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 52:40,3
101 34082 Anniken Berger Fet sliklubb 52:44,4
102 34128 Hedda LØkken Dahle Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 52:48,7
103 34083 Hanne Berget   53:03,5
104 34162 Henriette Evjen Winum Hakadal IL 53:06,6
105 34117 Mari Kjelle ROS, IL 53:07,1
106 34158 Kaja Vikerhaug Fet Skiklubb 53:07,7
107 34174 Zandra Martinsen Haslumil 53:10,0
108 34142 Hanna Revelsby Fet Skiklubb 53:11,6
109 34078 Oda Anskau   53:15,9
110 34144 Jenny Saga Heggedal IL 53:20,1
111 34091 Tuva Bygrave Fossum IF 53:25,6
112 34096 Sara L.S. Ekern Heggedal IL 53:31,9
113 34118 Kjersti Engen Korsæth   53:55,0
114 34077 Elise Bjørnå Anskau Haslum IL 53:55,5
115 34173 Kamilla Lome   53:56,6
116 34119 Camilla Krogh Ottestad IL 53:56,6
117 34097 Kristin Schei Eriksen Bærums Verk og Hauger Idrettsforening 54:01,6
118 34138 Hege Pettersen Fossumif 54:02,1
119 34150 Sigrid Sofie Wien Stenersen Hamar Skiklubb 54:07,4
120 34112 Mille Therese Jacobsen Fossum IF 54:16,6
121 34103 Hannah Elisabeth Grude Rustad IL 54:30,3
122 34156 Ulrikke Haugen Tverbekkmo Raufoss Il langrenn 54:46,2
123 34123 Emma Meyer Larsson IL Jardar 55:16,3
124 34152 Julie Sveen Haslum 55:43,0
125 34088 Ingvild Soland Bolin Fossum IF 55:45,3
126 34126 Dina Kolderup Lund Rusted IL 55:48,0
127 34107 Live Rygnestad Haugerud Lyn Ski 55:48,7
128 34081 Helen Eidholm Berg Driv IL 56:03,8
129 34155 Fiona Tostrup Evelid Heming 56:28,6
130 34146 Solvor Seim Hamar Skiklubb 56:28,6
131 34023 Karina Eidholm Berg Driv IL 56:39,1
132 34079 Martine Bakken Lyn Ski 56:41,1
133 34164 Ingrid Utgaard Aasen Lyn Ski 56:51,9
134 34168 Alvilde Marthinsen Lundberg IL ROS 57:10,4
135 34171 pernille wardenær   58:15,6
136 34080 Karen  Bakstad Dammen Vallset Il 58:18,8
137 34165 Nikoline Alnes Oppegård IL 58:18,8
138 34099 Inger-Anne Fauske Byaasen Skiklub 58:59,0
139 34159 Maria Vold Asker Skiklubb 59:49,6
140 34113 Thea Røland Jensen Sande Sportsklubb 1:01:04,9
141 34124 Selma Ødegaard Lauen   1:01:25,4
142 34085 Rikke Bergstrøm Håkerud Skedsmoskiklubb 1:02:14,5
143 34143 Tonje-Malin Rhrich   1:02:41,2
144 34151 Amalie Stævne Bech Rælingen skiklubb 1:05:19,6
145 34137 Tiril Nyhaugen   1:07:22,1
146 34114 Anette Johansen HEMING IL 1:08:10,4
147 34109 Live Hulbaklien   1:08:10,5
148 34101 Ester  Fosse   1:08:10,6


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +