Resultater UngdomsBirken - Jenter 15 år - 2017



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017


Klasse Jenter 15 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 34064 Tuva Rønning Vikersund IF Ski 42:51,5
2 34014 Kaja Loennecken Holmen IF Langrenn 43:55,9
3 34029 Gro Njølstad Randby Oseberg Skilag 43:56,9
4 34041 Sandra Solheim Stokke IL, Ski 43:59,0
5 34033 Astrid Bø Larvik ski 44:00,4
6 34044 Kajsa Rapp SK Leksand 44:03,4
7 34012 Anette Nilsen Utleira il 44:06,9
8 34063 Hannah Lervik Asker Skiklubb 44:07,6
9 34027 Elise Antonsen Nes Ski 44:07,8
10 34030 June Scott Røa IL 44:19,0
11 34031 Hermine Widding Heming 44:29,4
12 34005 Ingrid Fougner Follebu Skiklubb 44:29,9
13 34019 Ingrid Taarud Lillehammer Skiklub 44:31,8
14 34037 Sigrid Jøranli Sundgaard Søre Ål IL 44:52,4
15 34065 Andrine Fuglerud Flugstad Gjøvik skiklubb 44:57,4
16 34001 Anne Sofie Kalager IL Ivrig Team Nordre Vestfold 45:11,5
17 34066 Marthe Sofie Foss Gjøvik skiklubb 45:12,9
18 34017 Oda Hagen Tyrdal Gjelleråsen Ski 45:20,1
19 34053 Tina Krøger Træthaug Søre Ål IL 45:21,8
20 34032 Selma Stavrum Lyn Ski 45:22,6
21 34035 Ida Bru-Hemmingby Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 45:43,3
22 34004 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 45:43,8
23 34038 Ylva Haavardtun Haslum IL 45:44,9
24 34002 Sille Hustvedt Rustad IL 45:50,4
25 34052 Tyra Sortåsløkken   45:51,2
26 34025 Astrid Arnesen Lyn Ski 45:57,2
27 34056 Emma Mallaug Lom il 45:59,4
28 34034 Ingrid Røe Gullingsrud Nesbyen Idrettslag 46:04,8
29 34055 Marie Slåen Tormod Skilag 46:12,7
30 34013 Hanna Andersen Heming 46:21,2
31 34003 Marie Tømmerberg Fossum 46:23,3
32 34010 Lea G Andenæs Holmen 46:24,5
33 34085 Theresa Fürstenberg Lyn Ski 46:35,3
34 34054 Sara Børsting Saltnes Asker Skiklubb/Team Asker 46:38,5
35 34046 Embla Hasvoll Kjelsås 46:39,2
36 34081 Julie Fink Haslum IL 46:39,9
37 34117 Miina Katariina Nygren Njård 46:55,5
38 34028 Mia Støkken Njård 46:57,9
39 34062 Elsa Dalbye Moss 47:05,3
40 34039 Caroline Plukkerud Øyer - Tretten 47:08,0
41 34087 Sigrid Haug Grønnerød   47:11,8
42 34008 Ina Martini Asker Skiklubb 47:12,3
43 34110 Katrine Magnussøn Heming 47:14,3
44 34048 Ingvild Haugstad Sandvik Follebu Skiklubb 47:19,6
45 34006 Sunniva Reite Martinsen Nes Ski 47:19,6
46 34018 Fanny Varden Økern Njård 47:31,8
47 34075 Live Bergum Øyer-Tretten IF 47:35,7
48 34094 Ingrid Marie Stubban Hygen LØRENSKOG SKIKLUBB 47:43,0
49 34051 Mille Marie Hagen Haslum 47:43,3
50 34150 Eva Christine Gullikstad Røros il 47:45,2
51 34061 Line Næss Bærums skiklub 47:48,5
52 34068 Maria Vestengen Nittedal IL 47:49,2
53 34015 Sigrun Raastad Rustad IL 48:07,6
54 34096 Anna Karoliussen Lyn Ski 48:11,2
55 34151 Filippa Marcussen Lyn Ski 48:21,9
56 34007 Helene Sæterdal Semb Asker Skiklubb 48:22,8
57 34136 Solveig Raastad Kjørven Svea skolag 48:45,6
58 34020 Sara Johansen Nittedal 48:46,1
59 34079 Lea Kajsa Borg Diesen Bærums Verk i.f. 48:52,9
60 34040 Klara Andersson Domnarvets Goif 49:00,2
61 34086 Ingeborg Bøe Grande Kjelsås IL 49:04,4
62 34059 Karoline Rigmor Torkildsen Lyn Ski 49:07,9
63 34009 Maya Jones Arnesen Heming 49:08,8
64 34080 Helene Engebretsen Haslum IL 49:10,4
65 34105 Oda Lohne Aarstad Slåstad IL 49:12,5
66 34138 Sunniva Isabel Cook Koll IL 49:13,1
67 34026 Eirin Lund Enersen Jømna/Heradsbygd Langrenn 49:19,7
68 34042 Tyra Rossine Lyn 49:21,6
69 34095 Tuva Johnsen Raufoss Il langrenn 49:42,7
70 34043 Liv Katrine Alvim Hesleskaug Mysen IF 49:50,7
71 34090 Ida Sofie  Hjortland Larvik ski 49:54,0
72 34144 Thea Utaker Vestre Aker Skiklub 49:59,0
73 34109 Ada Låhne Haslum Ski 50:04,6
74 34047 Ida Marie Haarstad Asker Skiklubb 50:11,7
75 34158 Orla Stray-Pedersen HEMING IL 50:12,5
76 34049 Malene Jebsen Heming IL Ski 50:23,9
77 34057 Ellisif Luytkis Holstrøm Fossum IF 50:29,2
78 34122 Tora Stanger LØRENSKOG SKIKLUBB 50:51,2
79 34143 Jenny Myklebust Ulfsnes Bærums Verk Hauger Idrettsforening 50:58,0
80 34098 Kristin Knutsen Ullensaker skiklubb 51:02,0
81 34128 Nora Tomine Tretli Rustad IL langrenn 51:09,3
82 34135 Jenny Marie Holter Ullensaker skiklubb 51:22,4
83 34155 Nora Småge-Hilsen Konnerud IL 51:27,9
84 34074 Mathilde Vallestrand Berg Lyn Ski 51:28,7
85 34093 Ida Sofie Huseby Kjelsås IL 51:31,0
86 34131 Live Østvold Heming 51:34,7
87 34102 Mia Langeland Haslum IL 51:37,0
88 34089 Eline Dyrseth Hammari Gjøvik skiklubb 52:23,4
89 34077 Kristina Brenden Vestre Trysil idrettslag 52:26,4
90 34115 Julie Dahl Norland Lyn Ski 52:27,3
91 34112 Helene Møller Moe Røros il 52:27,7
92 34132 Hannah Halvorsen Aarset Haslum IL 52:38,5
93 34141 Danica Fischer VUL 52:41,4
94 34139 Martine Angell Eid Skedsmo Skiklubb 52:46,4
95 34123 Ingrid Stenberg Strandbygda il 52:46,7
96 34153 Carina Tørnby Rømskog I.L 52:49,2
97 34084 Lina Fossen Moelven IL/Team Sjusjøen 53:02,7
98 34140 Benedicte Ellefsen Haslum IL 53:21,1
99 34125 Laura Sundby trøsken il 53:24,9
100 34023 Silje-Johanna Granli Kvam Engerdal Sportsklubb 53:26,6
101 34133 Johanne Gaupås Aas VASK 53:43,7
102 34142 Hannah Johnsrud Gran IL 53:52,1
103 34146 Hanna Hasselquist Evensen Søre Ål IL 54:02,8
104 34078 Ina Marie Dahl Haslum IL 54:06,3
105 34113 Julie Nordhagen Rælingen SK 54:14,0
106 34118 Solveig Pederstad Rise AktivMotKreft 54:39,7
107 34137 Kaja Risvand Myrseth Bærums Verk og Hauger 54:50,0
108 34092 Hedda Hovdhaugen Nittedal IL 54:52,4
109 34076 Anne-Marie Botterud   54:56,7
110 34101 Maren Køste   55:01,1
111 34120 Marie Selvaag Lyn Ski 55:01,2
112 34097 Anette Berg Kløvstad Brøttum il/Team Sjusjøen 55:24,2
113 34126 Kristine Svalheim Rustad IL 55:32,0
114 34108 Vilde Løland Vestre Akers Skiklub 55:36,5
115 34130 Solveig Vesterås Vind IL 55:59,0
116 34106 Marthe Lysaker Slitu IF 56:20,5
117 34104 Margrethe Liahjell Lyn Ski 56:30,9
118 34100 Martha Nesheim  Køber   57:06,9
119 34145 Kine Øverlie Ringebu/Fåvang skiklubb 57:21,7
120 34134 Sofia Grenan-Grimstad ØHIL 59:03,8
121 34114 Ida Kristine Nordvik Vollen Ungdomslag 59:20,9
122 34129 Ingrid Solheim Undeberget Rustad IL 59:38,0
123 34121 Hanna Skrindo Lyn Ski 1:00:13,5
124 34127 Emilie Sørkedalen-Linaae Lyn 1:01:20,0
125 34147 Jenny Nyheim Brekken Søre Ål IL 1:01:20,6
126 34152 Victoria Engh Haslum IL 1:04:29,1
127 34091 Lina Hoff Søndre Land IL 1:05:40,2
128 34088 Victora Hagen Fossum 1:11:06,6
129 34159 Embla Simonsen Vollen Ungdomslag 1:13:28,3
130 34119 Mathilde Rotvik   1:13:28,3
131 34111 Henriette Louise  Malerstuen Bjørndal Idrettsforening 1:17:14,3