Resultater UngdomsBirken - Jenter 15 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Jenter 15 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 34049 Frida Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 43:53,2 +0:00
2 34008 Thea Johansen Fet skiklubb 43:54,2 +0:01
3 34072 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 44:00,0 +0:07
4 34018 Ingvild Brennhovd Lyn Ski 44:02,0 +0:09
5 34062 Kristin Nordgård Heddal IL 44:35,5 +0:42
6 34031 Alma Riiber Røa I 44:39,9 +0:47
7 34040 Fredrikke Hagen Lyn Ski 44:40,4 +0:47
8 34052 Oda Laforce Rustad ski 44:41,2 +0:48
9 34022 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF 44:42,1 +0:49
10 34020 Celina Rytterager Aas Fet Skiklubb 44:49,1 +0:56
11 34063 Ines Aloy-Lislerud Njård 45:14,3 +1:21
12 34002 Clara Zettervall Domnarvets Goif 45:16,1 +1:23
13 34055 Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 45:19,9 +1:27
14 34069 Emilie Flo Stavik Markane IL 45:21,5 +1:28
15 34009 Emilie Lysaker Høgne Rømskog Il 45:21,8 +1:29
16 34129 Synne Selberg Gjelleråsen IF 45:28,1 +1:35
17 34025 Nora Sødal Raastad Lyn Ski 45:29,4 +1:36
18 34010 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub 45:30,9 +1:38
19 34104 Heidi Melhus Høeg Røa IL 45:31,2 +1:38
20 34068 Anna Espeli   45:32,4 +1:39
21 34014 Marthe Skram Botterud   45:36,3 +1:43
22 34051 Martine Ellefsen Asker Skiklubb 45:39,4 +1:46
23 34061 Johanne Norheim Eidsvold Værks Skiklub 45:39,8 +1:47
24 34065 Christina E Osnes-Ringen Lyn Ski 45:40,2 +1:47
25 34064 Merete Sperstad Haslum IL 45:40,6 +1:47
26 34034 Gjendine Eidslott Lyn Ski 45:41,5 +1:48
27 34019 Martine Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 45:41,9 +1:49
28 34012 Ida Ludahl Stangeland Røa IL 45:47,4 +1:54
29 34005 Selma Lima-Hogsnes Asker Skiklubb 45:47,8 +1:55
30 34058 Adele Aschehoug Heming 45:49,2 +1:56
31 34066 Marianne Haug Bjerke IL 45:51,6 +1:58
32 34024 Tiril Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 45:53,5 +2:00
33 34050 Johanne Grønlien Gjedrem   45:55,8 +2:03
34 34054 Tirill Marie Møller Gundersen Lyn Ski 46:04,3 +2:11
35 34043 Karoline Wergeland Kvestad Runar Ski 46:18,3 +2:25
36 34071 Mathilde Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 46:51,3 +2:58
37 34021 Fredrikke Jeppsson-Hovi Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 46:52,2 +2:59
38 34164 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL 46:55,4 +3:02
39 34060 Pia Young Vik Njård 46:57,1 +3:04
40 34053 Victoria Nitteberg Nesodden IF 46:58,0 +3:05
41 34036 Thea Hildeng Høybråten og Stovner IL 46:58,1 +3:05
42 34041 Ingrid Kapstad Østgulen Skimt 46:59,6 +3:06
43 34017 Pia Lystad IL Jardar 46:59,8 +3:07
44 34015 Ida Molde Lappegard Fjellet IL 47:10,7 +3:17
45 34027 Nora Elisabeth Falster Heming 47:12,0 +3:19
46 34033 Helene Skarphol Villadsen Jardar IL 47:12,3 +3:19
47 34150 Aurora Bleivik Wiggen Il Heming 47:35,8 +3:43
48 34074 Maja Marie O. Andresen Imås Ski 47:37,0 +3:44
49 34028 Marie Molde Lappegard Fjellet IL 47:37,2 +3:44
50 34046 Helena Vesteng Svea skilag 47:38,6 +3:45
51 34079 Helene Eggen Rustad IL 47:38,9 +3:46
52 34047 Marie Glomnes Rudi Njård 47:44,6 +3:51
53 34059 Sofie Torvet Mjøndalen IF Ski 47:46,5 +3:53
54 34007 Live Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 47:49,7 +3:56
55 34006 Hanna Listøl Moskaug Asker Skiklubb 47:50,6 +3:57
56 34016 Marie Meinert Rød Oppegård IL 48:04,8 +4:12
57 34073 Eva Liheim Alfstad Fossum IF 48:07,4 +4:14
58 34175 Tuva Sveadalen Åsmarka IL 48:11,4 +4:18
59 34035 Johanne Rognerud Bøe Røa IL 48:12,8 +4:20
60 34011 Julie Jeistad Lismarka Skilag/ Team Sjusjøen 48:18,2 +4:25
61 34117 Eir Lynghammar Hakadal IL Langrenn 48:19,6 +4:26
62 34148 Ida Marie Flågen HEMING IL 48:20,5 +4:27
63 34045 Thelma Olea Gaarder Nittedal IL 48:24,5 +4:31
64 34178 Emma Hodne   48:32,3 +4:39
65 34070 Mia Halvorsen-Røgeberg Haslum IL 48:33,1 +4:40
66 34119 Kristin Melby Jacobsen Svarstad Ski 48:34,7 +4:41
67 34042 Silje Helgesen Hovdedalen Nybygda IL 48:37,1 +4:44
68 34137 Marina  Trøen Ålen IL 48:41,4 +4:48
69 34057 Catharina Larsen Njård 48:52,0 +4:59
70 34153 Ingrid Dragerengen Raufoss Il langrenn 48:54,1 +5:01
71 34077 Tuva Bratvold Fossen Vikersund Langrenn 49:00,4 +5:07
72 34097 Elisabeth Hekneby Lyn Ski 49:05,3 +5:12
73 34147 Tale Kalberg Aasheim Røa IL 49:08,9 +5:16
74 34085 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sk 49:09,7 +5:16
75 34026 Netta Bar-Nathan Høybråten og Stovner IL 49:14,3 +5:21
76 34098 Ragnhild Mathea Helmersen Fet Skiklubb 49:15,8 +5:23
77 34118 Vilde Martinsen Nittedal IL 49:15,8 +5:23
78 34121 Ida Mørch Myhre   49:20,1 +5:27
79 34127 Alma Røttingen Røa IL 49:21,5 +5:28
80 34029 Regine Ellingsen Gotaas   49:24,5 +5:31
81 34084 Lisa Fergusson Sørlien   49:27,4 +5:34
82 34101 Kaisa Holm-Lombnæs HEMING IL 49:28,2 +5:35
83 34166 Ragnhild Lovise Hagen Johnsgård Lillehammer skiklubb/Eidsiva bredbånd 49:33,6 +5:40
84 34167 Eiril Lystad Linderud Geilo IL 49:55,1 +6:02
85 34032 Sofie Eide Sulusnes trøsken il 49:55,3 +6:02
86 34099 Tuva Hjelset Gjelleråsen IF 50:00,3 +6:07
87 34157 Ida Kristine Ringlund Tormod Skilag 50:03,3 +6:10
88 34169 Eline Turmo Uhlen Lillehammer Skiklub 50:03,5 +6:10
89 34110 Ane Kjærnes Hamar Skiklubb 50:04,8 +6:12
90 34162 Cornelia Maria Usler Rustad IL 50:10,7 +6:17
91 34001 Frida Solsrud Kjelsås Langrenn 50:12,8 +6:20
92 34174 Caroline Sanness Bækkelaget skiklubb 50:13,3 +6:20
93 34135 Hanna Søgård Evensen Nordbygda Løten ski 50:13,4 +6:20
94 34132 Sofie Solberg LØRENSKOG SKIKLUBB 50:16,0 +6:23
95 34152 Celine Beckstrøm Fossum IF 50:20,9 +6:28
96 34115 Marte Sofia Lier Asker Skiklubb 50:24,5 +6:31
97 34113 Maren Hamre Køber IL Jutul 50:25,2 +6:32
98 34140 Mia Viljugrein LØRENSKOG SKIKLUBB 50:25,5 +6:32
99 34133 Nora Stensland Rælingen skiklubb 50:28,5 +6:35
100 34067 Aina Ihle LØRENSKOG SKIKLUBB 50:30,1 +6:37
101 34176 Ida Heggvold Oppdal IL ski og skiskyting 50:30,4 +6:37
102 34139 Andrea Vikin Rennebu IL 50:47,6 +6:54
103 34170 Linnea Wolden Alme Hernes IL 50:50,6 +6:57
104 34177 Elise Kankerud Lillehammer Skiklub 50:55,1 +7:02
105 34013 Nora Vikesland Skou Njård 51:01,6 +7:08
106 34142 Camilla Løkstad Weiby LØRENSKOG SKIKLUBB 51:02,7 +7:09
107 34165 Marte Søreng Engen Snertingdal If Ski 51:10,7 +7:17
108 34125 Maria Rosendal Skrautvål Il 51:32,7 +7:39
109 34003 Ellen Pernille Olsen Lier IL 51:43,1 +7:50
110 34120 Emma Molden Jevnaker IF ski 51:45,3 +7:52
111 34089 Kristine Gøbel Hernes IL 51:45,9 +7:53
112 34095 Elise Wærp Hauge Kjelsås IL 51:57,8 +8:05
113 34138 Louise Tveito   52:03,2 +8:10
114 34082 Sara Engeskaug MjøsSki 52:11,3 +8:18
115 34112 Line Kristiansen Hakadal IL Langrenn 52:20,3 +8:27
116 34080 Caroline Eiklid   52:22,8 +8:30
117 34149 Karoline Murstad  Simonsen Fossum IF 52:26,7 +8:33
118 34092 Kristin Ådland Hansen Njård 52:28,3 +8:35
119 34141 Rebecka Waldum Kjelsås IL 52:30,6 +8:37
120 34130 Martine Skjelsvik Lillehammer Skiklub 52:44,1 +8:51
121 34088 Kristina Gangnes-Andersen Kjelsås 52:45,0 +8:52
122 34126 Linnea Rustad Dfi ski 52:46,9 +8:54
123 34168 Sofie Storm   52:51,5 +8:58
124 34154 Tiril Flagstad   53:02,4 +9:09
125 34123 Iben  Nørby Winther Københavns skiklub 53:05,9 +9:13
126 34105 Cirkeline Ishøi Rønhede Københavns skiklub 53:06,0 +9:13
127 34156 Jenny Veidahl Martinsen Vang Skiløperforenig 53:08,0 +9:15
128 34159 Jenny Garden Rogstad Njård 53:28,1 +9:35
129 34131 Christina Slåtto Ringkollen 53:35,6 +9:42
130 34087 Nina Cornelia K Galgum Vang SLF 53:36,6 +9:43
131 34108 Tiril Kihle Konnerud IL 54:01,0 +10:08
132 34111 Synne Klokset Tomrefjord il ski 54:14,4 +10:21
133 34144 Marthe Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 54:41,2 +10:48
134 34114 Marie Haug Laukeland IL Jutul 54:48,5 +10:55
135 34093 Victoria Hansen Åsen IL 54:52,5 +10:59
136 34160 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum il/Team Sjusjøen 54:56,4 +11:03
137 34100 Amanda Holm Endreson Rælingen skiklubb 55:11,8 +11:19
138 34134 Hanne Svartedal HSIL 55:23,2 +11:30
139 34161 Emilie J.F. Taug Hakadal Langrenn 55:51,7 +11:58
140 34158 Emma Risnes   55:57,5 +12:04
141 34103 Sunniva Hundere Holmen IF Langrenn 56:34,8 +12:42
142 34096 Eline Heia Birkenes Il 57:24,2 +13:31
143 34136 Albertine Thorsteinsen Vang Skiløperforening 57:38,9 +13:46
144 34143 Erle Øieren Ringkollen 58:57,5 +15:04
145 34107 Mille Johnsen Øiom Gjerdrum 58:59,7 +15:06
146 34083 Kaja Erikstad Vestli Rælingen skiklubb 58:59,9 +15:07
147 34163 Sunniva Nes Vestermo LØRENSKOG SKIKLUBB 59:06,2 +15:13
148 34128 Ida Lofthus Sagsveen LØRENSKOG SKIKLUBB 59:51,4 +15:58
149 34086 Frida Bræin Faaberg Oppsal SKI 1:00:41,6 +16:48
150 34106 Amalie Johansen Nes Ski 1:01:40,3 +17:47
151 34078 Amalie Christensen Eidsvoll Sykkelklubb 1:01:44,1 +17:51
152 34173 Andrine Gaden Solberg Brøttum IL - Team Sjusjøen 1:01:57,1 +18:04
153 34179 Gina Katrina Hagen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:05:07,5 +21:14
154 34172 Tuva  Klippen   1:08:08,4 +24:15
155 34094 Johanne Harby Brøttum ille/Team Sjusjøen 1:08:12,3 +24:19
156 34171 Kaja Skappel Halvorsrud   1:08:14,9 +24:22