Resultater UngdomsBirken - Jenter 15 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Jenter 15 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 34019 Anniken Sand Sjåstad Vestre Lier IL 46:43,5 +0:00
2 34027 Tiril Stavrum Lommedalens IL 46:51,6 +0:08
3 34039 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 46:53,0 +0:10
4 34045 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 46:54,0 +0:10
5 34036 Ingeborg Håkonsen Kjellmyra IL 46:58,1 +0:15
6 34123 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 47:00,9 +0:17
7 34065 Synne Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 47:01,0 +0:18
8 34016 Guro Linnebo Try 47:25,3 +0:42
9 34017 Siri Nesheim Bærums skiklub 47:54,3 +1:11
10 34049 Dina Møller Johnsen Try 47:56,8 +1:13
11 34055 Marie Hodne Hørsdal Imås Ski 47:57,6 +1:14
12 34004 Tiril T. Fosen Heggedal IL ski/Team Eid 47:58,3 +1:15
13 34025 Ida Lockert Skjold Bjerke IL 47:59,0 +1:16
14 34011 Aasne Sofie Ellevold Oppstad il Ski 47:59,4 +1:16
15 34057 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 48:00,8 +1:17
16 34024 Nora Bråthen trøsken il 48:01,5 +1:18
17 34009 Emilie Agathe Besseberg Drøbak-Frogn IL 48:02,1 +1:19
18 34005 Mathea  Nordvik   48:04,3 +1:21
19 34038 Ingvild Sollid Vanberg Fossum IF 48:04,3 +1:21
20 34060 Linnea Holst IL Jardar 48:08,7 +1:25
21 34067 Synne Nesheim Bærums skiklub 48:33,6 +1:50
22 34001 Live Eide Longva Ottestad IL Ski 48:34,8 +1:51
23 34012 Marie Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 48:36,0 +1:52
24 34029 Johanne Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 48:39,1 +1:56
25 34033 Ida Hult Ottestad Ski 48:42,8 +1:59
26 34046 Mille Marie Storlien Lillehammer skiklubb 48:48,8 +2:05
27 34034 Tuva Frivold Berg Røa IL, Langrenn 48:50,2 +2:07
28 34129 Eline Sveen Haslum IL 48:50,6 +2:07
29 34023 Emilie Marie Moland Krogsrud HEMING IL 48:54,3 +2:11
30 34015 Filippa Blakstad Nilsson Fossum IF 49:02,3 +2:19
31 34066 Hedda Magnussen Østre Toten Skilag 49:27,9 +2:44
32 34021 Jessica Silber   49:29,1 +2:46
33 34030 Guro Tho Anundskås Heddal IL 49:35,5 +2:52
34 34051 Tiril Kristine Skar Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 49:45,6 +3:02
35 34107 Line Hyttan Selsing Lørenskog 50:00,7 +3:17
36 34054 Christine Rugsland Holmen IF 50:03,6 +3:20
37 34097 Mathilde Lindblad   50:06,1 +3:23
38 34061 Lotte Storaker Holmen IF 50:06,5 +3:23
39 34014 Emma Dåsnes Vang Skiløperforening 50:15,3 +3:32
40 34028 Astrid Stigen Fredrikstad Skiklubb 50:17,0 +3:33
41 34116 Signe Fjeld Bjonviken Årvoll IL 50:18,2 +3:35
42 34124 Selma B Ulsrud Gjøvik skiklubb 50:25,1 +3:42
43 34131 Karoline Røstøen   50:27,5 +3:44
44 34006 Thea Kvam Øyer - Tretten IF 50:27,7 +3:44
45 34111 Mie Sørensen Jutul Il 50:28,4 +3:45
46 34048 Mille Baastad Berg Jardar IL 50:42,0 +3:59
47 34063 Anine Skjæret  Halstensen Haslum IL 50:43,6 +4:00
48 34007 Matilde Hareide Torgersen Gjelleråsen 50:44,9 +4:01
49 34110 Maiken Storvik   50:45,5 +4:02
50 34035 Linnea Otternes Lundekvam Førde il 51:00,0 +4:16
51 34032 Christina Elise Brautaset IL TRY 51:12,7 +4:29
52 34020 Josefine Kirkeby Husebø Lyn Ski 51:14,7 +4:31
53 34068 Ida Lie  Sørensen Larvik ski 51:24,5 +4:41
54 34086 Nora Margrethe Furfjord Røa IL 51:27,7 +4:44
55 34040 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL Ski 51:35,5 +4:52
56 34026 Tuva Hallan Kristiansen Røa IL 51:45,9 +5:02
57 34044 Live Hansteensen Lommedalen Ski 51:57,2 +5:14
58 34042 Ellinor Bårdseng Vang Skiløperforening 51:59,4 +5:16
59 34119 Hanna Lerche Fodstad   52:02,3 +5:19
60 34056 Tiril Steine-Eriksen HEMING IL 52:09,7 +5:26
61 34043 Selma Deisz Fossum IF 52:13,9 +5:30
62 34130 Nathalie Vatne Aa Hovdebygda IL 52:14,8 +5:31
63 34125 Elen Woxholt Årvoll IL 52:30,9 +5:47
64 34127 Hannah Schjetne Gjøvik skiklubb 52:32,5 +5:49
65 34002 Katinka Lie-Petterson Haslum Ski 52:40,7 +5:57
66 34047 Gina Marie Stensby Ullensaker skiklubb 52:41,8 +5:58
67 34075 Hedvig Andersen HEMING IL 52:48,4 +6:05
68 34062 Marie Fahre Koll IL 53:01,4 +6:18
69 34003 Astrid Hagen Strandbygda Ski 53:13,1 +6:30
70 34115 Ada Myhren Bekkelund Søre Ål IL 53:19,0 +6:35
71 34082 Amanda Ellefsen Halsum IL 53:29,6 +6:46
72 34117 Elsa Døvigen-Ousdal Lyn Ski 53:32,8 +6:49
73 34090 Hedda Høntorp Oppegård IL 53:36,2 +6:53
74 34081 Tonje Hernæs Doseth   53:40,9 +6:57
75 34078 Heidi Bryant Canmore Nordic Ski Club 53:45,8 +7:02
76 34135 Maija Boren Hamar Skiklub 53:49,8 +7:06
77 34080 Emilie Caspersen HEMING IL 53:53,7 +7:10
78 34104 Jenny Skirstad Pollen Haslum 54:02,8 +7:19
79 34122 Maia Strøm-Roum Lyn Ski 54:04,0 +7:20
80 34084 Maria Willumsen Flugstad Lommedalens IL 54:12,9 +7:29
81 34112 Sofie Tunli Drøbak Frogn IL 54:31,2 +7:48
82 34134 Martea Bergum   54:32,5 +7:49
83 34031 Stella Jahrmann Lauvstad Bækkelagets SK 55:06,0 +8:23
84 34091 Nora Oline Jensen Lommedalens IL 55:11,2 +8:28
85 34050 Malin Hareide Breen Høybråten & Stovner IL 55:18,1 +8:35
86 34088 Ingrid Riber Haugland   55:18,7 +8:35
87 34109 Eira Molstad Steinsholt Årvoll IL 55:34,3 +8:51
88 34099 Josefine Lydersen Kjelsås IL 55:50,2 +9:07
89 34126 Ida Kjesbu Lånke IL 56:06,8 +9:23
90 34053 Eileen Bjanes IL Jardar 56:07,5 +9:24
91 34114 Lydia Årdal   56:12,7 +9:29
92 34113 Isa Marie Wisth   56:43,4 +10:00
93 34132 Madeleine Sletten Sel IL 57:09,1 +10:26
94 34101 Oda Mølmann-Sand Lyn Ski 57:14,4 +10:31
95 34106 Ronja Salut Bækkelaget ski 57:18,2 +10:35
96 34139 Anne Toril Bjørk Kvarsnes Moss skiklubb 57:33,7 +10:50
97 34118 Tuva Fjeld Ørje IL 58:54,1 +12:11
98 34079 Anna Bye-Ribaut Nittedal IL 59:00,5 +12:17
99 34092 Oda Jutkvam Bækkelaget SK ski 59:14,5 +12:31
100 34089 Mari Hellebust Vestre Aker ski klub 59:17,2 +12:34
101 34100 Elén  Løvås Lyn 59:24,1 +12:41
102 34108 Maria Stavdal Nittedal IL 59:35,1 +12:52
103 34037 Kristin Bøe Grande Kjelsås IL 1:00:06,8 +13:23
104 34074 Åsne Bredeli Alsøe Vestre Aker SK 1:00:36,7 +13:53
105 34098 Silje Lunde Åsen IL 1:00:47,8 +14:04
106 34094 Vanessa Kjæstad LØRENSKOG SKIKLUBB 1:01:39,8 +14:56
107 34133 Iben Skjæret Halstensen Stabæk Fotball 1:01:44,8 +15:01
108 34095 Celine Bråten Kristensen Jutul 1:02:53,6 +16:10
109 34105 Amelia Sabier LØRENSKOG SKIKLUBB 1:04:14,4 +17:31
110 34077 Amalie Lyng Bjørkevoll Jutul 1:06:22,0 +19:38
111 34103 Annika Pettersen Gressvik BMX klubb 1:06:47,5 +20:04
112 34093 Helene Hauge Kjerstad Skedsmo Skiklubb 1:07:32,9 +20:49
113 34120 Anne Frøisland Vang Skiløperforening 1:11:58,6 +25:15
114 34087 Anna Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 1:13:17,4 +26:34
115 34073 Sunniva Alm-Kristiansen Vang Skiløperforening 1:15:38,6 +28:55
116 34102 Thea Sofie Houg Osen Nes sportsklubb 1:24:02,4 +37:19
117 34076 Martha Baldishol Nes sportsklubb 1:25:39,8 +38:56


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +