Resultater UngdomsBirken - Jenter 16 år - 2016




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 13. mars 2016


Klasse Jenter 16 år - Uoffisiell liste

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 32018 Marie Laukli Konnerud IL 41:38,9
2 32046 Andrine Harriet Fremstad   41:58,2
3 32033 Ingrid Tandberg Ryan Asker SK/Team G-Sport 41:58,2
4 32051 Sanne Njaastad Kjelsås IL 42:01,2
5 32015 Hanne Wilberg Rofstad Byåsen IL 42:09,1
6 32014 Elena Rise Johnsen Asker Skiklubb 42:48,7
7 32002 Stine Johansen Åslia skilag 43:26,5
8 32128 Ronja Håkenstad Evertsen   43:30,2
9 32029 Sofie Voraa   43:37,2
10 32065 Thea Sørum Gjelleråsen IF 43:38,2
11 32028 Rebekka Stangvik   43:47,4
12 32048 Berit Nordsæter Resell Byåsen IL 43:48,7
13 32011 Helene Nybakken Hansen MjøsSki 43:49,3
14 32035 Karen Amalie Nordseth Snertingdal If Ski 44:00,1
15 32004 Karianne Olsvik Dengerud Kjelsås IL 44:37,3
16 32024 Pernille Gullikstad Søre Ål IL 44:39,7
17 32043 Hanna Killingstad Konnerud IL 44:43,6
18 32042 Kjersti Lundqvist Ås IL Ski 44:50,2
19 32053 Marthe Dehn Haslum IL 45:00,9
20 32023 Kristine Strandlie Gjøvik skiklubb 45:07,7
21 32045 Anna Slåen Tormod Skilag 45:13,3
22 32020 Margrethe Jensen Gjerde HEMING IL 45:28,9
23 32009 Tuva Overrein Lunde Røa IL 45:31,0
24 32052 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås IL 45:35,9
25 32041 Mari Victoria Robøle Lien Hamar Skiklubb 45:35,9
26 32081 Runa Brekke Espedal Haslum IL 45:36,1
27 32067 Thea Helene L. Foss   45:45,5
28 32055 Ida Marie Hagen Haslum Ski 45:46,5
29 32061 Thea Bull Wiig   45:47,9
30 32021 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 45:49,7
31 32036 Hanne Nilsen   45:51,4
32 32097 Stella Kval Runar Ski 45:53,3
33 32016 Guri Sollien Hulbak Hemsedal IL 46:09,0
34 32031 Julie Torgersen Haslum 46:09,6
35 32116 Ane Bjørgum Valås   46:09,8
36 32129 Silja Persson Bunde   46:13,6
37 32034 Pernille Katla Haslum IL 46:16,7
38 32037 Silje Marie Ulvang Gjelleråsen Ski 46:19,5
39 32054 Kristin Fagerli Røa IL 46:38,2
40 32066 Maiken Lie Kjelsås IL 46:40,9
41 32047 Christine Dalsjø Fredriksen   46:41,0
42 32026 Hege Lindvik Stubrud Søre Ål IL 46:41,9
43 32027 Johanne Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 46:46,6
44 32056 Silje Milli   46:47,0
45 32070 Synnøve Lysaker Heggem Byåsen IL 47:00,3
46 32064 Eline Kvam Lillehammer skiklubb 47:04,5
47 32058 Tuva Refsdal Frogner IL ski 47:07,6
48 32068 Benedicte Germundson HEMING IL 47:23,8
49 32032 Mathilde Eiklid Sørkedalens IF 47:41,7
50 32003 Ingrid Johnsen Åsen IL 47:46,5
51 32049 Siri Vestengen Nittedal IL 47:49,3
52 32001 Caroline Molland Karlson   48:06,7
53 32050 Nora Tveit Langerud   48:08,9
54 32069 Malin Warset Fossum IF 48:11,3
55 32099 Maria Lund Kaupanger IL 48:13,8
56 32060 Anniken Falkenstein   48:28,7
57 32006 Anna Maria Østbye   48:41,1
58 32121 Anne Omholt Berrefjord Svarstad Ski 49:00,0
59 32113 Hedda Aakre Skatvedt Åsen IL 49:09,8
60 32030 Tuva Nesheim Flatebakken Haslum IL 49:10,4
61 32091 Ingvild Høydal Lyn Ski 49:10,5
62 32044 Sirianne Carlsen Rymoen Moss skiklubb 49:16,1
63 32025 Angelica Bratteng Gjelleråsen Ski 49:20,1
64 32110 Mia Nilssen Randlev Gjerdrum 49:26,0
65 32095 Kristine Kleivi Kjelsås IL 49:30,4
66 32013 Marta Eik Tomrefjord il ski 49:38,4
67 32090 Karoline Høiby Åsmarka IL /Team Sjusjøen 49:43,1
68 32087 Maren Holmsen Hamar Skiklubb 49:51,4
69 32122 Anna Maria Danielsdottir Island 49:59,2
70 32019 Anna Littorin Sandbu LYN SKI / SK Rye 50:33,5
71 32125 Emilie Sæther Østre Toten Skilag 50:43,6
72 32120 Rikke Wiik IL ROS 50:47,6
73 32109 Emma Nilssen Randlev Gjerdrum 50:54,3
74 32102 Iris Mæhlumsveen Byåsen IL 50:57,1
75 32022 Tonje Rognerud Bøe Røa IL 51:06,2
76 32040 Ingrid Marie Wølneberg Haslum IL 51:08,3
77 32119 Karoline Wangen-Eriksen Røa Langrenn 51:11,9
78 32096 Helene Krokfoss LØRENSKOG SKIKLUBB 51:17,0
79 32008 Juni G Andenæs Haslum 51:29,0
80 32073 Selma Amundsen   51:29,2
81 32062 Linn Mei Waaler Dfi ski 51:31,8
82 32084 Linnea Pflugfelder Gram Jardar 51:50,6
83 32092 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 51:54,4
84 32103 Eva Nesje-Haugli Søre Ål IL 52:02,7
85 32082 Karla Fastbø Nes Ski 52:07,6
86 32039 Sofie Klokset Tomrefjord il ski 52:23,8
87 32127 Liv Tone Heramb   52:48,8
88 32100 Elida Veidahl Martinsen Vang skiløperforening 53:28,6
89 32007 Hedda Horn Rønneberg Røa IL 53:31,9
90 32080 Kristine Søreng Engen Snertingdal If Ski 53:33,6
91 32114 Oda Katrine Fald Steinsholt Hokksund IL - Eiker Ski 54:01,6
92 32107 Maren Norderud Haslum IL 54:22,0
93 32118 Line Wagener Høybråten & Stovner IL 54:27,2
94 32074 Erna Marie Tøfting Bakke Varde IL 54:31,0
95 32075 Sara Berg-Westskogen Kjelsås IL 54:53,2
96 32123 Stine Emilie Åmodt Lønstad Østre Toten Skilag 55:19,9
97 32094 Andrine Kleiven Heidal IL 55:23,2
98 32089 Nora Hundere Holmen IF Langrenn 56:09,1
99 32105 Ida Johansen Norberg IL ROS 56:17,2
100 32101 Mina Martinsen Nittedal IL 56:21,9
101 32083 Marthe Marie Flenes Ulven Eina Sk 56:23,0
102 32106 Martine Nordengen Fet skiklubb 56:35,7
103 32086 Ingunn Hofgaard Lyn Ski 56:56,0
104 32078 Synnøve Bække Sande Sportsklubb ski 57:01,2
105 32077 Pernille Borch Røa 57:26,1
106 32108 Camilla Olberg Setskog IF 57:33,7
107 32112 Karoline Sjulstad   57:41,3
108 32088 Helle Kristine Hultman Bekkelaget sportsklubb 58:17,9
109 32079 Synne Ekre Heidal IL 58:25,5
110 32115 Victoria Stenseth Olberg Kjellmyra IL 58:35,2
111 32076 Celine Roos Berntsen   58:37,5
112 32111 Maren Røstadstuen Eina Sportsklubb 1:00:51,6
113 32093 Julie Brubakk Karlsen   1:03:19,4
114 32117 Marie Vistnes Hektner Rælingen skiklubb 1:04:26,2
115 32017 Margrethe Miøen Fossum IF 1:06:53,0


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +