Resultater UngdomsBirken - Jenter 16 år - 2017



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 12. mars 2017


Klasse Jenter 16 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 32024 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 43:02,7
2 32032 Vilde Kverndal Veslegard Fjellet IL 43:04,3
3 32006 Kristine Eide Rapp Gjerdrum IL 43:08,3
4 32009 Selma Løchen Engdahl Koll IL 43:09,6
5 32030 Nora Andersen Røa IL 43:11,4
6 32029 Nora Galåen Kjelsås 43:11,5
7 32037 Mari Torsteinsrud   43:21,8
8 32004 Sigrid Leseth Føyen Kjelsås Langrenn 43:22,3
9 32015 Runa Ulvang Kjelsås 43:22,6
10 32036 Ylva Finne Byrløkken Nittedal IL ski 43:23,8
11 32061 Maria Finni Magnussen   43:23,9
12 32087 Tiril Kristine Knotten IL Ivrig 43:28,1
13 32033 Andrea Ranvik Konnerud 43:28,4
14 32067 Anniken Ranvik Konnerud 43:41,3
15 32013 Nora Edland Dikemark/Team Eid 44:12,0
16 32043 Ida Benjaminsen MjøsSki 44:14,3
17 32119 Silje Holm Johannesen IL Bevern 44:15,6
18 32016 Sara Grini Frøisli Kjelsås 44:16,2
19 32012 Kristina Bergquist Rømskog Il 44:17,8
20 32068 Martine Grøttum Engen Røa IL 44:19,5
21 32010 Julie Moger Lillehammer Skiklub 44:22,7
22 32008 Ada Eide Longva Ottestad Ski 44:46,7
23 32060 Mona Hegna Gransherad IL 44:54,7
24 32116 Nora Meli Svea skilag 44:54,9
25 32046 Karen Myklebust Vang Skiløperforening VSF 44:58,1
26 32039 Lea Stabæk Wenaas Røa IL 44:58,9
27 32003 Julie Sofie Franksdatter Aas   44:59,6
28 32042 Julia Brønmo Njård 44:59,7
29 32107 Maren Aaberg Navarrete Nittedal IL 45:15,8
30 32026 Nina Lovise Davies Njård 45:16,4
31 32114 Kirsti Høiholt-Vågsnes Søre Ål IL 45:17,1
32 32021 Carina Sveen Strandbygda il 45:17,6
33 32011 Kaja Aamodt Grønlie Røa IL 45:18,4
34 32118 Ingeborg Senderud Wæhle Voss IL/Vossalangrenn 45:26,2
35 32045 Frøya Bildøy Sollien Lommedalens IL 45:32,5
36 32025 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL 45:33,8
37 32050 Filippa Andresen Røa IL 45:36,8
38 32052 Vårhild Bakke Berntzen Nittedal IL 45:37,5
39 32093 Tuva Lislevand Oddersjaa 45:38,6
40 32064 Marthine Herger Lindgren Jutul Il 45:38,6
41 32065 Karoline Grøtting Hernes IL 45:46,3
42 32005 Ida Elise Onsøien Larvik ski 45:50,9
43 32123 Jenny Haakstad Koll 46:02,0
44 32007 Mille Sparboe Røa IL 46:10,6
45 32066 Martine Eldre Svendsby Tistedalen Fl 46:11,8
46 32115 Hanne Kampenhøy Nordbygda/Løten Ski 46:20,1
47 32044 Julie Elisabeth Åbyholm Fossumif 46:33,5
48 32002 Eva Caroline  Bjørbæk Team Granland ski/TiT Melum il 46:34,6
49 32062 Mari Laingen Ringebu-Fåvang skiklubb 46:50,6
50 32028 Synne  Owren Vingrom IL 46:57,2
51 32041 Bethina Staulen Fredin Gulset I.F/ Team Grenland Ski TiT 47:15,7
52 32020 Hanne Eide Rapp Gjerdrum IL 47:19,8
53 32053 Nora Johanne Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 47:20,8
54 32122 Sanna Finstad Bever`n 47:21,1
55 32049 Ingvild Bossum Søre Ål IL 47:23,6
56 32040 Natascha Silber Vind 47:47,1
57 32112 Karoline Vik Tolo Lommedalens IL 48:02,1
58 32031 Aud Øyen Halås Molde og Omeng IF - ski 48:07,8
59 32054 Hedda Mikalsen Driv IL Ski 48:10,0
60 32120 Mari Kjelle IL ROS 48:11,6
61 32100 Ann Sophie Skaalvik Sandøy Bromma 48:13,6
62 32014 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 48:58,7
63 32059 Iben Berntzen Holmen IF Langrenn 49:07,0
64 32083 Emma Hult Ottestad IL 49:10,3
65 32099 Hanna Sandholt Hansen Eidsvold Værks Skiklub 49:17,2
66 32085 Mille Therese Jacobsen Fossum IF 49:20,2
67 32057 Synne Haslum Haslum IL 49:28,2
68 32096 Ylva Nereng Sørlie Raufoss Il langrenn 49:28,8
69 32109 Selma Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 49:53,4
70 32095 Zandra Martinsen Haslum IL 50:13,0
71 32017 Anna Bårdseng Vang skiløperforening 50:20,0
72 32091 Fride Skjønsberg Li Gjelleråsen IF 50:20,5
73 32094 Mina Lunde Røa IL 50:36,3
74 32110 Thea Land Konnerud 50:37,6
75 32121 Kaja Vikerhaug Fet skiklubb 50:47,7
76 32001 Heidi Linn ØTI Ski 51:01,1
77 32101 Solvor Seim   51:31,8
78 32108 Ingrid Utgaard Aasen Lyn Ski 52:11,2
79 32078 Sophie Bjertnæs Njård 52:30,0
80 32080 Kristin Schei Eriksen BVHIF 52:41,5
81 32117 Vilde Sagen   53:01,3
82 32075 Martine Bakken Lyn Ski 53:02,6
83 32077 Anniken Berger Fet skiklubb 53:06,8
84 32124 Heidi Indergård Molde og Omegn IF-ski 53:08,6
85 32088 Camilla Krogh Ottestad IL Ski 53:57,7
86 32073 Elise Bjørnå Anskau Haslum IL 55:28,3
87 32111 Hege Pettersen Fossumif 56:06,8
88 32084 Rikke Bergstrøm Håkerud Skedsmo Skiklubb 57:00,3
89 32082 Live Rygnestad Haugerud Lyn Ski 57:37,4
90 32128 Ida Kristine Tandberg   58:03,3
91 32076 Helen Eidholm Berg Driv IL 58:20,5
92 32113 Tuva Bondesson Lillehammer Svømmeklubb 58:45,1
93 32090 Selma Ødegaard Lauen   58:48,1
94 32103 Amalie Stævne Bech Rælingen SK 1:02:13,6
95 32097 Tonje-Malin Rhich Konnerud IL 1:02:17,9
96 32102 Kari Sofie Slørdahl Tellefsen   1:04:55,0
97 32081 Caroline Hagen Fossum 1:30:23,0