Resultater UngdomsBirken - Jenter 16 år - 2018



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 11. mars 2018

Klasse Jenter 16 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 32022 Anette Nilsen Utleira il 43:17,1 +0:00
2 32053 Tuva Rønning Vikersund Langrenn 43:18,3 +0:01
3 32083 Maja Kjærås Moland Stokke ski 43:18,5 +0:01
4 32055 Hannah Lervik Asker Skiklubb 43:20,6 +0:03
5 32030 Solveig Raastad Kjørven Svea skilag 43:50,9 +0:34
6 32039 Sandra Solheim Stokke IL, Ski 43:51,6 +0:34
7 32038 Tyra Sortåsløkken Ringkollen ski 43:54,8 +0:38
8 32023 Ingrid Fougner   43:57,6 +0:40
9 32035 Ingrid Taarud Lillehammer Skiklub 43:58,3 +0:41
10 32058 Theresa Fürstenberg Lyn Ski 44:00,7 +0:44
11 32088 Marie Slåen Tormod Skilag 44:37,8 +1:21
12 32095 Karin Selma Larsen Tistedalen Fl 44:47,2 +1:30
13 32091 Ida Bru-Hemmingby Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 44:48,4 +1:31
14 32044 Marie Tømmerberg Fossum IF 45:00,3 +1:43
15 32094 Tuva Johnsen Raufoss IL 45:01,1 +1:44
16 32051 Katrine Magnussøn Heming 45:04,0 +1:47
17 32041 Elise Antonsen Nes Ski 45:05,9 +1:49
18 32028 Mathilde Fossum Bjørge Ringebu og Fåvang skiklubb 45:06,0 +1:49
19 32102 Pia Engemoen Aasland Njård 45:06,8 +1:50
20 32097 Hanna Møller-Hansen IL Runar 45:11,6 +1:54
21 32045 Emma Mallaug Lom il 45:12,1 +1:55
22 32026 Embla Hasvoll   45:13,0 +1:56
23 32014 Sigrid Sundgaard Søre Ål IL 45:43,0 +2:26
24 32046 Astrid Arnesen   45:43,4 +2:26
25 32001 Tina Krøger Træthaug Søre Ål IL 46:12,4 +2:55
26 32020 Julie Meinicke Jutul Il 46:21,8 +3:05
27 32017 Ina Martini Asker Skiklubb 46:28,3 +3:11
28 32006 Selma Stavrum Lyn Ski 46:35,1 +3:18
29 32106 Filippa Marcussen Lyn Ski 46:39,6 +3:22
30 32057 Oda Hov Kaupanger IL 47:05,8 +3:49
31 32024 Maya Jones Arnesen Heming 47:14,1 +3:57
32 32012 Sunniva Reite Martinsen Nes Ski 47:22,3 +4:05
33 32042 Helene Sæterdal Semb Asker Skiklubb 47:37,1 +4:20
34 32049 Line Næss Bærum Skiklubb 47:51,3 +4:34
35 32048 Hanna Andersen Heming IL Ski 48:04,3 +4:47
36 32029 Ingeborg Bøe Grande Kjelsås IL 48:11,3 +4:54
37 32087 Tora Bjørndal Ottestad Lyn Ski 48:13,5 +4:56
38 32015 Ida Marie Haarstad Asker Skiklubb 48:25,0 +5:08
39 32003 Sara Børsting Saltnes Asker Skiklubb 48:26,4 +5:09
40 32098 Kolibri Drobish Kvam IL 48:26,5 +5:09
41 32010 Lea G Andenæs Haslum IL 48:28,4 +5:11
42 32074 Maren Filseth Augdal Ringkollen Skiklubb 48:37,0 +5:20
43 32013 Anna Karoliussen Lyn Ski 48:37,6 +5:20
44 32050 Julie Dahl Norland Lyn Ski 48:40,3 +5:23
45 32037 Klara Andersson   49:00,8 +5:44
46 32002 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 49:01,5 +5:44
47 32036 Ellisif Luytkis Holstrøm Fossum IF 49:05,7 +5:49
48 32090 hedda brenningen bjørklund Lillehammer skikl 49:21,7 +6:05
49 32009 Live Østvold Heming 49:55,1 +6:38
50 32081 Regine Hodne Hørsdal Imås IL 50:14,7 +6:58
51 32025 Silje-Johanna Granli Kvam Engerdal sportsklubb ski 50:18,3 +7:01
52 32019 Ida Vang Tynset IF 50:18,9 +7:02
53 32099 Hanna Hasselquist Evensen Søre Ålil 50:39,9 +7:23
54 32031 Julie Fink Haslum IL 50:40,6 +7:23
55 32104 Oselie Henden Eid IL 50:41,2 +7:24
56 32086 Maren Sofie Steen Konnerud IL 50:54,1 +7:37
57 32100 Ida Sofie  Hjortland Larvik ski 51:06,0 +7:49
58 32005 Ingrid Stenberg Strandbygda il 51:18,1 +8:01
59 32078 Ida Johanne Folsland Gjerdrum Idrettslag 51:18,7 +8:02
60 32027 Mathilde Vallestrand Berg Lyn Ski 51:36,1 +8:19
61 32018 Mia Langeland Haslum 52:02,2 +8:45
62 32021 Ella Stokken Granli IL 52:04,4 +8:47
63 32004 Ingrid Solheim Undeberget Rustad IL 52:04,4 +8:47
64 32007 Helene Engebretsen Haslum IL 52:59,5 +9:42
65 32096 Helene Møller Moe Røros il 53:05,0 +9:48
66 32093 Eline Dyrseth Hammari Gjøvik skiklubb 53:16,9 +10:00
67 32073 Maren Paulsrud Andersen Varteig IL 53:53,8 +10:37
68 32105 Marthe Lysaker Slitu IF 53:56,9 +10:40
69 32047 Hannah Halvorsen Aarset Haslum IL 54:26,2 +11:09
70 32056 Liv Katrine Alvim Hesleskaug Mysen if ski 54:49,8 +11:33
71 32082 Iris Holst Haslum 55:29,5 +12:12
72 32032 Ada Låhne Haslum Ski 55:29,8 +12:13
73 32077 Agnes Therese Dervo Åsen IL 55:33,9 +12:17
74 32089 Anne-Marie Botterud Nittedal IL 56:57,8 +13:41
75 32016 Emilie Sørkedalen-Linaae Lyn Ski 58:02,2 +14:45
76 32101 Solveig Pederstad Rise Ullensaker/Kisa Håndball 59:19,4 +16:02
77 32040 Oda Lohne  Aarstad Slåstad IL 1:01:06,2 +17:49
78 32092 Benedicte Ellefsen Haslum IL 1:01:22,5 +18:05
79 32011 Anette Berg Kløvstad Brøttum IL 1:03:56,3 +20:39
80 32084 Aurora Olsen Myklebust Rælingen skiklubb 1:05:52,5 +22:35
81 32080 Sara Margrethe Hansen   1:16:03,4 +32:46
82 32112 Oline Opsahl Sør-Fron il 1:27:49,9 +44:33