Resultater UngdomsBirken - Jenter 16 år - 2019



Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2019

Klasse Jenter 16 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 32090 Synne Herheim Geilo 44:57,4 +0:00
2 32050 Maren Hjelmeset Kirkeeide   45:07,6 +0:10
3 32019 Janne Alseth Haslum IL 45:08,6 +0:11
4 32060 Alma Riiber Røa IL 45:13,3 +0:16
5 32048 Ines Aloy-Lislerud Njård 45:14,9 +0:18
6 32057 Nora Sødal Raastad Lyn Ski 45:15,4 +0:18
7 32053 Johanne Norheim Eidsvold Værks Skiklub 45:58,9 +1:01
8 32067 Fredrikke Hagen Lyn Ski 46:09,8 +1:12
9 32040 Clara Zettervall Domnarvets Goif 46:14,7 +1:17
10 32068 Anna Espeli Geilo IL 46:21,4 +1:24
11 32024 Synne Selberg Gjelleråsen IF Ski 46:35,4 +1:38
12 32032 Tiril Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 46:42,6 +1:45
13 32029 Marianne Haug Bjerke IL 47:00,9 +2:03
14 32033 Mathilde Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 47:05,1 +2:08
15 32058 Ida Ludahl Stangeland Røa IL 47:05,7 +2:08
16 32030 Oda Laforce Rustad Il Ski 47:15,1 +2:18
17 32011 Marthe Skram Botterud   47:19,7 +2:22
18 32059 Martine Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 47:19,9 +2:23
19 32008 Merete Sperstad Haslum IL 47:20,5 +2:23
20 32086 Linda Rós Hannesdóttir SFÍ Isafjordur 47:22,3 +2:25
21 32051 Marie Meinert Rød Oppegård IL 47:22,5 +2:25
22 32003 Kristin Nordgård Heddal IL 47:24,2 +2:27
23 32079 Mille Eide Nyhus Ottestad IL - Ski 47:25,0 +2:28
24 32015 Pia Lystad IL Jardar 47:27,1 +2:30
25 32062 Gjendine Eidslott Lyn Ski 48:20,4 +3:23
26 32036 Kine E. Rye-Holmboe Oppegård IL 48:21,2 +3:24
27 32018 Celina Rytterager Aas Fet Skiklubb 48:26,3 +3:29
28 32007 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL 48:26,9 +3:30
29 32021 Helene Skarphol Villadsen Jardar IL 48:28,3 +3:31
30 32121 Rikke Lorenzen Røa IL 48:29,0 +3:32
31 32054 Johanne Grønlien Gjedrem Røa IL 48:29,7 +3:32
32 32014 Tale Kalberg Aasheim Røa IL 48:31,1 +3:34
33 32035 Victoria Nitteberg Nesodden IF 48:31,7 +3:34
34 32020 Ida Molde Lappegard Fjellet IL 48:33,0 +3:36
35 32017 Mia Halvorsen-Røgeberg   48:41,9 +3:45
36 32012 Maja Marie O. Andresen Imås Ski 48:45,4 +3:48
37 32055 Vilde Martinsen Nittedal IL 48:52,8 +3:55
38 32064 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer Skiklub 48:53,5 +3:56
39 32092 Heidi Melhus Høeg Røa IL 48:54,6 +3:57
40 32025 Elisabeth Hekneby Lyn Ski 48:58,0 +4:01
41 32077 Ingrid Dragerengen Raufoss Il langrenn 49:14,0 +4:17
42 32041 Fredrikke Jeppsson-Hovi Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 49:14,7 +4:17
43 32031 Thea Hildeng Høybråten og Stovner IL 49:21,7 +4:24
44 32061 Emilie Lysaker Høgne Rømskog Il 49:23,4 +4:26
45 32074 Henriette Bjørnstøl Berg Rustad IL langrenn 49:27,2 +4:30
46 32123 Aurora Aarekol Vindafjord IL 49:31,0 +4:34
47 32100 Helene Martinsen Fana IL 49:37,9 +4:41
48 32037 Marie Molde Lappegard Fjellet IL 49:47,3 +4:50
49 32010 Ragnhild Mathea Helmersen Fet Skiklubb 49:55,4 +4:58
50 32125 Ida Marie Flågen Il Heming 49:55,6 +4:58
51 32043 Marie Glomnes Rudi Njård 49:58,6 +5:01
52 32078 Helene Eggen Rustad IL 50:01,8 +5:04
53 32080 Emma Engehult Heddal IL 50:13,2 +5:16
54 32124 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sportsklubb 50:31,8 +5:34
55 32076 Sara Christoffersen Askim IF Ski 50:42,3 +5:45
56 32126 Kristine Gøbel Hernes IL 50:45,6 +5:48
57 32087 Kristin Ådland Hansen Njård Langrenn 50:56,3 +5:59
58 32044 Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 51:11,6 +6:14
59 32027 Catharina Larsen Njård 51:15,4 +6:18
60 32063 Live Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 51:15,8 +6:18
61 32105 Nora Vikesland Skou   51:17,0 +6:20
62 32001 Maren Hamre Køber IL Jutul 51:18,6 +6:21
63 32046 Ida Kristine Ringlund Tormod Skilag 51:21,2 +6:24
64 32006 Kristin Melby Jacobsen Svarstad il 51:28,3 +6:31
65 32009 Synne Klokset Tomrefjord il ski 51:35,9 +6:39
66 32075 Lea Sofie Bratland Nittedal 51:36,4 +6:39
67 32069 Martine Ellefsen Team Asker/Asker sk 51:37,9 +6:41
68 32120 Marte Lier Asker Skiklubb 51:39,9 +6:43
69 32022 Eir Lynghammar Hakadal IL Langrenn 51:55,1 +6:58
70 32016 Kristina Masovn Haave Lillehammer Skiklub 51:58,0 +7:01
71 32013 Alma Røttingen Røa IL 52:00,0 +7:03
72 32114 Marthe Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 52:04,2 +7:07
73 32108 Ana Delfi Strand Sandnes IL 52:14,1 +7:17
74 32088 Elise Wærp Hauge Kjelsås IL 52:20,3 +7:23
75 32116 Johanne Rognerud Bøe Røa IL 52:20,5 +7:23
76 32129 Oda Høgnes Jevnaker IF ski 52:25,0 +7:28
77 32047 Tuva Bratvold Fossen Vikersund Langrenn 52:30,1 +7:33
78 32132 Charlotte Halseth   52:54,7 +7:57
79 32112 Rebecka BC Waldum Kjelsås ski 52:54,8 +7:57
80 32089 Eline Heia Birkenes Il 52:57,7 +8:00
81 32026 Netta Bar-Nathan Høybråten og Stovner IL 53:15,2 +8:18
82 32038 Sofie Solberg LØRENSKOG SKIKLUBB 53:16,0 +8:19
83 32052 Caroline Sanness Bækkelaget skiklubb 53:21,0 +8:24
84 32073 Mari Bartnes Fet skiklubb 53:25,5 +8:28
85 32099 Marie Haug Laukeland Jutul Il 53:25,9 +8:29
86 32122 Martine Skjelsvik Lillehammer Skiklub 53:27,2 +8:30
87 32066 Marina  Trøen Ålen IL 53:28,6 +8:31
88 32034 Tuva Sveadalen Åsmarka IL 53:28,8 +8:31
89 32082 Tiril Flagstad Vang Skiløperforening 53:30,6 +8:33
90 32081 Sara Engeskaug MjøsSki 53:39,4 +8:42
91 32097 Kristina Langsethagen   53:45,2 +8:48
92 35382 Jenny Veidahl Martinsen Vang Skiløperforening 53:54,5 +8:57
93 32109 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum IL 54:50,1 +9:53
94 32115 Celine Beckstrøm Fossumif 54:51,9 +9:55
95 32103 Nora Berg Odden LØRENSKOG SKIKLUBB 55:16,9 +10:20
96 32101 Emma Molden Jevnaker IF ski 55:25,8 +10:28
97 32094 Ane Kjærnes Hamar Skiklubb 55:39,8 +10:42
98 32117 Annbjørg Efskind Årvoll IL 56:04,6 +11:07
99 32113 Camilla Løkstad Weiby LØRENSKOG SKIKLUBB 56:32,2 +11:35
100 32131 Emma Hodne Lyn Ski 56:36,3 +11:39
101 32104 Anna Ingrid Rasmussen   57:59,7 +13:02
102 32106 Christina Slåtto Holeværingen 58:37,2 +13:40
103 32119 Ingeborg Hasle Haslestad MjøsSki 58:40,3 +13:43
104 32110 Hanne Svartedal Høybråten og Stovner 59:01,2 +14:04
105 32107 Silje Stavn Flåværingen IL 59:14,0 +14:17
106 32093 Amalie Johansen Nes Ski 1:00:31,8 +15:34
107 32098 Mille Langaas Bækkelaget SK 1:01:01,4 +16:04
108 32130 Gina Katrina Hagen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:06:17,6 +21:20
109 32096 Sunniva Langerud Åsen IL 1:06:17,6 +21:20
110 32127 Abigail Smith Lyn Ski 1:17:15,6 +32:18