Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Gutter 12 år



UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 12 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 67039 Iver Synstnes Hole   16:44,6
2 67033 Øyvind Tallhaug Gulbrandsen Øystre Slidre il 16:59,9
3 67004 Tinus Bergh Pedersen Oseberg Skilag 17:05,5
4 67101 Markus August Berthet HEMING IL 17:11,1
5 67022 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal 17:28,9
6 67029 Simen Gløgård Stensrud Nittedal IL 17:36,5
7 67030 Andreas  Grimerud Moelven IL 17:36,9
8 67071 elia thorvik Kjelsås IL 17:45,7
9 67018 Jonathan Wærdahl Eriksen HEMING IL 17:46,2
10 67080 Ask Grøtan Wang   17:51,9
11 67060 Erik Olaussen Nesodden IF 18:00,1
12 67073 Per Ingvar Tollehaug Vestfossen IF 18:05,7
13 67015 Eirik Dæhli Ryen Tolga IL 18:17,4
14 67100 Jonas Øyan Ren- Eng 18:24,1
15 67021 Henrik E.  Farstadvoll Rustad IL / IF Frøy 18:28,9
16 30022 Olaus Oserud Bentzen Gjerdrum IL 18:39,4
17 67041 Martin Røland Jensen Sande Sportsklubb 18:43,3
18 67103 Karsten Grønnerud Kolbukameratene 18:46,6
19 67052 Jonas Myhr Asker Skiklubb 18:49,6
20 67031 Anders Grini Moelven IL 18:53,1
21 67116 Imre Sagbakken Myrland Raufoss Langrenn 18:55,1
22 67110 Sebastian Robles Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 19:02,2
23 30023 Andreas Sveum Pedersen   19:08,2
24 67111 Sondre Grasbekk Pedersen Gjelleråsen idrettsforening 19:08,4
25 67042 Henrik Jevanord Moelven IL 19:11,4
26 30020 Sverre Stiansen Lillehmmer skiklub 19:18,4
27 67075 Kasper Uhlen Åndalsnes I.F 19:18,7
28 67069 Andreas Tasken Koll IL 19:21,4
29 67084 Eikil Elias Aasbø HEMING IL 19:22,2
30 67038 Jonas Hoelsveen Raufoss IL 19:23,0
31 67008 Trym Brennsæter Eidsvold Værks Skiklub 19:24,3
32 67020 Erik Huuse Farmen Koll 19:26,2
33 67061 Johan Fredriksen Orset Torvikbukt IL 19:34,9
34 67054 Aleksander Nilsen Rustad IL 19:39,1
35 67059 Sander Nåtedal   19:39,7
36 67104 Torstein Eikenes Hvamstad Haugerud fotball 19:42,1
37 67012 Sondre Bøygard Konnerud IL 19:44,7
38 67058 Magnus Næsset IL Skrim 19:48,6
39 67056 Henrik Norli Tyrving 19:53,0
40 67007 Kristian Borge-Moe Botne SK 19:56,4
41 67009 Bård Brun Eidsvold Værks Skiklubb 19:58,2
42 67000 Ludvig  Baksjøberget Vang Skiløperforening 19:59,8
43 30025 Omund Lysne Kolsrud Flåværingen 20:01,4
44 67086 henrik haare IL Skrim 20:01,7
45 67076 Anders Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 20:02,3
46 67025 marius gaden Brøttum IL 20:04,1
47 67102 Arthur Brunborg Nittedal IL 20:07,4
48 67106 Vetle  Try Myrmel Spydeberg IL Langrenn 20:07,5
49 67113 Linus Jensen Lyn Ski 20:10,9
50 67119 Ulrik Tvedt Gjerdrum IL 20:11,7
51 67099 Kasper Mustad Juell Koll IL 20:12,5
52 67034 Einar  Gundersen Rognerud Braskereidfoss IL 20:16,0
53 67005 Joakim Bergundhaugen Koll IL 20:17,5
54 67089 Kasper Øverby Skedsmo Bryteklubb 20:21,2
55 67064 Sander Skavnes Sjøli Melhus IL 20:27,0
56 67024 Sindre Fredriksen Varteig IL 20:28,0
57 67108 Jørgen Evensen Lund Gjøvik FIK 20:29,2
58 67006 Torje Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 20:29,5
59 67013 Mathias Brenna Christophersen Røa IL 20:31,3
60 67085 Einar Haugøy Dikemark IF 20:32,5
61 67094 Peder Elias Nordseth Gjøvik Friidrettsklubb 20:41,7
62 67121 Casper Jacobsen Holmen langrenn 20:44,7
63 67117 noah gjengaar stueflaten nero alpin - edge hangarounds 20:51,3
64 67109 Vegard Ranestad HRR Miljø 20:52,7
65 67115 Nils Nordsæter Resell Byåsen IL 20:56,9
66 67096 Torjus Aspesletten   21:00,7
67 67091 Sander Buen-Bjørsnøs IL Skrim 21:04,4
68 67098 Markus Løken Vallset Il 21:07,0
69 67011 Anders Bærheim Nittedal IL 21:08,8
70 67040 Philip Jacobsen Fossum IF 21:10,5
71 67067 Casper Stenstadvold Fossum IF 21:11,3
72 67074 Tore Marius E. Tøfte Team Tøfte 21:17,9
73 67063 Mikkel Pedersen Høybråten og Stovner IL 21:19,4
74 67078 Gaute Vodal Fet skiklubb 21:21,6
75 67002 Jonas Berg Lørenskog 21:21,9
76 67072 Eigil Thørud   21:21,9
77 67114 Jonathan Nygaard Ullensaker Kisa 21:23,9
78 67107 Erlend Skau Hjelmseth Vind IL 21:32,5
79 67036 Joakim Solberg Hernes Nes Ski 21:40,9
80 30024 Vemund Wangen   21:44,2
81 67023 Eivind Fougner Kjelsås / SK RYE 21:45,5
82 30030 Ulrik Tollefsen   21:49,9
83 30027 Andreas Sletten Tormod Skilag 22:03,8
84 67081 Åsmund Angard Wefling   22:04,3
85 67027 Fabian Nikolai Gjessing Holmen IF Langrenn 22:19,2
86 67044 Tjus Koblar   22:20,1
87 67053 Mathias Myran Eidsvold Værks Skiklub 22:32,0
88 67122 Eskil  Tarud   22:37,6
89 67001 Sjur Holm Grøneng   22:48,7
90 67062 Andreas Ottesen Gausdal skilag 22:50,7
91 67043 Anders Jøntvedt Årvoll IL 22:57,6
92 67097 Magnus Johannessen Moelven IL 22:59,1
93 67105 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 23:16,7
94 67090 Gustav Amundsen Halmsås og Omegn Skilag 23:48,1
95 67035 Magnus Heimdahl   23:56,1
96 67088 Brage Sømoen Vang Skiløperforening 24:01,1
97 67003 Nikolai Gylthe Berget Vang Skiløperforening 24:01,9
98 67079 Vetle Vold Brane 24:02,1
99 67077 Anders Vestrum Vang Skiløperforening 24:21,3
100 67093 Mats Lindaas Strandbygda il 24:22,8
101 67016 Birk Eidså Tjetland Koll IL 24:23,9
102 67051 Martin Mobråthen Gjerdrum IL 24:39,9
103 67046 William Høines Larsen Skedsmo Skiklubb 24:40,4
104 67123 Sebastian Haugnes Koll IL 24:46,9
105 67124 Sander Lillebråten   24:47,5
106 67087 Gaute Skar-Hovde Skar-Hovde 24:59,9
107 67065 Emil Skogheim Åslia 25:18,1
108 67019 Ole Marius Søiland  Eriksen Gjerdrum IL 25:24,0
109 67045 Iver Kroken MjøsSki 25:55,8
110 67055 Einar Norbye IL Koll 26:18,6
111 67095 Luca Stabæk Wenaas Røa IL 26:23,3
112 30026 Matias Johansen Eidsvoll Værk skiklubb 27:57,1
113 30029 Mats Mangset  Vennestrøm   41:39,7


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +