Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Gutter 13 år



UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 13 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 66012 Daniel Dukstad Voss IL 17:15,0
2 66049 Trym Olafsen Rustad 17:17,9
3 66098 Sondre Haugen Søre Ål IL 17:31,4
4 66072 Andreas Østensen Søre Ål IL 17:32,0
5 66031 Simen Olsen Kirkevik Ottestad IL Ski 17:37,6
6 66050 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelagets SK 17:39,6
7 66028 Anders Høiås If Birkebeineren 17:40,5
8 66059 Ola Spigseth Nes Ski 17:49,6
9 66004 Isak Skari Berger Lillehammer Skiklub 18:05,0
10 66036 Emil Kvalheim Otterdal Nes Ski 18:05,4
11 66039 Phillihp Granaas Lillebø Konnerud 18:05,7
12 66082 Johannes Willassen Bækkelagets SK 18:09,8
13 66005 Bjarte Bjertnæs Jevnaker IF ski 18:14,7
14 66029 Lars Håkonsen Botne Skiklubb 18:16,0
15 66030 Joakim Wilkens Jernberg Kjelsås IL 18:24,2
16 66106 Jørgen Nordvold Lunde Åslia skilag 18:28,6
17 66089 Vegard Aarstad Ås IL 18:29,3
18 66033 Torodd Klausen If Birkebeineren 18:39,1
19 66099 Sigurd Mjølstad-Svendsen Gjøvik friidretts klubb 18:39,8
20 66000 Sondre Albrigtsen Lillehammer skiklubb 18:49,4
21 66002 Erlend Andersen Åslia skilag 18:58,8
22 66079 Sune Raknes Sogstad Gjøvik skiklubb 19:00,8
23 66058 Petter Solberg Skedsmo Skiklubb 19:00,9
24 66097 Tobias Ramsberg IL Kolbukameratene 19:11,0
25 66035 Elias Kvalevaag-Holm MjøsSki 19:14,5
26 66055 Bastian Skutbergsveen MjøsSki 19:19,1
27 66113 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF 19:26,9
28 66007 Sigurd Qvam Borge Jonsvatnet 19:27,2
29 66081 Mathias August Myhrstad Valhovd Holmen IF 19:29,6
30 66107 Jacob S. Verdenius Tolga 19:32,9
31 66053 Mads Skårås Røskeland Njård 19:33,1
32 66023 Vemund Heier Nydalen Skiklubb 19:33,6
33 66011 Henrik Falkenberg Dokset Kjelsås 19:34,2
34 66102 Amund Wardberg Høiby Åsmarka IL 19:36,0
35 66096 Martin Pettersen Ridabu IL 19:36,8
36 66001 Anders Amdal Røa IL 19:39,9
37 66066 Eskil Troneng Sjusjøen bøy og tøy 19:44,7
38 66006 Marius Borch Røa IL 19:45,7
39 66020 Simen Fritzner Gjelleråsen 19:48,4
40 66061 Magnus M. Stensby Hamar SK 19:50,2
41 66041 Oskar Lockert Skjold Bjerke IL Ski 19:52,6
42 66110 Henrik Emaus Holm Lillehammer Skiklub 19:52,6
43 66051 Knut Andreas Rugsland Holmen IF 19:58,3
44 66095 Magnus Klevenberg Gjøvik skiklubb 20:01,9
45 66086 Petter Kørra Kjellmyra 20:02,1
46 66013 Andreas Dårstad Ringsaker/Nes 20:12,2
47 66037 Thor Herman Kvamme Søre Ål IL 20:16,4
48 66080 Magnus Spilsberg Gjøvik Friidrettsklubb 20:29,7
49 66022 Sondre Zahl Hagen Fossum 20:33,1
50 66091 Jakob Gløersen FSK 20:35,6
51 66017 Henrik Fjeld Rustad IL 20:37,8
52 66090 Magnus Flesjø   20:39,6
53 66093 Fredrik Owren Lillehammer Skiklub 20:40,1
54 66075 Lars Petter Fremstad Gjøvik skiklubb 20:43,0
55 66009 Iver Brovold Midtsundstad Braskereidfoss IL 20:44,3
56 66115 Wiktor Baran   20:46,6
57 66025 Martin Hjelle Rustad IL 20:48,3
58 66116 Bordal Even   20:51,3
59 66021 Henrik Glomnes   20:54,1
60 66085 Andreas Kastel Ull/Kisa 20:56,7
61 66101 Oliver  Nergaard Åslia skilag 21:01,7
62 66057 Tobias Slaatto Geilo IL 21:03,7
63 66064 Jens Svenkerud Vaaler IF 21:14,9
64 66038 Lars Kørra Kjellmyra 21:16,2
65 66078 Audun Nordaas Strandbygda il 21:17,1
66 66070 Gard Woxholt Årvoll IL 21:17,5
67 66016 Magnus Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 21:22,1
68 66073 Johan Øy Gjelleråsen IF 21:23,7
69 66088 Hermann Dromsrud Ross Vang Skiløperforening 21:37,7
70 66065 Vemund Svergja Molde og omegn idrettsforening (MOI) 22:00,5
71 66076 Tobias Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 22:03,1
72 66083 Fredrik S Flagstad Nordbygda/Løten Ski 22:12,1
73 66084 Jonas Hagen Ull/Kisa IL Friidrett 22:12,7
74 66077 Jostein Melaaen   22:17,0
75 66048 Fredrik Nordby Skedsmo Skiklubb 22:22,7
76 66047 Tarjei Nesheim Bærums skiklub 22:25,5
77 66105 Sigurd Ødegård Batnfjord IL 22:57,6
78 66108 Sebastian Horn Skedsmo Skiklubb 23:12,7
79 66100 Melkior  Nergaard Åslia skilag 23:24,0
80 66015 Hans Jørgen Søiland Eriksen Gjerdrum IL 23:32,6
81 66056 Martin Skuterud Gjerdrum 23:32,7
82 66103 Oskar Vie Olesen Fossum IF 23:59,5
83 66003 Halvdan Bendiksen Paulsen   24:18,5
84 66094 Frode Aune Flora Ck 24:45,0
85 66034 Simen Roko Krogstie Solør CK 24:53,4
86 66014 Carl Olav Ellingsbø Vang Skiløperforening 25:16,3
87 66117 Julian Nøst Ryggvik   25:24,3
88 66032 Iver Kjelsaas Sørkedalens idretsforening 25:24,7
89 66136 Henrik Østerhus   25:40,1
90 66104 Vetle Brænd  Rømo Fossum IF 26:21,6
91 66114 Ragnar Kristoffer Russvoll   27:07,9


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +