Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Gutter 14 år



UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 14 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 64101 Olaf Talmo Koll 16:19,2
2 64085 Lars Ludahl Stangeland Røa IL 16:35,3
3 64038 Eivind Kallmyr IL Jardar 16:37,7
4 64047 Håvard Kvam IL Kolbukameratene 16:39,6
5 64105 Erik Toftaker   16:42,0
6 64146 Mads Sander Kjørsvik IL TRY 17:10,7
7 64096 Tor Olav  Svaland Birkenes Il 17:17,9
8 64116 Herman Larsen Sølhusvik   17:19,7
9 64093 Martin Stokke Nes Ski 17:19,9
10 64019 Anders Tandberg Fåsen Vestfossen IF 17:20,2
11 64088 Fredrik Stenersen Oppegård Skigruppe 17:28,1
12 64037 August Jarbeaux   17:29,6
13 64133 Olav Høgåsen Lillehammer IF 17:31,4
14 64020 Tarjei Handal Galteland Koll IL 17:31,6
15 64118 Andreas Bergsland Varteig IL 17:31,9
16 64002 Oskar Axelsson Oppegård IL 17:32,9
17 64067 Magnus Braathen Olsen Oppegård Ski IL 17:34,3
18 64131 Martin Aasen Hemstad Gjelleråsen IF Ski 17:38,7
19 64039 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 17:39,7
20 64141 August Setlo Sandefjord TIF 17:40,1
21 64013 Benjamin Drøyer Lyn Ski 17:40,6
22 64077 Magnus Sedeniussen Gjelleråsen IF Ski 17:46,7
23 64015 Fredrik Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 17:49,0
24 64008 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 17:52,4
25 64023 Øyvind Egebakken Grotli Gjelleråsen IF 17:53,0
26 64062 Sigurd Nicolaysen Gjelleråsen IF Ski 17:58,4
27 64040 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 17:59,1
28 64110 Aksel Emil Aasbø HEMING IL 18:00,8
29 64109 Sander Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 18:01,0
30 64010 Sindre Hvesser Brein Dikemark IF 18:01,2
31 64122 Ole Conrad Burud Sande Sportsklubb ski 18:01,3
32 64115 Henrik Sortåsløkken IL Runar 18:03,2
33 64128 Lars Ranheim Brynestad MjøsSki 18:03,9
34 64065 Ole Marius Nybø Holmen IF 18:06,1
35 64011 Mattias Brekkum Skjåk Idrettslag 18:09,5
36 64156 Viktor Olsen Juklestad   18:15,3
37 64048 Sivert Sande Kverme Fossum IF 18:15,6
38 64087 Eirik Stene Bærums Verk Hauger IF 18:17,8
39 64046 Håvar Kvam IL Bjørn 18:19,6
40 64113 Henrik Andersen Kolsrud Flåværingen 18:22,1
41 64158 Jonas Dyrli Thoresen   18:22,6
42 64045 Vemund Skeime Kostøl Gjelleråsen Ski 18:22,9
43 64017 Mads Fraurud Vang Skiløperforening 18:23,5
44 64099 Simen Sælid Ringerike friidrettsklubb 18:23,8
45 64032 Lars Hesby Hurum Skedsmo Skiklubb 18:24,5
46 64142 Andreas Amdahl Lillehammer Skiklub 18:25,7
47 64120 Snorre Løkken Dahle Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 18:28,3
48 64083 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 18:28,7
49 64150 Eirik Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 18:35,5
50 64074 Edvard Sandvik Kjelsås IL 18:39,3
51 64123 Christian Frøyland Foss Rustad IL 18:40,7
52 64106 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 18:41,8
53 64058 Magnus Myran Eidvold Værks Skiklub 18:44,6
54 64043 Herman H. Kleivi Holmen IF Langrenn 18:45,6
55 64091 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 18:50,3
56 64112 Espen Haugøy Dikemark IF 18:53,3
57 64147 Simen Sethne   18:56,1
58 64026 Sebastian Hagen Gundersen Vingrom IL 18:57,7
59 64021 Andreas Aleksander Gjessing Holmen IF Langrenn 19:02,4
60 64102 Mathias Thorstensen Strømmen & Lillestrøm Ski Klubb 19:04,5
61 64129 Christoffer Eidissen Fossum IF 19:05,7
62 64079 Petter Seland Fredrikstad Skiklubb 19:07,3
63 64084 Lars Solberg Brøttum 19:07,3
64 64148 Carl Anton Lier Brumunddal Fotball 19:08,6
65 64151 Ola Høsflot Klæbo Byåsen IL 19:12,9
66 64071 Vetle Opheim Rønningsveen   19:13,7
67 64080 Sondre Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 19:17,1
68 64056 Tobias Hellum Moe IL Jardar 19:18,2
69 64044 Eilev Aa Klokk Lsk 19:18,2
70 64090 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 19:18,6
71 64152 Helge Sæther Byåsen IL 19:23,8
72 64033 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 19:24,8
73 64138 Christopher  Dehn Jutul Il 19:25,0
74 64137 Magnus Trandokken Røa Langrenn 19:26,5
75 64135 Thomas Sjøstedt Holmen 19:35,3
76 64143 Morten Harkinn Furnes Skiløperforening 19:35,4
77 64001 Morten Antonsen Nes Ski 19:36,5
78 64140 Fabian  Moltzau Nittedal IL 19:39,8
79 64006 Mikael Bjordal Asker Skiklubb Friidrett 19:42,9
80 64061 Bror Ole Horgen Ness Harestua IL 19:43,5
81 64069 Emil Ottesen Gausdal skilag 19:46,8
82 64086 Bendik Lae Steinsrud Raufoss IL Friidrett 19:48,0
83 64111 Bastian Karlsen Antonsen IL Koll 19:49,6
84 64076 Leonard Sandløkk Schiller   19:51,3
85 64055 Magnus Mobråthen Botne SK 19:56,3
86 64072 Ask Røsand Fossum IF 19:58,5
87 64025 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 20:02,7
88 64060 Johan Lægreid Nes Hafslo 20:03,8
89 64119 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 20:04,5
90 64157 Mats Opsal Mjøs-ski 20:04,7
91 64149 Anders Hagesveen Rinna il 20:05,1
92 64027 Jørgen Harby Brøttum IL /Team Sjusjøen 20:09,2
93 64092 Christian Stjern Evensen   20:11,2
94 64125 Martin Lund Sjøen Spydeberg IL Langrenn 20:12,0
95 64031 Marius Solberg Hernes Nes Ski 20:23,8
96 64000 Oscar Hærdig Andresen IL TRY 20:28,4
97 64082 Alexander Smeby Kjelsås 20:40,1
98 64054 Herman Mobråthen Botne SK 20:45,2
99 64051 Hans Løken Feiring IL 20:45,6
100 64145 Brage Wiseth Søre Ål IL 20:52,9
101 64107 Daniel Martinsen Westgaard Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 20:59,6
102 64130 Eirik Halvorsen Nittedal IL 21:08,7
103 64132 Jonas Herbrandsen Rustad IL 21:10,0
104 64030 Markus Haugen Lillehammer Skiklub 21:11,4
105 64070 Ruben Oustad Vang Skiløperforening 21:13,3
106 64059 Jostein Nermoen LØRENSKOG SKIKLUBB 21:17,2
107 64095 Sigvart Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 21:25,9
108 64075 Sander Myhre Sauge Fet Skilubb 21:36,6
109 64073 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 21:36,7
110 64012 Aleksander Dokset Kjelsås 21:37,8
111 64159 Richard Frich   21:42,8
112 64114 Jørgen Sandhaug Fredrikstad Skiklubb 22:24,5
113 64036 Ole Stornes Iversen Asker Skiklubb 22:28,6
114 64108 Sivert Øversveen Nordre Land IL 22:28,7
115 64124 Marius Nordsveen IL Trysilgutten 22:37,5
116 64144 Alexander Nygård Nesodden IF 22:44,5
117 64134 Knut Erik Jenssen LFH09 22:53,0
118 64078 Mathias Seiersnes Kjelsås IL 23:00,1
119 64014 Torjus Flækøy Søre Ål IL 23:01,6
120 64049 Karl-Christian Larsen   23:08,0
121 64139 Fredrik  Hårstad Trana Grorud IL 23:08,6
122 64104 Lars Martin Tangen  Tjernsli Sportsklubben Vidar 23:09,0
123 64097 Tobias Svendsen Høybråten og Stovner HSIL 23:13,3
124 64098 Marius Alexander Syvertsen Nes Ski 23:18,6
125 64126 Ivar Dragerengen Raufoss IL 23:20,2
126 64117 Sander Thorsen Sarpsborg Sharks 23:32,9
127 64016 Bård Fossum Eidsvold Værks Skiklub 23:43,4
128 64153 Daniel Solvang   23:46,4
129 64136 Erik Taraldsen Lillehammer 24:11,8
130 64018 Håkon Fredly   25:03,0
131 64103 Aslak Thørud   25:15,7
132 64003 Andreas Bache-Wiig Lyn Ski 27:16,5
133 65144 Martine Bredli ROS Turn 36:27,6


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +