Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Gutter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 15 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 61035 Petter Myhr Orion FIK/Vallset ski 15:43,7
2 61011 Ansgar Evensen Vind IL 16:05,2
3 61060 David Thorvik Kjelsås IL 16:06,6
4 61059 Simen Syversen Hamar Skiklubb 16:11,5
5 61063 Sander Andre Uv Rustad IL 16:15,6
6 61084 Magnus Tuv Myhre Jevnaker Ski 16:19,8
7 61009 Sivert Eggen Bøler IF Friidrett 16:23,0
8 61023 Fredrik Johnsrud Stokke il Ski 16:29,6
9 61044 Amund Riege Rustad IL 16:45,6
10 61001 Simen Krogstie Bjørgan Nordbygda Løten ski 16:54,7
11 61048 Ole-Martin Sandness Sørum IL 17:01,6
12 61024 Kristoffer Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 17:05,5
13 61093 Martin Nordvold Lunde Åslia skilag 17:06,1
14 61025 Andreas Kirkeng IL ROS - ski 17:06,2
15 61094 Øivind Tøger Mo   17:06,7
16 61056 Alexander Th. Strøno Fossum IF 17:13,1
17 61041 Simen Bergh Pedersen Oseberg Skilag 17:14,2
18 61082 Torjus Fluge Fornes Rustad IL 17:19,6
19 61096 Petter Lindmoen Raufoss Il langrenn 17:21,3
20 61021 Kasper Inderhaug Botne Skiklubb 17:25,3
21 61016 Mathias Bjerregård Haugnes Raufoss IL 17:34,5
22 61101 Magnus Brynsrud Bærums Verk Langrenn 17:37,3
23 61107 Sondre Henriksen   17:37,5
24 61061 Jonas S. Trontveit Vang Skiløperforening 17:37,8
25 61010 Petter Ellingsbø Orientert FIK 17:38,2
26 61087 Torstein Ous Søre Ål IL 17:43,6
27 61049 Fredrik Sangnæs Raufoss IL 17:46,6
28 61095 Sander Gjerde Sveen   17:48,3
29 61072 Simen Løbak Asker Skiklubb 17:48,3
30 61042 Simen Fagerli Pedersen Eidsvold Værks Skiklub 17:51,9
31 61037 Håvard Myrvold Jevnaker IF ski 17:55,4
32 61017 Samuel Heimly Rønning Harestua IL 17:58,8
33 61013 Trym Hagen   17:59,0
34 61046 Sigurd Rustad Vang Skiløperforening 18:05,6
35 61022 Vegard Johnsen   18:10,1
36 61111 Johan Unneberg   18:10,2
37 61080 Andreas Lillemoen Treffen SK Kraft 18:12,4
38 61103 Filip Glittenberg  Holt   18:13,3
39 61002 Sigurd Borge-Moe Botne SK 18:13,6
40 61057 Erlend Svergja Molde og omegn idrettsforening (MOI) 18:14,1
41 61006 Ivar Harald Clem Fossum IF 18:14,4
42 61050 Harald Schaanning Fossum IF 18:16,6
43 61102 Kevin Jessen Sørensen   18:20,0
44 61053 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 18:22,0
45 61020 Ivar Høgnes Jevnaker Ski 18:23,4
46 61028 Marcus Kringlebotn Gjelleråsen Ski 18:25,0
47 61054 Jørgen Solberg   18:26,8
48 61081 Sondre Try Myrmel Spydeberg IL Langrenn 18:27,1
49 61067 Per Clemet Wisløff Asker Sk 18:34,5
50 61018 Even Hognestad Nordre Eidsvoll IL 18:37,8
51 61033 Bjørn Melaaen IL ROS 18:47,0
52 61068 Vegard Øverli Berg Svene il, skiskyting 18:48,6
53 61099 Christian Dreyer Sørbu   18:51,4
54 61079 Nils Martin Anvik Hellenes Drøbak Frogn IL Ski 18:52,4
55 61098 Ulrik Rykhus Danielsen Lillehammer Skiklub 18:57,1
56 61073 Even Lindaas Strandbygda il 18:57,5
57 61034 Wilhelm Moe Heming 18:57,9
58 61088 Sondre Gaden Solberg Brøttum IL / Team Sjusjøen 19:00,7
59 61003 Knut Ola Bredalen KJELLMYRA IL/ Team Solør Ski 19:01,6
60 61036 Trygve Myhr Asker Skiklubb 19:09,5
61 61015 Leander Halvorsen Botne SK 19:16,0
62 61005 Ole Johan Bråten Vang Skiløperforening 19:22,0
63 61040 Christian Opsahl Eriksen Vind IL 19:32,1
64 61083 Mons Kjærås Moland Stokke ski 19:33,6
65 61085 Ole Anton Ringlund   19:44,3
66 61012 Eskil Frøisland Vang Skiløperforening 19:49,9
67 61014 Christoffer Halvorsen Botne SK 20:05,0
68 61092 Olav Rønningen Kleven   20:17,7
69 61074 Håvard Aune Nittedal 20:23,4
70 61029 Emil Kullerud Varteig IL 20:49,7
71 61055 Christian Fredrik Staib Skedsmo Skiklubb 20:56,9
72 61051 Marius Skara Hakadal IL 20:59,4
73 61071 Kristian Riis Grønli   21:02,9
74 61091 Konrad Østeberg Vaaler IF 21:03,1
75 61007 Christian Jøtun Corneliussen Skedsmo Skiklubb 21:15,2
76 61047 Sivert Rønningen Skedsmoskiklubb 21:32,8
77 61069 Ole Øyhaugen VESTRINGEN IL 21:35,4
78 61039 Aksel Evjen Nielsen   21:35,8
79 61058 Amund Svestad Hakadal IL 21:39,8
80 61076 Martin Vang Dahl Lyn Ski 21:56,1
81 61031 Albin Littorin Sandbu Lyn Ski 21:56,5
82 61045 Torjus Leite Rimstad Rustad IL 22:47,3
83 61075 Marcus Midtenget VESTRINGEN IL 24:00,4
84 61078 Håvard Sveen Gjerdum IL Ski 24:09,5
85 61065 Iver Wang Johansen Sportsklubben Vidar 24:16,4
86 61100 Jean Paul Mvudi   24:34,9
87 61090 Håvard Martin Snekkerhaugen Nittedal IL 24:35,8
88 61027 Kim-Andre Kolloen Nybygda IL 26:22,3
89 61062 Hans Jonas E. Tøfte Team Tøfte 27:20,2
90 61077 Thomas Veraar-Johansen UngiGjøvik 40:31,1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +