Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Gutter 16 år



UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 16 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60061 Anders Lang-Ree Fik Orion 15:19,5
2 60065 Vetle Uhre Hammersvik Førde IL Friidrett 15:32,3
3 60022 Thomas Meinicke Jutul Il 15:43,3
4 60055 Isak Helstad Amundsen Brønnøysund Il 16:05,0
5 60032 Øystein Hoel Sandsdalen Rustad IL 16:07,5
6 60021 Torjus Loen Lillehammer Skiklub 16:12,4
7 60023 Jan-Henrik Melbø Spydeberg 16:17,2
8 60062 Tobias Olsen Fredrikstad Skiklubb 16:19,6
9 60030 Anders Johan Rogne   16:22,9
10 60072 Petter Stokkeland Tistedalen Fl 16:32,7
11 60015 Sindre Vassdal Johannesen Strandbygda il 16:48,0
12 60018 Kristian Larsen MjøsSki 16:49,2
13 60017 Jonas Kristiansen Nittedal IL 16:50,2
14 60012 Fredrik Hesselberg Nittedal IL 16:51,7
15 60049 Hans Bernhard Burud Dy Sande Sportsklubb ski 16:53,2
16 60063 Kristoffer Ramsberg IL Kolbukameratene 16:55,0
17 60042 Fredrik Flugstad Gjøvik skiklubb 16:56,0
18 60059 Eirik Johan Johansen Brønnøysund idrettslag (BIL) 16:56,1
19 60033 Kristian Erling Skogvold Gjerdrum Skiklubb 17:06,1
20 60074 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb 17:10,1
21 60069 Kristoffer Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 17:11,1
22 60029 Karl Hallberg Ringstad Nittedal IL 17:13,7
23 60052 Kristian Fodstad Karlsen   17:18,8
24 60070 Ola Lier   17:19,6
25 60037 Asbjørn Holt Tønsberg   17:25,4
26 60058 Jakob Hansen Risør Ski og Skøyteklubb 17:28,3
27 60043 Eirik Nordaas   17:31,7
28 60045 Marius Lunder Jensen Fet Skiklubb 17:35,1
29 60044 Thomas Stangjordet Raufoss Il langrenn 17:37,7
30 60011 Ole Andreas Grøtting Fik Orion 17:38,7
31 60046 Jonas Kristiansen   17:39,5
32 60057 Lars Jørgen Braathen Nordre Eidsvoll IL 18:04,1
33 60056 Mads Arnesen Fredrikstad Skiklubb 18:07,5
34 60075 Kristian Sollie   18:10,2
35 60051 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 18:10,7
36 60010 Nils Petter Aamodt Grønlie   18:16,4
37 60041 Amund Tveit Andresen Sørum IL 18:17,3
38 60016 Vebjørn Karlsen Fjellblom IL 18:45,6
39 60013 Martin Hoff Søndre Land IL 18:50,6
40 60035 Ole Kristian Solberg Nittedal IL 18:51,9
41 60071 Håkon Skar   18:58,8
42 60024 Lars Moen Hamar Skiklubb 19:01,2
43 60067 Tom Eskil Storjord Brønnøysund Idrettslag 19:23,8
44 60005 Jakob Raaum Egner Skedsmo Skiklubb 19:27,7
45 60019 Anders Lervik Asker Skiklubb 19:42,6
46 60060 Jørgen Knoph Bil 19:49,9
47 60031 Joakim Rønneberg   19:59,0
48 60064 Sondre Siger-Nielsen Nabolaget 20:00,2
49 60038 Halvor Uttian Skedsmo Skiklubb 20:00,3
50 60028 Simen Ramsdal Eikefjord IL 20:16,8
51 60066 Simen Meistad Hermansen Fredrikstad Skiklubb 20:17,6
52 60007 Magnus Fraurud Vang Skiløperforening 20:21,5
53 60027 Bendik Blom Olrud Fredrikstad Skiklubb 20:34,5
54 60001 Olav Berger Skedsmo Skiklubb 21:43,2
55 60002 Oliver Bergset Eide IL 22:15,6
56 60068 Even Nikkerud   22:36,9
57 60003 Øystein Høistad Bruce Lillehammer skiklubb 22:54,0
58 60073 Elling Jøraholmen Brønnøysun IL 23:23,6
59 60054 Even Aanes Johansen UngiGjøvik 26:10,7
60 60040 Sigurd Westgård Rena IL SSK 28:48,1
61 60053 Mattis Månum Pettersen UngiGjovik 34:24,2
62 60048 Håvard Amundrud Solbakken UngiGjøvik 41:19,8


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +