Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Jenter 12 år



UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 12 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 69012 Maja Ellefsrud Nesodden IF 18:17,5
2 69056 Nora Sødal Raastad Lyn Ski 18:18,2
3 69007 Ingvild Brennhovd Sk Vidar 18:36,0
4 69025 Maren Halle Haugen Norcem/Leca/Bygg.no 18:42,7
5 69024 Ina Halle Haugen Norcem/Leca/Bygg.no 18:46,8
6 69002 Emma Axelsson Oppegård IL 19:12,6
7 69028 Synne Herheim Geilo IL 19:19,6
8 69051 Victoria Nitteberg Nesodden IF 19:36,6
9 69004 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 19:38,3
10 69093 Julie Hammer Eidsvold Værks Skiklub 19:55,6
11 69054 Christina E Osnes-Ringen Vidar 20:02,1
12 69102 Julie Jeistad   20:08,6
13 69101 Tuva Anine Brusveen-Jensen   20:08,9
14 69001 Adele Aschehoug Heming 20:11,8
15 69043 Oda LaForce Rustad IL 20:13,3
16 69096 Gabrielle Ryddheim Dahlin   20:14,9
17 69072 Oline Meli Svea skilag 20:48,2
18 69066 Cornelia Maria Usler Rustad IL 20:53,8
19 69055 Oda Paxal Refsnes Lommedalen IL 20:54,8
20 69021 Fredrikke Hagen   20:58,2
21 69026 Ida Heggvold Drivdalen IL 20:58,7
22 69068 Mia Jenny Nygaard Østreng Ull-Kisa 21:13,0
23 69027 Elisabeth Hekneby Lyn Ski 21:14,2
24 69059 Merete Sperstad Tyrving IL 21:21,9
25 69017 Tiril Flagstad Vang Skiløperforening 21:21,9
26 69088 Hanne Svanemyr Kjos Åndalsnes If 21:23,6
27 69084 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer Orienteringsklubb 21:25,0
28 69011 Gjendine Eidslott Lyn Ski 21:28,9
29 69057 Synne Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 21:29,3
30 69098 Clara-Marie Vorre   21:30,1
31 69085 Hedda Torsgard ÅL IL 21:31,8
32 69019 Tirill Marie Møller Gundersen Lyn Ski 21:37,3
33 69045 Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 21:37,6
34 69071 Øyvor Øversjøen Bærums Verk IF 21:37,7
35 69014 Anna Espeli Geilo IL 21:39,2
36 69090 Johanne Norheim Eidsvold Værk Skiklub 21:41,5
37 69050 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF 21:46,1
38 69009 Helene Eggen Rustad 21:51,2
39 69018 Frida Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 21:53,3
40 69058 Martine Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 21:54,7
41 69000 Eva Liheim Alfstad Fossum IF Ski/Tyrving 22:07,5
42 69081 Emma Dahlhaug Freng Brøttum IL 22:07,8
43 69029 Emma Hodne Lyn Ski 22:08,8
44 69035 Maria Masovn Haave Lilehammer skiklub 22:11,7
45 69067 aurora BLEIVIK wiggen Heming 22:12,3
46 69030 Kaisa Holm-Lombnæs Il Heming 22:12,6
47 69048 Emma Hellum Moe Jardar 22:13,2
48 69047 Ida Måren Løseth Il Høyang 22:17,5
49 69079 Inger Marie Tvete Karlsen   22:28,3
50 69020 Thelma Olea Gaarder Nittedal IL 22:29,7
51 69087 Aurora Normann Andersen Raufoss Langrenn 22:38,5
52 69078 Erle Wadahl Lunde   22:41,0
53 69005 Mia Emilie Berntsen Gjøvik Friidrettsklubb 22:44,0
54 69023 Fredrikke Andersen haslum Lyn 22:45,3
55 69103 Andrea Mohaugen   22:47,4
56 69038 Kaja Kleven Holmen IF 22:49,8
57 69039 Synne Klokset Tomrefjord il ski 22:50,2
58 69104 Ingrid Kapstad Østgulen   22:51,3
59 69042 Kristine Kvamme Søre Ål IL 22:59,2
60 69107 Hanna Lægreid  Nes Hafsfjord IL 23:07,0
61 69077 Johanna Hanche Aasen Oppsal Fotball 23:07,0
62 69049 Margrethe Nielsen Fossum IF 23:13,8
63 69034 Kristina Masovn Haave   23:23,9
64 69091 Ida Marie Arnesen Nes Ski 23:26,0
65 69075 Jenny Veidahl Martinsen Vang Skiløperforening 23:48,1
66 69046 Pernille Dyrstad Lydersen Årvoll IL 23:48,4
67 69016 Maren Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 24:01,2
68 69008 Annbjørg Efskind Årvoll ski 24:01,8
69 69099 Ingeborg Kirkerud Lillehammer Skiklub 24:15,5
70 69040 Sofie Knutsen   24:15,7
71 69036 Selma Tørudbakken  Jendal Fossum 24:16,8
72 69082 Nina Cornelia K Galgum Vang Skiløperforening 24:20,0
73 69074 Ane Kjærnes Hamar IL friidrett 24:30,8
74 69063 Emilie J.F. Taug Hakadal IL 24:33,9
75 69070 Mathilde Skoglund Østvold Vang SLF 24:41,6
76 69065 Eline Turmo Uhlen Lillehammer skiklubb 24:47,9
77 69069 Marthe Skoglund Østvold Vang SLF 24:51,5
78 69086 Emilie  Wildhgen Risan Lommdedalens il 25:02,2
79 69022 Johanne Harby Brøttum IL 25:10,7
80 69044 Kristina Langsethagen Strandbygda IL Ski 25:16,0
81 69094 Eline Prestmo Lillehammer Skiklub 25:48,6
82 69080 Ingrid Dragerengen Raufoss IL 26:02,9
83 69076 Ida Kristine Ringlund Tormod Skilag 26:26,0
84 69061 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum IL 26:30,2
85 69010 Mille Eide Nyhus Ottestad IL 26:33,6
86 69006 Mathilde Krogstie Bjørgan Nordbygda Løten ski 27:29,0
87 69062 Sigrid Svenkerud Vaaler IF 27:39,3
88 69100 Lotte Haugan Neteland   27:54,2
89 69031 Sunniva Hundere Holmen IF Langrenn 27:57,5
90 69053 Julie Huso Opsahl Brøttum IL 28:28,9
91 69037 Ragnhild Lovise Hagen Johnsgård Lillehammer skiklubb 28:36,7
92 69095 Albertine Thorsteinsen Vang Skiløperforening 28:50,3
93 69073 Maria Undrum   28:54,0
94 69013 Ella Ellingsen Mortensen Kabelvåg & Svolvær ski 29:02,7
95 69015 Ingrid Nygaard Falch Team Falch 29:13,1
96 69089 Andrine  Gaden Solberg Brøttum IL 29:22,1
97 69060 Emma Spook-Fintl Team Skremma 29:54,0
98 69105 Emma Christina Prang   37:19,4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +