Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Jenter 13 år

UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 13 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 68076 Pernille Karlsen Antonsen Sk Vidar 17:09,3
2 68040 Julie Meinicke Jutul Il 18:28,0
3 68092 Oda Scheele Koll IL 18:49,0
4 68044 Vilde Opedal Sk Vidar 19:07,7
5 68036 Kaja Loennecken Holmen IF 19:24,8
6 68019 Estelle Hayler HEMING IL 19:26,9
7 68078 Andrine Fuglerud Flugstad Gjøvik skiklubb 19:35,2
8 68049 Kristiane Rolstad Kjelsås IL 19:38,0
9 68000 Elise Antonsen Nes Ski 19:39,3
10 68038 Ina Martini Asker Skiklubb 19:43,7
11 68064 Sigrid Jøranli Sundgaard Søre Ål IL 19:43,9
12 68072 Malene Gunleiksrud  Wold Ranheim IL 19:44,6
13 68032 Kristine Kravdal Gjøvik Friidrettsklubb 20:07,8
14 68039 Sunniva Reite Martinsen Nes Ski 20:11,8
15 68052 Sara Børsting Saltnes Asker Skiklubb 20:19,9
16 68066 Tina Krøger Træthaug Søre Ål IL 20:20,8
17 68027 Sara Johansen Nittedal 20:22,2
18 68086 Eva Christine Gullikstad Røros il 20:22,6
19 68084 Marie Slåen Tormod Skilag 20:24,8
20 68094 Julie Fink Haslum 20:25,1
21 68075 Pia Engemoen Aasland   20:28,1
22 68071 Hermine Widding HEMING IL 20:29,9
23 68053 Maren H. Sand Øvrevoll Hosle IL 20:30,5
24 68015 Ellen Gravdahl Raufoss Il langrenn 20:32,0
25 68063 Mia Støkken Njård 20:36,7
26 68070 Maria Vestengen Nittedal IL 20:41,1
27 68065 Nora Tomine Tretli Rustad IL 20:42,4
28 68095 Maja Kjærås Moland Stokke ski 20:44,5
29 68054 June Scott Røail 20:47,5
30 68004 Sofie Fjøsne Bredesen Nittedal IL 20:51,8
31 68058 Ingrid Skjåk Søre Ål 20:53,8
32 68035 Hannah Lervik Asker Skiklubb 20:56,7
33 68087 Anna Heggen Harestua IL 20:58,5
34 68028 Anne Sofie Kalager IL Ivrig 21:02,2
35 68056 Helene Sæterdal Semb Asker Skiklubb 21:03,9
36 68080 Malin Peters Rustad IL langrenn 21:08,0
37 68081 Ina Hole  Trøan Ranheim/ csk 21:18,6
38 68017 Mille Marie Hagen Haslum Ski 21:31,4
39 68068 Jenny Myklebust Ulfsnes Bærums verk 21:32,2
40 68026 Sille Hustvedt Rustad IL 21:33,6
41 68089 Mia Langeland Haslum IL 21:42,2
42 68055 Janne B Seierstad Raufoss IL 21:45,2
43 68062 Amalie Storlien MjøsSki 21:46,2
44 68051 Sigrun Raastad Rustad IL 21:50,3
45 68077 Thea Bråten   21:57,9
46 68001 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 21:59,6
47 68021 Elise Heyn Gjerdrum IL 22:00,7
48 68016 Kristine Gulbrandsen Skodje Il 22:04,2
49 68034 Tuva Øynebråten Leite Skodje 22:12,9
50 68025 Ida Sofie Huseby Kjelsås IL 22:13,5
51 68069 Tilde veie Storhamar håndball 22:16,5
52 68047 Solveig Rise Ullensaker skiklubb 22:26,4
53 68031 Kristin Knutsen Ullensaker skiklubb 22:32,3
54 68045 Tora Bjørndal Ottestad Lyn Ski 22:37,5
55 68082 Rannei Bjørklund IL Mogutten 22:43,4
56 68024 Erle Holmsen Hamar Skiklubb 22:43,8
57 68085 Fanny Varden Økern Njård 22:45,7
58 68008 Aasta Kinne Enge Drøbak Frogn IL Ski 23:04,0
59 68023 Lina Hoff Søndre Land IL 23:13,7
60 68041 Kaja Risvand Myrseth Bærums verk 23:18,5
61 68096 Hannah Johnsrud Gran IL 23:27,3
62 68097 Tuva Merete Snekkerhaugen Nittedal IL 23:44,8
63 68057 Andrine Kvilhaug Skavhellen Botne SK 23:49,1
64 68043 Jenny Nyheim Brekken Søre Ål IL 23:51,5
65 68022 Julie Hjellegjerde Martinsen Røa 23:55,6
66 68060 Karoline Solberg Drøbak/Frogn IL 24:04,7
67 68073 Malin Øverjordet Sør-Fron il 24:10,1
68 68059 Thea Sletvold Ullensaker skiklubb 24:10,4
69 68018 Ulrikke Haug Asker Skiklubb 24:11,3
70 68074 Ingeborg Øvreeide Kjelsås 24:29,8
71 68003 Runa Bergum Nilsen Søndre Land 24:34,5
72 68090 Marion Halvorsen Nustad Gausdal FK 24:40,0
73 68079 Ylva Haavardtun Haslum 24:56,5
74 68033 Silje-Johanna Granli Kvam Engerdal Sportsklubb 25:06,1
75 68088 Anna Kristina Hovden Nittedal IL 25:16,8
76 68009 Mia Engelund Skedsmo Skiklubb 25:26,6
77 68091 Alannah Caulfield Patel Årvoll IL 25:38,3
78 68007 Benedicte Ellefsen Haslum IL 25:40,1
79 68093 Andrine Svestad Hakadal IL 25:51,5
80 68042 Maja Evjen Nielsen   26:24,2
81 68061 Ingrid Stenberg Strandbygda il 26:26,8
82 68098 Pia Branden   27:34,9
83 68083 Malin Henriksveen Snertingdal 27:38,1
84 68037 Tuva Ludvigsen Søndre Land 29:49,6
85 68011 Maria Nygaard Falch Team Falch 30:13,2


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +