Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Jenter 14 år



UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 14 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 65085 Ane Uglem Mobakken Sk Vidar 17:03,4
2 65030 Lina Eikenes Hvamstad Sk Vidar 17:51,1
3 65019 Helene Marie Fossesholm Vestfossen IF 18:21,0
4 65075 Margrethe Wettre Andreassen Asker Skiklubb 18:29,1
5 65020 Ingrid Hermine Fürst Sk Vidar 18:43,8
6 65074 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 19:00,6
7 65041 Lisa Måren Løseth Il Høyang 19:01,4
8 65004 Ida Benjaminsen MjøsSki 19:14,8
9 65045 Julie Moger Lillehammer Skiklub 19:17,3
10 65039 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 19:22,4
11 65054 Ida Ramstad Nittedal IL 19:28,2
12 65113 Frøya Bildøy Sollien   19:35,4
13 65067 Marte Tangen Rustad IL 19:36,4
14 65003 Hedda Bakkemo Gjøvik Friidrettsklubb 19:37,3
15 65055 Hanna Revelsby Fet skiklubb 19:48,6
16 65018 Martine Grøttum Engen Røa IL 19:54,8
17 65068 Christine Thorvaldsen Try 19:55,7
18 65026 Elisabeth Lykken Hamre Søre Ål IL 19:56,0
19 65021 Nora Galåen   19:59,8
20 65107 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 20:00,4
21 65083 Kamilla Mørk Hansen Gjerdrum IL 20:03,7
22 65102 Helene Lier Gjerdrum IL 20:07,3
23 65050 Karen Myklebust Hamar IL friidrett 20:10,2
24 65042 Maria Finni Magnussen Nittedal IL 20:14,7
25 65034 Helene Kjeldaas Botne SK 20:19,9
26 65100 Ane Nordvik Søya IL 20:27,5
27 65076 Henriette Evjen Winum Hakadal IL 20:30,6
28 65065 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 20:31,6
29 65079 Maren Aaberg Navarrete LØRENSKOG SKIKLUBB 20:31,8
30 65106 Mille Sparboe Røa IL 20:33,9
31 65081 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul Il 20:35,1
32 65080 Kaja Aamodt Grønlie Røa Langrenn 20:36,1
33 65114 Julie Neby Hamar IL friidrett 20:36,9
34 65108 Vilde Børseth Eidsvold Værks Skiklub 20:38,9
35 65036 Carlotta Kim Krüger Gjøvik Ski klub 20:39,7
36 65010 Ingvild Soland Bolin   20:40,5
37 65023 Nora Marie Storvik Grønvold Hakadal IL 20:49,0
38 65002 Filippa Andresen Røa 20:49,4
39 65016 Nora Johanne Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 20:55,1
40 65105 Natascha Silber Vind 20:58,9
41 65115 Ester Kirkerud Lillehammer Skiklub 20:59,0
42 65013 Anna Bårdseng Hamar IL friidrett 21:04,6
43 65044 Tuva Tomren Malmberg Drøbak-Frogn IL 21:08,3
44 65101 Julie Aarvak Bakklund Tyrving 21:09,3
45 65061 Maria Skaarud Gjelleråsen IF 21:18,2
46 65087 Vilde Opsanger Rebbestad Fossum IF Ski 21:19,3
47 65088 Ingeborg Rognstad Brandbu IF 21:20,9
48 65001 Henriette Andersen MjøsSki 21:20,9
49 65025 Mari Gåsbakk Fossum IF 21:21,5
50 65046 Anne Mathea Morken Ringebu Fåvang Skiklubb 21:22,4
51 65053 Hege Pettersen Fossum IF 21:28,0
52 65032 Mille Therese Jacobsen Fossum IF 21:31,4
53 65009 Caroline Grotøy Bjørgum Fossum IF 21:37,1
54 65090 Lea Stabæk Wenaas Røa IL 21:41,0
55 65051 Mari Nestli LØRENSKOG SKIKLUBB 21:42,3
56 65111 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre I.L. 21:45,9
57 65058 Marie Nesbakken Sande Harestua IL 21:47,8
58 65073 Kaja Vikerhaug Fet skiklubb 21:53,3
59 65038 Selma Ødegaard Lauen   21:57,6
60 65035 Kjersti Engen Korsæth   22:03,2
61 65048 Silje Berner Myhre   22:10,8
62 65040 Dina Kolderup Lund   22:13,7
63 65031 Mia Christine Isdahl Ingen 22:14,5
64 65057 Vilde Sagen Botne SK 22:18,5
65 65089 Therese Sophia Thomassen   22:21,5
66 65037 Mari Laingen Ringebu og Fåvang skiklubb 22:24,0
67 65012 Ingvild Bossum Søre Ål IL 22:42,5
68 65063 Sigrid  Steffen NitHak 23:01,5
69 65033 Rebekka Johansen Nit/Hak 23:01,7
70 65059 Solvor Seim Hamar IL 23:04,7
71 65028 Selma Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 23:13,7
72 65000 Nora Liheim Alfstad JAR IL 23:18,3
73 65097 Martine Lunder Jensen Fet Skiklubb 23:19,1
74 65112 Hanna Sandholt Hansen Eidsvold Værks Skiklubb, 23:43,5
75 65014 Karoline Marie Davidsen Nit-Hak 23:49,1
76 65029 Ada Holm Hjelmerud NitHak 23:49,9
77 65109 Christina  Foss Sætre if Graabein 24:00,9
78 65077 Thea Wisløff Heming 24:06,1
79 65062 Vibeke Vårdal Stadheim Nit-Hak 24:22,5
80 65096 Maria Hervold Holmlia 24:42,4
81 65005 An-Magritt Piro Berg Østre Toten Skilag 25:05,1
82 65056 Ine Sønsthagen Rødsdalen Rena motocross 25:42,3
83 65006 Tuva Berge Rena alpinklubb 25:42,3
84 65086 Marte Mælum Sørumsand IF 25:52,5
85 65103 Malene Næss Ramnes IF 26:11,2
86 65017 Iselin Engelberg Nit-Hak 26:27,9
87 65091 Synne Øglænd Team Aktiviteten 26:46,1
88 65070 Ida Dokken Taaje NitHak 26:47,3
89 65007 Anniken Berger Fet skiklubb 26:48,9
90 65098 Ida Marie Fredheim  Karlsen   26:59,2
91 65015 Anna Ellingsen Mortensen Kabelvåg & Svolvær ski 27:41,1
92 65104 Andrea Bakken   28:06,7
93 65027 Elise Henriksen NitHak 28:29,4
94 65008 Rikke Bergstrøm Håkerud Skedsmo Skiklubb 28:36,4
95 65069 Fanny Dan Tomter Nordbygda Løten ski 29:00,6
96 65047 Sara Morkestrand Gullaug ultra runners 29:08,8
97 65092 Hanna Marie Aspli Holmlia sportsklubb håndball 31:15,1
98 65094 Oda Eikhovd Pronk   32:20,6
99 65043 Julie Seh Ra Mala Norcem/Leca/Bygg.no 32:34,4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +