Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Jenter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 15 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 63029 Mari Victoria Robøle Lien Hamar IL friidrett 17:42,0
2 63049 Ane Grøtan Wang   18:02,3
3 63012 Pernille Gullikstad Søre Ål IL 18:53,1
4 63019 Elena Rise Johnsen   19:18,0
5 63001 Annette Berntsen Gjøvik Friidrettsklubb 19:18,7
6 63045 Thea Sørum Gjelleråsen IF 19:28,1
7 63057 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 19:29,0
8 63065 Ingrid Lothe Jevne   19:33,4
9 63072 Hanne Myhr   19:33,7
10 63032 Silje Milli Eidsvold Værks Skiklub 19:53,6
11 63010 Kaia Sofie Engeset   19:53,8
12 63034 Mia Nilssen Randlev Gjerdrum IL 19:54,0
13 63023 Kristine Kleivi Kjelsås IL - ski 19:56,4
14 63075 Lotte Sølvsberg Noren   19:59,0
15 63038 Eline H. Sand Øvrevoll Hosle IL 19:59,1
16 63033 Emma Nilssen Randlev Gjerdrum IL 19:59,4
17 63067 Karoline Wardberg Høiby Åsmarka IL/Team Sjusjøen 20:04,1
18 63008 Marie Holtet Dæhlen Aurskog Høland Friidrettslag 20:13,9
19 63062 Ingrid Leuckfeld Pedersen   20:20,3
20 63037 Sirianne Carlsen Rymoen Moss skiklubb 20:37,9
21 63020 Ingrid Johnsen Ull Kisa 20:38,9
22 63046 Oda Veie Storhamar håndball 20:45,1
23 63036 Berit Nordsæter Resell Byåsen IL 20:47,4
24 63051 Anna Hillestad Christensen   20:48,4
25 63061 Kristine Søreng Engen Snertingdal if 20:59,2
26 63017 Maren Holmsen Hamar Skiklubb 21:01,0
27 63053 Thea Charlotte Hansen   21:04,1
28 63024 Sofie Klokset Tomrefjord il ski 21:13,0
29 63059 Andrea Gløtheim Røros il 21:13,6
30 63022 Caroline Molland Karlson Kjelsås 21:17,3
31 63035 Emilie Reinholdt Oppegård IL 21:18,8
32 63011 Thea Helene L. Foss Varde IL 21:24,4
33 63050 Ingrid Marie Wølneberg Haslum IL 21:31,9
34 63021 Julie Brubakk Karlsen FSK 21:42,6
35 63014 Helene Nybakken Hansen MjøsSki 21:43,9
36 63060 Silja Persson Bunde Kjelsås IL 21:45,9
37 63054 Susann Fedreheim Lyngnes   21:46,5
38 63007 Julie Holtet Dæhlen Aurskog Høland Friidrettslag 21:52,2
39 63058 Hanne Nilsen MjøsSki 21:53,8
40 63018 Nora Hundere Holmen IF Langrenn 22:30,4
41 63056 Eva Nesje-Haugli Søre Ål IL 22:34,1
42 63068 Andrea Johnsrud Gran IL 22:36,3
43 63016 Liv Tone Heramb Sørskogbygda Idrettslag 22:44,2
44 63055 mari muller Stadsbygd il 22:49,8
45 63063 Emma Ryen Hamar Skiklubb 22:57,4
46 63071 Emma Strømmen Brønnøysund Il 23:00,9
47 63027 Eline Kvam Øyer - Tretten IF 23:14,1
48 63028 Nora Tveit Langerud MjøsSki 23:21,1
49 63043 Kamomilla Sunde Brandbu IF 23:34,2
50 63064 Guri Sollien Hulbak Hemsedal IL 23:42,8
51 63070 Anna Aassve Vikør   23:46,3
52 63078 Celine Roos Berntsen Fredrikstad Skiklubb 23:50,7
53 63030 Anna Littorin Sandbu Lyn Ski 24:25,9
54 63015 Marie Harstveit Bøler IF 24:37,8
55 63073 Åshild Melgård-Sveen   26:29,8
56 63039 Celine Sandnes   26:41,6
57 63044 Marie Sørli   26:45,4
58 63069 Elida Veidahl Martinsen Vang Skiløperforening 26:55,5
59 63025 Aurora J. Kojen Lillehammer Skiklub 28:12,2
60 63002 Emilie Bjørnstadjordet Gausdal Friidrettsklubb 33:10,7


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +