Resultater UngdomsBirken Løp 2015 - Jenter 16 år



UngdomsBirken Løp - 4,5 km
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 16 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 62016 Vera Norli Haslum IL 18:12,3
2 62008 Eline Storvik Grønvold Hakadal IL 18:35,2
3 62000 Tuva Bakkemo Gjøvik Friidrettsklubb 18:47,3
4 30001 Henriette Frølich-Olsen Fredrikstad Skiklubb 19:36,2
5 62024 Dorthe B Seierstad Raufoss IL 19:36,4
6 62049 Franziska Skogsholm Åslia skilag 19:37,4
7 62025 Henriette Sæterdal Semb Asker Skiklubb 19:40,8
8 62021 Vibeke  Persen IL Forsøk Tana 19:56,4
9 62034 Sigrid Bye   20:17,5
10 62012 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra 20:21,1
11 62014 Frida Kullerud Varteig IL 20:24,6
12 62010 Lise Hveem Krogsti MjøsSki 20:28,2
13 62020 Jenny Pedersen Dfi Ski/Team Toyota Follo 20:43,1
14 62046 Martine Sofie Stangnes Brønnøysund Il 20:50,1
15 62023 Hedda Børsting Saltnes Asker Skiklubb/Team G-sport 21:17,4
16 62006 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk og Hauger IF 21:21,3
17 62039 Tina Rusten Brøttum IL 21:22,3
18 62048 Ida Vågsmyr Engen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 21:25,4
19 62001 Guro Skari Berger   21:41,5
20 62019 Nora Olafsen Rustad IL 21:45,9
21 62037 Marte Bergsland Varteig IL 22:26,1
22 62031 Vilde Øvreeide Kjelsås 22:29,2
23 30002 Lisen Brønmo Næss Bil 22:37,5
24 62030 Heidi Therese Wiest Vang Skiløperforening 23:12,4
25 62042 Heidi  Manneset Snersrud UngiGjøvik 23:30,0
26 62013 Jenny M. Kjernsholen Privat 23:42,9
27 62027 Marit Sveen Hamar Skiklubb 23:48,2
28 62032 Signe Midtbø Øyulvstad Jardar 23:59,1
29 62035 Alexandra Glosli   24:25,7
30 62040 Anna Nygård Snellingen sveaskilag 24:25,8
31 62018 Silje Nåtedal   25:01,3
32 62026 Asta Skirbekk Heming 25:10,0
33 62007 Dina Grønbeck   26:19,5
34 62017 Amalie Næss Ullensaker skiklubb 26:20,4
35 62033 Marie Bråten   28:22,7
36 62011 Emilie Høgås Roterud IL 28:36,2
37 62045 Marthe-Cecilie Somdalen Gravseth UngiGjovik 29:45,5
38 30003 Ida Seim Holstad UngiGjovik 32:21,6
39 30000 Anette Bakkerud Vestfossen 32:46,9
40 62009 Ingrid Lykken Hamre Søre Ål IL 34:55,8
41 62044 Isabel Marie Moen Cress UngiGjovik 42:09,7


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +