Resultater UngdomsBirken Løp 2016 - Gutter 12 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 12 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 67014 Martin E. Farstadvoll Rustad IL / IF Frøy 13:49,8
2 67044 Filip Osnes-Ringen Sk Vidar 14:02,2
3 67092 Sigurd Nordaas Strandbygda il 14:07,7
4 67061 Oskar Opstad Vike Andebu IL 14:11,8
5 67006 Petter Brennhovd Sk Vidar 14:20,7
6 67077 Iver Brekke Bruksås GraabeinIF 14:27,2
7 67065 Sten Magnus Trovåg Wedum Lyn Ski 14:30,9
8 67121 Tobias Dyrli Thoresen   14:33,4
9 67030 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås IL 14:34,8
10 67105 Lars Kongssund   14:37,6
11 67079 Mattis  Korsbakken Holmen Vallset Il 14:38,3
12 67104 Kristian Kongssund   14:39,3
13 67078 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 14:42,8
14 67063 Eivind Duelien Vaaje Granli IL 14:44,1
15 67005 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 14:44,2
16 67067 Henrik Stenersen Øksby   14:48,1
17 67047 Oliver Plassen Brandvol Tormod Skilag 14:54,8
18 67106 Emil Stenberg Øien Øyer Tretten IF 15:07,0
19 67012 Kristian Engebakken Nordbygda/Løten Ski 15:08,1
20 67118 Petter Finseth Løberg Vang skiløperforening/ FL Fart 15:09,6
21 67028 Mathias Holmann Lommedalen IL 15:10,9
22 67052 Mikkel Sletvold Ullensaker skiklubb 15:11,6
23 67055 Henrik Svennerud Lommedalens IL 15:14,6
24 67082 Anders Usterud Vaaje Asker Skiklubb 15:22,6
25 67020 Even Fougner Snertingdal if 15:24,6
26 67016 Anders Fauske-Sjøstedt Sportsklubben Vidar/Løplabet 15:27,8
27 67066 Christoffer Widding HEMING IL 15:33,8
28 67093 lasse  hegstad Torvibukt il 15:34,2
29 67103 Elias Kirknes Sparta Hockey 15:34,4
30 67042 Sander Stumo Nytrøen Gjerdrum IL 15:37,2
31 67058 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 15:41,4
32 67011 Nikolai Einvik Jensen Runar Ski 15:43,1
33 67091 Peter Munch-Finne Asker Skiklubb 15:48,2
34 67019 Nicolai Frøyland Foss Rustad IL 15:48,6
35 67097 Jens Kristian  Aas Vidar, Sportsklubben 15:49,3
36 67003 Sebastian Bjørnseth Granli IL 15:52,8
37 67046 Kristian Pettersen Vang skiløperforening 15:55,5
38 67125 Eivind Gjønnes Oppdal IL 15:57,2
39 67062 Lars Sander Viken Holmen IF 15:57,7
40 67035 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer O-klubb 15:59,0
41 67124 Eivind Framstad Øystre Slidre il 16:05,0
42 67076 Østen Brovold Midtsundstad   16:05,1
43 67017 Axel Filseth Lommedalen IL 16:06,2
44 67116 Håkon Veiteberg   16:06,9
45 67111 Tormod Bjelkarøy   16:07,4
46 67072 Ingemar Kristian Aagaard Lauridsen Emblem IL 16:08,7
47 67098 Mats Haug-Stebergløkken Lillehammer FK 16:11,0
48 67031 Carl August Jensehaugen Røa 16:13,6
49 67122 Nikolai Rusaanes   16:14,7
50 67074 Kasper Aasebø Kjelsås IL 16:15,1
51 67053 Martin Stikbakke IL Kolbukameratene 16:15,4
52 67073 Fredrick Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:15,7
53 67015 Daniel Fatnes Nesodden IF - Ski 16:22,6
54 67110 Markus Fjeldheim   16:23,0
55 67070 Theodor Østensen Asker Skiklubb 16:23,9
56 67049 Sivert Kristian Rusten Lier IL 16:25,1
57 67045 Jørgen Bjørndal Ottestad Lyn Ski 16:28,9
58 67010 Halvor Dolven Asker Skiklubb 16:30,8
59 67109 Anders Falkenberg Kroken   16:32,0
60 67099 Lars Markus Isachsen Raufoss IL Friidrett 16:33,2
61 67102 Anders Skeie Haugene Drøbak Frogn IL 16:33,8
62 67081 Halvor Sørbø   16:34,7
63 67069 Elliot Østensen Asker Skiklubb 16:41,8
64 67119 Elias Holter Steinset   16:43,2
65 67114 Henrik Fjermedal Hamar Skiklubb 16:50,1
66 67075 Fredrik Breyer Driv IL 17:02,0
67 67084 Herman Berglund Holmen IF 17:04,8
68 67054 Jakob Antti Sveen   17:06,3
69 67032 Håkon Kallmyr IL Jardar 17:15,1
70 67021 Aleksander Gaden Brøttum IL 17:18,3
71 67095 Fredrik Michelsen Lyn Ski 17:19,8
72 67085 Vetle Søndmør Martinsen Hamar Skiklubb 17:20,2
73 67001 Diderik Aschehoug   17:21,5
74 67040 Tobias Nakken Molde og omegn IF 17:22,2
75 67039 Herman Moer Gjerdrum il ski 17:23,7
76 67034 jørgen kobbersletten pettersen Gjerdrum langrenn 17:23,8
77 67050 Sander Seiersnes Kjelsås IL 17:34,9
78 67123 Rasmus Rotvik   17:38,0
79 67051 Tobias Skretting Vaaler IF 17:41,0
80 67068 Vebjørn Økseter Strandbygda il 17:41,8
81 67064 Håkon Wedum   17:42,6
82 67108 Jakob Aspeslåen   17:48,0
83 67080 Håkon Fauske Røn Asker Skiklubb 17:49,9
84 67018 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrett 17:54,1
85 67083 Kristian Øye Aasum Granli IL 17:54,5
86 67089 Petter Harkinn Furnes Skiløperforening 17:58,9
87 67038 Syver-August Meyer   17:59,8
88 67120 Syver Solberg   18:00,0
89 67037 Sebastian Samuel Meyer   18:01,4
90 67090 Maximilian WIberg Hermansen Drøbak/Frogn Idrettslag 18:13,8
91 67007 Jakob Buhs Bækkelaget / IF Frøy 18:18,9
92 67107 Oliver F. Nysveen   18:24,6
93 67025 Philip August Gran-Vollund Vingrom IL 18:31,9
94 67036 Christoffer Martinsen Røa IL 18:35,7
95 67094 leif hegstad Torvibukt il 18:39,2
96 67113 Petter Lunna Brøttum IL 18:43,1
97 67059 Jakob Træthaug Søre Ål IL 18:48,9
98 67008 Vetle Bustebakke   18:49,9
99 67026 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker skiklubb 18:55,2
100 67100 Ola Børseth Eidsvold Værks Skiklub 19:02,1
101 67048 Hans Olav Pederstad Rise ullensaker sk 19:16,5
102 67087 Petter Berntsen   19:36,1
103 67101 Anders Robøle Fegri   20:03,9
104 67009 Thomas  Dalen Våler IF 20:35,0
105 67029 Hannes Hov Lommedalens IL 21:39,6
106 67112 Marcus Flaterudhagen   22:44,2
107 67088 Christoffer Dyrkorn Åslia skilag 23:03,6
108 67115 Simen Szacinski Øyer/Tretten 23:24,6
109 67071 Henrik Øy   23:56,8


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +