Resultater UngdomsBirken Løp 2016 - Gutter 13 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 13 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 66026 Iver Synstnes Hole Åndalsnes If 12:47,0
2 66100 Kristoffer Pettersen Trålim Lyn Ski 13:35,2
3 66089 Johannes Galåen   13:37,2
4 66090 Andreas Grimerud Moelven IL 13:44,2
5 66108 Eirik Dæhli Ryen Tolga IL 13:53,6
6 66079 Ask Grøtan Wang Tyrving IL 14:00,8
7 66070 Per Ingvar Tollehaug Vestfossen IF 14:04,8
8 66052 Erik Olaussen Nesodden IF 14:08,1
9 66085 Eikil Elias Aasbø HEMING IL 14:12,6
10 66034 Henrik Jevanord Moelven IL 14:22,5
11 66117 Erik Ola Jorde Asker Skiklubb 14:23,0
12 66041 Gard Lindby Røa IL 14:23,9
13 66046 Jonas Myhr Asker Skiklubb 14:24,5
14 66092 Karsten Grønnerud Kolbukameratene IL 14:29,1
15 66091 Anders Grini Moelven Il / Team SJusjøen 14:29,4
16 66126 Omund Lysne Kolsrud Flåværingen 14:34,1
17 66033 Martin Røland Jensen Sande Sportsklubb 14:34,8
18 66068 Even Thorvaldsen Ottestad 14:36,4
19 66043 Jo Mallaug Lom il 14:38,3
20 66069 Elia Thorvik   14:44,3
21 66007 Bård Brun Eidsvold Værk Skiklub 14:45,5
22 66053 Johan Fredriksen Orset Torvikbukt IL 14:47,4
23 66001 Olaus Oserud Bentzen Gjerdum il 14:50,8
24 66020 Sondre Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 14:52,8
25 66014 Oliver Fikkan   14:53,8
26 66017 marius gaden Brøttum IL 14:54,4
27 66066 Andreas Tasken Koll IL 14:58,0
28 66114 Marius Strandhaug   15:00,8
29 66023 Einar Gundersen Rognerud Vaaler IF 15:02,8
30 66011 Joakim Dalen Våler IF 15:03,2
31 66136 Ola Løvlien Lillehammer skiklubb 15:03,8
32 66025 Jonas Hoelsveen Raufoss Il langrenn 15:04,6
33 66006 Trym Brennsæter Eidsvold Værks Skiklub 15:07,6
34 66040 Jesper Leporanta Årvoll IL 15:08,4
35 66104 Sondre Bøygard Sturla 15:09,7
36 66062 Andreas Sletten   15:11,7
37 66037 Tjus Koblar LIK 15:15,2
38 66101 Magnus Five Skedsmo Skiklubb 15:18,2
39 66121 Imre Sagbakken Myrland Raufoss Il langrenn 15:20,2
40 66111 Simen Gammelmo Svea skilag 15:22,3
41 66088 Joakim Bergundhaugen Koll IL 15:23,8
42 66102 Herman Gromsrud Gjelleråsen IL 15:24,9
43 66113 Peder Elias Nordseth Gjøvik Friidrettsklubb 15:25,6
44 66074 Anders Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 15:25,7
45 66031 Thomas Indergård Molde og omegn Idrettsforening 15:26,0
46 66098 Sigurd Sundal   15:27,8
47 66073 Kasper Uhlen Åndalsnes IF. 15:30,6
48 66009 Anders Bærheim Nittedal IL 15:31,2
49 66055 Andreas Pjåka Haugsbygd IF 15:33,9
50 66024 Joakim Solberg Hernes Nes Ski 15:35,4
51 66004 Torje Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 15:40,3
52 66032 Linus Jensen Lyn Ski 15:41,4
53 66138 David Halvorsen Johansen   15:41,5
54 66021 Sjur Holm Grøneng Lillehammer skiklubb 15:41,8
55 66028 Erling Braathen Hynne Gjerdrum IL 15:42,7
56 66107 Kristian Borge-Moe   15:42,7
57 66084 Edward Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 15:43,2
58 66030 Henrik Ousbey Haare   15:44,4
59 66072 Tore Marius E. Tøfte Team Tøfte 15:44,5
60 66128 Espen Kalvatn Morten   15:47,5
61 66135 Jim Andre Sandal   15:49,8
62 66071 Ulrik Tvedt Gjerdrum IL 15:51,3
63 66119 Peter Lind-Fossen Korsvoll 15:52,3
64 66134 Torjus Aspesletten   15:52,9
65 66010 Mathias Brenna Christophersen   15:53,6
66 66082 Sigurd Øygard Rogne il 15:58,0
67 66044 Martin Mobråthen Gjerdrum IL 16:01,0
68 66097 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 16:02,9
69 66099 EIRIK SØRBRÅTEN Skedsmo Skiklubb 16:03,0
70 66047 Mathias Myran Eidsvolds Værks Skiklub 16:03,5
71 66059 Håvard Muan Skagemo Meldal Idrettslag 16:03,8
72 66064 Casper Stenstadvold   16:05,8
73 66016 Eivind Fougner Kjelsås IL/ RYE SK 16:12,8
74 66042 Markus Løken Vallset Il 16:14,7
75 66095 Magnus Gunnes Kozar Njård 16:14,8
76 66110 Casper Jacobsen Furum Holmen langrenn 16:20,4
77 66065 Eskil Tarud Tormod Skilag 16:21,4
78 66115 Ulrik Tollefsen Åsen IL 16:23,3
79 66106 Eivind Øvergård Åsen IL 16:26,6
80 66054 Mikkel Pedersen Høybråten og Stovner IL 16:36,7
81 66080 Åsmund Angard Wefling   16:42,7
82 66137 Petter Strømme-Mollestad   16:44,1
83 66057 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 16:46,1
84 66048 Aleksander Nilsen Rustad IL 16:46,7
85 66120 Dennis Martinsen Skedsmo Skiklubb 16:48,5
86 66087 Jesper Aaslund Fet Skiklubb Skiskyting 16:50,3
87 66129 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 16:51,7
88 66112 Erik Munch-Finne Asker Skiklubb 17:00,1
89 66133 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 17:03,4
90 66002 Nikolai Gylthe Berget Vang Skiløperforening 17:08,2
91 66094 Magnus Johannessen Moelven il Team Sjusjøen 17:09,8
92 66067 Casper Thomsen Svea skilag 17:17,5
93 66118 Sander Lillebråten Tormod Skilag 17:21,8
94 66127 Kristian Kongsli Tormod Skilag 17:27,9
95 66060 Gaute Skar-Hovde Skar 17:32,5
96 66130 Brage Sømoen Vang Skiløperforening 17:36,5
97 66143 Andreas Ottesen   17:38,7
98 66105 Lars Wallin Snertingdal if 17:46,8
99 66131 Jakob Wirén TRY IL 17:47,5
100 66050 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes Skiløperforening 17:48,2
101 66125 Marius Fjeld Hansen Spydeberg IL 18:03,2
102 66077 Gaute Vodal Fet skiklubb 18:11,5
103 66124 Mats Amlie   18:29,5
104 66036 Anders Jøntvedt Årvoll IL 18:31,7
105 66061 Emil Skogheim Åslia skilag 18:37,4
106 66123 Lauritz Sogn-Larssen IL TRY 18:39,2
107 66058 Henrik Selbæk   18:43,4
108 66022 Simen Andre  Grøtterud   18:47,7
109 66116 Håkon Mathias Dalen Øverhaug Hama IL friidrett 18:49,6
110 66078 Vetle Vold Brane IL 19:01,1
111 66076 Mats Mangset Vennestrøm MjøsSki 19:21,8
112 66013 Henrik E. Farstadvoll Rustad IL/ IF Frøy 19:51,2
113 66096 Emil Åseth Kristiansen Vallset Il 20:24,6
114 66081 Luca Stabæk Wenaas Røa IL 20:56,6
115 66122 Øystein Skirbekk Sagmoen Strandbygda il 21:38,1
116 66018 Fabian Nikolai Gjessing Holmen IF Langrenn 24:02,1
117 66086 Jøran Magnus Aasen   30:48,8


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +