Resultater UngdomsBirken Løp 2016 - Gutter 14 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 14 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 64040 Trym Olafsen Rustad IL 13:00,4
2 64004 Isak Skari Berger Lillehammer Skiklub 13:05,2
3 64071 Sivert Granheim Utleira IL - Friidrett 13:14,5
4 64020 Anders Høiås If Birkebeineren 13:30,2
5 64024 Simen Olsen Kirkevik Ottestad IL Ski 13:38,9
6 64055 Magnus Sørbø Gjerstad IL 13:40,5
7 64042 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelagets spk 13:45,7
8 64072 Sondre Haugen Søre Ål IL 13:45,8
9 64050 Bjørn Lindvik Stubrud Søre Ål IL 13:46,5
10 64047 Ola Spigseth Raumnes & Årnes Friidrett 13:47,0
11 64084 Sander Engdahl Torvikbukt IL 13:49,4
12 64012 Daniel Dukstad Voss 13:57,3
13 64003 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF Ski 14:02,2
14 64041 Martin Pettersen Ridabu IL 14:02,4
15 64077 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF 14:03,0
16 64021 Lars Håkonsen Botne Skiklubb/Team Nordre Vestfold 14:08,2
17 64006 Phillihp Granaas Bjerke Konnerud IL 14:14,5
18 64098 Fredrik Owren   14:16,2
19 64128 Herman Hegge-Samuelsen   14:19,2
20 64067 Andreas Dårstad   14:19,9
21 64049 Emil Hage Streitlien Folldal IF 14:21,2
22 64091 Even Hjelmås Molden Gran IL 14:23,2
23 64028 Emil Kvalheim Otterdal Nes Ski 14:25,8
24 64087 Jens Opstad Kjelsås IL 14:27,6
25 64057 Eskil Tveiten VILJAR IL/VOSSALANGRENN 14:28,6
26 64044 Simen Aaberg Skar Dikemark IF 14:28,9
27 64100 Lavrans Fossen   14:32,9
28 64108 Sigurd Mjølstad-Svendsen   14:32,9
29 64092 Torodd Klausen Sturla 14:34,0
30 64095 Magnus Klevenberg Gjøvik skiklubb 14:34,8
31 64089 Vinjar Aurstad Berland Lillehammer skiklubb 14:38,9
32 64069 Lars Fauchald Østre Toten Skilag 14:40,8
33 64097 Bård Olav S. Medhus Røldal IL 14:42,1
34 64001 Sondre Albrigtsen Lillehammer skiklubb 14:43,0
35 64074 Elias Kvalevaag-Holm MjøsSki 14:43,5
36 64085 Amund Wardberg Høiby Åsmarka IL Team Sjusjøen 14:44,9
37 64002 Erlend Andersen Åslia skilag 14:46,0
38 64101 Tobias Ramsberg Gjøvik skiklubb 14:49,8
39 64045 Oskar Lockert Skjold Bjerke IL 14:50,9
40 64080 Herman Alvær Nordhordland Skiklubb 14:53,6
41 64048 Magnus M. Stensby Hamar SK 14:56,3
42 64075 Elias Teige Setnes Åif 14:58,2
43 64026 Torjus Klette IL Ørnar 15:02,5
44 64010 Viktor Bostad Gjøvik skiklubb 15:03,4
45 64054 Embret Svestad- Bårdseng Bækkelaget SK 15:03,8
46 64019 Even Hemma   15:06,1
47 64009 Sigurd Qvam Borge Jonsvatnet 15:07,5
48 64086 Audun Nordaas Strandbygda il 15:11,0
49 64090 Jakob Gløersen   15:12,8
50 64023 Andreas Kastel Ullensaker/kisa friidrett 15:13,4
51 64007 Martin Bjørk Halvorsen   15:13,6
52 64015 Magnus Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 15:13,8
53 64106 Petter Kørra Kjellmyra IL 15:15,9
54 64017 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik skiklubb 15:16,6
55 64031 Martin Lyngstad   15:17,4
56 64013 Halvor Dybdahl Njård 15:18,1
57 64078 Odin Høie Vollum MjøsSki 15:21,0
58 64122 Max Koppervik   15:21,3
59 64005 Lars Lybekk Bertelrud Bagn 15:21,6
60 64011 Henrik Falkenberg Dokset Kjelsås IL 15:26,0
61 64029 Thor Herman Kvamme Søre Ål IL 15:26,0
62 64056 Eskil Troneng Sjusjøen Bøy & Tøy 15:27,6
63 64081 Angelo Gabriel Mag-Isa Østre Toten Skilag 15:30,7
64 64033 Jostein Melaaen   15:34,8
65 64079 Sivert Ahlquist Kjelsås 15:42,8
66 64107 Elias Flasnes   15:44,4
67 64046 Petter Solberg Gjelleråsen Ski 15:47,1
68 64082 Magnus Lund Nittedal IL 15:55,2
69 64066 Iver Brovold Midtsundstad Vaaler IF 15:58,3
70 64051 Johan Akseli Sveen Ullensaker skiklubb 16:04,8
71 64052 Kristian Sveen Hamar Skiklubb 16:06,1
72 64096 ole martin Levernes Næroset IL 16:06,6
73 64018 Tobias Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 16:07,9
74 64083 Eirik Nydal Høybråten og Stovner IL 16:11,4
75 64099 Gard Woxholt Årvoll IL 16:12,2
76 64103 Jon Tomter   16:19,5
77 64064 Johan Øy   16:46,0
78 64094 Oskar Gisleberg Gran IL 16:48,1
79 64088 Julian Ryggvik Team Ryggvik 16:56,8
80 64070 Ådne Finset   17:04,3
81 64068 Mathias Sagdal Egeberg Skedsmo Skiklubb 17:22,8
82 64105 Simen Bratteng   17:27,0
83 64053 Jens Svenkerud   17:27,5
84 64104 Tobias Dilling Gomo Oppegård 17:33,0
85 64073 Einar Fjeld Helsør Skedsmo Skiklubb 17:35,9
86 64093 Halvdan Bendiksen Paulsen   17:36,3
87 64037 Melkior Nergaard Åslia skilag 17:52,0
88 64025 Iver Kjelsaas Sørkedalen IF 17:52,1
89 64014 Adrian Einvik Jensen Runar Ski 18:00,9
90 64036 Sebastian Risan Nakken Molde og omegn IF 18:24,7
91 64030 Lars Kørra Kjellmyra IL 18:42,9
92 64027 Simen Roko Krogstie Kjellmyra IL 22:10,6


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +