Resultater UngdomsBirken Løp 2016 - Gutter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 15 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 61076 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 12:51,2
2 61022 Eivind Kallmyr IL Jardar 12:51,5
3 61015 Håkon Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 12:59,4
4 61014 Jesper Gonstad Skreia IL 13:10,4
5 61010 Alexander Franks-Penty Holmen IF 13:11,1
6 61069 Andreas Bergsland Varteig IL 13:16,4
7 61061 Tor Olav Svaland Birkenes Il 13:16,6
8 61083 Fredrik Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 13:18,7
9 61004 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 13:27,4
10 61031 Håvard Kvam Kolbukameratene, IL 13:30,9
11 61070 Sindre Hvesser Brein Dikemark IF Langrenn 13:37,2
12 61055 Fredrik Stenersen Oppegård 13:39,8
13 61040 Magnus Braathen Olsen Oppegård Ski 13:40,8
14 61027 Mads Sander Kjørsvik   13:45,0
15 61003 Oskar Axelsson Oppegård IL 13:46,7
16 61131 Lars Ludahl Stangeland Røa IL 13:49,8
17 61021 August Jarbeaux   13:50,5
18 61049 Sondre Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 13:51,1
19 61053 Jakob Høgalmen Stavang Oppegård 13:52,5
20 61024 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 13:54,7
21 61028 Herman H. Kleivi Holmen langrenn 13:55,9
22 61047 Magnus Sedeniussen   13:57,5
23 61068 Bastian Karlsen Antonsen Lyn Ski 13:58,0
24 61008 Benjamin Drøyer Lyn 14:01,4
25 61103 Henrik Sortåsløkken IL Runar Ski 14:02,8
26 61065 Petter Thorslund Aadland   14:03,8
27 61002 Jens Dammerud Arnesen   14:03,8
28 61109 Jonas Dyrli Thoresen   14:04,2
29 61013 Andreas Aleksander Gjessing Holmen-IF Langrenn 14:04,9
30 61038 Sigurd Nicolaysen Gjelleråsen IF langrenn 14:05,1
31 61023 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 14:05,3
32 61130 Iver  Owren   14:07,3
33 61045 Edvard Sandvik Kjelsås IL 14:08,7
34 61063 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 14:14,1
35 61052 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 14:20,2
36 61095 Mattias Brekkum Skjåk Idrettslag 14:20,6
37 61077 Lars Ranheim Brynestad MjøsSki 14:21,3
38 61011 Mads Fraurud Vang SLF 14:22,4
39 61036 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 14:23,2
40 61092 Martin Stokke   14:27,2
41 61072 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 14:27,3
42 61088 Morten Harkinn Furnes Skiløperforening 14:28,6
43 61001 Morten Antonsen Nes Ski 14:31,5
44 61129 Emil Ottesen   14:34,2
45 61096 Sander Elstad   14:34,3
46 61058 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 14:40,5
47 61080 Mads Huken Mathiesen Ullensaker skiklubb 14:46,1
48 61035 Tobias Hellum Moe Jardar 14:47,4
49 61016 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 14:48,0
50 61071 Ole Conrad Burud Sande SK Ski/TNV 14:49,8
51 61094 Johannes Søgaard Berle Team Eid Heggedal IL 14:53,7
52 61106 Sondre Simensen Nittedal IL 14:56,9
53 61093 ludvik villanger Raufoss friidrett 14:57,0
54 61105 Andreas Samuelsen   14:57,2
55 61030 Håvar Kvam IL Bjørn 14:58,4
56 61081 Bendik Mauseth   14:59,6
57 61050 Simen Sethne Kolbukam 15:00,2
58 61097 Thomas Gillard   15:00,8
59 61006 Aleksander Dokset Kjelsås IL 15:05,3
60 61089 Theodor Berre Jacobsen   15:05,4
61 61075 Bendik Lae Steinsrud Raufoss Il langrenn 15:07,4
62 61085 Oskar Kjos Ullensaker skiklubb 15:12,1
63 61087 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 15:12,5
64 61079 Hans Løken Feiring IL 15:12,8
65 61044 Vetle Opheim Rønningsveen Kjelsås Langrenn 15:13,9
66 61078 Jørgen Harby Brøttum IL / Team Sjusjøen 15:15,9
67 61029 Emil Rindal Kolseth Vollen Ski 15:17,3
68 61059 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 15:24,8
69 61018 Marius Solberg Hernes Nes Ski 15:25,8
70 61039 Ole Marius Nybø Holmen IF 15:30,2
71 61032 Henrik Linner Tronsrud Mogutten IL 15:37,9
72 61086 Stian Melteig Brekkan Nittedal IL 15:39,4
73 61043 Magnus Otterstad Strandbygda IL Ski 15:40,6
74 61033 Herman Mobråthen Botne SK 15:42,0
75 61100 Fredrik Løvli Lillehammer FK 15:42,1
76 61118 Ask Røsand Fossum IF 15:52,1
77 61037 Johan Lægreid Nes Hafslo 16:00,6
78 61034 Magnus Mobråthen Botne SK 16:00,7
79 61084 Ola Emaus Holm Lillehammerskiklub 16:29,3
80 61056 Martin Stensrud   16:35,3
81 61048 Mathias Seiersnes Kjelsås IL 16:41,4
82 61090 Magnus Nyberg Kjelsås 16:42,5
83 61101 Morstad Ole Gustav Team Møller Bil Asker og Bærum 16:47,0
84 61064 Sivert Øversveen Nordre Land IL 16:48,2
85 61025 Simen Karlsen   17:06,8
86 61062 Marius Alexander Syvertsen Nes Ski 17:10,2
87 61041 Mats Opsal MjøsSki 17:10,8
88 61091 Jørgen Sandhaug Fredrikstad Skiklubb 17:12,2
89 61111 Marcus Hauan   17:40,8
90 61099 Einar Theo Kristiansen   17:44,2
91 61007 Ivar Dragerengen   17:56,8
92 61102 Vebjørn Skirbekk Sagmoen Orion 18:04,3
93 61104 Knut Erik Jenssen LFH09 18:35,7
94 61108 Nils Hermann Kjøsnes   19:03,7
95 61082 Lars Martin Tangen Tjernsli Sk Vidar 20:13,6
96 61057 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 20:19,8


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +