Resultater UngdomsBirken Løp 2016 - Gutter alle uansett alder



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter alle samlet uansett alder - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Start Tid
1 60028 David Thorvik   16:00:00 12:30
2 60034 Sivert Eggen Bøler IF Friidrett 16:00:00 12:40
3 66026 Iver Synstnes Hole Åndalsnes If 16:30:00 12:47
4 60004 Ansgar Evensen Vind IL 16:00:00 12:49
5 61076 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 16:05:00 12:51
6 61022 Eivind Kallmyr IL Jardar 16:05:00 12:51
7 60032 Simen Krogstie Bjørgan   16:00:00 12:54
8 60018 Magnus Tuv Myhre Jevnaker Ski 16:00:00 12:59
9 61015 Håkon Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 16:05:00 12:59
10 64040 Trym Olafsen Rustad IL 16:20:00 13:00
11 60011 Andreas Kirkeng ROS IL - ski 16:00:00 13:05
12 64004 Isak Skari Berger Lillehammer Skiklub 16:20:00 13:05
13 60013 Anders Tobias Lund Nittedal IL 16:00:00 13:07
14 60026 Simen Syversen Hamar Skiklubb / FIK Orion 16:00:00 13:08
15 61014 Jesper Gonstad Skreia IL 16:05:00 13:10
16 61010 Alexander Franks-Penty Holmen IF 16:05:00 13:11
17 64071 Sivert Granheim Utleira IL - Friidrett 16:20:00 13:14
18 61069 Andreas Bergsland Varteig IL 16:05:00 13:16
19 61061 Tor Olav Svaland Birkenes Il 16:05:00 13:16
20 61083 Fredrik Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 16:05:00 13:18
21 61004 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 16:05:00 13:27
22 64020 Anders Høiås If Birkebeineren 16:20:00 13:30
23 61031 Håvard Kvam Kolbukameratene, IL 16:05:00 13:30
24 66100 Kristoffer Pettersen Trålim Lyn Ski 16:30:00 13:35
25 66089 Johannes Galåen   16:30:00 13:37
26 61070 Sindre Hvesser Brein Dikemark IF Langrenn 16:05:00 13:37
27 60051 Filip Glittenberg Holt   16:00:00 13:37
28 60042 Håvard Sveen Gjerdrum il ski 16:00:00 13:38
29 64024 Simen Olsen Kirkevik Ottestad IL Ski 16:20:00 13:38
30 61055 Fredrik Stenersen Oppegård 16:05:00 13:39
31 64055 Magnus Sørbø Gjerstad IL 16:20:00 13:40
32 61040 Magnus Braathen Olsen Oppegård Ski 16:05:00 13:40
33 66090 Andreas Grimerud Moelven IL 16:30:00 13:44
34 61027 Mads Sander Kjørsvik   16:05:00 13:45
35 64042 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelagets spk 16:20:00 13:45
36 64072 Sondre Haugen Søre Ål IL 16:20:00 13:45
37 64050 Bjørn Lindvik Stubrud Søre Ål IL 16:20:00 13:46
38 61003 Oskar Axelsson Oppegård IL 16:05:00 13:46
39 60029 Johan Unneberg Tistedalen Fl 16:00:00 13:46
40 64047 Ola Spigseth Raumnes & Årnes Friidrett 16:20:00 13:47
41 60003 Petter Ellingsbø Fik Orion 16:00:00 13:48
42 64084 Sander Engdahl Torvikbukt IL 16:20:00 13:49
43 67014 Martin E. Farstadvoll Rustad IL / IF Frøy 16:35:00 13:49
44 61131 Lars Ludahl Stangeland Røa IL 16:05:00 13:49
45 61021 August Jarbeaux   16:05:00 13:50
46 61049 Sondre Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:05:00 13:51
47 60010 Kristoffer Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 16:00:00 13:52
48 61053 Jakob Høgalmen Stavang Oppegård 16:05:00 13:52
49 66108 Eirik Dæhli Ryen Tolga IL 16:30:00 13:53
50 61024 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 16:05:00 13:54
51 61028 Herman H. Kleivi Holmen langrenn 16:05:00 13:55
52 64012 Daniel Dukstad Voss 16:20:00 13:57
53 61047 Magnus Sedeniussen   16:05:00 13:57
54 61068 Bastian Karlsen Antonsen Lyn Ski 16:05:00 13:58
55 60015 Bjørn Melaaen IL ROS 16:00:00 13:59
56 60043 Christian Opsahl Eriksen   16:00:00 14:00
57 60047 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 16:00:00 14:00
58 66079 Ask Grøtan Wang Tyrving IL 16:30:00 14:00
59 61008 Benjamin Drøyer Lyn 16:05:00 14:01
60 67044 Filip Osnes-Ringen Sk Vidar 16:35:00 14:02
61 64003 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF Ski 16:20:00 14:02
62 64041 Martin Pettersen Ridabu IL 16:20:00 14:02
63 61103 Henrik Sortåsløkken IL Runar Ski 16:05:00 14:02
64 64077 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF 16:20:00 14:03
65 61065 Petter Thorslund Aadland   16:05:00 14:03
66 61002 Jens Dammerud Arnesen   16:05:00 14:03
67 61109 Jonas Dyrli Thoresen   16:05:00 14:04
68 66070 Per Ingvar Tollehaug Vestfossen IF 16:30:00 14:04
69 61013 Andreas Aleksander Gjessing Holmen-IF Langrenn 16:05:00 14:04
70 61038 Sigurd Nicolaysen Gjelleråsen IF langrenn 16:05:00 14:05
71 61023 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 16:05:00 14:05
72 61130 Iver  Owren   16:05:00 14:07
73 67092 Sigurd Nordaas Strandbygda il 16:35:00 14:07
74 66052 Erik Olaussen Nesodden IF 16:30:00 14:08
75 64021 Lars Håkonsen Botne Skiklubb/Team Nordre Vestfold 16:20:00 14:08
76 61045 Edvard Sandvik Kjelsås IL 16:05:00 14:08
77 60036 Marius Tønder Hansteen VUL 16:00:00 14:11
78 67061 Oskar Opstad Vike Andebu IL 16:35:00 14:11
79 66085 Eikil Elias Aasbø HEMING IL 16:30:00 14:12
80 61063 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 16:05:00 14:14
81 60014 Jørgen Lyngstad   16:00:00 14:14
82 64006 Phillihp Granaas Bjerke Konnerud IL 16:20:00 14:14
83 64098 Fredrik Owren   16:20:00 14:16
84 64128 Herman Hegge-Samuelsen   16:20:00 14:19
85 64067 Andreas Dårstad   16:20:00 14:19
86 61052 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 16:05:00 14:20
87 61095 Mattias Brekkum Skjåk Idrettslag 16:05:00 14:20
88 67006 Petter Brennhovd Sk Vidar 16:35:00 14:20
89 60006 Mathias Bjerregård Haugnes Raufoss IL 16:00:00 14:21
90 64049 Emil Hage Streitlien Folldal IF 16:20:00 14:21
91 61077 Lars Ranheim Brynestad MjøsSki 16:05:00 14:21
92 60027 Kevin Jessen Sørensen Eidsvold Værks Skiklub 16:00:00 14:21
93 60030 Kristoffer Krogh Wetterhus Vollen 16:00:00 14:22
94 61011 Mads Fraurud Vang SLF 16:05:00 14:22
95 66034 Henrik Jevanord Moelven IL 16:30:00 14:22
96 66117 Erik Ola Jorde Asker Skiklubb 16:30:00 14:23
97 64091 Even Hjelmås Molden Gran IL 16:20:00 14:23
98 61036 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 16:05:00 14:23
99 66041 Gard Lindby Røa IL 16:30:00 14:23
100 66046 Jonas Myhr Asker Skiklubb 16:30:00 14:24
101 64028 Emil Kvalheim Otterdal Nes Ski 16:20:00 14:25
102 67077 Iver Brekke Bruksås GraabeinIF 16:35:00 14:27
103 61092 Martin Stokke   16:05:00 14:27
104 61072 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 16:05:00 14:27
105 64087 Jens Opstad Kjelsås IL 16:20:00 14:27
106 64057 Eskil Tveiten VILJAR IL/VOSSALANGRENN 16:20:00 14:28
107 61088 Morten Harkinn Furnes Skiløperforening 16:05:00 14:28
108 64044 Simen Aaberg Skar Dikemark IF 16:20:00 14:28
109 66092 Karsten Grønnerud Kolbukameratene IL 16:30:00 14:29
110 66091 Anders Grini Moelven Il / Team SJusjøen 16:30:00 14:29
111 67065 Sten Magnus Trovåg Wedum Lyn Ski 16:35:00 14:30
112 61001 Morten Antonsen Nes Ski 16:05:00 14:31
113 64100 Lavrans Fossen   16:20:00 14:32
114 64108 Sigurd Mjølstad-Svendsen   16:20:00 14:32
115 67121 Tobias Dyrli Thoresen   16:35:00 14:33
116 64092 Torodd Klausen Sturla 16:20:00 14:34
117 66126 Omund Lysne Kolsrud Flåværingen 16:30:00 14:34
118 61129 Emil Ottesen   16:05:00 14:34
119 61096 Sander Elstad   16:05:00 14:34
120 66033 Martin Røland Jensen Sande Sportsklubb 16:30:00 14:34
121 67030 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås IL 16:35:00 14:34
122 64095 Magnus Klevenberg Gjøvik skiklubb 16:20:00 14:34
123 66068 Even Thorvaldsen Ottestad 16:30:00 14:36
124 67105 Lars Kongssund   16:35:00 14:37
125 66043 Jo Mallaug Lom il 16:30:00 14:38
126 67079 Mattis  Korsbakken Holmen Vallset Il 16:35:00 14:38
127 64089 Vinjar Aurstad Berland Lillehammer skiklubb 16:20:00 14:38
128 67104 Kristian Kongssund   16:35:00 14:39
129 61058 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 16:05:00 14:40
130 64069 Lars Fauchald Østre Toten Skilag 16:20:00 14:40
131 60035 Erik Fodstad Østre Toten Skilag 16:00:00 14:41
132 64097 Bård Olav S. Medhus Røldal IL 16:20:00 14:42
133 67078 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 16:35:00 14:42
134 64001 Sondre Albrigtsen Lillehammer skiklubb 16:20:00 14:43
135 64074 Elias Kvalevaag-Holm MjøsSki 16:20:00 14:43
136 67063 Eivind Duelien Vaaje Granli IL 16:35:00 14:44
137 67005 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 16:35:00 14:44
138 66069 Elia Thorvik   16:30:00 14:44
139 64085 Amund Wardberg Høiby Åsmarka IL Team Sjusjøen 16:20:00 14:44
140 66007 Bård Brun Eidsvold Værk Skiklub 16:30:00 14:45
141 64002 Erlend Andersen Åslia skilag 16:20:00 14:46
142 61080 Mads Huken Mathiesen Ullensaker skiklubb 16:05:00 14:46
143 66053 Johan Fredriksen Orset Torvikbukt IL 16:30:00 14:47
144 61035 Tobias Hellum Moe Jardar 16:05:00 14:47
145 61016 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 16:05:00 14:48
146 67067 Henrik Stenersen Øksby   16:35:00 14:48
147 61071 Ole Conrad Burud Sande SK Ski/TNV 16:05:00 14:49
148 64101 Tobias Ramsberg Gjøvik skiklubb 16:20:00 14:49
149 66001 Olaus Oserud Bentzen Gjerdum il 16:30:00 14:50
150 64045 Oskar Lockert Skjold Bjerke IL 16:20:00 14:50
151 66020 Sondre Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 16:30:00 14:52
152 64080 Herman Alvær Nordhordland Skiklubb 16:20:00 14:53
153 61094 Johannes Søgaard Berle Team Eid Heggedal IL 16:05:00 14:53
154 66014 Oliver Fikkan   16:30:00 14:53
155 66017 marius gaden Brøttum IL 16:30:00 14:54
156 67047 Oliver Plassen Brandvol Tormod Skilag 16:35:00 14:54
157 64048 Magnus M. Stensby Hamar SK 16:20:00 14:56
158 61106 Sondre Simensen Nittedal IL 16:05:00 14:56
159 61093 ludvik villanger Raufoss friidrett 16:05:00 14:57
160 61105 Andreas Samuelsen   16:05:00 14:57
161 66066 Andreas Tasken Koll IL 16:30:00 14:58
162 64075 Elias Teige Setnes Åif 16:20:00 14:58
163 61030 Håvar Kvam IL Bjørn 16:05:00 14:58
164 61081 Bendik Mauseth   16:05:00 14:59
165 61050 Simen Sethne Kolbukam 16:05:00 15:00
166 66114 Marius Strandhaug   16:30:00 15:00
167 61097 Thomas Gillard   16:05:00 15:00
168 60031 Petter Østreng Sk Vidar 16:00:00 15:01
169 64026 Torjus Klette IL Ørnar 16:20:00 15:02
170 66023 Einar Gundersen Rognerud Vaaler IF 16:30:00 15:02
171 66011 Joakim Dalen Våler IF 16:30:00 15:03
172 64010 Viktor Bostad Gjøvik skiklubb 16:20:00 15:03
173 64054 Embret Svestad- Bårdseng Bækkelaget SK 16:20:00 15:03
174 66136 Ola Løvlien Lillehammer skiklubb 16:30:00 15:03
175 66025 Jonas Hoelsveen Raufoss Il langrenn 16:30:00 15:04
176 60002 Konrad Buene Bukve   16:00:00 15:05
177 61006 Aleksander Dokset Kjelsås IL 16:05:00 15:05
178 61089 Theodor Berre Jacobsen   16:05:00 15:05
179 60001 Håvard Aune Nittedal 16:00:00 15:05
180 64019 Even Hemma   16:20:00 15:06
181 67106 Emil Stenberg Øien Øyer Tretten IF 16:35:00 15:07
182 61075 Bendik Lae Steinsrud Raufoss Il langrenn 16:05:00 15:07
183 64009 Sigurd Qvam Borge Jonsvatnet 16:20:00 15:07
184 66006 Trym Brennsæter Eidsvold Værks Skiklub 16:30:00 15:07
185 67012 Kristian Engebakken Nordbygda/Løten Ski 16:35:00 15:08
186 66040 Jesper Leporanta Årvoll IL 16:30:00 15:08
187 67118 Petter Finseth Løberg Vang skiløperforening/ FL Fart 16:35:00 15:09
188 66104 Sondre Bøygard Sturla 16:30:00 15:09
189 67028 Mathias Holmann Lommedalen IL 16:35:00 15:10
190 64086 Audun Nordaas Strandbygda il 16:20:00 15:11
191 67052 Mikkel Sletvold Ullensaker skiklubb 16:35:00 15:11
192 66062 Andreas Sletten   16:30:00 15:11
193 61085 Oskar Kjos Ullensaker skiklubb 16:05:00 15:12
194 61087 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 16:05:00 15:12
195 64090 Jakob Gløersen   16:20:00 15:12
196 61079 Hans Løken Feiring IL 16:05:00 15:12
197 64023 Andreas Kastel Ullensaker/kisa friidrett 16:20:00 15:13
198 64007 Martin Bjørk Halvorsen   16:20:00 15:13
199 64015 Magnus Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 16:20:00 15:13
200 61044 Vetle Opheim Rønningsveen Kjelsås Langrenn 16:05:00 15:13
201 67055 Henrik Svennerud Lommedalens IL 16:35:00 15:14
202 66037 Tjus Koblar LIK 16:30:00 15:15
203 64106 Petter Kørra Kjellmyra IL 16:20:00 15:15
204 61078 Jørgen Harby Brøttum IL / Team Sjusjøen 16:05:00 15:15
205 64017 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik skiklubb 16:20:00 15:16
206 61029 Emil Rindal Kolseth Vollen Ski 16:05:00 15:17
207 64031 Martin Lyngstad   16:20:00 15:17
208 64013 Halvor Dybdahl Njård 16:20:00 15:18
209 66101 Magnus Five Skedsmo Skiklubb 16:30:00 15:18
210 60052 Emil Alexander Øvreeide Liaklev   16:00:00 15:19
211 66121 Imre Sagbakken Myrland Raufoss Il langrenn 16:30:00 15:20
212 64078 Odin Høie Vollum MjøsSki 16:20:00 15:21
213 64122 Max Koppervik   16:20:00 15:21
214 64005 Lars Lybekk Bertelrud Bagn 16:20:00 15:21
215 66111 Simen Gammelmo Svea skilag 16:30:00 15:22
216 67082 Anders Usterud Vaaje Asker Skiklubb 16:35:00 15:22
217 66088 Joakim Bergundhaugen Koll IL 16:30:00 15:23
218 67020 Even Fougner Snertingdal if 16:35:00 15:24
219 61059 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:05:00 15:24
220 66102 Herman Gromsrud Gjelleråsen IL 16:30:00 15:24
221 66113 Peder Elias Nordseth Gjøvik Friidrettsklubb 16:30:00 15:25
222 66074 Anders Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:30:00 15:25
223 61018 Marius Solberg Hernes Nes Ski 16:05:00 15:25
224 66031 Thomas Indergård Molde og omegn Idrettsforening 16:30:00 15:26
225 64011 Henrik Falkenberg Dokset Kjelsås IL 16:20:00 15:26
226 64029 Thor Herman Kvamme Søre Ål IL 16:20:00 15:26
227 64056 Eskil Troneng Sjusjøen Bøy & Tøy 16:20:00 15:27
228 67016 Anders Fauske-Sjøstedt Sportsklubben Vidar/Løplabet 16:35:00 15:27
229 66098 Sigurd Sundal   16:30:00 15:27
230 61039 Ole Marius Nybø Holmen IF 16:05:00 15:30
231 66073 Kasper Uhlen Åndalsnes IF. 16:30:00 15:30
232 64081 Angelo Gabriel Mag-Isa Østre Toten Skilag 16:20:00 15:30
233 66009 Anders Bærheim Nittedal IL 16:30:00 15:31
234 67066 Christoffer Widding HEMING IL 16:35:00 15:33
235 66055 Andreas Pjåka Haugsbygd IF 16:30:00 15:33
236 67093 lasse  hegstad Torvibukt il 16:35:00 15:34
237 67103 Elias Kirknes Sparta Hockey 16:35:00 15:34
238 64033 Jostein Melaaen   16:20:00 15:34
239 66024 Joakim Solberg Hernes Nes Ski 16:30:00 15:35
240 67042 Sander Stumo Nytrøen Gjerdrum IL 16:35:00 15:37
241 61032 Henrik Linner Tronsrud Mogutten IL 16:05:00 15:37
242 61086 Stian Melteig Brekkan Nittedal IL 16:05:00 15:39
243 66004 Torje Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 16:30:00 15:40
244 61043 Magnus Otterstad Strandbygda IL Ski 16:05:00 15:40
245 67058 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 16:35:00 15:41
246 66032 Linus Jensen Lyn Ski 16:30:00 15:41
247 66138 David Halvorsen Johansen   16:30:00 15:41
248 66021 Sjur Holm Grøneng Lillehammer skiklubb 16:30:00 15:41
249 61033 Herman Mobråthen Botne SK 16:05:00 15:42
250 61100 Fredrik Løvli Lillehammer FK 16:05:00 15:42
251 66028 Erling Braathen Hynne Gjerdrum IL 16:30:00 15:42
252 66107 Kristian Borge-Moe   16:30:00 15:42
253 64079 Sivert Ahlquist Kjelsås 16:20:00 15:42
254 67011 Nikolai Einvik Jensen Runar Ski 16:35:00 15:43
255 66084 Edward Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:30:00 15:43
256 66030 Henrik Ousbey Haare   16:30:00 15:44
257 64107 Elias Flasnes   16:20:00 15:44
258 66072 Tore Marius E. Tøfte Team Tøfte 16:30:00 15:44
259 64046 Petter Solberg Gjelleråsen Ski 16:20:00 15:47
260 66128 Espen Kalvatn Morten   16:30:00 15:47
261 67091 Peter Munch-Finne Asker Skiklubb 16:35:00 15:48
262 67019 Nicolai Frøyland Foss Rustad IL 16:35:00 15:48
263 67097 Jens Kristian  Aas Vidar, Sportsklubben 16:35:00 15:49
264 66135 Jim Andre Sandal   16:30:00 15:49
265 66071 Ulrik Tvedt Gjerdrum IL 16:30:00 15:51
266 61118 Ask Røsand Fossum IF 16:05:00 15:52
267 66119 Peter Lind-Fossen Korsvoll 16:30:00 15:52
268 60050 Sondre Gaden Solberg   16:00:00 15:52
269 67003 Sebastian Bjørnseth Granli IL 16:35:00 15:52
270 66134 Torjus Aspesletten   16:30:00 15:52
271 66010 Mathias Brenna Christophersen   16:30:00 15:53
272 60041 Christoffer Halvorsen Botne SK 16:00:00 15:54
273 64082 Magnus Lund Nittedal IL 16:20:00 15:55
274 67046 Kristian Pettersen Vang skiløperforening 16:35:00 15:55
275 60039 Christian Fredrik Staib Skedsmo Skiklubb 16:00:00 15:57
276 67125 Eivind Gjønnes Oppdal IL 16:35:00 15:57
277 67062 Lars Sander Viken Holmen IF 16:35:00 15:57
278 66082 Sigurd Øygard Rogne il 16:30:00 15:58
279 64066 Iver Brovold Midtsundstad Vaaler IF 16:20:00 15:58
280 67035 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer O-klubb 16:35:00 15:59
281 61037 Johan Lægreid Nes Hafslo 16:05:00 16:00
282 61034 Magnus Mobråthen Botne SK 16:05:00 16:00
283 66044 Martin Mobråthen Gjerdrum IL 16:30:00 16:01
284 66097 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 16:30:00 16:02
285 60044 Philip Drivenes Fredrikstad Skiklubb 16:00:00 16:03
286 66099 EIRIK SØRBRÅTEN Skedsmo Skiklubb 16:30:00 16:03
287 66047 Mathias Myran Eidsvolds Værks Skiklub 16:30:00 16:03
288 66059 Håvard Muan Skagemo Meldal Idrettslag 16:30:00 16:03
289 64051 Johan Akseli Sveen Ullensaker skiklubb 16:20:00 16:04
290 67124 Eivind Framstad Øystre Slidre il 16:35:00 16:05
291 67076 Østen Brovold Midtsundstad   16:35:00 16:05
292 66064 Casper Stenstadvold   16:30:00 16:05
293 64052 Kristian Sveen Hamar Skiklubb 16:20:00 16:06
294 67017 Axel Filseth Lommedalen IL 16:35:00 16:06
295 64096 ole martin Levernes Næroset IL 16:20:00 16:06
296 67116 Håkon Veiteberg   16:35:00 16:06
297 67111 Tormod Bjelkarøy   16:35:00 16:07
298 64018 Tobias Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 16:20:00 16:07
299 67072 Ingemar Kristian Aagaard Lauridsen Emblem IL 16:35:00 16:08
300 67098 Mats Haug-Stebergløkken Lillehammer FK 16:35:00 16:11
301 64083 Eirik Nydal Høybråten og Stovner IL 16:20:00 16:11
302 60033 Christian Jøtun Corneliussen Skedsmo Skiklubb 16:00:00 16:11
303 60024 Sivert Rønningen   16:00:00 16:12
304 64099 Gard Woxholt Årvoll IL 16:20:00 16:12
305 66016 Eivind Fougner Kjelsås IL/ RYE SK 16:30:00 16:12
306 67031 Carl August Jensehaugen Røa 16:35:00 16:13
307 67122 Nikolai Rusaanes   16:35:00 16:14
308 66042 Markus Løken Vallset Il 16:30:00 16:14
309 66095 Magnus Gunnes Kozar Njård 16:30:00 16:14
310 67074 Kasper Aasebø Kjelsås IL 16:35:00 16:15
311 67053 Martin Stikbakke IL Kolbukameratene 16:35:00 16:15
312 67073 Fredrick Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:35:00 16:15
313 64103 Jon Tomter   16:20:00 16:19
314 60040 Ole Øyhaugen VESTRINGEN IL 16:00:00 16:19
315 66110 Casper Jacobsen Furum Holmen langrenn 16:30:00 16:20
316 66065 Eskil Tarud Tormod Skilag 16:30:00 16:21
317 67015 Daniel Fatnes Nesodden IF - Ski 16:35:00 16:22
318 67110 Markus Fjeldheim   16:35:00 16:23
319 66115 Ulrik Tollefsen Åsen IL 16:30:00 16:23
320 67070 Theodor Østensen Asker Skiklubb 16:35:00 16:23
321 67049 Sivert Kristian Rusten Lier IL 16:35:00 16:25
322 66106 Eivind Øvergård Åsen IL 16:30:00 16:26
323 67045 Jørgen Bjørndal Ottestad Lyn Ski 16:35:00 16:28
324 61084 Ola Emaus Holm Lillehammerskiklub 16:05:00 16:29
325 67010 Halvor Dolven Asker Skiklubb 16:35:00 16:30
326 67109 Anders Falkenberg Kroken   16:35:00 16:32
327 67099 Lars Markus Isachsen Raufoss IL Friidrett 16:35:00 16:33
328 67102 Anders Skeie Haugene Drøbak Frogn IL 16:35:00 16:33
329 67081 Halvor Sørbø   16:35:00 16:34
330 61056 Martin Stensrud   16:05:00 16:35
331 66054 Mikkel Pedersen Høybråten og Stovner IL 16:30:00 16:36
332 61048 Mathias Seiersnes Kjelsås IL 16:05:00 16:41
333 67069 Elliot Østensen Asker Skiklubb 16:35:00 16:41
334 61090 Magnus Nyberg Kjelsås 16:05:00 16:42
335 66080 Åsmund Angard Wefling   16:30:00 16:42
336 67119 Elias Holter Steinset   16:35:00 16:43
337 66137 Petter Strømme-Mollestad   16:30:00 16:44
338 64064 Johan Øy   16:20:00 16:46
339 66057 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 16:30:00 16:46
340 66048 Aleksander Nilsen Rustad IL 16:30:00 16:46
341 61101 Morstad Ole Gustav Team Møller Bil Asker og Bærum 16:05:00 16:47
342 64094 Oskar Gisleberg Gran IL 16:20:00 16:48
343 61064 Sivert Øversveen Nordre Land IL 16:05:00 16:48
344 66120 Dennis Martinsen Skedsmo Skiklubb 16:30:00 16:48
345 60037 Marcus Midtenget VESTRINGEN IL 16:00:00 16:49
346 67114 Henrik Fjermedal Hamar Skiklubb 16:35:00 16:50
347 66087 Jesper Aaslund Fet Skiklubb Skiskyting 16:30:00 16:50
348 66129 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 16:30:00 16:51
349 64088 Julian Ryggvik Team Ryggvik 16:20:00 16:56
350 60048 Johannes Wiken   16:00:00 16:58
351 66112 Erik Munch-Finne Asker Skiklubb 16:30:00 17:00
352 67075 Fredrik Breyer Driv IL 16:35:00 17:02
353 66133 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 16:30:00 17:03
354 64070 Ådne Finset   16:20:00 17:04
355 67084 Herman Berglund Holmen IF 16:35:00 17:04
356 67054 Jakob Antti Sveen   16:35:00 17:06
357 61025 Simen Karlsen   16:05:00 17:06
358 66002 Nikolai Gylthe Berget Vang Skiløperforening 16:30:00 17:08
359 66094 Magnus Johannessen Moelven il Team Sjusjøen 16:30:00 17:09
360 61062 Marius Alexander Syvertsen Nes Ski 16:05:00 17:10
361 61041 Mats Opsal MjøsSki 16:05:00 17:10
362 61091 Jørgen Sandhaug Fredrikstad Skiklubb 16:05:00 17:12
363 67032 Håkon Kallmyr IL Jardar 16:35:00 17:15
364 66067 Casper Thomsen Svea skilag 16:30:00 17:17
365 67021 Aleksander Gaden Brøttum IL 16:35:00 17:18
366 67095 Fredrik Michelsen Lyn Ski 16:35:00 17:19
367 67085 Vetle Søndmør Martinsen Hamar Skiklubb 16:35:00 17:20
368 67001 Diderik Aschehoug   16:35:00 17:21
369 66118 Sander Lillebråten Tormod Skilag 16:30:00 17:21
370 67040 Tobias Nakken Molde og omegn IF 16:35:00 17:22
371 64068 Mathias Sagdal Egeberg Skedsmo Skiklubb 16:20:00 17:22
372 67039 Herman Moer Gjerdrum il ski 16:35:00 17:23
373 67034 jørgen kobbersletten pettersen Gjerdrum langrenn 16:35:00 17:23
374 64105 Simen Bratteng   16:20:00 17:27
375 64053 Jens Svenkerud   16:20:00 17:27
376 66127 Kristian Kongsli Tormod Skilag 16:30:00 17:27
377 66060 Gaute Skar-Hovde Skar 16:30:00 17:32
378 64104 Tobias Dilling Gomo Oppegård 16:20:00 17:33
379 67050 Sander Seiersnes Kjelsås IL 16:35:00 17:34
380 64073 Einar Fjeld Helsør Skedsmo Skiklubb 16:20:00 17:35
381 64093 Halvdan Bendiksen Paulsen   16:20:00 17:36
382 66130 Brage Sømoen Vang Skiløperforening 16:30:00 17:36
383 67123 Rasmus Rotvik   16:35:00 17:38
384 66143 Andreas Ottesen   16:30:00 17:38
385 61111 Marcus Hauan   16:05:00 17:40
386 67051 Tobias Skretting Vaaler IF 16:35:00 17:41
387 67068 Vebjørn Økseter Strandbygda il 16:35:00 17:41
388 67064 Håkon Wedum   16:35:00 17:42
389 61099 Einar Theo Kristiansen   16:05:00 17:44
390 66105 Lars Wallin Snertingdal if 16:30:00 17:46
391 66131 Jakob Wirén TRY IL 16:30:00 17:47
392 67108 Jakob Aspeslåen   16:35:00 17:48
393 66050 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes Skiløperforening 16:30:00 17:48
394 67080 Håkon Fauske Røn Asker Skiklubb 16:35:00 17:49
395 60025 Amund Svestad   16:00:00 17:50
396 64037 Melkior Nergaard Åslia skilag 16:20:00 17:52
397 64025 Iver Kjelsaas Sørkedalen IF 16:20:00 17:52
398 67018 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrett 16:35:00 17:54
399 67083 Kristian Øye Aasum Granli IL 16:35:00 17:54
400 61007 Ivar Dragerengen   16:05:00 17:56
401 67089 Petter Harkinn Furnes Skiløperforening 16:35:00 17:58
402 67038 Syver-August Meyer   16:35:00 17:59
403 67120 Syver Solberg   16:35:00 18:00
404 64014 Adrian Einvik Jensen Runar Ski 16:20:00 18:00
405 67037 Sebastian Samuel Meyer   16:35:00 18:01
406 66125 Marius Fjeld Hansen Spydeberg IL 16:30:00 18:03
407 61102 Vebjørn Skirbekk Sagmoen Orion 16:05:00 18:04
408 66077 Gaute Vodal Fet skiklubb 16:30:00 18:11
409 67090 Maximilian WIberg Hermansen Drøbak/Frogn Idrettslag 16:35:00 18:13
410 67007 Jakob Buhs Bækkelaget / IF Frøy 16:35:00 18:18
411 67107 Oliver F. Nysveen   16:35:00 18:24
412 64036 Sebastian Risan Nakken Molde og omegn IF 16:20:00 18:24
413 66124 Mats Amlie   16:30:00 18:29
414 66036 Anders Jøntvedt Årvoll IL 16:30:00 18:31
415 67025 Philip August Gran-Vollund Vingrom IL 16:35:00 18:31
416 67036 Christoffer Martinsen Røa IL 16:35:00 18:35
417 61104 Knut Erik Jenssen LFH09 16:05:00 18:35
418 66061 Emil Skogheim Åslia skilag 16:30:00 18:37
419 67094 leif hegstad Torvibukt il 16:35:00 18:39
420 66123 Lauritz Sogn-Larssen IL TRY 16:30:00 18:39
421 64030 Lars Kørra Kjellmyra IL 16:20:00 18:42
422 67113 Petter Lunna Brøttum IL 16:35:00 18:43
423 66058 Henrik Selbæk   16:30:00 18:43
424 66022 Simen Andre  Grøtterud   16:30:00 18:47
425 67059 Jakob Træthaug Søre Ål IL 16:35:00 18:48
426 66116 Håkon Mathias Dalen Øverhaug Hama IL friidrett 16:30:00 18:49
427 67008 Vetle Bustebakke   16:35:00 18:49
428 60017 Trygve Myhr Asker Skiklubb 16:00:00 18:52
429 67026 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker skiklubb 16:35:00 18:55
430 66078 Vetle Vold Brane IL 16:30:00 19:01
431 67100 Ola Børseth Eidsvold Værks Skiklub 16:35:00 19:02
432 61108 Nils Hermann Kjøsnes   16:05:00 19:03
433 67048 Hans Olav Pederstad Rise ullensaker sk 16:35:00 19:16
434 66076 Mats Mangset Vennestrøm MjøsSki 16:30:00 19:21
435 60045 Mats Eriksen   16:00:00 19:35
436 67087 Petter Berntsen   16:35:00 19:36
437 66013 Henrik E. Farstadvoll Rustad IL/ IF Frøy 16:30:00 19:51
438 67101 Anders Robøle Fegri   16:35:00 20:03
439 61082 Lars Martin Tangen Tjernsli Sk Vidar 16:05:00 20:13
440 61057 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 16:05:00 20:19
441 66096 Emil Åseth Kristiansen Vallset Il 16:30:00 20:24
442 67009 Thomas  Dalen Våler IF 16:35:00 20:35
443 66081 Luca Stabæk Wenaas Røa IL 16:30:00 20:56
444 66122 Øystein Skirbekk Sagmoen Strandbygda il 16:30:00 21:38
445 67029 Hannes Hov Lommedalens IL 16:35:00 21:39
446 64027 Simen Roko Krogstie Kjellmyra IL 16:20:00 22:10
447 67112 Marcus Flaterudhagen   16:35:00 22:44
448 67088 Christoffer Dyrkorn Åslia skilag 16:35:00 23:03
449 67115 Simen Szacinski Øyer/Tretten 16:35:00 23:24
450 67071 Henrik Øy   16:35:00 23:56
451 66018 Fabian Nikolai Gjessing Holmen IF Langrenn 16:30:00 24:02
452 66086 Jøran Magnus Aasen   16:30:00 30:48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +