Resultater UngdomsBirken Løp 2016 - Jenter 13 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 13 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 68008 Ingvild Brennhovd Sk Vidar 14:19,2
2 68088 Eiril Lystad Linderud ÅL IL 14:24,5
3 68063 Nora Sødal Raastad   14:27,2
4 68014 Maja Ellefsrud Nesodden IF 14:29,4
5 68058 Christina E Osnes-Ringen Sk Vidar 14:44,8
6 68005 Emma Axelsson Oppegård IL 15:00,5
7 68003 Janne Alseth Haslum IL/Tyrving 15:04,8
8 68031 Solveig Steen Hofstad   15:06,4
9 68009 Tuva Anine Brusveen-Jensen Sk Vidar 15:08,2
10 68056 Victoria Nitteberg Nesodden IF 15:12,0
11 68036 Julie Jeistad Lismarka Skilag 15:13,8
12 68083 Merete Sperstad Tyrving 15:17,9
13 68061 Kine E. Rye-Holmboe   15:20,1
14 68069 Cornelia Maria Usler Bækkelagets Sportsklub 15:21,6
15 68006 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 15:22,8
16 68002 Ines Aloy-Lislerud Njård 15:31,3
17 68030 Synne Herheim Geilo 15:32,0
18 68004 Adele Aschehoug Heming 15:39,3
19 68095 Henriette Bjørnstøl Berg Rustad IL 15:41,1
20 68101 Hanne Svanemyr Kjos Åndalsnes Ski og Friidrett 15:42,2
21 68023 Mia Halvorsen-Røgeberg Haslum IL 15:44,1
22 68057 Johanne Norheim Ull/kisa/Eidsvold Værks Skiklub 15:45,9
23 68084 Frida Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 15:48,4
24 68021 Tirill Marie Møller Gundersen Lyn Ski 15:52,9
25 68043 Oda LaForce Rustad 15:57,0
26 68027 Ida Heggvold Oppdal IL ski og skiskyting 15:59,0
27 68055 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF 15:59,3
28 68026 Marianne Haug Bjerke IL 16:00,3
29 68007 Marthe Skram Botterud Bærums skiklub 16:04,2
30 68041 Tiril Kristine Knutsen OPPSTAD IL 16:09,5
31 68093 Fredrikke Jeppsson-Hovi Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:14,3
32 68066 Martine Smedsrud Nordre Eidsvoll IL 16:16,0
33 68012 Mille Eide Nyhus Ottestad IL ski/ Hamar IL - friidrett 16:16,9
34 68062 Marie Meinert Rød Oppegård IL 16:18,7
35 68080 Andrea Mohaugen Bjerke IL 16:20,6
36 68077 Charlotte Halseth Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:20,7
37 68044 Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 16:21,7
38 68034 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub 16:31,9
39 68020 Regine Ellingsen Gotaas   16:33,1
40 68001 Eva Liheim Alfstad Tyrving/Fossum IF 16:36,7
41 68051 Emma Hellum Moe Jardar 16:38,2
42 68033 Kristina Masovn Haave Lillehammer Skiklub 16:39,3
43 68029 Eline Holter Henriksen Bækkelagets SK - Ski 16:40,9
44 68022 Fredrikke Hagen Lyn Ski 16:41,5
45 68072 Mia Jenny Nygaard Østreng Ull/Kisa 16:47,4
46 68085 Kristina Langsethagen Strandbygda il 16:49,8
47 68019 Jorid Gjerdåke, Bryn   16:50,4
48 68013 Gjendine Eidslott Lyn Ski 16:50,7
49 68049 Helene Martinsen Fana IL 16:51,2
50 68099 Fredrikke Louise Donberg Nymoen HEMING IL 16:51,9
51 68076 Thelma Olea Gaarder Nittedal IL 16:56,3
52 68025 Fredrikke Andersen haslum   16:58,8
53 68100 Ida Kristine Ringlund Tormod Skilag 17:03,8
54 68018 Kari Forseth Sunndal friidrett 17:07,8
55 68082 Synne Klokset   17:10,1
56 68096 Emma Dahlhaug Freng   17:11,7
57 68032 Kaisa Holm-Lombnæs HEMING IL 17:19,5
58 68112 Emily Heggem   17:19,8
59 68097 Selma Lima-Hogsnes Asker Skiklubb 17:39,5
60 68074 Mathilde Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 17:44,8
61 68098 Siri Galtung Skar IL TRY 17:46,5
62 68071 Ingrid Kapstad Østgulen Skimt 17:49,1
63 68087 Nina Cornelia K Galgum Vang Skiløperforening 17:51,1
64 68015 Sara Engeskaug MjøsSki 17:56,6
65 68059 Eline Prestmo Lillehammer Skiklub 18:03,1
66 68108 Emma Hodne   18:03,3
67 68060 Emma Risnes Fik Orion 18:03,4
68 68042 Kristine Kvamme Søre Ål 18:12,2
69 68017 Tiril Flagstad Vang Skiløperforening 18:21,1
70 68094 Ida Marie Arnesen Nes Ski 18:21,6
71 68053 Tiril Myrmel-Johansen Bækkelagets Sportsklub 18:26,1
72 68092 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sk 18:30,3
73 68079 Ane Kjærnes Hamar IL friidrett 18:32,8
74 68016 Maren Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 18:41,7
75 68046 Eir Lynghammar Hakadal IL Langrenn 18:43,7
76 68064 Caroline Sanness BSK Ski 18:43,8
77 68038 Ragnhild Lovise Hagen Johnsgård Lillehammer skiklubb 18:49,0
78 68111 Hanna Lægreid Nes   18:54,2
79 68089 Jenny Veidahl Martinsen Vang skiløperforening 18:54,4
80 68047 Ida Måren Løseth Il Høyang 19:04,1
81 68068 Emilie J.F. Taug Hakadal Langrenn 19:23,4
82 68039 Inger Marie Tvete Karlsen   19:31,2
83 68010 Ingrid Dragerengen Raufoss Il langrenn 19:33,6
84 68011 Annbjørg Efskind Årvoll IL Ski 19:53,0
85 68090 Kristin Vinsnesbakk Heksem Flatås il 20:00,7
86 68086 Andrea Vikin Nybygda IL 20:01,8
87 68103 Emma Helene Husebæk   20:06,3
88 68109 Ingeborg Kirkerud   20:08,0
89 68106 Hedda Sofie Jørgensen Steinset   20:12,5
90 68104 Andrine Gaden Solberg   20:17,4
91 68073 Marthe Skoglund Østvold   20:20,4
92 68037 Åro Cornelia Johannessen   20:23,4
93 68102 Albertine Thorsteinsen Vang Skiløperforening 20:34,8
94 68081 Johanne Harby Brøttum IL / Team Sjusjøen 20:36,3
95 68067 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum il/Team Sjusjøen 20:43,9
96 68075 Eline Øversveen Nordre Land IL 20:53,7
97 68105 Oda Aune   21:36,0
98 68107 Emma Spook-Fintl   24:04,5


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +