Resultater UngdomsBirken Løp 2016 - Jenter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 15 år - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 63009 Helene Marie Fossesholm Vestfossen IF 14:07,6
2 63017 Lina Eikenes Hvamstad Sk Vidar 14:12,6
3 63079 Runa Ulvang   14:14,9
4 63100 Synne  Owren   14:21,6
5 63028 Emilie Mo Asker Trekkhundklubb 14:31,2
6 63064 Carina Sveen Strandbygda il 14:33,8
7 63046 Margrethe Wettre Andreassen Asker Skiklubb 14:42,5
8 63054 Nora Galåen Kjelsås 14:43,8
9 63001 Nora Andersen Røa IL 14:46,4
10 63034 Mari Andreassen Rud Askim IF Friidrett 15:02,6
11 63025 Lisa Måren Løseth Il Høyang 15:02,9
12 63014 Elisabeth Lykken Hamre Søre Ål IL 15:14,3
13 63029 Julie Moger Lillehammer Skiklub 15:18,2
14 63075 Mille Sparboe   15:20,2
15 63067 Martine Grøttum Engen Røa IL 15:26,5
16 63002 Selma Andersen Røa IL 15:41,7
17 63072 Tuva Aas Stræte   15:42,7
18 63042 Marte Tangen Spkl Vidar 15:43,6
19 63066 Vilde Børseth Eidsvold Værks Skiklub 15:51,3
20 63012 Ingrid Hermine Fürst Sk Vidar 15:52,1
21 63044 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 15:52,8
22 63023 Selma Ødegaard Lauen   15:57,0
23 63069 Kamilla Mørk Hansen Gjerdrum IL 15:57,3
24 63071 Natascha Silber Gjøvik Friidrett 16:00,4
25 63027 Nora Meli Svea skilag 16:05,4
26 63030 Anne Mathea Morken Ringebu Fåvang Skiklubb 16:11,8
27 63022 Nora Landquist Horten Friidrettsklubb 16:20,4
28 63073 Ingvild Soland Bolin Fossum IF 16:22,5
29 63024 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 16:25,4
30 63051 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul Il 16:28,3
31 63043 Carmen Maria Usler Sk Vidar 16:32,6
32 63006 Tuva Bondesson   16:33,5
33 63049 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 16:35,6
34 63032 Ida Ramstad Nittedal IL 16:41,0
35 63007 Anna Bårdseng Hamar IL friidrett 16:47,5
36 63070 Ada Eide Longva Ottestad 16:51,3
37 63060 Filippa Andresen Røa IL 16:51,4
38 63057 Mari Laingen Ringebu - Fåvang Skiklubb 16:52,6
39 63011 Sara Grini Frøisli Kjelsås IL 16:53,1
40 63048 Maren Navarrete Aaberg   16:54,1
41 63078 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL 16:58,2
42 63050 Oda Emilie Aagaard Lauridsen Emblem IL 17:10,5
43 63068 Hanna Sandholt Hansen Eidsvold Værks Skiklub 17:12,3
44 63055 Mia Christine Isdahl   17:27,3
45 63063 Jenny Saga Heggedal/Team Eid 17:28,3
46 63036 Solvor Seim Hamar IL, Friidrett 17:35,7
47 63059 Ingeborg Rognstad Brandbu IF 17:38,5
48 63045 Lea Stabæk Wenaas   17:40,4
49 63062 Ane Nordvik Søya IL 17:45,2
50 63074 Emma Hult Ottestad IL 17:45,3
51 63018 Kirsti Høiholt-Vågsnes Søre Ål IL 17:55,3
52 63061 Hanna Kongelf Lillehammer Skiklub 17:57,6
53 63040 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 18:12,3
54 63053 Ingvild Bossum Søre Ål IL 18:20,7
55 63058 Dina Kolderup Lund Rustad IL 18:43,3
56 63052 Rikke Bergstrøm Håkerud Skedsmo Skiklubb 18:49,8
57 63035 Vilde Sagen Botne SK 19:03,2
58 63087 Marie Brækken   19:11,4
59 63004 An-Magritt Piro Berg Østre Toten Skilag 19:33,5
60 63056 Tuva Kletthagen Redalen il 19:49,2
61 63013 Hannah Elisabeth Grude   22:49,6
62 63077 Martine Bredli Sirens Cheerdance klubb 26:02,3
63 63020 Anette Johansen Sirens Cheerdance klubb 26:10,9


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +