Resultater UngdomsBirken Løp 2016 - Jenter alle uansett alder



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter alle samlet uansett alder - Uoffisielle resultater

Se også: Alle andre klasser i UngdomsBirken Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Start Tid
1 65058 Pernille Karlsen Antonsen Sk Vidar/KOLL 16:25:00 13:23
2 65078 Emma Kirkeberg Mørk IF Hellas 16:25:00 13:49
3 69027 Anna Marie  Nordengen Sirevåg Sk Vidar 16:45:00 14:06
4 63009 Helene Marie Fossesholm Vestfossen IF 16:15:00 14:07
5 65027 Julie Meinicke IL Jutul 16:25:00 14:08
6 65007 Synne Borge Oppegård IL 16:25:00 14:11
7 69014 Julie Hammer Ullensaker Kisa 16:45:00 14:11
8 63017 Lina Eikenes Hvamstad Sk Vidar 16:15:00 14:12
9 63079 Runa Ulvang   16:15:00 14:14
10 62044 Ane Grøtan Wang Tyrving 16:10:00 14:18
11 68008 Ingvild Brennhovd Sk Vidar 16:40:00 14:19
12 63100 Synne  Owren   16:15:00 14:21
13 68088 Eiril Lystad Linderud ÅL IL 16:40:00 14:24
14 68063 Nora Sødal Raastad   16:40:00 14:27
15 68014 Maja Ellefsrud Nesodden IF 16:40:00 14:29
16 63028 Emilie Mo Asker Trekkhundklubb 16:15:00 14:31
17 63064 Carina Sveen Strandbygda il 16:15:00 14:33
18 62028 Mari Victoria Robøle Lien Hamar Skiklubb 16:10:00 14:36
19 65038 Tyra Sortåsløkken   16:25:00 14:39
20 62009 Elena Rise Johnsen Asker Skiklubb 16:10:00 14:40
21 63046 Margrethe Wettre Andreassen Asker Skiklubb 16:15:00 14:42
22 65049 Ingrid Taarud Lillehammer Skiklub 16:25:00 14:43
23 63054 Nora Galåen Kjelsås 16:15:00 14:43
24 65002 Hanna Andersen HEMING IL 16:25:00 14:44
25 68058 Christina E Osnes-Ringen Sk Vidar 16:40:00 14:44
26 63001 Nora Andersen Røa IL 16:15:00 14:46
27 65044 Sigrid Jøranli Sundgaard Søre Ål IL 16:25:00 15:00
28 68005 Emma Axelsson Oppegård IL 16:40:00 15:00
29 62029 Ingvild Larsen Mikaelsen Byåsen IL 16:10:00 15:00
30 63034 Mari Andreassen Rud Askim IF Friidrett 16:15:00 15:02
31 63025 Lisa Måren Løseth Il Høyang 16:15:00 15:02
32 68003 Janne Alseth Haslum IL/Tyrving 16:40:00 15:04
33 68031 Solveig Steen Hofstad   16:40:00 15:06
34 68009 Tuva Anine Brusveen-Jensen Sk Vidar 16:40:00 15:08
35 65013 Andrine Fuglerud Flugstad Gjøvik skiklubb 16:25:00 15:12
36 68056 Victoria Nitteberg Nesodden IF 16:40:00 15:12
37 68036 Julie Jeistad Lismarka Skilag 16:40:00 15:13
38 63014 Elisabeth Lykken Hamre Søre Ål IL 16:15:00 15:14
39 69063 maria fink   16:45:00 15:14
40 69046 Astrid Stigen Fredrikstad Skiklubb 16:45:00 15:16
41 65051 Thea Utaker Vestre Aker Skiklubb 16:25:00 15:16
42 68083 Merete Sperstad Tyrving 16:40:00 15:17
43 63029 Julie Moger Lillehammer Skiklub 16:15:00 15:18
44 69077 Oda Holen Husby   16:45:00 15:18
45 68061 Kine E. Rye-Holmboe   16:40:00 15:20
46 63075 Mille Sparboe   16:15:00 15:20
47 68069 Cornelia Maria Usler Bækkelagets Sportsklub 16:40:00 15:21
48 68006 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 16:40:00 15:22
49 65003 Elise Antonsen Nes Ski 16:25:00 15:23
50 65024 Ina Martini Asker Skiklubb 16:25:00 15:24
51 63067 Martine Grøttum Engen Røa IL 16:15:00 15:26
52 65089 Eivor Melbybråten Rogne il 16:25:00 15:27
53 65046 Nora Tomine Tretli Rustad IL 16:25:00 15:29
54 65026 Sunniva Reite Martinsen   16:25:00 15:29
55 68002 Ines Aloy-Lislerud Njård 16:40:00 15:31
56 62019 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 16:10:00 15:31
57 68030 Synne Herheim Geilo 16:40:00 15:32
58 65047 Tina Krøger Træthaug Søre Ål IL 16:25:00 15:35
59 65069 Kristiane Rolstad Kjelsås IL 16:25:00 15:35
60 65019 Sille Hustvedt Rustad IL 16:25:00 15:36
61 65086 Anna Heggen   16:25:00 15:37
62 62025 Thea Sørum Gjelleråsen IF 16:10:00 15:37
63 68004 Adele Aschehoug Heming 16:40:00 15:39
64 68095 Henriette Bjørnstøl Berg Rustad IL 16:40:00 15:41
65 65048 Oda Hagen Tyrdal   16:25:00 15:41
66 62039 Stine Johansen Åslia skilag 16:10:00 15:41
67 63002 Selma Andersen Røa IL 16:15:00 15:41
68 68101 Hanne Svanemyr Kjos Åndalsnes Ski og Friidrett 16:40:00 15:42
69 65082 Marie Slåen Tormod Skilag 16:25:00 15:42
70 62004 Marthe Dehn Tyrving IL 16:10:00 15:42
71 65004 Maya Jones Arnesen Heming 16:25:00 15:42
72 63072 Tuva Aas Stræte   16:15:00 15:42
73 63042 Marte Tangen Spkl Vidar 16:15:00 15:43
74 65037 Ingrid Skjåk   16:25:00 15:43
75 68023 Mia Halvorsen-Røgeberg Haslum IL 16:40:00 15:44
76 69058 Jessica Silber   16:45:00 15:45
77 68057 Johanne Norheim Ull/kisa/Eidsvold Værks Skiklub 16:40:00 15:45
78 68084 Frida Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 16:40:00 15:48
79 69036 Andrea sæther  Verdenius Tolga IL 16:45:00 15:49
80 65060 Eva Christine Gullikstad   16:25:00 15:50
81 69049 Kimberlee Aronsveen Eidsiva bredbånd 16:45:00 15:50
82 63066 Vilde Børseth Eidsvold Værks Skiklub 16:15:00 15:51
83 63012 Ingrid Hermine Fürst Sk Vidar 16:15:00 15:52
84 63044 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 16:15:00 15:52
85 68021 Tirill Marie Møller Gundersen Lyn Ski 16:40:00 15:52
86 69055 Synne Nesheim   16:45:00 15:53
87 62023 Rebekka Stangvik   16:10:00 15:55
88 62020 Sirianne Carlsen Rymoen Moss IL 16:10:00 15:55
89 65043 Mia Støkken Njård 16:25:00 15:56
90 63023 Selma Ødegaard Lauen   16:15:00 15:57
91 68043 Oda LaForce Rustad 16:40:00 15:57
92 63069 Kamilla Mørk Hansen Gjerdrum IL 16:15:00 15:57
93 69054 Siri Nesheim   16:45:00 15:58
94 65097 Sunniva Isabel Cook Koll IL 16:25:00 15:58
95 69015 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 16:45:00 15:58
96 68027 Ida Heggvold Oppdal IL ski og skiskyting 16:40:00 15:59
97 68055 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF 16:40:00 15:59
98 68026 Marianne Haug Bjerke IL 16:40:00 16:00
99 63071 Natascha Silber Gjøvik Friidrett 16:15:00 16:00
100 65080 June Scott Røa IL 16:25:00 16:01
101 69087 Aurora Wilkens Jernberg Kjelsås IL 16:45:00 16:03
102 62007 Kaia Sofie Engeset   16:10:00 16:03
103 68007 Marthe Skram Botterud Bærums skiklub 16:40:00 16:04
104 69005 Synne Børresen Bollingmo Raufoss friidrett 16:45:00 16:05
105 63027 Nora Meli Svea skilag 16:15:00 16:05
106 65006 Marte Madslien Bakken Nydalens Skiklub 16:25:00 16:09
107 68041 Tiril Kristine Knutsen OPPSTAD IL 16:40:00 16:09
108 69031 Signe Aaberg Skar Dikemark IF 16:45:00 16:09
109 62026 Siri Vestengen Nittedal IL 16:10:00 16:10
110 69071 Hanna Næss   16:45:00 16:10
111 63030 Anne Mathea Morken Ringebu Fåvang Skiklubb 16:15:00 16:11
112 68093 Fredrikke Jeppsson-Hovi Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:40:00 16:14
113 65084 Julie Fink   16:25:00 16:15
114 69043 Selma Nevin Strindheim IL 16:45:00 16:15
115 68066 Martine Smedsrud Nordre Eidsvoll IL 16:40:00 16:16
116 62036 Annette Berntsen Gjøvik Friidrettsklubb 16:10:00 16:16
117 65045 arwen szygenda   16:25:00 16:16
118 68012 Mille Eide Nyhus Ottestad IL ski/ Hamar IL - friidrett 16:40:00 16:16
119 68062 Marie Meinert Rød Oppegård IL 16:40:00 16:18
120 62010 Ingrid Johnsen Ull/Kisa 16:10:00 16:19
121 63022 Nora Landquist Horten Friidrettsklubb 16:15:00 16:20
122 68080 Andrea Mohaugen Bjerke IL 16:40:00 16:20
123 68077 Charlotte Halseth Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:40:00 16:20
124 68044 Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 16:40:00 16:21
125 63073 Ingvild Soland Bolin Fossum IF 16:15:00 16:22
126 69069 Hannah Havnås Bjørkelangen Sportsforening 16:45:00 16:23
127 65023 Kaja Loennecken Holmen IF Langrenn 16:25:00 16:23
128 65050 Jenny Myklebust Ulfsnes   16:25:00 16:23
129 69067 Anniken sand Sjåstad Vestre Lier 16:45:00 16:24
130 69020 Linnea Klingberg Lommedalen IL 16:45:00 16:24
131 62018 Berit Nordsæter Resell Byåsen IL 16:10:00 16:24
132 63024 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 16:15:00 16:25
133 69007 Elisa Vestvik Edland Gjesdal IL 16:45:00 16:26
134 63051 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul Il 16:15:00 16:28
135 68034 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub 16:40:00 16:31
136 63043 Carmen Maria Usler Sk Vidar 16:15:00 16:32
137 68020 Regine Ellingsen Gotaas   16:40:00 16:33
138 63006 Tuva Bondesson   16:15:00 16:33
139 65057 Pia Engemoen Aasland Njård 16:25:00 16:34
140 63049 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 16:15:00 16:35
141 68001 Eva Liheim Alfstad Tyrving/Fossum IF 16:40:00 16:36
142 68051 Emma Hellum Moe Jardar 16:40:00 16:38
143 68033 Kristina Masovn Haave Lillehammer Skiklub 16:40:00 16:39
144 65052 Maria Vestengen Nittedal IL 16:25:00 16:40
145 68029 Eline Holter Henriksen Bækkelagets SK - Ski 16:40:00 16:40
146 63032 Ida Ramstad Nittedal IL 16:15:00 16:41
147 68022 Fredrikke Hagen Lyn Ski 16:40:00 16:41
148 69033 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 16:45:00 16:42
149 62006 Marie Holtet Dæhlen Aurskog Høland friidrett 16:10:00 16:42
150 69041 Ragna  Fodstad Østre Toten Skilag 16:45:00 16:43
151 65040 Julie Stensvold RIL 16:25:00 16:44
152 62037 Thea Charlotte Hansen   16:10:00 16:44
153 65022 Hannah Lervik Asker Skiklubb 16:25:00 16:44
154 62038 Maren Holmsen Hamar Skiklubb 16:10:00 16:45
155 62012 Caroline Molland Karlson Kjelsås IL 16:10:00 16:47
156 68072 Mia Jenny Nygaard Østreng Ull/Kisa 16:40:00 16:47
157 65065 Rannei Bjørklund Nord-Odal IL/Team Odal 16:25:00 16:47
158 63007 Anna Bårdseng Hamar IL friidrett 16:15:00 16:47
159 69012 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 16:45:00 16:47
160 65029 Tora Bjørndal Ottestad Lyn Ski 16:25:00 16:48
161 69040 Johanne Brovold Midtsundstad Braskereidfoss IL 16:45:00 16:48
162 69026 Thea Natvik Bækkelaget Sports Klubb 16:45:00 16:49
163 62034 Liv Tone Heramb   16:10:00 16:49
164 68085 Kristina Langsethagen Strandbygda il 16:40:00 16:49
165 68019 Jorid Gjerdåke, Bryn   16:40:00 16:50
166 68013 Gjendine Eidslott Lyn Ski 16:40:00 16:50
167 68049 Helene Martinsen Fana IL 16:40:00 16:51
168 63070 Ada Eide Longva Ottestad 16:15:00 16:51
169 63060 Filippa Andresen Røa IL 16:15:00 16:51
170 68099 Fredrikke Louise Donberg Nymoen HEMING IL 16:40:00 16:51
171 63057 Mari Laingen Ringebu - Fåvang Skiklubb 16:15:00 16:52
172 65054 Fanny Varden Økern Njård 16:25:00 16:52
173 63011 Sara Grini Frøisli Kjelsås IL 16:15:00 16:53
174 62031 Sofie Klokset   16:10:00 16:53
175 63048 Maren Navarrete Aaberg   16:15:00 16:54
176 69009 Aasne Sofie Ellevold OPPSTAD IL 16:45:00 16:54
177 69047 Sofie Tunli DFI 16:45:00 16:54
178 69004 Emilie Agathe Besseberg Drøbak Frogn IL 16:45:00 16:54
179 65076 Malene Jebsen HEMING IL 16:25:00 16:54
180 69017 Marie Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 16:45:00 16:55
181 68076 Thelma Olea Gaarder Nittedal IL 16:40:00 16:56
182 69025 Julie Mykleset Vang Skiløperforening 16:45:00 16:57
183 69016 Ingeborg Håkonsen   16:45:00 16:57
184 63078 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL 16:15:00 16:58
185 65020 Kristin Knutsen Ullensaker skiklubb 16:25:00 16:58
186 68025 Fredrikke Andersen haslum   16:40:00 16:58
187 65087 Ida Hegglund Gran 16:25:00 17:00
188 65053 Hermine Widding HEMING IL 16:25:00 17:00
189 62053 Johanne Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 16:10:00 17:00
190 62046 Angelica Bratteng   16:10:00 17:01
191 68100 Ida Kristine Ringlund Tormod Skilag 16:40:00 17:03
192 62032 Johanne Dahl Norland LYN SKI / SK Rye 16:10:00 17:04
193 62017 Mia Nilssen Randlev Gjerdrum 16:10:00 17:05
194 68018 Kari Forseth Sunndal friidrett 16:40:00 17:07
195 68082 Synne Klokset   16:40:00 17:10
196 65010 Helene Engebretsen   16:25:00 17:10
197 63050 Oda Emilie Aagaard Lauridsen Emblem IL 16:15:00 17:10
198 68096 Emma Dahlhaug Freng   16:40:00 17:11
199 63068 Hanna Sandholt Hansen Eidsvold Værks Skiklub 16:15:00 17:12
200 62030 Ane Bjørgum Valås Byåsen IL 16:10:00 17:13
201 69073 Ane Robøle Øystre Slidre il 16:45:00 17:14
202 65032 Sigrun Raastad Rustad IL 16:25:00 17:16
203 69088 Mathilde Nordeng   16:45:00 17:17
204 65099 Live Lerfald Bergum   16:25:00 17:17
205 65042 Amalie Storlien MjøsSki 16:25:00 17:17
206 68032 Kaisa Holm-Lombnæs HEMING IL 16:40:00 17:19
207 68112 Emily Heggem   16:40:00 17:19
208 62041 Susann Fedreheim Lyngnes MjøsSki 16:10:00 17:24
209 63055 Mia Christine Isdahl   16:15:00 17:27
210 65070 Marthe Sofie Foss Gjøvik skiklubb 16:25:00 17:28
211 63063 Jenny Saga Heggedal/Team Eid 16:15:00 17:28
212 65018 Ida Sofie Huseby Kjelsås IL 16:25:00 17:29
213 65075 Lea Borg Diesen Bærums Verk i.f. 16:25:00 17:32
214 69053 Ingrid Milli Eidsvold Værks Skiklub 16:45:00 17:32
215 69084 Ada Myhren Bekkelund   16:45:00 17:35
216 63036 Solvor Seim Hamar IL, Friidrett 16:15:00 17:35
217 69021 Karoline Amalie Knutsen Ullensaker skiklubb 16:45:00 17:35
218 69006 Ellinor Bårdseng Hamar IL friidrett 16:45:00 17:38
219 63059 Ingeborg Rognstad Brandbu IF 16:15:00 17:38
220 68097 Selma Lima-Hogsnes Asker Skiklubb 16:40:00 17:39
221 63045 Lea Stabæk Wenaas   16:15:00 17:40
222 65079 Marion Halvorsen Nustad Gausdal Friidretsklubb 16:25:00 17:41
223 65096 Tora Stanger LØRENSKOG SKIKLUBB 16:25:00 17:42
224 65030 Caroline Plukkerud Øti 16:25:00 17:43
225 69032 Nora Storås Sommer Follebu Skiklubb 16:45:00 17:43
226 65005 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 16:25:00 17:43
227 68074 Mathilde Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 16:40:00 17:44
228 63062 Ane Nordvik Søya IL 16:15:00 17:45
229 63074 Emma Hult Ottestad IL 16:15:00 17:45
230 65083 Ina Marie Dahl Tyrving 16:25:00 17:45
231 65098 Hedda Hovdhaugen Nittedal IL 16:25:00 17:45
232 69044 Tiril Kristine Skar Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 16:45:00 17:46
233 68098 Siri Galtung Skar IL TRY 16:40:00 17:46
234 65074 Johanne Aas Vestre Aker Skiklubb 16:25:00 17:47
235 65085 Ingrid Fougner Follebu Skiklubb 16:25:00 17:48
236 69051 Malene Hagen Lie ØTI Ski 16:45:00 17:49
237 69024 Ida Lockert Skjold Bjerke IL 16:45:00 17:49
238 68071 Ingrid Kapstad Østgulen Skimt 16:40:00 17:49
239 68087 Nina Cornelia K Galgum Vang Skiløperforening 16:40:00 17:51
240 65014 Marthe Flugstad   16:25:00 17:52
241 65095 Tuva Øynebråten Leite   16:25:00 17:53
242 69062 Oda Ertzeid Gjerstad IL 16:45:00 17:53
243 69061 Camilla Clausen Vaagan   16:45:00 17:54
244 65062 Ada Låhne Haslum IL 16:25:00 17:55
245 63018 Kirsti Høiholt-Vågsnes Søre Ål IL 16:15:00 17:55
246 69082 Mathilde Lindblad   16:45:00 17:55
247 62003 Synnøve Bække   16:10:00 17:56
248 68015 Sara Engeskaug MjøsSki 16:40:00 17:56
249 63061 Hanna Kongelf Lillehammer Skiklub 16:15:00 17:57
250 69060 Ida Lie  Sørensen Larvik ski 16:45:00 17:57
251 62033 Thea Helene L. Foss   16:10:00 17:57
252 69078 Ingrid Berge Marken   16:45:00 17:59
253 62035 Elida Veidahl Martinsen Vang Skiløperforening 16:10:00 18:01
254 69018 Johanne  Jarbeaux   16:45:00 18:02
255 68059 Eline Prestmo Lillehammer Skiklub 16:40:00 18:03
256 68108 Emma Hodne   16:40:00 18:03
257 68060 Emma Risnes Fik Orion 16:40:00 18:03
258 69059 Andrine Slettum Ruud Søre Ål IL 16:45:00 18:05
259 69037 Oline Ødegård Wiklund Lillehammer Skiklub 16:45:00 18:07
260 69074 Julie Jøsok Holstad   16:45:00 18:10
261 62027 Ingrid Marie Wølneberg Haslum IL 16:10:00 18:11
262 68042 Kristine Kvamme Søre Ål 16:40:00 18:12
263 63040 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 16:15:00 18:12
264 65066 Julie Dahl Norland LYN SKI / SK Rye 16:25:00 18:12
265 62042 Emma Ryen Hamar idrettslag friidrett 16:10:00 18:14
266 65012 Hanna Hasselquist Evensen Søre Ål IL 16:25:00 18:19
267 63053 Ingvild Bossum Søre Ål IL 16:15:00 18:20
268 68017 Tiril Flagstad Vang Skiløperforening 16:40:00 18:21
269 68094 Ida Marie Arnesen Nes Ski 16:40:00 18:21
270 68053 Tiril Myrmel-Johansen Bækkelagets Sportsklub 16:40:00 18:26
271 69048 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 16:45:00 18:27
272 68092 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sk 16:40:00 18:30
273 69001 Maren Bache-Wiig Lyn 16:45:00 18:31
274 65016 Lina Hoff Søndre Land IL 16:25:00 18:31
275 68079 Ane Kjærnes Hamar IL friidrett 16:40:00 18:32
276 65093 Ingvild Haugstad Sandvik Follebu Skiklubb 16:25:00 18:34
277 62045 Nora Hundere   16:10:00 18:36
278 69050 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL 16:45:00 18:40
279 69030 Ada Sexe Bækkelagets Sportsklubb 16:45:00 18:40
280 68016 Maren Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 16:40:00 18:41
281 63058 Dina Kolderup Lund Rustad IL 16:15:00 18:43
282 68046 Eir Lynghammar Hakadal IL Langrenn 16:40:00 18:43
283 68064 Caroline Sanness BSK Ski 16:40:00 18:43
284 69035 Constance Maria Usler   16:45:00 18:47
285 68038 Ragnhild Lovise Hagen Johnsgård Lillehammer skiklubb 16:40:00 18:49
286 63052 Rikke Bergstrøm Håkerud Skedsmo Skiklubb 16:15:00 18:49
287 65001 Susanne Liberg Amundsen Storhamar håndball 16:25:00 18:50
288 69003 Martea Bergum Øyer-Tretten IF - ski 16:45:00 18:52
289 65063 Karoline Solberg Dfi ski 16:25:00 18:53
290 65071 Thora Lundeby Grønvold Grue IL 16:25:00 18:54
291 68111 Hanna Lægreid Nes   16:40:00 18:54
292 68089 Jenny Veidahl Martinsen Vang skiløperforening 16:40:00 18:54
293 69010 Mina Kristin  Eriksrud   16:45:00 18:57
294 69034 Matilde Hareide Torgersen Gjelleråsen 16:45:00 18:58
295 69086 Maia Strøm-Roum   16:45:00 19:00
296 69013 Astrid Hagen Fik Orion 16:45:00 19:02
297 63035 Vilde Sagen Botne SK 16:15:00 19:03
298 68047 Ida Måren Løseth Il Høyang 16:40:00 19:04
299 63087 Marie Brækken   16:15:00 19:11
300 65031 Solveig Pederstad Rise ullensaker sk 16:25:00 19:14
301 65090 Katrine Nergård Åslia Triatlon 16:25:00 19:15
302 69080 Marte Hjeltnes Taraldsen Roterud IL 16:45:00 19:16
303 69042 Frida Hahne Dfi ski 16:45:00 19:16
304 69081 Anniken Hjeltnes Taraldsen Roterud IL 16:45:00 19:16
305 69090 Cornelia Elisabeth  Kjøsnes   16:45:00 19:22
306 69085 Gunhilde Dovland   16:45:00 19:22
307 68068 Emilie J.F. Taug Hakadal Langrenn 16:40:00 19:23
308 65094 Hannah Johnsrud Gran il. 16:25:00 19:24
309 65009 Benedicte Ellefsen   16:25:00 19:27
310 65072 Anette Berg Kløvstad Brøttum IL 16:25:00 19:28
311 65059 Sunniva Smith Fodsatd Bærums Verk og Hauger IF 16:25:00 19:31
312 68039 Inger Marie Tvete Karlsen   16:40:00 19:31
313 63004 An-Magritt Piro Berg Østre Toten Skilag 16:15:00 19:33
314 68010 Ingrid Dragerengen Raufoss Il langrenn 16:40:00 19:33
315 69056 Frøy Ramsfjell   16:45:00 19:33
316 69008 Amanda Ellefsen Haslum IL 16:45:00 19:39
317 69052 Live Eide Longva Ottestad IL 16:45:00 19:47
318 63056 Tuva Kletthagen Redalen il 16:15:00 19:49
319 65041 Amalie Stensvold Olsen   16:25:00 19:51
320 68011 Annbjørg Efskind Årvoll IL Ski 16:40:00 19:53
321 62001 Celine Roos Berntsen   16:10:00 19:54
322 68090 Kristin Vinsnesbakk Heksem Flatås il 16:40:00 20:00
323 65064 Runa Bergum Nilsen Søndre Land IL 16:25:00 20:01
324 68086 Andrea Vikin Nybygda IL 16:40:00 20:01
325 68103 Emma Helene Husebæk   16:40:00 20:06
326 68109 Ingeborg Kirkerud   16:40:00 20:08
327 69083 Åse Glomstad Hansen Kyrksæterøra IL 16:45:00 20:12
328 68106 Hedda Sofie Jørgensen Steinset   16:40:00 20:12
329 69045 Karoline Røstøen Østre Toten Skilag 16:45:00 20:13
330 65114 Mathilde Rotvik   16:25:00 20:13
331 65073 Jenny Nyheim Brekken Søre Ål IL 16:25:00 20:16
332 68104 Andrine Gaden Solberg   16:40:00 20:17
333 69065 Sarah Jørgensen Sjåstad Vestre Lier 16:45:00 20:17
334 69072 Mia Owsinski Turunen Sjåstad Vestre Lier 16:45:00 20:20
335 68073 Marthe Skoglund Østvold   16:40:00 20:20
336 65077 Tuva Ludvigsen Søndre Land IL 16:25:00 20:20
337 68037 Åro Cornelia Johannessen   16:40:00 20:23
338 65067 Alannah Caulfield Patel Årvoll IL 16:25:00 20:25
339 69066 Sophie Opedal   16:45:00 20:33
340 68102 Albertine Thorsteinsen Vang Skiløperforening 16:40:00 20:34
341 68081 Johanne Harby Brøttum IL / Team Sjusjøen 16:40:00 20:36
342 69022 Thea Kvam Øyer - Tretten IF 16:45:00 20:36
343 69076 Sofia Thune Karpawich   16:45:00 20:40
344 68067 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum il/Team Sjusjøen 16:40:00 20:43
345 68075 Eline Øversveen Nordre Land IL 16:40:00 20:53
346 62011 Julie Brubakk Karlsen Fredrikstad Skiklubb 16:10:00 20:54
347 65039 Ingrid Stenberg Strandbygda i.l 16:25:00 20:58
348 69029 Idun Busterud Sandal Ottestad IL 16:45:00 21:28
349 62043 Sandra Jøranli   16:10:00 21:28
350 65055 Malin Øverjordet   16:25:00 21:29
351 68105 Oda Aune   16:40:00 21:36
352 65036 Andrine Skavhellen Botne Skiklubb 16:25:00 21:36
353 62040 Ingeborg Kokkvoll Nordre Land IL 16:10:00 21:43
354 65088 Fanny Svarva Hørstad   16:25:00 21:45
355 69028 Fredrikke Søvik Rønning Nordøy IL 16:45:00 21:52
356 69070 Karoline Thuen BSF 16:45:00 21:53
357 69079 Thea Engen   16:45:00 22:24
358 69068 Anna Tarud Tormod Skilag 16:45:00 22:34
359 69057 Amelia Sabier   16:45:00 22:42
360 69039 Live Evju Baggerud Fossum IF 16:45:00 22:42
361 63013 Hannah Elisabeth Grude   16:15:00 22:49
362 62021 Maren Røstadstuen Eina Sportsklubb 16:10:00 23:16
363 68107 Emma Spook-Fintl   16:40:00 24:04
364 63077 Martine Bredli Sirens Cheerdance klubb 16:15:00 26:02
365 63020 Anette Johansen Sirens Cheerdance klubb 16:15:00 26:10


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +