Resultater UngdomsBirken Løp 2017 - Gutter 13 år

UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 13 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 66025 Henrik Hillestad HEMING IL 14:04,8 +0:00
2 66077 Eskil Engdal Vind IL 14:24,1 +0:19
3 66036 Filip Osnes-Ringen Vidar 14:27,3 +0:22
4 66027 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås IL 14:36,1 +0:31
5 66037 Oliver Plassen Brandvol Tormod Skilag 14:36,9 +0:32
6 66058 Lars Michael Bjertnæs Njård 14:46,7 +0:42
7 66076 Linus Engdahl Torvikbukt idrettslag 14:53,9 +0:49
8 66014 Martin E. Farstadvoll Rustad IL / IF Frøy 14:56,1 +0:51
9 66034 Sigurd Nordaas Strandbygda il 14:59,9 +0:55
10 66070 Kristian Engebakken Nordbygda/Løten Ski 15:01,4 +0:57
11 66005 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 15:02,4 +0:58
12 66060 Mattis  Korsbakken Holmen Vallset Il 15:02,9 +0:58
13 66106 Iver Brekke Bruksås   15:06,9 +1:02
14 66095 Petter Finseth Løberg Vang skiløperforening/ FL Fart 15:11,9 +1:07
15 66048 Tobias Dyrli Thoresen Røa IL 15:12,0 +1:07
16 66006 Petter Brennhovd Sk Vidar 15:12,7 +1:08
17 66016 Anders Fauske-Sjøstedt   15:16,2 +1:11
18 66057 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset IF Ski 15:20,8 +1:16
19 66074 Martin Bakken Lyn Ski 15:21,2 +1:16
20 66011 Marcus Dahl-Rismyhr   15:21,5 +1:17
21 66012 Nikolai Einvik Jensen Runar 15:28,5 +1:24
22 66019 Even Fougner Snertingdal if 15:28,7 +1:24
23 66102 Lars Kongssund   15:29,1 +1:24
24 66101 Kristian Kongssund   15:29,4 +1:25
25 66023 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL 15:29,9 +1:25
26 66046 Torjus Sønsterud Vallset 15:30,6 +1:26
27 66071 Mathias Holmann Lommedalen 15:39,2 +1:34
28 66015 Daniel Fatnes Nesodden IF - Ski 15:48,6 +1:44
29 66053 Christoffer Widding HEMING IL 15:50,4 +1:46
30 66042 Tobias Skretting Vaaler IF 16:01,0 +1:56
31 66028 Noah Husnes Røa 16:01,1 +1:56
32 66093 Elias Kirknes Sparta 16:06,7 +2:02
33 66054 Fredrick Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:07,1 +2:02
34 66083 Jørgen Roseth   16:07,4 +2:03
35 66017 Axel Filseth   16:07,5 +2:03
36 66067 Ask Olaussen Rustad IL 16:13,4 +2:09
37 66072 Jørgen Bjørndal Ottestad Lyn Ski 16:14,1 +2:09
38 66064 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF 16:14,1 +2:09
39 66013 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 16:15,5 +2:11
40 66043 Mikkel Sletvold Ullensaker skiklubb 16:22,2 +2:17
41 66082 Kristian Pettersen Fik Orion 16:23,0 +2:18
42 66086 Johannes Solvik Gulset IF Ski 16:23,4 +2:19
43 66080 Ole Gunnar Kleppa Madslien   16:25,4 +2:21
44 66055 Kasper Aasebø   16:26,9 +2:22
45 66090 Jakob Alfstadsæther Vind IL 16:31,3 +2:26
46 66091 Philip August Gran-Vollund   16:39,1 +2:34
47 66087 Martin Stikbakke Kolbukameratene 16:44,3 +2:39
48 66047 Halvor Sørbø Gjerstad IL 16:45,9 +2:41
49 66035 Sander Nytrøen Gjerdrum IL 16:47,4 +2:43
50 66069 Axel Aalde Nydalens SK 16:51,3 +2:46
51 66078 Henrik Fjermedal Hamar Skiklubb 16:59,4 +2:55
52 66004 Iver Blom-Hagen Vang Skiløperforening 17:06,7 +3:02
53 66020 Michael Gudim LØRENSKOG SKIKLUBB 17:11,8 +3:07
54 66030 Eskil  Kolshus Rustad IL 17:14,7 +3:10
55 66051 Jakob Træthaug Søre Ål IL 17:16,1 +3:11
56 66044 Jakob Antti Sveen   17:20,1 +3:15
57 66056 Oliver Aasgaard Follo SK 17:27,2 +3:22
58 66109 Sigurd Bakke   17:27,7 +3:23
59 66108 Jonathan Altenborn Vannsjø/svinndal IL 17:36,9 +3:32
60 66052 Håkon Wedum   17:37,6 +3:33
61 66100 Nicolai Frøyland Foss Rustad IL/ IF Frøy 17:38,8 +3:34
62 66096 Eirik Andre Ottersen   17:41,6 +3:37
63 66068 Kristian Øye Aasum Granli IL 17:42,9 +3:38
64 66001 Diderik Aschehoug Njård 17:44,2 +3:39
65 66107 Simen Cook Halvorsen Ullensaker skiklubb 17:44,3 +3:39
66 66032 Casper Alstad Lochert Ottestad Idrettslag 17:45,1 +3:40
67 66081 Vetle S Martinsen Hamar Skiklubb 17:47,5 +3:43
68 66110 Anders Robøle Fegri Øystre Slidre il 17:53,1 +3:48
69 66063 Christian Løvenskiold IL TRY 17:54,8 +3:50
70 66089 Vebjørn Økseter Strandbygda il 17:56,1 +3:51
71 66021 niclas gundersen Hærland il 17:56,2 +3:51
72 66018 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 18:09,8 +4:05
73 66024 Jon Henrik Heyerdahl   18:10,3 +4:05
74 66031 Johannes Lindberget   18:21,3 +4:16
75 66022 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker skiklubb 18:23,7 +4:19
76 66041 Sander Seiersnes Kjelsås IL langrenn 18:24,6 +4:20
77 66075 Petter Berntsen Vang Skiløperforening 18:27,3 +4:22
78 66079 Vegard  Krogh Ottestad IL 18:28,4 +4:24
79 66061 Andreas Laget Skedsmo Skiklubb 18:43,0 +4:38
80 66098 Anders Amundsen Konnerud IL 18:44,2 +4:39
81 66007 Fredrik Breyer Driv IL 18:54,3 +4:49
82 66094 Trym Laeskogen Holeværingen 19:00,2 +4:55
83 66008 Jakob Buhs IF Frøy 19:00,3 +4:55
84 66103 Leif Hegstad Torvikbukt i.l 19:01,9 +4:57
85 66062 Trym Aglen Lunde Gjerdrum IL Langrenn 19:02,3 +4:57
86 66033 Herman Moer Gjerdrum IL 19:05,3 +5:00
87 66092 Maximilian Wiberg Hermansen Drøbak Frogn IL 19:07,7 +5:03
88 66088 Sander Tenden Strandbygda il 19:08,1 +5:03
89 66026 Hannes Hov Lommedalens IL 19:16,6 +5:12
90 66010 Stian Høivik Børja Lørenskog cykleklubb 19:17,4 +5:13
91 66099 Kristian Mentzoni-Klausen Fossum IF 19:20,4 +5:16
92 66049 Alexander Thorud Birkebeineren IF 19:36,0 +5:31
93 66097 Ferdinand Vetleseter Lyn Ski 19:40,4 +5:36
94 66066 Audun Nielsen Rælingen Fotballklubb 19:48,7 +5:44
95 66038 Johannes Rasmussen   20:09,8 +6:05
96 66065 Henrik Nesse IL TRY 20:17,3 +6:12
97 66009 Vetle Bustebakke Kolbu KK 20:36,7 +6:32
98 66105 Herman Angell Eid Skedsmo Skiklubb 20:45,4 +6:41
99 66045 jørgen szygenda Sør-Fron il 21:14,2 +7:09
100 66003 William Wøllo Bjørnsengen Gjerdrum IL 21:42,8 +7:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +