Resultater UngdomsBirken Løp 2017 - Gutter 14 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 14 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 64014 Esten Hansen-Møllerud Hauen Ren-Eng 13:36,6 +0:00
2 64098 Eirik Dæhli Ryen Ren-Eng 13:52,9 +0:16
3 64053 Johannes Galåen   13:57,9 +0:21
4 64054 Iver Synstnes Hole Åndalsnes If 14:05,7 +0:29
5 64083 Sondre Martinsen Nesodden IF 14:11,0 +0:34
6 64110 Elia Thorvik Vidar SK 14:14,9 +0:38
7 64113 Tørres Lutnæs Rustad IL 14:19,8 +0:43
8 64007 Henrik E. Farstadvoll Rustad IL/ IF Frøy 14:22,1 +0:46
9 64001 Olaus Oserud Bentzen Gjerdrum IL 14:24,3 +0:48
10 64061 Per Ingvar Tollehaug Vestfossen IF 14:35,5 +0:59
11 64118 Andreas Grimerud Moelven IL 14:39,8 +1:03
12 64089 Even Thorvaldsen Ottestad 14:48,9 +1:12
13 64003 Bård Brun Eidsvold verks skiklub 14:49,5 +1:13
14 64093 Eikil Elias Aasbø HEMING IL 14:50,2 +1:14
15 64011 Karsten Grønnerud Kolbukameratene IL 14:50,3 +1:14
16 64018 Erik Ola Jorde Asker Skiklubb 15:04,0 +1:27
17 64122 Magnus Grønvold Menkerud   15:04,5 +1:28
18 64048 Ask Grøtan Wang Tyrving 15:04,5 +1:28
19 64078 Martin Røland Jensen Sande Sportsklubb 15:09,2 +1:33
20 64108 Sander Nåtedal IL Ivrig 15:18,8 +1:42
21 64022 Andreas Lerø Fossum IF 15:21,1 +1:45
22 64073 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 15:23,5 +1:47
23 64086 Sondre Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 15:23,7 +1:47
24 64037 Sondre Røkenes Bækkelagets SK 15:24,3 +1:48
25 64119 Joakim Dalen Vaaler IF 15:24,8 +1:48
26 64052 Isak Leknes Frey Bærums skiklub 15:25,8 +1:49
27 64075 Simen Gammelmo Brandbu IF 15:29,3 +1:53
28 64040 Casper Stenstadvold Fossum IF 15:29,8 +1:53
29 64101 Marcus Holter Larsen Asker Skiklubb 15:31,4 +1:55
30 64049 Edward Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 15:31,6 +1:55
31 64116 Sverre Stiansen Lillehammer Skiklub 15:33,1 +1:56
32 64069 Nikolai Gylthe Berget Hamar IL friidrett 15:34,0 +1:57
33 64081 Jakob Lundby Østre Toten Skilag 15:35,2 +1:59
34 64016 Henrik Jevanord Moelven IL 15:36,8 +2:00
35 64102 Halvor  Mikkelsen Åslia skilag 15:36,9 +2:00
36 64112 Sebastian Robles Larsen IF Frøy /Rustad IL 15:37,1 +2:00
37 64096 Erik Olaussen Nesodden IF 15:39,2 +2:03
38 64059 Mikkel Thomassen Roterud IL 15:42,2 +2:06
39 64067 Mats Amlie Raufoss friidrett 15:42,5 +2:06
40 64008 Oliver Fikkan   15:42,6 +2:06
41 64080 Jørgen Evensen Lund Gjøvik FIK 15:42,9 +2:06
42 64027 Jonas Myhr Asker Skiklubb 15:43,0 +2:06
43 64026 Even Mobrenna Disenå il / Team Odal 15:44,4 +2:08
44 64107 Thomas Indergård   15:45,3 +2:09
45 64015 Jonas Hoelsveen Raufoss IL Friidrett 15:45,4 +2:09
46 64042 Eirik Sørbråten Skedsmo Skiklubb 15:47,6 +2:11
47 64034 Andreas Pjåka Haugsbygd IF 15:47,6 +2:11
48 64094 Omund Lysne Kolsrud Flåværingen IL 15:49,1 +2:13
49 64055 Magnus Gunnes Kozar Njård 15:51,2 +2:15
50 64028 Mathias Myran Eidsvold Værks Skiklub 15:51,6 +2:15
51 64043 Andreas Tasken Koll IL 15:51,9 +2:15
52 64051 Jonathan Wærdahl Eriksen HEMING IL 15:52,1 +2:16
53 64025 Ola Løvlien   15:55,2 +2:19
54 64057 Andreas Sletten   15:56,0 +2:19
55 64045 Anders Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 15:58,0 +2:21
56 64117 Magnus Five Skedsmo Skiklubb 15:58,2 +2:22
57 64072 Syver Brøste Nørstegård Dombås 15:59,3 +2:23
58 64005 Anders Bærheim Nittedal IL 15:59,4 +2:23
59 64060 Eigil Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 16:00,3 +2:24
60 64046 Kristian Valla IL Skrim 16:03,2 +2:27
61 64082 simen lundem Trøsken IL 16:03,7 +2:27
62 64006 Mathias Brenna Christophersen Røa IL 16:04,2 +2:28
63 64032 Magnus Næsset IL Skrim 16:06,4 +2:30
64 64121 Erik Huuse Farmen LFK 16:10,0 +2:33
65 64087 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 16:11,3 +2:35
66 64099 Einar Gundersen Rognerud Vaaler IF 16:15,4 +2:39
67 64095 Markus Løken Vallset Il 16:17,6 +2:41
68 64017 Magnus Johannessen Moelven IL/Team Sjusjøen 16:18,1 +2:42
69 64030 Aleksander Nilsen Rustad IL 16:29,8 +2:53
70 64077 Anders Grini Moelven Il / Team SJusjøen 16:37,9 +3:01
71 64114 Sjur Holm Grøneng   16:38,4 +3:02
72 64123 Ulrik Tvedt Gjerdrum IL 16:40,2 +3:04
73 64085 Mads Oterholt Gjerdrum 16:42,3 +3:06
74 64021 Einar Lahaug Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 16:51,1 +3:15
75 64111 Ludvig Leopold Baksjøberget Vang Skiløperforening 16:56,9 +3:20
76 64065 Kasper Uhlen Åndalsnes I.F. 17:00,8 +3:24
77 64090 Ulrik Tollefsen Åsen IL 17:12,0 +3:35
78 64010 Eivind Fougner Kjelsås IL 17:18,1 +3:42
79 64092 Eivind Øvergård Åsen IL 17:20,6 +3:44
80 64088 Eskil Tarud Tormod Skilag 17:21,8 +3:45
81 64050 Jesper Aaslund Fet skiklubb 17:23,1 +3:47
82 64058 Brage Sømoen Vang Skiløperforening 17:24,4 +3:48
83 64020 Emil Åseth Kristiansen Vallset Il 17:27,8 +3:51
84 64013 jonas gundersen hårland il 17:28,8 +3:52
85 64038 Gaute Skar-Hovde Skar-Hovde Runners 17:30,8 +3:54
86 64062 Casper Jacobsen Furum BSK 17:36,1 +4:00
87 64012 Simen Andre  Grøtterud Furnes Skiløperforening 17:39,8 +4:03
88 64071 Morten Solvang Bryhni Løten/Nordbygda ski 17:43,3 +4:07
89 64033 Mikkel Pedersen Høybråten og Stovner IL 17:44,7 +4:08
90 64115 Henrik Selbæk Søre Ål IL 17:58,8 +4:22
91 64035 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 18:02,0 +4:25
92 64024 Håkon Linner Tronsrud   18:03,5 +4:27
93 64031 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes Skiløperforening 18:10,2 +4:34
94 64066 Åsmund Angard Wefling   18:20,8 +4:44
95 64068 Gustav Amundsen Halmsås & Omegn 18:21,0 +4:44
96 64124 Jo Norheim Høverstad Lier IL 18:30,8 +4:54
97 64105 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 18:45,0 +5:08
98 64070 Fredrik Borbe Sørkedalens IF 18:53,2 +5:17
99 64063 Henrik Hennum Sjåstad/Vestre Lier IL 18:53,6 +5:17
100 64104 Fredric Røed Lillehammer fotballklubb 19:06,9 +5:30
101 64091 Lars Wallin Snertingdal if 19:50,3 +6:14
102 64039 Emil Skogheim Åslia skilag 20:05,0 +6:28
103 64109 Lucas Aaland Fetsund skiskytterklubb 20:07,8 +6:31
104 64056 Andreas Ottesen Gausdal skilag 20:17,6 +6:41
105 64047 Gaute Vodal   20:27,3 +6:51
106 64064 Øystein Skirbekk Sagmoen Strandbygda Ski 20:44,4 +7:08


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +