Resultater UngdomsBirken Løp 2017 - Gutter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 15 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 61028 Trym Olafsen Rustad IL 13:28,2 +0:00
2 61009 Daniel Dukstad Voss IL 13:35,0 +0:07
3 61003 Isak Skari Berger Lillehammer Skiklub 13:38,2 +0:10
4 61065 Sivert Granheim Utleira IL - Friidrett 13:39,9 +0:12
5 61031 Ola Spigseth Nes Ski 14:01,7 +0:33
6 61002 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF 14:19,6 +0:51
7 61057 Jacob S. Verdenius FIK Ren-Eng 14:21,4 +0:53
8 61051 Sander Engdahl Torvikbukt IL 14:28,1 +1:00
9 61047 Andreas Østensen Søre Ål IL 14:36,9 +1:09
10 61045 Andreas Dårstad Ringsaker IF 14:38,6 +1:10
11 61075 Tobias Ramsberg Gjøvik Friidrettsklubb 14:39,1 +1:11
12 61060 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelagets spk 14:39,6 +1:11
13 61041 Andreas Aune Aakerli Heimdal Ski 14:39,7 +1:11
14 61066 Jan Christian  Kjærnli Rendalen il 14:41,1 +1:13
15 61034 Eskil Tveiten Voss IL/Vossalangrenn 14:42,0 +1:14
16 61021 Magnus Klevenberg Gjøvik Friidrettsklubb 14:44,0 +1:16
17 61048 Petter Bakken Lyn Ski 14:51,3 +1:23
18 61001 Erlend Andersen Åslia skilag 14:51,5 +1:23
19 61059 Fredrik Owren Lillehammer Skiklub 15:00,9 +1:33
20 61017 Andreas Kastel Ull/Kisa 15:03,5 +1:35
21 61018 Simen Olsen Kirkevik Ottestad IL 15:05,3 +1:37
22 61020 Torjus Klette IL Ørnar 15:12,3 +1:44
23 61055 Magnus M. Stensby Hamar SK 15:17,0 +1:49
24 61064 Jakob Gløersen Fredrikstad Skiklubb 15:22,6 +1:54
25 61038 Iver Brovold Midtsundstad Vaaler IF 15:26,7 +1:59
26 61068 Sigurd Mjølstad-Svendsen Gjøvik skiklubb 15:26,8 +1:59
27 61079 Tore Herman  Finsrud Kirkebøen TFL 15:28,6 +2:00
28 61036 Oscar Engelien Fet skiklubb - Skiskyting 15:37,1 +2:09
29 61050 Vinjar Aurstad Berland Lillehammer Skiklub 15:37,7 +2:09
30 61058 Oskar Lockert Skjold Åsen IL 15:42,0 +2:14
31 61015 Erling Eide Hustvedt Ranheim Skiklubb 15:42,1 +2:14
32 61063 Anders kvamme Felde Snertingdal if orientering 15:44,0 +2:16
33 61007 Viktor Bostad Gjøvik Friidrettsklubb 15:45,0 +2:17
34 61080 Emil Kvalheim Otterdal Nes Ski 15:51,2 +2:23
35 61046 Amund Wardberg Høiby Åsmarka IL/Team Sjusjøen 15:51,3 +2:23
36 61025 Jostein Melaaen IL ROS 15:52,0 +2:24
37 61067 Martin Lyngstad Lyngstad IL. 15:52,5 +2:24
38 61026 Fredrik Nordby Skedsmo Skiklubb 15:53,1 +2:25
39 61078 Vemund Svergja Molde og omegn idrettsforening (MOI) 15:55,2 +2:27
40 61005 Martin Bjørk Halvorsen   16:06,1 +2:38
41 61044 Simen Bratteng Gjelleråsen Ski 16:06,8 +2:39
42 61008 Henrik Falkenberg Dokset SK Rye 16:09,2 +2:41
43 61061 Herman Alvær Nordhordland skiklub 16:10,2 +2:42
44 61053 Lars Håkonsen BSK/TNV 16:19,3 +2:51
45 61011 Magnus Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 16:22,1 +2:54
46 61014 Vemund Heier Nydalen Skiklubb 16:31,2 +3:03
47 61029 Petter Sagvold Leirådal 16:37,4 +3:09
48 61013 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik skiklubb 16:38,0 +3:10
49 61069 Gard Woxholt   16:40,6 +3:12
50 61074 Peter Oliver Nergaard Åslia skilag 16:45,2 +3:17
51 61016 Sondre Jordheim LØRENSKOG SKIKLUBB 16:46,5 +3:18
52 61027 Audun Nordaas Strandbygda il 16:52,4 +3:24
53 61062 Anders Alme  Eng Nordre Land ski/ skiskyting 16:52,5 +3:24
54 61056 Eirik Ulfsbøl Strandbygda Ski 16:53,8 +3:26
55 61006 Sigurd Qvam Borge Jonsvatnet IL 16:59,2 +3:31
56 61030 Petter Solberg Gjelleråsen 17:04,0 +3:36
57 61010 Adrian Einvik Jensen Runar 17:15,8 +3:48
58 61073 Sivert Ahlquist Kjelsås IL 17:27,1 +3:59
59 61077 Wiktor Baran Veldre Friidrett 17:28,5 +4:00
60 61037 Einar Fjeld Helsør Skedsmo Skiklubb 17:28,7 +4:00
61 61039 Jens Svenkerud Team Solør Ski Vaaler IF 17:29,4 +4:01
62 61076 Herman Byfuglien Ulsrud   17:31,1 +4:03
63 61012 Ådne Finset Nesodden IF 17:31,1 +4:03
64 61071 ole johannes sylte Ringebu-Fåvang skiklubb 17:32,7 +4:04
65 61040 Johan Øy Gjelleråsen IF 17:33,7 +4:05
66 61052 Oskar Gisleberg Gran IL 17:38,2 +4:10
67 61049 Matias Ljones Andreassen Søgne 18:58,3 +5:30
68 61019 Iver Kjelsaas Sørkedalens IF 19:17,8 +5:50
69 61043 Frode Aune Flora Ck 19:18,1 +5:50
70 61042 Peder Aarstad Berg Galterud IF Team Odal ski 20:05,6 +6:37
71 61023 Mats Kristoffersen Sørkedalens IF 20:30,9 +7:03
72 61022 Markus Kristoffersen Sørkedalens IF 21:17,8 +7:50


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +