Resultater UngdomsBirken Løp 2017 - Gutter 16 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 16 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 60046 Martin Kirkeberg  Mørk Hellas 13:01,1 +0:00
2 60029 Olaf Talmo Koll 13:15,3 +0:14
3 60038 Fredrik Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 13:25,3 +0:24
4 60039 Håkon Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 13:47,0 +0:46
5 60024 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 13:52,6 +0:51
6 60008 Jostein Karlsen   13:53,3 +0:52
7 60028 Tor Olav Svaland   13:55,5 +0:54
8 60022 Eirik Stene Bærums Verk og Hauger IF 13:58,5 +0:57
9 60006 Viktor Olsen Juklestad Lyn Ski 14:04,8 +1:04
10 60001 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 14:06,0 +1:05
11 60037 Bastian Karlsen Antonsen Lyn Ski 14:08,0 +1:07
12 60044 Jesper Gonstad Skreia IL Løp 14:12,1 +1:11
13 60013 Elyas Tesfamichael Negassi   14:12,6 +1:11
14 60003 Benjamin Drøyer Lyn Ski 14:13,3 +1:12
15 60007 Even Karlsen   14:14,0 +1:13
16 60018 Edvard Sandvik Kjelsås IL 14:15,2 +1:14
17 60030 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 14:20,0 +1:19
18 60043 Andreas Aleksander Gjessing Holmen IF 14:26,5 +1:25
19 60051 Peder Nytrøen Steimoen Trøsken IL 14:31,6 +1:30
20 60026 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 14:41,0 +1:40
21 60034 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 14:43,3 +1:42
22 60005 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 14:44,7 +1:44
23 60052 Sander Hatlelid Odenrud Skreia IL 14:45,3 +1:44
24 60031 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 14:47,1 +1:46
25 60012 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 14:51,4 +1:50
26 60054 Fredrik Riste Kristiansen   14:58,9 +1:58
27 60025 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 15:00,9 +2:00
28 60017 Elias Røyneberg Sarpsborg IL 15:05,5 +2:04
29 60032 Petter Thorslund Aadland Nittedal IL 15:09,2 +2:08
30 60002 Aleksander Dokset SK Rye 15:16,2 +2:15
31 60049 Olav Høgåsen Lillehammer Skiklub 15:17,7 +2:17
32 60056 Thomas Gillard Lillehammer Skiklub 15:20,1 +2:19
33 60016 Vetle Opheim Rønningsveen   15:21,7 +2:21
34 60057 Mattias Brekkum   15:22,3 +2:21
35 60041 Ole Conrad Burud SSK Ski/TNV 15:23,6 +2:22
36 60058 Tarjei Handal Galteland Lyn Ski 15:42,7 +2:42
37 60047 Oscar Reiersen trøsken il 15:44,3 +2:43
38 60004 Mads Fraurud Fik Orion 15:57,5 +2:56
39 60027 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:01,0 +3:00
40 60040 Hans Løken Feiring IL 16:03,2 +3:02
41 60021 Bendik Lae Steinsrud Raufoss Il langrenn 16:07,0 +3:06
42 60009 Håvar Kvam IL Bjørn 16:09,5 +3:08
43 60033 Sander Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 16:14,9 +3:14
44 60011 Zakerullah Mumand   16:24,5 +3:23
45 60035 Truls Bratvold Fossen Modum Friidrettsklubb 16:26,1 +3:25
46 60023 Martin Stensrud Strandbygda 16:35,3 +3:34
47 60014 Johan Lægreid Nes Hafslo IL 17:32,0 +4:31
48 60010 Henrik Linner Tronsrud Nord-Odal IL 17:46,3 +4:45
49 60053 Magnus Nyberg Kjelsås Langrenn 17:50,6 +4:49
50 60042 Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 18:03,5 +5:02
51 60050 Ole Gustav Morstad Volkswagen Møller Bil Asker og Bærum 18:33,8 +5:33
52 60045 Marcus Hauan Lillehammer Skiklub - Alpint 18:58,0 +5:57
53 60019 Mathias Seiersnes Kjelsås IL langrenn 19:08,5 +6:07
54 60036 Herman H. Kleivi Holmen langrenn 21:26,8 +8:26


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +