Resultater UngdomsBirken Løp 2017 - Jenter 12 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 12 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 69012 Malin Hoelsveen Raufoss IL Friidrett 15:21,7 +0:00
2 69016 Emma Klevenberg Gjøvik Friidrettsklubb 16:16,8 +0:55
3 69008 Dordi Forseth Sunndal friidrett 16:17,1 +0:55
4 69034 Dina Aas   16:18,4 +0:57
5 69041 Eline Amlie Raufoss friidrett 16:30,0 +1:08
6 69015 Lisa Kristine Jorde Asker Skiklubb 16:40,1 +1:18
7 69023 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 16:57,4 +1:36
8 69029 Henriette  Bakken Drøbak-Frogn Idrettslag 16:59,5 +1:38
9 69035 Silje Christine Berg-Knutsen Nes Ski 17:07,1 +1:45
10 69033 Kristine Aune Aakerli Heimdal Ski 17:18,2 +1:56
11 69084 Ea Eidslott   17:21,0 +1:59
12 69007 Synne Flaa Lørenskog SK Skiskyting 17:42,4 +2:21
13 69069 Ane Robøle Fegri Øystre Slidre il 17:48,2 +2:26
14 69022 Elise Mobrenna Disenå il / Team Odal 17:48,5 +2:27
15 69018 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 17:48,9 +2:27
16 69014 Julie Høilund Søre Ål IL 17:49,2 +2:28
17 69032 Stella Stavrum Lyn Ski 17:49,7 +2:28
18 69024 Mathea Edle R Olsen Nes Ski 18:04,3 +2:43
19 69013 Ane Hustvedt Rustad IL 18:12,1 +2:50
20 69026 Kristin Roland IL Skrim 18:28,4 +3:07
21 69049 Astrid Bekken Woldengen Moen Sportsklubb 18:28,5 +3:07
22 69047 Åsne Oline Sletten   18:31,5 +3:10
23 69030 Amalie Hammersmark   18:45,0 +3:23
24 69052 Petronella Haram Strindheim 18:50,0 +3:28
25 69001 Marte Lillebakken Abell Drøbak Frogn Ski 18:58,9 +3:37
26 69050 Constance Maria Usler Bækkelagets SK 19:02,6 +3:41
27 69038 Iselin Stangstuen Kjeldsberg Vind IL 19:10,4 +3:49
28 69037 Oddrun Hjelmeset  Kirkeeide   19:11,9 +3:50
29 69040 Ane Jaavall Skår Ørje IL 19:13,3 +3:52
30 69051 Lovise  Brandsrud Ørje I.L 19:14,4 +3:53
31 69021 Sophie Mannion Ull / kisa friidrett 19:15,8 +3:54
32 69028 Oda Charlotte Tretli Rustad IL langrenn 19:27,2 +4:06
33 69010 Kristin Furu Bjerke IL 19:28,6 +4:07
34 69046 Ingeborg Buskenes Ringstad Lillehammer Skiklub 19:30,6 +4:09
35 69002 Johanne Anker-Nilssen Nesodden IF 19:31,3 +4:10
36 69031 Nina Galtung Skar IL TRY 19:45,9 +4:24
37 69036 Pernille Fischer Drøbak Frogn 19:47,5 +4:26
38 69043 Synne Dragerengen Reinsvoll IF 20:16,0 +4:54
39 69048 Vilde Tarud Tormod Skilag 20:41,6 +5:20
40 69044 Ida  Holmstad Østre Toten Skilag 21:06,1 +5:44
41 69039 Sara Martini Asker Skiklubb 21:28,3 +6:07
42 69056 Anniken Frodahl Lystad IL Jardar 21:42,6 +6:21
43 69054 Hannah Kastel Gjerdrum IL 21:59,8 +6:38
44 69006 Vilde Finset Nesodden IF 22:39,8 +7:18
45 69042 Ingrid Amundsen Halmsås & Omegn 22:55,0 +7:33
46 69003 Cathinca Roos Berntsen Fredrikstad Skiklubb 25:25,1 +10:03


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +