Resultater UngdomsBirken Løp 2017 - Jenter 13 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 13 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 68005 Julie Hammer Ull/Kisa Friidrett 14:48,7 +0:00
2 68018 Anna Marie  Nordengen Sirevåg Sk Vidar 14:48,9 +0:00
3 68070 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg Friidrett 15:36,4 +0:48
4 68051 Andrea sæther  Verdenius Tolga IL 15:56,7 +1:08
5 68006 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 15:56,8 +1:08
6 68060 Jessica Silber Raufoss friidrett 15:56,9 +1:08
7 68024 Mille Marie Storlien Roterud IL 16:04,3 +1:16
8 68037 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 16:15,8 +1:27
9 68047 Elise Fredheim Simonsen Sarpsborg IL 16:29,3 +1:41
10 68023 Astrid Stigen Fredrikstad Skiklubb 16:32,5 +1:44
11 68001 Synne Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 16:39,8 +1:51
12 68029 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 17:08,5 +2:20
13 68034 Guro Linnebo Try 17:16,7 +2:28
14 68015 Julie Mykleset Vang Skiløperforening 17:17,8 +2:29
15 68025 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 17:21,5 +2:33
16 68020 Line Hyttan Selsing LØRENSKOG SKIKLUBB 17:24,7 +2:36
17 68032 Aasne Sofie Ellevold Oppstad IL Friidrett 17:32,6 +2:44
18 68045 Johanne Haugen  Linderud Dombås Idrettslag 17:32,8 +2:44
19 68057 Kaja Wilhelmsen Garstad Kjelsås IL 17:36,6 +2:48
20 68053 Ada Myhren Bekkelund Søre Ål IL 17:40,5 +2:52
21 68009 Lene Jøranli Nordre Land IL 17:40,8 +2:52
22 68031 Ellinor Bårdseng Hamar IL friidrett 17:45,6 +2:57
23 68068 Pernille Hamre Svartvadet   17:47,6 +2:59
24 68073 Hannah Havnås   17:52,4 +3:04
25 68039 Emilie Marie Moland Krogsrud HEMING IL 17:54,3 +3:06
26 68010 Linnea Klingberg Tyrving 17:54,3 +3:06
27 68033 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL 17:56,8 +3:08
28 68058 Mina Sofie Kjærås Moland Andebu ski 17:59,2 +3:10
29 68008 Marie Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 18:02,6 +3:14
30 68026 Eline Sveen Haslum IL 18:03,6 +3:15
31 68040 June Rogstad Bekkevold Nordbygda/Løten Ski 18:17,5 +3:29
32 68007 Live Hansteensen Lommedalen 18:18,5 +3:30
33 68042 Ida Hult Ottestad IL 18:19,1 +3:30
34 68030 Johanne Brovold Midtsundstad Vaaler IF 18:19,3 +3:31
35 68035 Sofie Tunli Drøbak-Frogn IL 18:19,3 +3:31
36 68064 Andrine Slettum Ruud Søre Ål IL 18:21,7 +3:33
37 68067 Frida Hahne   18:21,9 +3:33
38 68075 Mathilde Malmin   18:22,2 +3:34
39 68071 Live Eide Longva Ottestad IL 18:22,5 +3:34
40 68069 Sofie Norderhus Dombås Il langrenn/skiskyting 18:22,6 +3:34
41 68052 Ida Lockert Skjold Bjerke IL 18:24,4 +3:36
42 68017 Tiril Kristine Skar Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 18:26,5 +3:38
43 68066 Tiril Stavrum Lommedalen Ski 18:29,8 +3:41
44 68046 Mathilde Nordeng Nordre Land IL 18:31,1 +3:42
45 68011 Karoline Amalie Knutsen Ullensaker skiklubb 18:37,3 +3:49
46 68050 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 18:38,5 +3:50
47 68048 Nora Storås Sommer Gausdal Friidrettsklubb 18:38,6 +3:50
48 68002 Amanda Ellefsen Haslum IL 18:57,2 +4:09
49 68041 Oda Ertzeid Hovden sportsklubb 18:57,6 +4:09
50 68056 Tiril T. Fosen Drøbak-Frogn IL 19:16,1 +4:27
51 68074 Hanne Marthe Dahl Vestli   19:18,2 +4:30
52 68062 Elen Woxholt Årvoll IL 19:18,2 +4:30
53 68038 Marie L Hamgaard Rødberg Idrettsforening 19:34,4 +4:46
54 68004 Astrid Hagen Fik Orion 19:37,2 +4:49
55 68036 Kristine Dårstad Ringsaker IF 19:39,7 +4:51
56 68077 Jenny Kalbakk Ullensaker skiklubb 19:42,8 +4:54
57 68028 Matilde Hareide Torgersen Gjelleråsen 19:44,7 +4:56
58 68063 Selma Lindstad Børresen Ottestad 19:48,9 +5:00
59 68013 Emma Høyeraal  Leen Oppegård IL 20:51,7 +6:03
60 68019 Idun Busterud Sandal Ottestad IL 20:57,6 +6:09
61 68059 Sophie Opedal Sk Vidar 21:15,5 +6:27
62 68049 Karoline Thuen BSF 21:22,5 +6:34
63 68044 Katinka Lie-Petterson Haslum IL 21:28,5 +6:40
64 68022 Sofie Steen Asker Skiklubb 21:45,0 +6:56
65 68043 Nora Oline Jensen Lommedalens IL 23:14,6 +8:26
66 68072 Thea Engen   23:17,6 +8:29
67 68065 Selma B Ulsrud Gjøvik skiklubb 29:23,4 +14:35
68 68076 Madeleine Sletten   30:00,9 +15:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +