Resultater UngdomsBirken Løp 2017 - Jenter 14 år

UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 14 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 65038 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF Ski 15:18,4 +0:00
2 65022 Solveig Steen Hofstad   15:19,8 +0:01
3 65006 Ingvild Brennhovd Sk Vidar 15:24,0 +0:06
4 65007 Tuva Anine Brusveen-Jensen Sk Vidar 15:25,3 +0:07
5 65042 Nora Sødal Raastad Lyn Ski 15:26,7 +0:08
6 65052 Maja Ellefsrud Nesodden IF 15:32,3 +0:14
7 65008 Mille Eide Nyhus Hamar IL - friidrett 15:38,7 +0:20
8 65070 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten 15:40,8 +0:22
9 65040 Christina E Osnes-Ringen Vidar 15:41,0 +0:23
10 65057 Victoria Nitteberg Nesodden IF 15:41,5 +0:23
11 65002 Janne Alseth Tyrving/Haslum 15:45,5 +0:27
12 65065 Julie Jeistad Lismarka Skilag 15:45,5 +0:27
13 65045 Martine Smedsrud Nordre Eidsvoll IL 15:47,0 +0:29
14 65054 Regine Ellingsen Gotaas Sk Vidar 15:54,4 +0:36
15 65032 Oda Laforce Rustad IL 16:05,8 +0:47
16 65056 Eiril Lystad Linderud Geilo IL 16:06,1 +0:48
17 65066 Maren Hjelmeset Kirkeeide   16:21,5 +1:03
18 65020 Ida Heggvold Oppdal IL ski og skiskyting 16:22,4 +1:04
19 65021 Synne Herheim Geilo IL 16:25,1 +1:07
20 65039 Johanne Norheim Ullkisa 16:26,1 +1:08
21 65074 Birgit Dorthea Kleppa Madslien   16:26,5 +1:08
22 65080 Fredrikke Hagen Lyn Ski 16:36,4 +1:18
23 65003 Adele Aschehoug HEMING IL 16:38,9 +1:21
24 65094 Cornelia Maria Usler Bækkelagets SK 16:39,8 +1:21
25 65005 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 16:39,9 +1:22
26 65041 Kine E. Rye-Holmboe Oppegård IL 16:44,0 +1:26
27 65019 Marianne Haug Bjerke IL 16:45,0 +1:27
28 65061 Marthe Skram Botterud   16:47,7 +1:29
29 65063 Frida Fodstad   16:50,4 +1:32
30 65058 Marie Meinert Rød Oppegård IL 16:50,9 +1:33
31 65001 Eva Liheim Alfstad IL Tyrving/Fossum IF 16:51,6 +1:33
32 65071 Celine Beckstrøm Fossum IF 17:01,7 +1:43
33 65050 Mia Jenny Nygaard Østreng Ull-Kisa 17:02,9 +1:45
34 65073 Dina Lidahl Lillejordet Hamar IL friidrett 17:07,0 +1:49
35 65026 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub 17:10,2 +1:52
36 65060 Henriette Bjørnstøl Berg Rustad Idrettslag - Langrenn 17:10,5 +1:52
37 65014 Tirill Marie Møller Gundersen Lyn Ski 17:10,5 +1:52
38 65047 Live Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 17:13,3 +1:55
39 65013 Kari Forseth Sunndal friidrett 17:16,3 +1:58
40 65043 Synne Selberg Gjelleråsen IF Ski 17:19,9 +2:01
41 65079 Sofie Eide Sulusnes Sarpsborg IL 17:26,5 +2:08
42 65017 Mia Halvorsen-Røgeberg Tyrving 17:28,3 +2:10
43 65053 Tiril Flagstad   17:29,4 +2:11
44 65095 Marte Søreng Engen Snertingdal if 17:29,8 +2:11
45 65009 Gjendine Eidslott Lyn Ski 17:29,9 +2:12
46 65091 Mathilde Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 17:30,1 +2:12
47 65089 Tuva Sveadalen Åsmarka IL 17:38,9 +2:20
48 65031 Maren Hamre Køber Jutul 17:43,1 +2:25
49 65035 Helene Martinsen   17:44,8 +2:26
50 65093 Kristina Langsethagen Strandbygda il 17:46,3 +2:28
51 65012 Lisa Fergusson Sørlien Hakadal IL 17:47,5 +2:29
52 65062 Helene Eggen Rustad IL langrenn 17:52,1 +2:34
53 65027 Fredrikke Jeppsson-Hovi Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 17:52,9 +2:34
54 65076 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 17:53,2 +2:35
55 65023 Kaisa Holm-Lombnæs HEMING IL 17:57,4 +2:39
56 65051 Tuva Bratvold Fossen Modum Friidrettsklubb 17:57,4 +2:39
57 65092 Synne Klokset Tomrefjord IL 18:15,5 +2:57
58 65077 Merete Sperstad Tyrving 18:15,6 +2:57
59 65069 Sofie Solberg LØRENSKOG SKIKLUBB 18:24,3 +3:06
60 65037 Tiril Myrmel-Johansen Bækkelaget 18:24,3 +3:06
61 65075 Emma Risnes CK Elverum 18:35,6 +3:17
62 65110 Lisa V Winters   18:38,5 +3:20
63 65034 Pia Lystad   18:39,1 +3:21
64 65010 Sara Engeskaug MjøsSki 18:53,4 +3:35
65 65084 Emma Dahlhaug Freng Brøttum IL 18:59,5 +3:41
66 65064 Nina Cornelia K Galgum Vang Skiløperforening 19:08,0 +3:50
67 65086 Thea Olsen Nordre Land IL 19:09,3 +3:51
68 65087 Mathilde Bakke Pedersen Reinsvoll 19:13,3 +3:55
69 65029 Ane Kjærnes Hamar Skiklubb 19:18,2 +4:00
70 65072 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sk 19:22,5 +4:04
71 65068 Caroline Sanness Bækkelaget ski 19:33,6 +4:15
72 65033 Eir Lynghammar Hakadal IL Langrenn 19:37,5 +4:19
73 65028 Ragnhild Lovise Hagen Johnsgård Lillehammer Skiklub 19:53,8 +4:35
74 65046 Emilie J.F. Taug Hakadal IL 20:06,1 +4:48
75 65100 Emma Helene Husebæk   20:20,2 +5:02
76 65085 Sigrid Husebæk Flisa 20:22,7 +5:04
77 65081 Ida Kristine Ringlund Tormod Skilag 20:28,4 +5:10
78 65102 Jenny Veidahl Martinsen Vangskiløperforening 20:30,7 +5:12
79 65011 Maren Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 20:35,6 +5:17
80 65048 Camilla Løkstad Weiby Lørenskog Skiklubb - Langrenn 20:46,6 +5:28
81 65090 Albertine Thorsteinsen Vang Skiløperforening 20:49,4 +5:31
82 65055 Marie Haug Laukeland IL Jutul 21:16,1 +5:58
83 65096 Emma Hodne Lyn Ski 21:16,2 +5:58
84 65082 Ingrid Dragerengen Raufoss Il langrenn 21:39,6 +6:21
85 65078 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum IL 21:53,6 +6:35
86 65083 Annbjørg Efskind Årvoll IL 22:14,2 +6:56
87 65044 Michelle Skurdal   22:18,5 +7:00
88 65088 Andrine Gaden Solberg Brøttum IL / Team Sjusjøen 23:06,3 +7:48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +